Мій Anyway

Дешеві авіаквитки за напрямом Малайзия - Пенанг онлайн.

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Пенанг, Малайзия
    сьогодні
    +30 ℃
    24 березня
    +31 ℃
    25 березня
    +30 ℃
    26 березня
    +30 ℃
    27 березня
    +33 ℃
    28 березня
    +33 ℃

    • Чашка кави
      Чашка кави
      ~ 102.7
    • Хліб
      Хліб
      ~ 63.1
    • Келих пива
      Келих пива
      ~ 221.3
    • Квиток на автобус
      Квиток на автобус
      ~ 33.8

    Онлайн-сервіс anywayanyday.com пропонує зручний пошук авіаквитків у напрямку Малайзия —  Пенанг. Ми допоможемо вам підібрати авіарейс і забронювати переліт на зручну дату. Замовляйте квитки на літак з нами легко і швидко!

    На anywyayanyday.com ви знайдете і купите дешеві авіаквитки у напрямку Малайзия —  Пенанг: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній і підбирає найвигідніші квитки на літак Малайзия —  Пенанг.

    1. Прямий рейс Малайзия Пенанг

    Прямий переліт — найзручніший варіант авіаподорожі. Про авіакомпанії, які з'єднують своїми рейсами Малайзия та Пенанг, дивіться нижче в розділі «Авіакомпанії, Пенанг».

    2. Переліт зпересадкою Малайзия —  Пенанг

    Якщо Ви не змогли купити квиток на літак, який летить прямим рейсом Малайзия —  Пенанг, завжди є запасний варіант - переліт з пересадкою. Якщо пересадка триває як мінімум 6 годин, ваша подорож стане ще більш насиченою - ви зможете дізнатися про  нове місце або погуляти по вулицях давно знайомого міста.

    Не забувайте про те, що чим раніше ви купуєте квиток, тим нижча його ціна. І чим ближче до дати вильоту, тим менш дешевим буде квиток на літак Малайзия - Пенанг.

    Старайтеся купити авіаквитки Малайзия — Пенанг заздалегідь, щоб вибрати оптимальний варіант перельоту: за ціною, наявності пересадок і інших параметрах.

    3. Загальна інформація про переліт Малайзия - Пенанг

    Географічні координати країни Малайзия: 

    Назва міста німецькою мовою: Malaysia.
    Назва міста українською мовою: Малайзия.
    Назва міста англійською мовою: Malaysia

    4. Пенанг в цифрах

    Підготуйтеся до свого прибуття в місті Пенанг,  перед тим, як купити авіаквиток Малайзия — Пенанг:  дізнайтеся про місцевий телефонний код, часовий пояс і про місцеву  валюту.

    5. Аеропорти Малайзия, звідки літають рейси Малайзия — Пенанг

    Виберіть для себе найбільш зручний аеропорт вильоту за маршрутом Малайзия — Пенанг. Нагадуємо, що на anywayanyday.com.ua ви можете відфільтрувати варіанти перельоту по аеропорту вильоту. Це зроблено для того, щоб у вас була можливість побудувати найбільш зручний для вас маршрут перельоту Малайзия - Пенанг.

    6. Аеропорти Пенанг, куди прилітають рейси Малайзия— Пенанг

    Підберіть найбільш зручний аеропорт прильоту за маршрутом Малайзия — Пенанг. Якщо ви не знали, повідомляємо: на anywayanyday.com.ua ви можете відфільтрувати варіанти перельоту по аеропорту прильоту. Це дозволить вам сформувати найбільш оптимальний маршрут вашої авіаподорожі у напрямку Малайзия— Пенанг.

    7. Проживання в готелях Пенанг

    Після того, як ви придбаєте квиток на літак Малайзия — Пенанга, підберіть на anywayanyday.com оптимальний варіант проживання на час свого перебування в Пенанга: шукайте готелі за кількістю зірок, місцем розташування, що надаються, рейтингом TripAdvisor, популярністю, типом проживання, способом оплати і іншим параметрах.

    Порівняйте найдешевші готелі Пенанг в розділі «Готелі» сайту anywayanyday.com.ua

    8. Спецпропозиції про переліт Малайзия -  Пенанг

    Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі авіаквитків у напрямку Малайзия — Пенанг. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на квитки на літак Малайзия — Пенанг ми часто повідомляємо  в своїй щотижневій розсилці.

    9. Як шукати дешеві авіаквитки за маршрутом Малайзия — Пенанг

    Для того щоб знайти і купити квиток на літак Малайзия — Пенанг за максимально вигідною ціною, радимо дотримуватися наступних простих рекомендацій.

    По-перше, найвигідніше буде придбати авіаквиток заздалегідь, тому що квитки на літак з датою вильоту через 2-3 місяці, як правило, виявляються значно дешевшими, ніж квитки з датою вильоту на найближчі дні.

    По-друге, як показує досвід клієнтів Anywayanyday, найбільш вигідними все-таки є не прямі рейси Малайзия — Пенанг, а перельоти Малайзия — Пенанг   з пересадкою.

    По-третє, у досвідчених авіамандрівників є такий лайфхак: купити квиток на літак  Малайзия — Пенанг буде значно вигідніше у вівторок або середу, ніж в інші дні тижня.

    По-четверте, не варто забувати про бонусну програму Anywayanyday: накопичені бали  за попередні перельоти і бронювання готелів, ви можете витратити, для того щоб заощадити гроші під час  покупки нових квитків за маршрутом Малайзия — Пенанг.

    По-п'яте, клієнтам Anywayanyday, які забронювали номер в готелі, надається знижка до 10% на нову покупку авіаквитків. Працює ця вигідна пропозиція і в зворотний бік: за кожну покупку авіаквитків ви отримуєте знижку до 10% на бронювання готелів.

    По-шосте, не забувайте про те, що ціни на авіаквитки Малайзия — Пенанг значно варіюються в залежності від конкретної дати, тому обов'язково перевіряйте ціни на квитки на літак  Малайзия — Пенанг як мінімум на кілька сусідніх днів.

    10. Популярні перельоти

    Авіаквитки з Києва до Санкт-Петербурга

    Авіаквитки з Одеси до Москви

    Авіаквитки з Києва до Парижа

    Авіаквитки з Дніпропетровська до Москви

    Авіаквитки з Києва до Тбілісі

    Авіаквитки з Києва до Стамбула

    Авіаквитки з Києва до Мюнхена

    Авіаквитки з Києва до Тель-Авіва

    Авіаквитки з Києва в Франкфурта

    Авіаквитки з Києва до Відня

    Авіаквитки з Києва до Амстердама

    Авіаквитки з Києва до Дніпропетровська

    Авіаквитки з Києва до Одеси

    Авіаквитки з Одеси до Києва

    Авіаквитки з Дніпропетровська до Києва

    Авіаквитки з Києва до Варшави

    Розклад авіарейсів
    Малайзия - Пенанг

    без пересадок на 23 березня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Malindo Air
    OD-1150
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    01:30
    1 ч. 0 хв.Penang,
    02:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-5380
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    01:45
    1 ч. 0 хв.Penang,
    02:45
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malindo Air
    OD-1150
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    01:55
    1 ч. 0 хв.Penang,
    02:55
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-5372
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    02:20
    1 ч. 0 хв.Penang,
    03:20
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malindo Air
    OD-2102
    Куала-Лумпур, Термінал M
    03:05
    1 ч. 0 хв.Penang,
    04:05
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8184
    Куала-Лумпур,
    03:05
    1 ч. 0 хв.Penang,
    04:05
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-5430
    Pengkalan Chepa,
    03:15
    0 ч. 55 хв.Penang,
    04:10
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malindo Air
    OD-1180
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    03:20
    1 ч. 0 хв.Penang,
    04:20
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    American Airlines
    AA-7448
    Куала-Лумпур, Термінал M
    04:10
    1 ч. 0 хв.Penang,
    05:10
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Emirates
    EK-3316
    Куала-Лумпур, Термінал M
    04:10
    1 ч. 0 хв.Penang,
    05:10
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-1138
    Куала-Лумпур, Термінал M
    04:10
    1 ч. 0 хв.Penang,
    05:10
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Oman Air
    WY-5138
    Куала-Лумпур, Термінал M
    04:10
    1 ч. 0 хв.Penang,
    05:10
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-5376
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    05:00
    1 ч. 0 хв.Penang,
    06:00
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malindo Air
    OD-1182
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    05:45
    1 ч. 0 хв.Penang,
    06:45
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-5378
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    06:00
    1 ч. 0 хв.Penang,
    07:00
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Emirates
    EK-3318
    Куала-Лумпур, Термінал M
    06:10
    0 ч. 50 хв.Penang,
    07:00
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-1140
    Куала-Лумпур, Термінал M
    06:10
    0 ч. 50 хв.Penang,
    07:00
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-5408
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    07:50
    1 ч. 0 хв.Penang,
    08:50
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malindo Air
    OD-1156
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    08:10
    1 ч. 0 хв.Penang,
    09:10
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-5295
    Langkawi,
    08:20
    0 ч. 35 хв.Penang,
    08:55
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Philippine Airlines
    PR-3504
    Куала-Лумпур,
    08:50
    0 ч. 50 хв.Penang,
    09:40
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Royal Brunei
    BI-3043
    Куала-Лумпур, Термінал M
    08:50
    0 ч. 50 хв.Penang,
    09:40
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Emirates
    EK-3322
    Куала-Лумпур, Термінал M
    08:50
    0 ч. 50 хв.Penang,
    09:40
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Garuda Indonesia
    GA-9285
    Куала-Лумпур, Термінал M
    08:50
    0 ч. 50 хв.Penang,
    09:40
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-1148
    Куала-Лумпур, Термінал M
    08:50
    0 ч. 50 хв.Penang,
    09:40
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malindo Air
    OD-2104
    Куала-Лумпур, Термінал M
    09:10
    1 ч. 0 хв.Penang,
    10:10
    Boeing 737-900Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malindo Air
    OD-1331
    Малакка,
    09:45
    1 ч. 20 хв.Penang,
    11:05
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-5388
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    10:45
    1 ч. 0 хв.Penang,
    11:45
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Myanmar Airways
    8M-9509
    Куала-Лумпур, Термінал M
    11:25
    0 ч. 55 хв.Penang,
    12:20
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    China Airlines
    CI-9402
    Куала-Лумпур, Термінал M
    11:25
    0 ч. 55 хв.Penang,
    12:20
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Emirates
    EK-3324
    Куала-Лумпур, Термінал M
    11:25
    0 ч. 55 хв.Penang,
    12:20
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-1152
    Куала-Лумпур, Термінал M
    11:25
    0 ч. 55 хв.Penang,
    12:20
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Philippine Airlines
    PR-3506
    Куала-Лумпур,
    11:25
    0 ч. 55 хв.Penang,
    12:20
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malindo Air
    OD-1166
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    11:30
    1 ч. 0 хв.Penang,
    12:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-5458
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    11:45
    1 ч. 0 хв.Penang,
    12:45
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-5392
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    12:45
    1 ч. 0 хв.Penang,
    13:45
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-5507
    Pengkalan Chepa,
    13:30
    0 ч. 55 хв.Penang,
    14:25
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malindo Air
    OD-1172
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    13:40
    1 ч. 0 хв.Penang,
    14:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Myanmar Airways
    8M-9517
    Куала-Лумпур, Термінал M
    14:00
    0 ч. 55 хв.Penang,
    14:55
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    China Airlines
    CI-9426
    Куала-Лумпур, Термінал M
    14:00
    0 ч. 55 хв.Penang,
    14:55
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Emirates
    EK-3328
    Куала-Лумпур, Термінал M
    14:00
    0 ч. 55 хв.Penang,
    14:55
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Japan Airlines
    JL-7957
    Куала-Лумпур, Термінал M
    14:00
    0 ч. 55 хв.Penang,
    14:55
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-1162
    Куала-Лумпур, Термінал M
    14:00
    0 ч. 55 хв.Penang,
    14:55
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-5396
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    14:10
    1 ч. 0 хв.Penang,
    15:10
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    China Airlines
    CI-9426
    Куала-Лумпур, Термінал M
    14:25
    0 ч. 55 хв.Penang,
    15:20
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-5400
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    14:30
    1 ч. 0 хв.Penang,
    15:30
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Emirates
    EK-3330
    Куала-Лумпур, Термінал M
    15:15
    0 ч. 50 хв.Penang,
    16:05
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Garuda Indonesia
    GA-9287
    Куала-Лумпур, Термінал M
    15:15
    0 ч. 50 хв.Penang,
    16:05
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Japan Airlines
    JL-7965
    Куала-Лумпур, Термінал M
    15:15
    0 ч. 50 хв.Penang,
    16:05
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-1166
    Куала-Лумпур, Термінал M
    15:15
    0 ч. 50 хв.Penang,
    16:05
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Oman Air
    WY-5166
    Куала-Лумпур, Термінал M
    15:15
    0 ч. 50 хв.Penang,
    16:05
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-5398
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    15:30
    1 ч. 0 хв.Penang,
    16:30
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malindo Air
    OD-1178
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    15:50
    1 ч. 0 хв.Penang,
    16:50
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-5402
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    16:30
    1 ч. 0 хв.Penang,
    17:30
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malindo Air
    OD-1162
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    16:40
    1 ч. 0 хв.Penang,
    17:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Royal Brunei
    BI-3045
    Куала-Лумпур, Термінал M
    18:20
    1 ч. 0 хв.Penang,
    19:20
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Emirates
    EK-3332
    Куала-Лумпур, Термінал M
    18:20
    1 ч. 0 хв.Penang,
    19:20
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-1194
    Куала-Лумпур, Термінал M
    18:20
    1 ч. 0 хв.Penang,
    19:20
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malindo Air
    OD-2106
    Куала-Лумпур, Термінал M
    18:50
    1 ч. 0 хв.Penang,
    19:50
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    01:30
    Рейс
    Malindo Air
    OD-1150
    Приліт
    Penang,
    02:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    01:45
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-5380
    Приліт
    Penang,
    02:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    01:55
    Рейс
    Malindo Air
    OD-1150
    Приліт
    Penang,
    02:55
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    02:20
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-5372
    Приліт
    Penang,
    03:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    03:05
    Рейс
    Malindo Air
    OD-2102
    Приліт
    Penang,
    04:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур,
    03:05
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8184
    Приліт
    Penang,
    04:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Pengkalan Chepa,
    03:15
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-5430
    Приліт
    Penang,
    04:10
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    03:20
    Рейс
    Malindo Air
    OD-1180
    Приліт
    Penang,
    04:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    04:10
    Рейс
    American Airlines
    AA-7448
    Приліт
    Penang,
    05:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    04:10
    Рейс
    Emirates
    EK-3316
    Приліт
    Penang,
    05:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    04:10
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-1138
    Приліт
    Penang,
    05:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    04:10
    Рейс
    Oman Air
    WY-5138
    Приліт
    Penang,
    05:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    05:00
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-5376
    Приліт
    Penang,
    06:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    05:45
    Рейс
    Malindo Air
    OD-1182
    Приліт
    Penang,
    06:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    06:00
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-5378
    Приліт
    Penang,
    07:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    06:10
    Рейс
    Emirates
    EK-3318
    Приліт
    Penang,
    07:00
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    06:10
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-1140
    Приліт
    Penang,
    07:00
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    07:50
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-5408
    Приліт
    Penang,
    08:50
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    08:10
    Рейс
    Malindo Air
    OD-1156
    Приліт
    Penang,
    09:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Langkawi,
    08:20
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-5295
    Приліт
    Penang,
    08:55
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур,
    08:50
    Рейс
    Philippine Airlines
    PR-3504
    Приліт
    Penang,
    09:40
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    08:50
    Рейс
    Royal Brunei
    BI-3043
    Приліт
    Penang,
    09:40
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    08:50
    Рейс
    Emirates
    EK-3322
    Приліт
    Penang,
    09:40
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    08:50
    Рейс
    Garuda Indonesia
    GA-9285
    Приліт
    Penang,
    09:40
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    08:50
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-1148
    Приліт
    Penang,
    09:40
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    09:10
    Рейс
    Malindo Air
    OD-2104
    Приліт
    Penang,
    10:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Малакка,
    09:45
    Рейс
    Malindo Air
    OD-1331
    Приліт
    Penang,
    11:05
    В дорозі
    1 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    10:45
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-5388
    Приліт
    Penang,
    11:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    11:25
    Рейс
    Myanmar Airways
    8M-9509
    Приліт
    Penang,
    12:20
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    11:25
    Рейс
    China Airlines
    CI-9402
    Приліт
    Penang,
    12:20
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    11:25
    Рейс
    Emirates
    EK-3324
    Приліт
    Penang,
    12:20
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    11:25
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-1152
    Приліт
    Penang,
    12:20
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур,
    11:25
    Рейс
    Philippine Airlines
    PR-3506
    Приліт
    Penang,
    12:20
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    11:30
    Рейс
    Malindo Air
    OD-1166
    Приліт
    Penang,
    12:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    11:45
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-5458
    Приліт
    Penang,
    12:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    12:45
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-5392
    Приліт
    Penang,
    13:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Pengkalan Chepa,
    13:30
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-5507
    Приліт
    Penang,
    14:25
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    13:40
    Рейс
    Malindo Air
    OD-1172
    Приліт
    Penang,
    14:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    14:00
    Рейс
    Myanmar Airways
    8M-9517
    Приліт
    Penang,
    14:55
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    14:00
    Рейс
    China Airlines
    CI-9426
    Приліт
    Penang,
    14:55
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    14:00
    Рейс
    Emirates
    EK-3328
    Приліт
    Penang,
    14:55
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    14:00
    Рейс
    Japan Airlines
    JL-7957
    Приліт
    Penang,
    14:55
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    14:00
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-1162
    Приліт
    Penang,
    14:55
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    14:10
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-5396
    Приліт
    Penang,
    15:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    14:25
    Рейс
    China Airlines
    CI-9426
    Приліт
    Penang,
    15:20
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    14:30
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-5400
    Приліт
    Penang,
    15:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    15:15
    Рейс
    Emirates
    EK-3330
    Приліт
    Penang,
    16:05
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    15:15
    Рейс
    Garuda Indonesia
    GA-9287
    Приліт
    Penang,
    16:05
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    15:15
    Рейс
    Japan Airlines
    JL-7965
    Приліт
    Penang,
    16:05
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    15:15
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-1166
    Приліт
    Penang,
    16:05
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    15:15
    Рейс
    Oman Air
    WY-5166
    Приліт
    Penang,
    16:05
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    15:30
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-5398
    Приліт
    Penang,
    16:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    15:50
    Рейс
    Malindo Air
    OD-1178
    Приліт
    Penang,
    16:50
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    16:30
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-5402
    Приліт
    Penang,
    17:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    16:40
    Рейс
    Malindo Air
    OD-1162
    Приліт
    Penang,
    17:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    18:20
    Рейс
    Royal Brunei
    BI-3045
    Приліт
    Penang,
    19:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    18:20
    Рейс
    Emirates
    EK-3332
    Приліт
    Penang,
    19:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    18:20
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-1194
    Приліт
    Penang,
    19:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    18:50
    Рейс
    Malindo Air
    OD-2106
    Приліт
    Penang,
    19:50
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд