Мій Anyway

Дешеві авіаквитки за напрямом Греция - Іракліон онлайн.

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Іракліон, Греция
    сьогодні
    +19 ℃
    20 березня
    +17 ℃
    21 березня
    +16 ℃
    22 березня
    +16 ℃
    23 березня
    +14 ℃
    24 березня
    +15 ℃

    • Чашка кави
      Чашка кави
      ~ 228.3
    • Хліб
      Хліб
      ~ 71.8
    • Келих пива
      Келих пива
      ~ 291.7
    • Квиток на автобус
      Квиток на автобус
      ~ 87.3

    Онлайн-сервіс anywayanyday.com пропонує зручний пошук авіаквитків у напрямку Греция —  Іракліон. Ми допоможемо вам підібрати авіарейс і забронювати переліт на зручну дату. Замовляйте квитки на літак з нами легко і швидко!

    На anywyayanyday.com ви знайдете і купите дешеві авіаквитки у напрямку Греция —  Іракліон: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній і підбирає найвигідніші квитки на літак Греция —  Іракліон.

    1. Прямий рейс Греция Іракліон

    Прямий переліт — найзручніший варіант авіаподорожі. Про авіакомпанії, які з'єднують своїми рейсами Греция та Іракліон, дивіться нижче в розділі «Авіакомпанії, Іракліон».

    2. Переліт зпересадкою Греция —  Іракліон

    Якщо Ви не змогли купити квиток на літак, який летить прямим рейсом Греция —  Іракліон, завжди є запасний варіант - переліт з пересадкою. Якщо пересадка триває як мінімум 6 годин, ваша подорож стане ще більш насиченою - ви зможете дізнатися про  нове місце або погуляти по вулицях давно знайомого міста.

    Не забувайте про те, що чим раніше ви купуєте квиток, тим нижча його ціна. І чим ближче до дати вильоту, тим менш дешевим буде квиток на літак Греция - Іракліон.

    Старайтеся купити авіаквитки Греция — Іракліон заздалегідь, щоб вибрати оптимальний варіант перельоту: за ціною, наявності пересадок і інших параметрах.

    3. Загальна інформація про переліт Греция - Ираклион

    Географічні координати країни Греция: 

    Назва міста німецькою мовою: Greece.
    Назва міста українською мовою: Греция.
    Назва міста англійською мовою: Greece

    4. Ираклион в цифрах

    Підготуйтеся до свого прибуття в місті Іракліон,  перед тим, як купити авіаквиток Греция — Іракліон:  дізнайтеся про місцевий телефонний код, часовий пояс і про місцеву  валюту.

    5. Аеропорти Греция, звідки літають рейси Греция — Іракліон

    Виберіть для себе найбільш зручний аеропорт вильоту за маршрутом Греция — Іракліон. Нагадуємо, що на anywayanyday.com.ua ви можете відфільтрувати варіанти перельоту по аеропорту вильоту. Це зроблено для того, щоб у вас була можливість побудувати найбільш зручний для вас маршрут перельоту Греция - Іракліон.

    6. Аеропорти Іракліон, куди прилітають рейси Греция— Іракліон

    Підберіть найбільш зручний аеропорт прильоту за маршрутом Греция — Іракліон. Якщо ви не знали, повідомляємо: на anywayanyday.com.ua ви можете відфільтрувати варіанти перельоту по аеропорту прильоту. Це дозволить вам сформувати найбільш оптимальний маршрут вашої авіаподорожі у напрямку Греция— Іракліон.

    7. Проживання в готелях Іракліон

    Після того, як ви придбаєте квиток на літак Греция — Ираклиона , підберіть на anywayanyday.com оптимальний варіант проживання на час свого перебування в Ираклиона : шукайте готелі за кількістю зірок, місцем розташування, що надаються, рейтингом TripAdvisor, популярністю, типом проживання, способом оплати і іншим параметрах.

    Порівняйте найдешевші готелі Іракліон в розділі «Готелі» сайту anywayanyday.com.ua

    8. Спецпропозиції про переліт Греция -  Іракліон

    Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі авіаквитків у напрямку Греция — Іракліон. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на квитки на літак Греция — Іракліон ми часто повідомляємо  в своїй щотижневій розсилці.

    9. Як шукати дешеві авіаквитки за маршрутом Греция — Іракліон

    Для того щоб знайти і купити квиток на літак Греция — Іракліон за максимально вигідною ціною, радимо дотримуватися наступних простих рекомендацій.

    По-перше, найвигідніше буде придбати авіаквиток заздалегідь, тому що квитки на літак з датою вильоту через 2-3 місяці, як правило, виявляються значно дешевшими, ніж квитки з датою вильоту на найближчі дні.

    По-друге, як показує досвід клієнтів Anywayanyday, найбільш вигідними все-таки є не прямі рейси Греция — Іракліон, а перельоти Греция — Іракліон   з пересадкою.

    По-третє, у досвідчених авіамандрівників є такий лайфхак: купити квиток на літак  Греция — Іракліон буде значно вигідніше у вівторок або середу, ніж в інші дні тижня.

    По-четверте, не варто забувати про бонусну програму Anywayanyday: накопичені бали  за попередні перельоти і бронювання готелів, ви можете витратити, для того щоб заощадити гроші під час  покупки нових квитків за маршрутом Греция — Іракліон.

    По-п'яте, клієнтам Anywayanyday, які забронювали номер в готелі, надається знижка до 10% на нову покупку авіаквитків. Працює ця вигідна пропозиція і в зворотний бік: за кожну покупку авіаквитків ви отримуєте знижку до 10% на бронювання готелів.

    По-шосте, не забувайте про те, що ціни на авіаквитки Греция — Іракліон значно варіюються в залежності від конкретної дати, тому обов'язково перевіряйте ціни на квитки на літак  Греция — Іракліон як мінімум на кілька сусідніх днів.

    10. Популярні перельоти

    Авіаквитки з Києва до Санкт-Петербурга

    Авіаквитки з Одеси до Москви

    Авіаквитки з Києва до Парижа

    Авіаквитки з Дніпропетровська до Москви

    Авіаквитки з Києва до Тбілісі

    Авіаквитки з Києва до Стамбула

    Авіаквитки з Києва до Мюнхена

    Авіаквитки з Києва до Тель-Авіва

    Авіаквитки з Києва в Франкфурта

    Авіаквитки з Києва до Відня

    Авіаквитки з Києва до Амстердама

    Авіаквитки з Києва до Дніпропетровська

    Авіаквитки з Києва до Одеси

    Авіаквитки з Одеси до Києва

    Авіаквитки з Дніпропетровська до Києва

    Авіаквитки з Києва до Варшави

    Розклад авіарейсів
    Греция - Іракліон

    без пересадок на 19 березня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Эгейские авиалинии
    A3-7570
    Македонія,
    07:25
    1 ч. 15 хв.N Kazantzakis,
    08:40
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7570
    Македонія,
    07:30
    1 ч. 15 хв.N Kazantzakis,
    08:45
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-234Eleftherios Venizelos,
    08:00
    1 ч. 0 хв.N Kazantzakis,
    09:00
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7300
    Eleftherios Venizelos,
    08:10
    0 ч. 50 хв.N Kazantzakis,
    09:00
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    ELLINAIR
    EL-50
    Македонія,
    08:30
    1 ч. 15 хв.N Kazantzakis,
    09:45
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    ELLINAIR
    EL-50
    Македонія,
    09:00
    1 ч. 15 хв.N Kazantzakis,
    10:15
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7570
    Македонія,
    09:05
    1 ч. 15 хв.N Kazantzakis,
    10:20
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-234Eleftherios Venizelos,
    10:00
    1 ч. 0 хв.N Kazantzakis,
    11:00
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7304
    Eleftherios Venizelos,
    10:45
    0 ч. 50 хв.N Kazantzakis,
    11:35
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    ELLINAIR
    EL-31
    Eleftherios Venizelos,
    10:55
    0 ч. 50 хв.N Kazantzakis,
    11:45
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-217Diagoras,
    13:00
    1 ч. 0 хв.N Kazantzakis,
    14:00
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7316
    Eleftherios Venizelos,
    14:15
    0 ч. 50 хв.N Kazantzakis,
    15:05
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    ELLINAIR
    EL-33
    Eleftherios Venizelos,
    14:30
    0 ч. 50 хв.N Kazantzakis,
    15:20
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    ELLINAIR
    EL-33
    Eleftherios Venizelos,
    15:00
    0 ч. 50 хв.N Kazantzakis,
    15:50
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-236Eleftherios Venizelos,
    16:30
    1 ч. 0 хв.N Kazantzakis,
    17:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-217Diagoras,
    16:30
    1 ч. 0 хв.N Kazantzakis,
    17:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Volotea
    V7-4254
    Eleftherios Venizelos,
    16:45
    1 ч. 0 хв.N Kazantzakis,
    17:45
    Boeing 717Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7322
    Eleftherios Venizelos,
    17:10
    0 ч. 50 хв.N Kazantzakis,
    18:00
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-217Diagoras,
    18:25
    1 ч. 0 хв.N Kazantzakis,
    19:25
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    ELLINAIR
    EL-52
    Македонія,
    18:30
    1 ч. 15 хв.N Kazantzakis,
    19:45
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-217Diagoras,
    19:15
    1 ч. 0 хв.N Kazantzakis,
    20:15
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    ELLINAIR
    EL-52
    Македонія,
    19:30
    1 ч. 15 хв.N Kazantzakis,
    20:45
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7574
    Македонія,
    19:35
    1 ч. 15 хв.N Kazantzakis,
    20:50
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7324
    Eleftherios Venizelos,
    19:40
    0 ч. 50 хв.N Kazantzakis,
    20:30
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-221Sitia,
    19:45
    0 ч. 30 хв.N Kazantzakis,
    20:15
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-238Kos,
    19:55
    0 ч. 55 хв.N Kazantzakis,
    20:50
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    ELLINAIR
    EL-33
    Eleftherios Venizelos,
    20:00
    0 ч. 50 хв.N Kazantzakis,
    20:50
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-183Eleftherios Venizelos,
    20:30
    1 ч. 0 хв.N Kazantzakis,
    21:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    ELLINAIR
    EL-33
    Eleftherios Venizelos,
    20:55
    0 ч. 50 хв.N Kazantzakis,
    21:45
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-183Eleftherios Venizelos,
    21:00
    1 ч. 0 хв.N Kazantzakis,
    22:00
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7326
    Eleftherios Venizelos,
    21:20
    0 ч. 50 хв.N Kazantzakis,
    22:10
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    ELLINAIR
    EL-33
    Eleftherios Venizelos,
    21:25
    0 ч. 50 хв.N Kazantzakis,
    22:15
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-238Kos,
    21:40
    0 ч. 55 хв.N Kazantzakis,
    22:35
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7328
    Eleftherios Venizelos,
    23:00
    0 ч. 50 хв.N Kazantzakis,
    23:50
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    07:25
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7570
    Приліт
    N Kazantzakis,
    08:40
    В дорозі
    1 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    07:30
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7570
    Приліт
    N Kazantzakis,
    08:45
    В дорозі
    1 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    08:00
    Рейс
    H1-234
    Приліт
    N Kazantzakis,
    09:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    08:10
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7300
    Приліт
    N Kazantzakis,
    09:00
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    08:30
    Рейс
    ELLINAIR
    EL-50
    Приліт
    N Kazantzakis,
    09:45
    В дорозі
    1 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    09:00
    Рейс
    ELLINAIR
    EL-50
    Приліт
    N Kazantzakis,
    10:15
    В дорозі
    1 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    09:05
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7570
    Приліт
    N Kazantzakis,
    10:20
    В дорозі
    1 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:00
    Рейс
    H1-234
    Приліт
    N Kazantzakis,
    11:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:45
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7304
    Приліт
    N Kazantzakis,
    11:35
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:55
    Рейс
    ELLINAIR
    EL-31
    Приліт
    N Kazantzakis,
    11:45
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Diagoras,
    13:00
    Рейс
    H1-217
    Приліт
    N Kazantzakis,
    14:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    14:15
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7316
    Приліт
    N Kazantzakis,
    15:05
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    14:30
    Рейс
    ELLINAIR
    EL-33
    Приліт
    N Kazantzakis,
    15:20
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    15:00
    Рейс
    ELLINAIR
    EL-33
    Приліт
    N Kazantzakis,
    15:50
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    16:30
    Рейс
    H1-236
    Приліт
    N Kazantzakis,
    17:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Diagoras,
    16:30
    Рейс
    H1-217
    Приліт
    N Kazantzakis,
    17:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    16:45
    Рейс
    Volotea
    V7-4254
    Приліт
    N Kazantzakis,
    17:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    17:10
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7322
    Приліт
    N Kazantzakis,
    18:00
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Diagoras,
    18:25
    Рейс
    H1-217
    Приліт
    N Kazantzakis,
    19:25
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    18:30
    Рейс
    ELLINAIR
    EL-52
    Приліт
    N Kazantzakis,
    19:45
    В дорозі
    1 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Diagoras,
    19:15
    Рейс
    H1-217
    Приліт
    N Kazantzakis,
    20:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    19:30
    Рейс
    ELLINAIR
    EL-52
    Приліт
    N Kazantzakis,
    20:45
    В дорозі
    1 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    19:35
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7574
    Приліт
    N Kazantzakis,
    20:50
    В дорозі
    1 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:40
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7324
    Приліт
    N Kazantzakis,
    20:30
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Сития,
    19:45
    Рейс
    H1-221
    Приліт
    N Kazantzakis,
    20:15
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kos,
    19:55
    Рейс
    H1-238
    Приліт
    N Kazantzakis,
    20:50
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    20:00
    Рейс
    ELLINAIR
    EL-33
    Приліт
    N Kazantzakis,
    20:50
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    20:30
    Рейс
    H1-183
    Приліт
    N Kazantzakis,
    21:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    20:55
    Рейс
    ELLINAIR
    EL-33
    Приліт
    N Kazantzakis,
    21:45
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    21:00
    Рейс
    H1-183
    Приліт
    N Kazantzakis,
    22:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    21:20
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7326
    Приліт
    N Kazantzakis,
    22:10
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    21:25
    Рейс
    ELLINAIR
    EL-33
    Приліт
    N Kazantzakis,
    22:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kos,
    21:40
    Рейс
    H1-238
    Приліт
    N Kazantzakis,
    22:35
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    23:00
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7328
    Приліт
    N Kazantzakis,
    23:50
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд