Мій Anyway

Дешеві авіаквитки Мілан — Ліон

3 хвилини на пошук
та покупку квитка

  • 2 авіакомпанії
    літають
    по цьому маршруту
  • 0 ч. 27 хв.
    Середній час
    польоту
  • 340 км
    Відстань
    між містами

Найдешевші авіаквитки Мілан — Ліон на найближчі два тижні

Ціна авіаперельоту  Мілан — Ліон дуже залежить від часу: чим раніше ви купуєте квиток на літак из Мілан в Ліон, тим дешевше він коштує. Крім того, вартість авіаквитка Мілан — Ліон варіюється в залежності від дня. Тому дуже важливо порівнювати ціни не тільки на одну конкретну дату, а й на сусідні дні - в такому випадку можна знайти значно дешевший авіаквиток.

Наш віджет «Динаміка цін» дозволяє провести таке порівняння швидко і зручно. Перегляньте ціни на авіапереліт Мілан — Ліон на найближчі два тижні і виберіть оптимальний варіант, який підходить вам і за вартістю, і за часом.

23 вересня - 7 жовтня

ПнВтСрЧтПтСбНд
Погода, Ліон, Франция
сьогодні
+21 ℃
23 вересня
+27 ℃
24 вересня
+14 ℃
25 вересня
+16 ℃
26 вересня
+16 ℃
27 вересня
+16 ℃

Календар низьких цін по місяцях на авіаквитки Мілан — Ліон

Календар низьких цін по днях на авіаквитки Мілан — Ліон

Вересень 2018

1сб
2нд
3пн
4вт
5ср
6чт
7пт
8сб
9нд
10пн
11вт
12ср
13чт
14пт
15сб
16нд
17пн
18вт
19ср
20чт
21пт
22сб
23нд
24пн
25вт
26ср
27чт
28пт
29сб
30нд

Перельоти Мілан — інші міста Франция

Якщо ви не знайшли підходящого варіанту для перельоту за маршрутом Мілан — Ліон, пошукайте авіаквитки в інші міста. Ви можете знайти зручний і недорогий переліт до міста, розташованого неподалік від Ліон, і ви зможете спочатку долетіти з Мілан  до цього міста, а звідти вже в -  Ліон.. Так ви не тільки зможете заощадити і дістатися до кінцевого пункту своєї поїздки, а й, можливо, познайомитеся з новим для себе містом.

Якщо ви їдете в туристичну поїздку,  ви можете розглянути можливість проведення своєї відпустки і в іншому місті Франция — в цій країні безліч місць, що представляють культурно-історичний інтерес і що пропонують своїм відвідувачам прекрасну інфраструктуру для відпочинку.

Порівняйте ціни на переліт з Мілан в Ліон і на переліт з Мілан в інші міста Франция. Таке порівняння дозволить вам підшукати оптимальний варіант авіаперельоту до Ліон.

Авіакомпанії, що літають Мілан — Ліон

Ціна перельоту з Мілан в Ліон може залежати не тільки від дня і часу вильоту і прильоту, а й від того, яка авіакомпанія виконує переліт. Порівняйте ціни різних перевізників, які здійснюють рейси за маршрутом Мілан - Ліон, і виберіть найбільш вигідний.

По маршруту Мілан— Ліон виконують прямі рейси і перельоти з пересадкою наступні авіакомпанії:

Перельоти Ліон з інших міст

Якщо ви не змогли підібрати зручний і вигідний варіант авіаперельоту до Ліон з Мілан, розгляньте альтернативну можливість - долетіти до Ліон з інших міст, розташованих неподалік від Мілан. Ймовірно, в такому випадку ви зможете організувати свою подорож більш оптимальним способом. Крім того, такий маршрут дозволить вам не тільки заощадити на шляху до Ліон, а й, можливо, познайомитися з новим містом, в якому ви раніше не бували.

Порівняйте ціни на перельоти в Ліон з Мілан і на перельоти в Ліон з інших міст і підберіть найбільш оптимальний варіант авіаперельоту:

  • Чашка кави
    Чашка кави
    ~ 188.1
  • Хліб
    Хліб
    ~ 106.0
  • Келих пива
    Келих пива
    ~ 392.2
  • Квиток на автобус
    Квиток на автобус
    ~ 134.5

Дешеві авіаквитки Мілан - Ліон, Франция (ABA - OVB) 

На anywayanyday.com ви зможете знайти дешеві авіаквитки у напрямку Мілан - Ліон: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній і підбирає найвигідніші квитки на літак Мілан - Ліон.

Прямий рейс Мілан - Ліон

Прямий переліт - найбільш зручний варіант авіаподорожі. Про авіакомпанії, які з'єднують своїми рейсами Мілан і Ліон, дивіться нижче в розділі «Авіакомпанії, що літають з Мілан до Ліону».

Переліт з пересадкою Мілан - Ліон

Якщо не змогли купити квиток на літак, який летить прямим рейсом Мілан - Ліон, завжди є запасний варіант - переліт з пересадкою. Якщо пересадка займає як мінімум 6 годин, ваша подорож стане ще більш насиченою - ви зможете дізнатися про нове місце або погуляти по вулицях давно знайомого міста. Не забувайте про те, що чим раніше ви купуєте квиток, тим нижче його ціна. І чим ближче до дати вильоту, тим менш дешевим буде квиток на літак Мілан - Ліон. Старайтеся купити авіаквитки Мілан - Ліон заздалегідь, щоб вибрати оптимальний варіант перельоту: за ціною, наявності пересадок і інших параметрах.

Ліон в цифрах

Підготуйтеся до свого прибуття в місто Ліон перед тим, як купити авіаквиток Мілан — Лион: дізнайтеся про місцевий телефонний код, часовий пояс і про місцеву валюту.

Більш детальна інформація - на сторінці, що присвячена цьому місту. Загальна інформація про переліт Мілан — Ліон

Відстань Мілан — Ліон: 339.9671630859375 км.

Час перельоту Мілан — Ліон: 0 ч. 27 мин..

Географічні координати міста Мілан:

Широта — 53.7099990844727.

Довгота — 91.4199981689453.

Географічні координати міста Лиона:

Широта — 55.0410995483398.

Довгота — 82.9344024658203.

Ліон місцезнаходження Франция.

Столиця країни Франция: Париж.

Площа країни Франция: 547030 кв. км.

Населення країни Франция: 65447000 чел.

Щільність Населення країни Франция: 119.64 чел. / кв. км.

Офіційні мови країни Франция: французский.

Телефонний код країни Франция: 33.

На русском: Авиабилеты на Милан - Лион

Популярные направления:

Авіаквитки з Москви до Києва

Авіаквитки з Санкт-Петербурга до Києва

Авіаквитки з Москви до Одеси

Авіаквитки з Парижа до Києва

Авіаквитки з Москви до Дніпропетровська

Авіаквитки з Мюнхена до Києва

Авіаквитки з Франкфурта до Києва

Авіаквитки з Амстердама до Києва

Авіаквитки з Стамбула до Києва

Авіаквитки з Тель-Авіва до Києва

Авіаквитки з Тбілісі до Києва

Авіаквитки з Києва до Дніпропетровська

Авіаквитки з Відня до Києва

Авіаквитки з Києва до Одеси

Авіаквитки з Одеси до Києва

Розклад авіарейсів
Мілан - Ліон

без пересадок на 22 вересня 2018

РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
Airlinair
A5-4501
Malpensa, Термінал 1
07:50
1 ч. 0 хв.Ліон Сент-Екзюпері, Термінал 2
08:50
Embraer RJ145Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Air France
AF-5301
Malpensa, Термінал 1
07:50
1 ч. 0 хв.Ліон Сент-Екзюпері, Термінал 2
08:50
Embraer RJ145Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Alitalia
AZ-7276
Malpensa, Термінал 1
07:50
1 ч. 0 хв.Ліон Сент-Екзюпері, Термінал 2
08:50
Embraer RJ145Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Airlinair
A5-4501
Malpensa, Термінал 1
08:50
1 ч. 0 хв.Ліон Сент-Екзюпері, Термінал 2
09:50
Embraer RJ145Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Air France
AF-5301
Malpensa, Термінал 1
08:50
1 ч. 0 хв.Ліон Сент-Екзюпері, Термінал 2
09:50
Embraer RJ145Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Alitalia
AZ-7276
Malpensa, Термінал 1
08:50
1 ч. 0 хв.Ліон Сент-Екзюпері, Термінал 2
09:50
Embraer RJ145Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Airlinair
A5-4503
Malpensa, Термінал 1
15:00
1 ч. 0 хв.Ліон Сент-Екзюпері, Термінал 2
16:00
Embraer RJ145Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Air France
AF-5303
Malpensa, Термінал 1
15:00
1 ч. 0 хв.Ліон Сент-Екзюпері, Термінал 2
16:00
Embraer RJ145Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Alitalia
AZ-7278
Malpensa, Термінал 1
15:00
1 ч. 0 хв.Ліон Сент-Екзюпері, Термінал 2
16:00
Embraer RJ145Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Airlinair
A5-4507
Malpensa, Термінал 1
19:30
1 ч. 0 хв.Ліон Сент-Екзюпері, Термінал 2
20:30
Embraer RJ145Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Air France
AF-5305
Malpensa, Термінал 1
19:30
1 ч. 0 хв.Ліон Сент-Екзюпері, Термінал 2
20:30
Embraer RJ145Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Alitalia
AZ-7280
Malpensa, Термінал 1
19:30
1 ч. 0 хв.Ліон Сент-Екзюпері, Термінал 2
20:30
Embraer RJ145Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Malpensa, Термінал 1
07:50
Рейс
Airlinair
A5-4501
Приліт
Лион Сент-Экзюпери, Термінал 2
08:50
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Malpensa, Термінал 1
07:50
Рейс
Air France
AF-5301
Приліт
Лион Сент-Экзюпери, Термінал 2
08:50
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Malpensa, Термінал 1
07:50
Рейс
Alitalia
AZ-7276
Приліт
Лион Сент-Экзюпери, Термінал 2
08:50
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Malpensa, Термінал 1
08:50
Рейс
Airlinair
A5-4501
Приліт
Лион Сент-Экзюпери, Термінал 2
09:50
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Malpensa, Термінал 1
08:50
Рейс
Air France
AF-5301
Приліт
Лион Сент-Экзюпери, Термінал 2
09:50
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Malpensa, Термінал 1
08:50
Рейс
Alitalia
AZ-7276
Приліт
Лион Сент-Экзюпери, Термінал 2
09:50
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Malpensa, Термінал 1
15:00
Рейс
Airlinair
A5-4503
Приліт
Лион Сент-Экзюпери, Термінал 2
16:00
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Malpensa, Термінал 1
15:00
Рейс
Air France
AF-5303
Приліт
Лион Сент-Экзюпери, Термінал 2
16:00
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Malpensa, Термінал 1
15:00
Рейс
Alitalia
AZ-7278
Приліт
Лион Сент-Экзюпери, Термінал 2
16:00
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Malpensa, Термінал 1
19:30
Рейс
Airlinair
A5-4507
Приліт
Лион Сент-Экзюпери, Термінал 2
20:30
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Malpensa, Термінал 1
19:30
Рейс
Air France
AF-5305
Приліт
Лион Сент-Экзюпери, Термінал 2
20:30
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Malpensa, Термінал 1
19:30
Рейс
Alitalia
AZ-7280
Приліт
Лион Сент-Экзюпери, Термінал 2
20:30
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд