Мій Anyway

Аеропорт Mytilene

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Мітіліні, Греция
    сьогодні
    +13 ℃
    22 квітня
    +12 ℃
    23 квітня
    +15 ℃
    24 квітня
    +17 ℃
    25 квітня
    +18 ℃
    26 квітня
    +19 ℃

    Anywayanyday пропонує зручний пошук дешевих квитків з вильотом з аеропорту Mytilene: допомагає підібрати рейс і забронювати квитки на потрібну дату.

    На anywayanyday.com ви зможете знайти і придбати дешеві квитки: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній та підбирає найдешевші квитки.

    До речі, якщо ви не знали, повідомляємо: на anywayanyday.com можна відфільтрувати варіанти перельоту за аеропортом вильоту і прильоту. Це дозволить вам сформувати найбільш оптимальний маршрут вашої авіаподорожі.

    Загальна інформація про аеропорт Mytilene

    Місто, в якому знаходиться аеропорт: Мітіліні, Греция.

    Інформація про місцевий телефонноий код, часовий пояс і про валюту, яка в обігу в , - див. віджет з корисною інформацією зверху, праворуч від карти.

    Код IATA: MJT.

    Адресу, телефони довідкових служб і додаткову інформацію про аеропорт Mytilene ви можете дізнатися на офіційному сайті аеропорту. 

     Погода в місті, в якому знаходиться аеропорт Mytilene

    Дізнайтеся яка погода в місті - див. Віджет з інформацією про погоду вгорі, зліва від карти.

     Як дістатися  аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з міста до аеропорту Mytilene, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати до аеропорту Mytilene на автомобілі.

     Як дістатися міста з аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з Mytilene до міста, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати з аеропорту Mytilene до міста на автомобілі.

     Рейси, що вилітають з аеропорту та онлайн-табло Mytilene

     Онлайн-Табло вильотів можна переглянути на сторінці «Вильоти з аеропорту Mytilene».

     

    Для того щоб зареєструватися і потрапити на рейс, що вилітає з Mytilene, вам знадобиться тільки паспорт.

    Рейси, що прилітають в аеропорт Mytilene

     Онлайн-Табло прильотів можна подивитися на сторінці «Прильоти в аеропорт Mytilene».

     Спецпропозиції з аеропорту Mytilene

    Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі квитків з вильотом з аеропорту Mytilene. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на авіаквитки ми часто пишемо в своїй щотижневій розсилці.

     Найдешевші авіаквитки на найближчі два тижня

     Ціна квитка дуже залежить від часу: чим раніше вам вдасться придбати квиток на літак, тим дешевшим він виявиться. Крім того, вартість авіаквитка варіюється в залежності від дня. Тому дуже важливо порівнювати ціни не тільки на одну конкретну дату, а й на сусідні дні - в такому випадку можна знайти і купити квиток з вильотом з аеропорту Mytilene airport, який виявиться значно дешевшим.

     Наш віджет «Динаміка цін» дозволяє провести таке порівняння швидко і зручно. Перегляньте ціни на авіаквитки на найближчі два тижні та виберіть оптимальний варіант, який підходить вам і за вартістю, і за часом.

    Авіакомпанії, що літають з аеропорту

    Ціна авіаквитків може залежати не тільки від дня і часу вильоту і прильоту, а й від того, яка авіакомпанія виконує переліт. Порівняйте ціни різних перевізників, що літають з аеропорту Mytilene, та виберіть найбільш вигідний варіант.

     Оплата авіаквитків на anywayanyday.com

     

    Anywayanyday пропонує своїм клієнтам зручно оплатити авіаквитки. Авіаперельоти на anywayanyday.com оплачуються 5 валютами на ваш вибір:

     

    • рублями;
    • доларами США;
    • євро;
    • швейцарськими франками;
    • українськими гривнями.

     

    Авіаквитки оплачуються 2 різними способами на ваш вибір:

     

    • банківською карткою;
    • готівкою.

     Бронювання авіаквитків на anywayanyday.com

    Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі anywayanyday.com можуть попередньо забронювати авіаквитки і оплатити їх пізніше - протягом 3 діб. Про будь-які зміни в бронюванні клієнта Anywayanyday повідомляють SMS-повідомленням та листом по електронній пошті.

    • Чашка кави
      Чашка кави
      ~ 216.8
    • Хліб
      Хліб
      ~ 68.4
    • Келих пива
      Келих пива
      ~ 252.6
    • Квиток на автобус
      Квиток на автобус
      ~ 94.0

    Розклад авіарейсів
    Mytilene

    без пересадок на 21 квітня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Эгейские авиалинии
    A3-7251
    Mytilene,
    07:10
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    08:00
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7251
    Mytilene,
    08:25
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    09:15
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-1159Mytilene,
    09:05
    1 ч. 5 хв.Eleftherios Venizelos,
    10:10
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-230Mytilene,
    10:30
    1 ч. 0 хв.Македонія,
    11:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-230Mytilene,
    11:40
    1 ч. 0 хв.Македонія,
    12:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7589
    Mytilene,
    12:25
    1 ч. 0 хв.Македонія,
    13:25
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-1189Mytilene,
    13:30
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    14:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-1189Mytilene,
    14:40
    1 ч. 5 хв.Eleftherios Venizelos,
    15:45
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-212Mytilene,
    15:35
    0 ч. 40 хв.Лімнос,
    16:15
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7253
    Mytilene,
    16:20
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    17:10
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-213Mytilene,
    17:35
    0 ч. 35 хв.Chios,
    18:10
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-230Mytilene,
    17:35
    1 ч. 0 хв.Македонія,
    18:35
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-213Mytilene,
    17:35
    1 ч. 35 хв.Самос,
    19:10
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-213Mytilene,
    17:35
    2 ч. 45 хв.Diagoras,
    20:20
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-1189Mytilene,
    20:35
    1 ч. 5 хв.Eleftherios Venizelos,
    21:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-1161Mytilene,
    21:25
    1 ч. 5 хв.Eleftherios Venizelos,
    22:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7589
    Mytilene,
    21:55
    1 ч. 0 хв.Македонія,
    22:55
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7255
    Mytilene,
    22:25
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    23:15
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mytilene,
    07:10
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7251
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    08:00
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mytilene,
    08:25
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7251
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    09:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mytilene,
    09:05
    Рейс
    H1-1159
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:10
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mytilene,
    10:30
    Рейс
    H1-230
    Приліт
    Македония,
    11:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mytilene,
    11:40
    Рейс
    H1-230
    Приліт
    Македония,
    12:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mytilene,
    12:25
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7589
    Приліт
    Македония,
    13:25
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mytilene,
    13:30
    Рейс
    H1-1189
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    14:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mytilene,
    14:40
    Рейс
    H1-1189
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    15:45
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mytilene,
    15:35
    Рейс
    H1-212
    Приліт
    Лимнос,
    16:15
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mytilene,
    16:20
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7253
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    17:10
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mytilene,
    17:35
    Рейс
    H1-213
    Приліт
    Chios,
    18:10
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mytilene,
    17:35
    Рейс
    H1-230
    Приліт
    Македония,
    18:35
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mytilene,
    17:35
    Рейс
    H1-213
    Приліт
    Самос,
    19:10
    В дорозі
    1 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mytilene,
    17:35
    Рейс
    H1-213
    Приліт
    Diagoras,
    20:20
    В дорозі
    2 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mytilene,
    20:35
    Рейс
    H1-1189
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    21:40
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mytilene,
    21:25
    Рейс
    H1-1161
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    22:30
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mytilene,
    21:55
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7589
    Приліт
    Македония,
    22:55
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mytilene,
    22:25
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7255
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    23:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

    Розклад авіарейсів
    Mytilene

    без пересадок на 21 квітня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Эгейские авиалинии
    A3-7250
    Eleftherios Venizelos,
    05:45
    0 ч. 50 хв.Mytilene,
    06:35
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-1158Eleftherios Venizelos,
    07:30
    1 ч. 5 хв.Mytilene,
    08:35
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-1188Eleftherios Venizelos,
    09:00
    1 ч. 0 хв.Mytilene,
    10:00
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-1188Eleftherios Venizelos,
    10:10
    1 ч. 0 хв.Mytilene,
    11:10
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7588
    Македонія,
    11:00
    1 ч. 0 хв.Mytilene,
    12:00
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-1172Македонія,
    12:00
    1 ч. 0 хв.Mytilene,
    13:00
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-212Diagoras,
    12:00
    3 ч. 5 хв.Mytilene,
    15:05
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-1172Македонія,
    13:10
    1 ч. 0 хв.Mytilene,
    14:10
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-212Самос,
    13:25
    1 ч. 40 хв.Mytilene,
    15:05
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-212Chios,
    14:30
    0 ч. 35 хв.Mytilene,
    15:05
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7252
    Eleftherios Venizelos,
    14:55
    0 ч. 50 хв.Mytilene,
    15:45
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-1188Eleftherios Venizelos,
    16:00
    1 ч. 5 хв.Mytilene,
    17:05
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-213Лімнос,
    16:25
    0 ч. 40 хв.Mytilene,
    17:05
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-1172Македонія,
    19:05
    1 ч. 0 хв.Mytilene,
    20:05
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-1160Eleftherios Venizelos,
    19:50
    1 ч. 5 хв.Mytilene,
    20:55
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7588
    Македонія,
    20:30
    1 ч. 0 хв.Mytilene,
    21:30
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7254
    Eleftherios Venizelos,
    21:00
    0 ч. 50 хв.Mytilene,
    21:50
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7254
    Eleftherios Venizelos,
    21:00
    0 ч. 50 хв.Mytilene,
    21:50
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    05:45
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7250
    Приліт
    Mytilene,
    06:35
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:30
    Рейс
    H1-1158
    Приліт
    Mytilene,
    08:35
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    09:00
    Рейс
    H1-1188
    Приліт
    Mytilene,
    10:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:10
    Рейс
    H1-1188
    Приліт
    Mytilene,
    11:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    11:00
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7588
    Приліт
    Mytilene,
    12:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    12:00
    Рейс
    H1-1172
    Приліт
    Mytilene,
    13:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Diagoras,
    12:00
    Рейс
    H1-212
    Приліт
    Mytilene,
    15:05
    В дорозі
    3 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    13:10
    Рейс
    H1-1172
    Приліт
    Mytilene,
    14:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Самос,
    13:25
    Рейс
    H1-212
    Приліт
    Mytilene,
    15:05
    В дорозі
    1 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Chios,
    14:30
    Рейс
    H1-212
    Приліт
    Mytilene,
    15:05
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    14:55
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7252
    Приліт
    Mytilene,
    15:45
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    16:00
    Рейс
    H1-1188
    Приліт
    Mytilene,
    17:05
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лимнос,
    16:25
    Рейс
    H1-213
    Приліт
    Mytilene,
    17:05
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    19:05
    Рейс
    H1-1172
    Приліт
    Mytilene,
    20:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:50
    Рейс
    H1-1160
    Приліт
    Mytilene,
    20:55
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    20:30
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7588
    Приліт
    Mytilene,
    21:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    21:00
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7254
    Приліт
    Mytilene,
    21:50
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Eleftherios Venizelos,
    21:00
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7254
    Приліт
    Mytilene,
    21:50
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд