Мій Anyway

Дешеві авіаквитки за напрямом Филиппины - Кагаян де Оро онлайн.

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Кагаян де Оро, Филиппины
    сьогодні
    +28 ℃
    26 березня
    +28 ℃
    27 березня
    +28 ℃
    28 березня
    +28 ℃
    29 березня
    +28 ℃
    30 березня
    +28 ℃

    Онлайн-сервіс anywayanyday.com пропонує зручний пошук авіаквитків у напрямку Филиппины —  Кагаян де Оро. Ми допоможемо вам підібрати авіарейс і забронювати переліт на зручну дату. Замовляйте квитки на літак з нами легко і швидко!

    На anywyayanyday.com ви знайдете і купите дешеві авіаквитки у напрямку Филиппины —  Кагаян де Оро: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній і підбирає найвигідніші квитки на літак Филиппины —  Кагаян де Оро.

    1. Прямий рейс Филиппины Кагаян де Оро

    Прямий переліт — найзручніший варіант авіаподорожі. Про авіакомпанії, які з'єднують своїми рейсами Филиппины та Кагаян де Оро, дивіться нижче в розділі «Авіакомпанії, Кагаян де Оро».

    2. Переліт зпересадкою Филиппины —  Кагаян де Оро

    Якщо Ви не змогли купити квиток на літак, який летить прямим рейсом Филиппины —  Кагаян де Оро, завжди є запасний варіант - переліт з пересадкою. Якщо пересадка триває як мінімум 6 годин, ваша подорож стане ще більш насиченою - ви зможете дізнатися про  нове місце або погуляти по вулицях давно знайомого міста.

    Не забувайте про те, що чим раніше ви купуєте квиток, тим нижча його ціна. І чим ближче до дати вильоту, тим менш дешевим буде квиток на літак Филиппины - Кагаян де Оро.

    Старайтеся купити авіаквитки Филиппины — Кагаян де Оро заздалегідь, щоб вибрати оптимальний варіант перельоту: за ціною, наявності пересадок і інших параметрах.

    3. Загальна інформація про переліт Филиппины - Кагаян-де-Оро

    Географічні координати країни Филиппины: 

    Назва міста німецькою мовою: Philippinen.
    Назва міста українською мовою: Филиппины.
    Назва міста англійською мовою: Philippines

    4. Кагаян-де-Оро в цифрах

    Підготуйтеся до свого прибуття в місті Кагаян де Оро,  перед тим, як купити авіаквиток Филиппины — Кагаян де Оро:  дізнайтеся про місцевий телефонний код, часовий пояс і про місцеву  валюту.

    5. Аеропорти Филиппины, звідки літають рейси Филиппины — Кагаян де Оро

    Виберіть для себе найбільш зручний аеропорт вильоту за маршрутом Филиппины — Кагаян де Оро. Нагадуємо, що на anywayanyday.com.ua ви можете відфільтрувати варіанти перельоту по аеропорту вильоту. Це зроблено для того, щоб у вас була можливість побудувати найбільш зручний для вас маршрут перельоту Филиппины - Кагаян де Оро.

    6. Аеропорти Кагаян де Оро, куди прилітають рейси Филиппины— Кагаян де Оро

    Підберіть найбільш зручний аеропорт прильоту за маршрутом Филиппины — Кагаян де Оро. Якщо ви не знали, повідомляємо: на anywayanyday.com.ua ви можете відфільтрувати варіанти перельоту по аеропорту прильоту. Це дозволить вам сформувати найбільш оптимальний маршрут вашої авіаподорожі у напрямку Филиппины— Кагаян де Оро.

    7. Проживання в готелях Кагаян де Оро

    Після того, як ви придбаєте квиток на літак Филиппины — Кагаян-де-Оро, підберіть на anywayanyday.com оптимальний варіант проживання на час свого перебування в Кагаян-де-Оро: шукайте готелі за кількістю зірок, місцем розташування, що надаються, рейтингом TripAdvisor, популярністю, типом проживання, способом оплати і іншим параметрах.

    Порівняйте найдешевші готелі Кагаян де Оро в розділі «Готелі» сайту anywayanyday.com.ua

    8. Спецпропозиції про переліт Филиппины -  Кагаян де Оро

    Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі авіаквитків у напрямку Филиппины — Кагаян де Оро. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на квитки на літак Филиппины — Кагаян де Оро ми часто повідомляємо  в своїй щотижневій розсилці.

    9. Як шукати дешеві авіаквитки за маршрутом Филиппины — Кагаян де Оро

    Для того щоб знайти і купити квиток на літак Филиппины — Кагаян де Оро за максимально вигідною ціною, радимо дотримуватися наступних простих рекомендацій.

    По-перше, найвигідніше буде придбати авіаквиток заздалегідь, тому що квитки на літак з датою вильоту через 2-3 місяці, як правило, виявляються значно дешевшими, ніж квитки з датою вильоту на найближчі дні.

    По-друге, як показує досвід клієнтів Anywayanyday, найбільш вигідними все-таки є не прямі рейси Филиппины — Кагаян де Оро, а перельоти Филиппины — Кагаян де Оро   з пересадкою.

    По-третє, у досвідчених авіамандрівників є такий лайфхак: купити квиток на літак  Филиппины — Кагаян де Оро буде значно вигідніше у вівторок або середу, ніж в інші дні тижня.

    По-четверте, не варто забувати про бонусну програму Anywayanyday: накопичені бали  за попередні перельоти і бронювання готелів, ви можете витратити, для того щоб заощадити гроші під час  покупки нових квитків за маршрутом Филиппины — Кагаян де Оро.

    По-п'яте, клієнтам Anywayanyday, які забронювали номер в готелі, надається знижка до 10% на нову покупку авіаквитків. Працює ця вигідна пропозиція і в зворотний бік: за кожну покупку авіаквитків ви отримуєте знижку до 10% на бронювання готелів.

    По-шосте, не забувайте про те, що ціни на авіаквитки Филиппины — Кагаян де Оро значно варіюються в залежності від конкретної дати, тому обов'язково перевіряйте ціни на квитки на літак  Филиппины — Кагаян де Оро як мінімум на кілька сусідніх днів.

    10. Популярні перельоти

    Авіаквитки з Києва до Санкт-Петербурга

    Авіаквитки з Одеси до Москви

    Авіаквитки з Києва до Парижа

    Авіаквитки з Дніпропетровська до Москви

    Авіаквитки з Києва до Тбілісі

    Авіаквитки з Києва до Стамбула

    Авіаквитки з Києва до Мюнхена

    Авіаквитки з Києва до Тель-Авіва

    Авіаквитки з Києва в Франкфурта

    Авіаквитки з Києва до Відня

    Авіаквитки з Києва до Амстердама

    Авіаквитки з Києва до Дніпропетровська

    Авіаквитки з Києва до Одеси

    Авіаквитки з Одеси до Києва

    Авіаквитки з Дніпропетровська до Києва

    Авіаквитки з Києва до Варшави

    Розклад авіарейсів
    Филиппины - Кагаян де Оро

    без пересадок на 25 березня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Philippine Airlines
    PR-2295
    Cebu, Термінал 1
    00:00
    1 ч. 0 хв.Lumbia,
    01:00
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Custom Air Transport
    DG-6715
    Cebu, Термінал 1
    00:05
    1 ч. 0 хв.Lumbia,
    01:05
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Philippine Airlines
    PR-2313
    Cebu, Термінал 1
    03:00
    1 ч. 0 хв.Lumbia,
    04:00
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Etihad Airways
    EY-3936
    Ninoy Aquino, Термінал 2
    04:10
    1 ч. 30 хв.Lumbia,
    05:40
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Philippine Airlines
    PR-2521
    Ninoy Aquino, Термінал 2
    04:10
    1 ч. 30 хв.Lumbia,
    05:40
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Custom Air Transport
    DG-6717
    Cebu, Термінал 1
    05:25
    1 ч. 0 хв.Lumbia,
    06:25
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Custom Air Transport
    DG-6717
    Cebu, Термінал 1
    05:55
    1 ч. 0 хв.Lumbia,
    06:55
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Philippine Airlines
    PR-2523
    Ninoy Aquino, Термінал 2
    06:10
    1 ч. 25 хв.Lumbia,
    07:35
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Custom Air Transport
    DG-6738
    Mati,
    06:30
    1 ч. 0 хв.Lumbia,
    07:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Philippine Airlines
    PR-2315
    Cebu, Термінал 1
    09:05
    1 ч. 0 хв.Lumbia,
    10:05
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Etihad Airways
    EY-3938
    Ninoy Aquino, Термінал 2
    09:20
    1 ч. 30 хв.Lumbia,
    10:50
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Philippine Airlines
    PR-2525
    Ninoy Aquino, Термінал 2
    09:20
    1 ч. 30 хв.Lumbia,
    10:50
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Custom Air Transport
    DG-6744
    Mati,
    10:40
    1 ч. 0 хв.Lumbia,
    11:40
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Custom Air Transport
    DG-6744
    Mati,
    11:10
    1 ч. 0 хв.Lumbia,
    12:10
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Etihad Airways
    EY-3940
    Ninoy Aquino, Термінал 2
    14:45
    1 ч. 25 хв.Lumbia,
    16:10
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Philippine Airlines
    PR-2529
    Ninoy Aquino, Термінал 2
    14:45
    1 ч. 25 хв.Lumbia,
    16:10
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Philippine Airlines
    PR-2297
    Cebu, Термінал 1
    15:00
    1 ч. 0 хв.Lumbia,
    16:00
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Etihad Airways
    EY-3934
    Ninoy Aquino, Термінал 2
    23:10
    1 ч. 25 хв.Lumbia,
    00:35
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Philippine Airlines
    PR-2519
    Ninoy Aquino, Термінал 2
    23:10
    1 ч. 25 хв.Lumbia,
    00:35
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Cebu, Термінал 1
    00:00
    Рейс
    Philippine Airlines
    PR-2295
    Приліт
    Lumbia,
    01:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Cebu, Термінал 1
    00:05
    Рейс
    Custom Air Transport
    DG-6715
    Приліт
    Lumbia,
    01:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Cebu, Термінал 1
    03:00
    Рейс
    Philippine Airlines
    PR-2313
    Приліт
    Lumbia,
    04:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ninoy Aquino, Термінал 2
    04:10
    Рейс
    Etihad Airways
    EY-3936
    Приліт
    Lumbia,
    05:40
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ninoy Aquino, Термінал 2
    04:10
    Рейс
    Philippine Airlines
    PR-2521
    Приліт
    Lumbia,
    05:40
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Cebu, Термінал 1
    05:25
    Рейс
    Custom Air Transport
    DG-6717
    Приліт
    Lumbia,
    06:25
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Cebu, Термінал 1
    05:55
    Рейс
    Custom Air Transport
    DG-6717
    Приліт
    Lumbia,
    06:55
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ninoy Aquino, Термінал 2
    06:10
    Рейс
    Philippine Airlines
    PR-2523
    Приліт
    Lumbia,
    07:35
    В дорозі
    1 ч. 25 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mati,
    06:30
    Рейс
    Custom Air Transport
    DG-6738
    Приліт
    Lumbia,
    07:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Cebu, Термінал 1
    09:05
    Рейс
    Philippine Airlines
    PR-2315
    Приліт
    Lumbia,
    10:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ninoy Aquino, Термінал 2
    09:20
    Рейс
    Etihad Airways
    EY-3938
    Приліт
    Lumbia,
    10:50
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ninoy Aquino, Термінал 2
    09:20
    Рейс
    Philippine Airlines
    PR-2525
    Приліт
    Lumbia,
    10:50
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mati,
    10:40
    Рейс
    Custom Air Transport
    DG-6744
    Приліт
    Lumbia,
    11:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mati,
    11:10
    Рейс
    Custom Air Transport
    DG-6744
    Приліт
    Lumbia,
    12:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ninoy Aquino, Термінал 2
    14:45
    Рейс
    Etihad Airways
    EY-3940
    Приліт
    Lumbia,
    16:10
    В дорозі
    1 ч. 25 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ninoy Aquino, Термінал 2
    14:45
    Рейс
    Philippine Airlines
    PR-2529
    Приліт
    Lumbia,
    16:10
    В дорозі
    1 ч. 25 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Cebu, Термінал 1
    15:00
    Рейс
    Philippine Airlines
    PR-2297
    Приліт
    Lumbia,
    16:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ninoy Aquino, Термінал 2
    23:10
    Рейс
    Etihad Airways
    EY-3934
    Приліт
    Lumbia,
    00:35
    В дорозі
    1 ч. 25 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ninoy Aquino, Термінал 2
    23:10
    Рейс
    Philippine Airlines
    PR-2519
    Приліт
    Lumbia,
    00:35
    В дорозі
    1 ч. 25 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд