Мій Anyway

Дешеві авіаквитки за напрямом Кения - Момбаса онлайн.

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Момбаса, Кения
    сьогодні
    +30 ℃
    22 березня
    +30 ℃
    23 березня
    +29 ℃
    24 березня
    +34 ℃
    25 березня
    +34 ℃
    26 березня
    +35 ℃

    • Чашка кави
      Чашка кави
      ~ 139.5
    • Хліб
      Хліб
      ~ 45.6
    • Келих пива
      Келих пива
      ~ 152.3
    • Квиток на автобус
      Квиток на автобус
      ~ 31.5

    Онлайн-сервіс anywayanyday.com пропонує зручний пошук авіаквитків у напрямку Кения —  Момбаса. Ми допоможемо вам підібрати авіарейс і забронювати переліт на зручну дату. Замовляйте квитки на літак з нами легко і швидко!

    На anywyayanyday.com ви знайдете і купите дешеві авіаквитки у напрямку Кения —  Момбаса: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній і підбирає найвигідніші квитки на літак Кения —  Момбаса.

    1. Прямий рейс Кения Момбаса

    Прямий переліт — найзручніший варіант авіаподорожі. Про авіакомпанії, які з'єднують своїми рейсами Кения та Момбаса, дивіться нижче в розділі «Авіакомпанії, Момбаса».

    2. Переліт зпересадкою Кения —  Момбаса

    Якщо Ви не змогли купити квиток на літак, який летить прямим рейсом Кения —  Момбаса, завжди є запасний варіант - переліт з пересадкою. Якщо пересадка триває як мінімум 6 годин, ваша подорож стане ще більш насиченою - ви зможете дізнатися про  нове місце або погуляти по вулицях давно знайомого міста.

    Не забувайте про те, що чим раніше ви купуєте квиток, тим нижча його ціна. І чим ближче до дати вильоту, тим менш дешевим буде квиток на літак Кения - Момбаса.

    Старайтеся купити авіаквитки Кения — Момбаса заздалегідь, щоб вибрати оптимальний варіант перельоту: за ціною, наявності пересадок і інших параметрах.

    3. Загальна інформація про переліт Кения - Момбаса

    Географічні координати країни Кения: 

    Назва міста німецькою мовою: Kenia.
    Назва міста українською мовою: Кения.
    Назва міста англійською мовою: Kenya

    4. Момбаса в цифрах

    Підготуйтеся до свого прибуття в місті Момбаса,  перед тим, як купити авіаквиток Кения — Момбаса:  дізнайтеся про місцевий телефонний код, часовий пояс і про місцеву  валюту.

    5. Аеропорти Кения, звідки літають рейси Кения — Момбаса

    Виберіть для себе найбільш зручний аеропорт вильоту за маршрутом Кения — Момбаса. Нагадуємо, що на anywayanyday.com.ua ви можете відфільтрувати варіанти перельоту по аеропорту вильоту. Це зроблено для того, щоб у вас була можливість побудувати найбільш зручний для вас маршрут перельоту Кения - Момбаса.

    6. Аеропорти Момбаса, куди прилітають рейси Кения— Момбаса

    Підберіть найбільш зручний аеропорт прильоту за маршрутом Кения — Момбаса. Якщо ви не знали, повідомляємо: на anywayanyday.com.ua ви можете відфільтрувати варіанти перельоту по аеропорту прильоту. Це дозволить вам сформувати найбільш оптимальний маршрут вашої авіаподорожі у напрямку Кения— Момбаса.

    7. Проживання в готелях Момбаса

    Після того, як ви придбаєте квиток на літак Кения — Момбасы, підберіть на anywayanyday.com оптимальний варіант проживання на час свого перебування в Момбасы: шукайте готелі за кількістю зірок, місцем розташування, що надаються, рейтингом TripAdvisor, популярністю, типом проживання, способом оплати і іншим параметрах.

    Порівняйте найдешевші готелі Момбаса в розділі «Готелі» сайту anywayanyday.com.ua

    8. Спецпропозиції про переліт Кения -  Момбаса

    Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі авіаквитків у напрямку Кения — Момбаса. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на квитки на літак Кения — Момбаса ми часто повідомляємо  в своїй щотижневій розсилці.

    9. Як шукати дешеві авіаквитки за маршрутом Кения — Момбаса

    Для того щоб знайти і купити квиток на літак Кения — Момбаса за максимально вигідною ціною, радимо дотримуватися наступних простих рекомендацій.

    По-перше, найвигідніше буде придбати авіаквиток заздалегідь, тому що квитки на літак з датою вильоту через 2-3 місяці, як правило, виявляються значно дешевшими, ніж квитки з датою вильоту на найближчі дні.

    По-друге, як показує досвід клієнтів Anywayanyday, найбільш вигідними все-таки є не прямі рейси Кения — Момбаса, а перельоти Кения — Момбаса   з пересадкою.

    По-третє, у досвідчених авіамандрівників є такий лайфхак: купити квиток на літак  Кения — Момбаса буде значно вигідніше у вівторок або середу, ніж в інші дні тижня.

    По-четверте, не варто забувати про бонусну програму Anywayanyday: накопичені бали  за попередні перельоти і бронювання готелів, ви можете витратити, для того щоб заощадити гроші під час  покупки нових квитків за маршрутом Кения — Момбаса.

    По-п'яте, клієнтам Anywayanyday, які забронювали номер в готелі, надається знижка до 10% на нову покупку авіаквитків. Працює ця вигідна пропозиція і в зворотний бік: за кожну покупку авіаквитків ви отримуєте знижку до 10% на бронювання готелів.

    По-шосте, не забувайте про те, що ціни на авіаквитки Кения — Момбаса значно варіюються в залежності від конкретної дати, тому обов'язково перевіряйте ціни на квитки на літак  Кения — Момбаса як мінімум на кілька сусідніх днів.

    10. Популярні перельоти

    Авіаквитки з Києва до Санкт-Петербурга

    Авіаквитки з Одеси до Москви

    Авіаквитки з Києва до Парижа

    Авіаквитки з Дніпропетровська до Москви

    Авіаквитки з Києва до Тбілісі

    Авіаквитки з Києва до Стамбула

    Авіаквитки з Києва до Мюнхена

    Авіаквитки з Києва до Тель-Авіва

    Авіаквитки з Києва в Франкфурта

    Авіаквитки з Києва до Відня

    Авіаквитки з Києва до Амстердама

    Авіаквитки з Києва до Дніпропетровська

    Авіаквитки з Києва до Одеси

    Авіаквитки з Одеси до Києва

    Авіаквитки з Дніпропетровська до Києва

    Авіаквитки з Києва до Варшави

    Розклад авіарейсів
    Кения - Момбаса

    без пересадок на 21 березня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Kenya Airways
    KQ-600
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    06:30
    1 ч. 0 хв.Moi, Термінал 1
    07:30
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-9710Jomo Kenyatta,
    06:45
    1 ч. 5 хв.Moi,
    07:50
    Canadair JetПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Jamaica
    JM-8600
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    06:55
    1 ч. 15 хв.Moi, Термінал 2
    08:10
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Kenya Airways
    KQ-602
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    08:00
    1 ч. 0 хв.Moi, Термінал 1
    09:00
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    OW-350Wilson,
    09:00
    1 ч. 0 хв.Moi, Термінал 1
    10:00
    DHC8 Dash 8-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-9720Jomo Kenyatta,
    09:30
    0 ч. 50 хв.Moi,
    10:20
    Canadair JetПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-6065Wilson,
    09:30
    1 ч. 10 хв.Moi,
    10:40
    Fokker F50Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Jamaica
    JM-8602
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    09:40
    1 ч. 5 хв.Moi, Термінал 2
    10:45
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Kenya Airways
    KQ-604
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    10:00
    1 ч. 0 хв.Moi, Термінал 1
    11:00
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Jamaica
    JM-8604
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    12:20
    1 ч. 5 хв.Moi, Термінал 2
    13:25
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Jamaica
    JM-8604
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    12:25
    1 ч. 5 хв.Moi, Термінал 2
    13:30
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Jamaica
    JM-8606
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    13:25
    1 ч. 5 хв.Moi, Термінал 2
    14:30
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-9724Jomo Kenyatta,
    13:30
    0 ч. 50 хв.Moi,
    14:20
    Canadair JetПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Kenya Airways
    KQ-606
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    13:30
    1 ч. 0 хв.Moi, Термінал 1
    14:30
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Jamaica
    JM-8606
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    14:05
    1 ч. 5 хв.Moi, Термінал 2
    15:10
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-9718Jomo Kenyatta,
    15:00
    0 ч. 50 хв.Moi,
    15:50
    DHCПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    OW-360Wilson,
    15:00
    1 ч. 0 хв.Moi, Термінал 1
    16:00
    DHC8 Dash 8-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Kenya Airways
    KQ-608
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    15:30
    1 ч. 0 хв.Moi, Термінал 1
    16:30
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Jamaica
    JM-8608
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    16:00
    1 ч. 5 хв.Moi, Термінал 2
    17:05
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-6067Wilson,
    16:00
    1 ч. 10 хв.Moi,
    17:10
    Fokker F50Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Etihad Airways
    EY-4060
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    17:00
    1 ч. 0 хв.Moi, Термінал 1
    18:00
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Kenya Airways
    KQ-610
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    17:00
    1 ч. 0 хв.Moi, Термінал 1
    18:00
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-6067Wilson,
    17:30
    1 ч. 10 хв.Moi,
    18:40
    Fokker F50Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-6067Wilson,
    18:00
    1 ч. 10 хв.Moi,
    19:10
    Fokker F50Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Kenya Airways
    KQ-616
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    19:00
    1 ч. 0 хв.Moi, Термінал 1
    20:00
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-9702Jomo Kenyatta,
    19:00
    1 ч. 10 хв.Moi,
    20:10
    Canadair JetПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Jamaica
    JM-8610
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    19:20
    1 ч. 5 хв.Moi, Термінал 2
    20:25
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Kenya Airways
    KQ-618
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    20:30
    1 ч. 0 хв.Moi, Термінал 1
    21:30
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Jamaica
    JM-8612
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    20:30
    1 ч. 5 хв.Moi, Термінал 2
    21:35
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Kenya Airways
    KQ-624
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    23:45
    1 ч. 0 хв.Moi, Термінал 1
    00:45
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    06:30
    Рейс
    Kenya Airways
    KQ-600
    Приліт
    Moi, Термінал 1
    07:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jomo Kenyatta,
    06:45
    Рейс
    H1-9710
    Приліт
    Moi,
    07:50
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    06:55
    Рейс
    Air Jamaica
    JM-8600
    Приліт
    Moi, Термінал 2
    08:10
    В дорозі
    1 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    08:00
    Рейс
    Kenya Airways
    KQ-602
    Приліт
    Moi, Термінал 1
    09:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Wilson,
    09:00
    Рейс
    OW-350
    Приліт
    Moi, Термінал 1
    10:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jomo Kenyatta,
    09:30
    Рейс
    H1-9720
    Приліт
    Moi,
    10:20
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Wilson,
    09:30
    Рейс
    H1-6065
    Приліт
    Moi,
    10:40
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    09:40
    Рейс
    Air Jamaica
    JM-8602
    Приліт
    Moi, Термінал 2
    10:45
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    10:00
    Рейс
    Kenya Airways
    KQ-604
    Приліт
    Moi, Термінал 1
    11:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    12:20
    Рейс
    Air Jamaica
    JM-8604
    Приліт
    Moi, Термінал 2
    13:25
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    12:25
    Рейс
    Air Jamaica
    JM-8604
    Приліт
    Moi, Термінал 2
    13:30
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    13:25
    Рейс
    Air Jamaica
    JM-8606
    Приліт
    Moi, Термінал 2
    14:30
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jomo Kenyatta,
    13:30
    Рейс
    H1-9724
    Приліт
    Moi,
    14:20
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    13:30
    Рейс
    Kenya Airways
    KQ-606
    Приліт
    Moi, Термінал 1
    14:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    14:05
    Рейс
    Air Jamaica
    JM-8606
    Приліт
    Moi, Термінал 2
    15:10
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jomo Kenyatta,
    15:00
    Рейс
    H1-9718
    Приліт
    Moi,
    15:50
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Wilson,
    15:00
    Рейс
    OW-360
    Приліт
    Moi, Термінал 1
    16:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    15:30
    Рейс
    Kenya Airways
    KQ-608
    Приліт
    Moi, Термінал 1
    16:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    16:00
    Рейс
    Air Jamaica
    JM-8608
    Приліт
    Moi, Термінал 2
    17:05
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Wilson,
    16:00
    Рейс
    H1-6067
    Приліт
    Moi,
    17:10
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    17:00
    Рейс
    Etihad Airways
    EY-4060
    Приліт
    Moi, Термінал 1
    18:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    17:00
    Рейс
    Kenya Airways
    KQ-610
    Приліт
    Moi, Термінал 1
    18:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Wilson,
    17:30
    Рейс
    H1-6067
    Приліт
    Moi,
    18:40
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Wilson,
    18:00
    Рейс
    H1-6067
    Приліт
    Moi,
    19:10
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    19:00
    Рейс
    Kenya Airways
    KQ-616
    Приліт
    Moi, Термінал 1
    20:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jomo Kenyatta,
    19:00
    Рейс
    H1-9702
    Приліт
    Moi,
    20:10
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    19:20
    Рейс
    Air Jamaica
    JM-8610
    Приліт
    Moi, Термінал 2
    20:25
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    20:30
    Рейс
    Kenya Airways
    KQ-618
    Приліт
    Moi, Термінал 1
    21:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    20:30
    Рейс
    Air Jamaica
    JM-8612
    Приліт
    Moi, Термінал 2
    21:35
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jomo Kenyatta, Термінал 1D
    23:45
    Рейс
    Kenya Airways
    KQ-624
    Приліт
    Moi, Термінал 1
    00:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд