Мій Anyway

Дешеві авіаквитки за напрямом Таиланд - Кхон Каєн онлайн.

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Кхон Каєн, Таиланд
    сьогодні
    +35 ℃
    22 березня
    +35 ℃
    23 березня
    +37 ℃
    24 березня
    +38 ℃
    25 березня
    +33 ℃
    26 березня
    +35 ℃

    • Чашка кави
      Чашка кави
      ~ 92.6
    • Хліб
      Хліб
      ~ 68.8
    • Келих пива
      Келих пива
      ~ 138.8

    Онлайн-сервіс anywayanyday.com пропонує зручний пошук авіаквитків у напрямку Таиланд —  Кхон Каєн. Ми допоможемо вам підібрати авіарейс і забронювати переліт на зручну дату. Замовляйте квитки на літак з нами легко і швидко!

    На anywyayanyday.com ви знайдете і купите дешеві авіаквитки у напрямку Таиланд —  Кхон Каєн: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній і підбирає найвигідніші квитки на літак Таиланд —  Кхон Каєн.

    1. Прямий рейс Таиланд Кхон Каєн

    Прямий переліт — найзручніший варіант авіаподорожі. Про авіакомпанії, які з'єднують своїми рейсами Таиланд та Кхон Каєн, дивіться нижче в розділі «Авіакомпанії, Кхон Каєн».

    2. Переліт зпересадкою Таиланд —  Кхон Каєн

    Якщо Ви не змогли купити квиток на літак, який летить прямим рейсом Таиланд —  Кхон Каєн, завжди є запасний варіант - переліт з пересадкою. Якщо пересадка триває як мінімум 6 годин, ваша подорож стане ще більш насиченою - ви зможете дізнатися про  нове місце або погуляти по вулицях давно знайомого міста.

    Не забувайте про те, що чим раніше ви купуєте квиток, тим нижча його ціна. І чим ближче до дати вильоту, тим менш дешевим буде квиток на літак Таиланд - Кхон Каєн.

    Старайтеся купити авіаквитки Таиланд — Кхон Каєн заздалегідь, щоб вибрати оптимальний варіант перельоту: за ціною, наявності пересадок і інших параметрах.

    3. Загальна інформація про переліт Таиланд - Кхонкэн

    Географічні координати країни Таиланд: 

    Назва міста німецькою мовою: Thailand.
    Назва міста українською мовою: Таиланд.
    Назва міста англійською мовою: Thailand

    4. Кхонкэн в цифрах

    Підготуйтеся до свого прибуття в місті Кхон Каєн,  перед тим, як купити авіаквиток Таиланд — Кхон Каєн:  дізнайтеся про місцевий телефонний код, часовий пояс і про місцеву  валюту.

    5. Аеропорти Таиланд, звідки літають рейси Таиланд — Кхон Каєн

    Виберіть для себе найбільш зручний аеропорт вильоту за маршрутом Таиланд — Кхон Каєн. Нагадуємо, що на anywayanyday.com.ua ви можете відфільтрувати варіанти перельоту по аеропорту вильоту. Це зроблено для того, щоб у вас була можливість побудувати найбільш зручний для вас маршрут перельоту Таиланд - Кхон Каєн.

    6. Аеропорти Кхон Каєн, куди прилітають рейси Таиланд— Кхон Каєн

    Підберіть найбільш зручний аеропорт прильоту за маршрутом Таиланд — Кхон Каєн. Якщо ви не знали, повідомляємо: на anywayanyday.com.ua ви можете відфільтрувати варіанти перельоту по аеропорту прильоту. Це дозволить вам сформувати найбільш оптимальний маршрут вашої авіаподорожі у напрямку Таиланд— Кхон Каєн.

    7. Проживання в готелях Кхон Каєн

    Після того, як ви придбаєте квиток на літак Таиланд — Кхонкэна, підберіть на anywayanyday.com оптимальний варіант проживання на час свого перебування в Кхонкэна: шукайте готелі за кількістю зірок, місцем розташування, що надаються, рейтингом TripAdvisor, популярністю, типом проживання, способом оплати і іншим параметрах.

    Порівняйте найдешевші готелі Кхон Каєн в розділі «Готелі» сайту anywayanyday.com.ua

    8. Спецпропозиції про переліт Таиланд -  Кхон Каєн

    Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі авіаквитків у напрямку Таиланд — Кхон Каєн. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на квитки на літак Таиланд — Кхон Каєн ми часто повідомляємо  в своїй щотижневій розсилці.

    9. Як шукати дешеві авіаквитки за маршрутом Таиланд — Кхон Каєн

    Для того щоб знайти і купити квиток на літак Таиланд — Кхон Каєн за максимально вигідною ціною, радимо дотримуватися наступних простих рекомендацій.

    По-перше, найвигідніше буде придбати авіаквиток заздалегідь, тому що квитки на літак з датою вильоту через 2-3 місяці, як правило, виявляються значно дешевшими, ніж квитки з датою вильоту на найближчі дні.

    По-друге, як показує досвід клієнтів Anywayanyday, найбільш вигідними все-таки є не прямі рейси Таиланд — Кхон Каєн, а перельоти Таиланд — Кхон Каєн   з пересадкою.

    По-третє, у досвідчених авіамандрівників є такий лайфхак: купити квиток на літак  Таиланд — Кхон Каєн буде значно вигідніше у вівторок або середу, ніж в інші дні тижня.

    По-четверте, не варто забувати про бонусну програму Anywayanyday: накопичені бали  за попередні перельоти і бронювання готелів, ви можете витратити, для того щоб заощадити гроші під час  покупки нових квитків за маршрутом Таиланд — Кхон Каєн.

    По-п'яте, клієнтам Anywayanyday, які забронювали номер в готелі, надається знижка до 10% на нову покупку авіаквитків. Працює ця вигідна пропозиція і в зворотний бік: за кожну покупку авіаквитків ви отримуєте знижку до 10% на бронювання готелів.

    По-шосте, не забувайте про те, що ціни на авіаквитки Таиланд — Кхон Каєн значно варіюються в залежності від конкретної дати, тому обов'язково перевіряйте ціни на квитки на літак  Таиланд — Кхон Каєн як мінімум на кілька сусідніх днів.

    10. Популярні перельоти

    Авіаквитки з Києва до Санкт-Петербурга

    Авіаквитки з Одеси до Москви

    Авіаквитки з Києва до Парижа

    Авіаквитки з Дніпропетровська до Москви

    Авіаквитки з Києва до Тбілісі

    Авіаквитки з Києва до Стамбула

    Авіаквитки з Києва до Мюнхена

    Авіаквитки з Києва до Тель-Авіва

    Авіаквитки з Києва в Франкфурта

    Авіаквитки з Києва до Відня

    Авіаквитки з Києва до Амстердама

    Авіаквитки з Києва до Дніпропетровська

    Авіаквитки з Києва до Одеси

    Авіаквитки з Одеси до Києва

    Авіаквитки з Дніпропетровська до Києва

    Авіаквитки з Києва до Варшави

    Розклад авіарейсів
    Таиланд - Кхон Каєн

    без пересадок на 21 березня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    DD-9806Дон Муанг, Термінал 2
    02:05
    1 ч. 0 хв.Khon Kaen,
    03:05
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Тайские Авиалинии
    TG-2040
    Суварнабумі,
    03:00
    1 ч. 0 хв.Khon Kaen,
    04:00
    Airbus A318/321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Тайские Авиалинии
    TG-2042
    Суварнабумі,
    06:40
    1 ч. 0 хв.Khon Kaen,
    07:40
    Airbus A318/321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Rio-Sul Servicos Aereos Regionais SA
    SL-644
    Дон Муанг, Термінал 2
    06:50
    1 ч. 0 хв.Khon Kaen,
    07:50
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Rio-Sul Servicos Aereos Regionais SA
    SL-644
    Дон Муанг, Термінал 2
    06:50
    1 ч. 0 хв.Khon Kaen,
    07:50
    Boeing 737-900Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    DD-9814Дон Муанг, Термінал 2
    08:55
    1 ч. 0 хв.Khon Kaen,
    09:55
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Тайские Авиалинии
    TG-2044
    Суварнабумі,
    09:45
    1 ч. 0 хв.Khon Kaen,
    10:45
    Airbus A318/321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Rio-Sul Servicos Aereos Regionais SA
    SL-646
    Дон Муанг, Термінал 2
    10:55
    1 ч. 0 хв.Khon Kaen,
    11:55
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Rio-Sul Servicos Aereos Regionais SA
    SL-646
    Дон Муанг, Термінал 2
    10:55
    1 ч. 0 хв.Khon Kaen,
    11:55
    Boeing 737-900Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Тайские Авиалинии
    TG-2048
    Суварнабумі,
    13:15
    1 ч. 0 хв.Khon Kaen,
    14:15
    Airbus A318/321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Тайские Авиалинии
    TG-2046
    Суварнабумі,
    14:40
    1 ч. 0 хв.Khon Kaen,
    15:40
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    DD-9820Дон Муанг, Термінал 2
    16:10
    1 ч. 0 хв.Khon Kaen,
    17:10
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Тайские Авиалинии
    TG-2050
    Суварнабумі,
    17:05
    1 ч. 0 хв.Khon Kaen,
    18:05
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Дон Муанг, Термінал 2
    02:05
    Рейс
    DD-9806
    Приліт
    Khon Kaen,
    03:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Суварнабуми,
    03:00
    Рейс
    Тайские Авиалинии
    TG-2040
    Приліт
    Khon Kaen,
    04:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Суварнабуми,
    06:40
    Рейс
    Тайские Авиалинии
    TG-2042
    Приліт
    Khon Kaen,
    07:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Дон Муанг, Термінал 2
    06:50
    Рейс
    Rio-Sul Servicos Aereos Regionais SA
    SL-644
    Приліт
    Khon Kaen,
    07:50
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Дон Муанг, Термінал 2
    06:50
    Рейс
    Rio-Sul Servicos Aereos Regionais SA
    SL-644
    Приліт
    Khon Kaen,
    07:50
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Дон Муанг, Термінал 2
    08:55
    Рейс
    DD-9814
    Приліт
    Khon Kaen,
    09:55
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Суварнабуми,
    09:45
    Рейс
    Тайские Авиалинии
    TG-2044
    Приліт
    Khon Kaen,
    10:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Дон Муанг, Термінал 2
    10:55
    Рейс
    Rio-Sul Servicos Aereos Regionais SA
    SL-646
    Приліт
    Khon Kaen,
    11:55
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Дон Муанг, Термінал 2
    10:55
    Рейс
    Rio-Sul Servicos Aereos Regionais SA
    SL-646
    Приліт
    Khon Kaen,
    11:55
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Суварнабуми,
    13:15
    Рейс
    Тайские Авиалинии
    TG-2048
    Приліт
    Khon Kaen,
    14:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Суварнабуми,
    14:40
    Рейс
    Тайские Авиалинии
    TG-2046
    Приліт
    Khon Kaen,
    15:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Дон Муанг, Термінал 2
    16:10
    Рейс
    DD-9820
    Приліт
    Khon Kaen,
    17:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Суварнабуми,
    17:05
    Рейс
    Тайские Авиалинии
    TG-2050
    Приліт
    Khon Kaen,
    18:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд