Мій Anyway

Дешеві авіаквитки за напрямом Индия - Бангладеш онлайн.

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Дакка, Бангладеш
    сьогодні
    +27 ℃
    27 травня
    +35 ℃
    28 травня
    +37 ℃
    29 травня
    +38 ℃
    30 травня
    +37 ℃
    31 травня
    +36 ℃

    • Чашка кави
      Чашка кави
      ~ 132.5
    • Хліб
      Хліб
      ~ 42.6
    • Келих пива
      Келих пива
      ~ 205.5
    • Квиток на автобус
      Квиток на автобус
      ~ 24.6

    Онлайн-сервіс аnywayanyday.com пропонує зручний пошук авіаквитків за напрямом Индия – Бангладеш. Ми допоможемо вам підібрати авіарейс і забронювати переліт на зручну дату. Замовляйте квитки на літак з нами легко та швидко!

    Бангладеш (IN — BD) 

    На anwyayanyday.com.ua ви  зможете знайти та придбати дешеві авіаквитки у напрямку Индия - Бангладеш: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній і підбирає найвигідніші квитки на літак Индия - Бангладеш.

    Загальна інформація про переліт Индия - Бангладеш

    Підготуйтеся до свого перельоту Индия в Бангладеш перед тим, як шукати авіаквитки.

    Индия і Бангладеш - цікаві країни, дізнайтеся про них більше.

    Інформація про країну вильоту: Индия

    • Назва країни англійською мовою: India.
    • Назва країни німецькою мовою: Indien.
    • Назва країни українською мовою: Индия.
    • Назва континенту англійською мовою: Asia.
    • Назва континенту німецькою мовою: Asien.
    • Назва континенту українською мовою: Азія.

     

    Інформація про місцевий телефонний код і часовий пояс - див. Віджет з корисною інформацією вгорі, праворуч від карти.

    Більш детальна інформація - на сторінці, присвяченій Индия.

    Інформація про країну прильоту: Бангладеш

    • Назва країни англійською мовою: Bangladesh.
    • Назва країни німецькою мовою: Bangladesch.
    • Назва країни українською мовою: Бангладеш.
    • Назва континенту англійською мовою:Asia.
    • Назва континенту німецькою мовою: Asien.
    • Назва континенту українською мовою: Азія.

     

    Інформація про місцевий телефонний код і часовий пояс - див. Віджет з корисною інформацією вгорі, праворуч від карти.

    Погода в Индия

    Підготуйтеся до відправлення Индия: дізнайтеся про те, яка погода в цій країні - див. інформацію вище

    Погода в Бангладеш

    Підготуйтеся до поїздки в Бангладеш: дізнайтеся про те, яка погода в цій країні - див. інформацію вище.

    Прямий рейс Индия в Бангладеш

    Прямий переліт - найбільш зручний варіант авіаподорожі. Про авіакомпанії, які з'єднують своїми рейсами Индия з Бангладеш, дивіться нижче в розділі «Авіакомпанії, що літають Индия в Бангладеш».

    Переліт з пересадкою Индия  в Бангладеш

    Якщо Ви не змогли купити квиток на літак, який летить прямим рейсом Индия  в Бангладеш, завжди є запасний варіант - переліт з пересадкою.

    Якщо пересадка триває як мінімум 6 годин, ваша подорож стане ще більш насиченою - ви зможете дізнатися про  нове місце або погуляти по вулицях давно знайомого міста.

    Не забувайте про те, що чим раніше ви купуєте квиток, тим нижча його ціна. І чим ближче до дати вильоту, тим менш дешевим буде квиток на літак Индия - Бангладеш.

    Старайтеся купити авіаквитки Индия — Бангладеш заздалегідь, щоб вибрати оптимальний варіант перельоту: за ціною, наявності пересадок і інших параметрах.

    Проживання в готелях

    Після того, як ви придбаєте авіаквитки в Бангладеш, підберіть на anywayanyday.com оптимальний варіант проживання на час свого перебування в Бангладеш: шукайте готелі за кількістю зірок, місцем розташування, послугами що надаються, рейтингом TripAdvisor, популярністю, типом проживання, способом оплати і іншим параметрах.

    Порівняйте найдешевші готелі Бангладеш в розділі Готелі на сайті anywayanyday.com.ua

    Можливо, ви вирішите протягом своєї поїздки відвідати не тільки міста Бангладеш, а й поїдете за межі країни, для того щоб познайомитися з культурою інших країн регіону і континенту або просто урізноманітнити свій відпочинок. Обов'язково ретельно сплануйте маршрут свого туру: оціните свій час, свої фінансові ресурси і свої сили. І якщо ви дійсно захочете зробити таку екскурсію, заплануйте своє проживання заздалегідь: забронюйте готелі в обраних містах регіону і континенту в розділі Готелі сайту anywayanyday.com.ua

    Розклад авіарейсів
    Индия - Бангладеш

    без пересадок на 26 травня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    H1-9032Netaji Subhas Chandra Bose, Термінал 2
    04:50
    1 ч. 0 хв.Zia,
    05:50
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-92
    Netaji Subhas Chandra Bose, Термінал 3
    05:45
    1 ч. 0 хв.Zia, Термінал 1
    06:45
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-92
    Netaji Subhas Chandra Bose, Термінал 3
    05:45
    1 ч. 0 хв.Zia, Термінал 1
    06:45
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-192
    Netaji Subhas Chandra Bose, Термінал 3
    09:25
    1 ч. 15 хв.Patenga, Термінал 1
    10:40
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-192
    Netaji Subhas Chandra Bose, Термінал 3
    09:25
    2 ч. 35 хв.Zia, Термінал 2
    12:00
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-9075Netaji Subhas Chandra Bose, Термінал 2
    10:40
    1 ч. 5 хв.Zia,
    11:45
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    6E-1858Netaji Subhas Chandra Bose,
    14:20
    0 ч. 50 хв.Zia,
    15:10
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-98
    Делі Індіра Ганді,
    15:50
    2 ч. 30 хв.Zia,
    18:20
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air India
    AI-230
    Netaji Subhas Chandra Bose, Термінал 2
    16:35
    1 ч. 0 хв.Zia,
    17:35
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Biman Bangladesh
    BG-96
    Netaji Subhas Chandra Bose, Термінал 3
    18:05
    1 ч. 0 хв.Zia, Термінал 1
    19:05
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Netaji Subhas Chandra Bose, Термінал 2
    04:50
    Рейс
    H1-9032
    Приліт
    Zia,
    05:50
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Netaji Subhas Chandra Bose, Термінал 3
    05:45
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-92
    Приліт
    Zia, Термінал 1
    06:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Netaji Subhas Chandra Bose, Термінал 3
    05:45
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-92
    Приліт
    Zia, Термінал 1
    06:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Netaji Subhas Chandra Bose, Термінал 3
    09:25
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-192
    Приліт
    Patenga, Термінал 1
    10:40
    В дорозі
    1 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Netaji Subhas Chandra Bose, Термінал 3
    09:25
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-192
    Приліт
    Zia, Термінал 2
    12:00
    В дорозі
    2 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Netaji Subhas Chandra Bose, Термінал 2
    10:40
    Рейс
    H1-9075
    Приліт
    Zia,
    11:45
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Netaji Subhas Chandra Bose,
    14:20
    Рейс
    6E-1858
    Приліт
    Zia,
    15:10
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Дели Индира Ганди,
    15:50
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-98
    Приліт
    Zia,
    18:20
    В дорозі
    2 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Netaji Subhas Chandra Bose, Термінал 2
    16:35
    Рейс
    Air India
    AI-230
    Приліт
    Zia,
    17:35
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Netaji Subhas Chandra Bose, Термінал 3
    18:05
    Рейс
    Biman Bangladesh
    BG-96
    Приліт
    Zia, Термінал 1
    19:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд