Мій Anyway

Дешеві авіаквитки Кельн — Лейпциг

3 хвилини на пошук
та покупку квитка

  • 0 ч. 30 хв.
    Середній час
    польоту
  • 382 км
    Відстань
    між містами

Найдешевші авіаквитки Кельн — Лейпциг на найближчі два тижні

Ціна авіаперельоту  Кельн — Лейпциг дуже залежить від часу: чим раніше ви купуєте квиток на літак из Кельн в Лейпциг, тим дешевше він коштує. Крім того, вартість авіаквитка Кельн — Лейпциг варіюється в залежності від дня. Тому дуже важливо порівнювати ціни не тільки на одну конкретну дату, а й на сусідні дні - в такому випадку можна знайти значно дешевший авіаквиток.

Наш віджет «Динаміка цін» дозволяє провести таке порівняння швидко і зручно. Перегляньте ціни на авіапереліт Кельн — Лейпциг на найближчі два тижні і виберіть оптимальний варіант, який підходить вам і за вартістю, і за часом.

21 вересня - 5 жовтня

ПнВтСрЧтПтСбНд
Погода, Лейпциг, Германия
сьогодні
+29 ℃
21 вересня
+28 ℃
22 вересня
+31 ℃
23 вересня
+16 ℃
24 вересня
+15 ℃
25 вересня
+16 ℃

Календар низьких цін по місяцях на авіаквитки Кельн — Лейпциг

Календар низьких цін по днях на авіаквитки Кельн — Лейпциг

Вересень 2018

1сб
2нд
3пн
4вт
5ср
6чт
7пт
8сб
9нд
10пн
11вт
12ср
13чт
14пт
15сб
16нд
17пн
18вт
19ср
20чт
21пт
22сб
23нд
24пн
25вт
26ср
27чт
28пт
29сб
30нд

Перельоти Кельн — інші міста Германия

Якщо ви не знайшли підходящого варіанту для перельоту за маршрутом Кельн — Лейпциг, пошукайте авіаквитки в інші міста. Ви можете знайти зручний і недорогий переліт до міста, розташованого неподалік від Лейпциг, і ви зможете спочатку долетіти з Кельн  до цього міста, а звідти вже в -  Лейпциг.. Так ви не тільки зможете заощадити і дістатися до кінцевого пункту своєї поїздки, а й, можливо, познайомитеся з новим для себе містом.

Якщо ви їдете в туристичну поїздку,  ви можете розглянути можливість проведення своєї відпустки і в іншому місті Германия — в цій країні безліч місць, що представляють культурно-історичний інтерес і що пропонують своїм відвідувачам прекрасну інфраструктуру для відпочинку.

Порівняйте ціни на переліт з Кельн в Лейпциг і на переліт з Кельн в інші міста Германия. Таке порівняння дозволить вам підшукати оптимальний варіант авіаперельоту до Лейпциг.

Перельоти Лейпциг з інших міст

Якщо ви не змогли підібрати зручний і вигідний варіант авіаперельоту до Лейпциг з Кельн, розгляньте альтернативну можливість - долетіти до Лейпциг з інших міст, розташованих неподалік від Кельн. Ймовірно, в такому випадку ви зможете організувати свою подорож більш оптимальним способом. Крім того, такий маршрут дозволить вам не тільки заощадити на шляху до Лейпциг, а й, можливо, познайомитися з новим містом, в якому ви раніше не бували.

Порівняйте ціни на перельоти в Лейпциг з Кельн і на перельоти в Лейпциг з інших міст і підберіть найбільш оптимальний варіант авіаперельоту:

  • Чашка кави
    Чашка кави
    ~ 181.6
  • Хліб
    Хліб
    ~ 98.5
  • Келих пива
    Келих пива
    ~ 227.2
  • Квиток на автобус
    Квиток на автобус
    ~ 189.0

Дешеві авіаквитки Кельн - Лейпциг, Германия (ABA - OVB) 

На anywayanyday.com ви зможете знайти дешеві авіаквитки у напрямку Кельн - Лейпциг: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній і підбирає найвигідніші квитки на літак Кельн - Лейпциг.

Прямий рейс Кельн - Лейпциг

Прямий переліт - найбільш зручний варіант авіаподорожі. Про авіакомпанії, які з'єднують своїми рейсами Кельн і Лейпциг, дивіться нижче в розділі «Авіакомпанії, що літають з Кельн до Лейпцигу».

Переліт з пересадкою Кельн - Лейпциг

Якщо не змогли купити квиток на літак, який летить прямим рейсом Кельн - Лейпциг, завжди є запасний варіант - переліт з пересадкою. Якщо пересадка займає як мінімум 6 годин, ваша подорож стане ще більш насиченою - ви зможете дізнатися про нове місце або погуляти по вулицях давно знайомого міста. Не забувайте про те, що чим раніше ви купуєте квиток, тим нижче його ціна. І чим ближче до дати вильоту, тим менш дешевим буде квиток на літак Кельн - Лейпциг. Старайтеся купити авіаквитки Кельн - Лейпциг заздалегідь, щоб вибрати оптимальний варіант перельоту: за ціною, наявності пересадок і інших параметрах.

Лейпциг в цифрах

Підготуйтеся до свого прибуття в місто Лейпциг перед тим, як купити авіаквиток Кельн — Лейпциг: дізнайтеся про місцевий телефонний код, часовий пояс і про місцеву валюту.

Більш детальна інформація - на сторінці, що присвячена цьому місту. Загальна інформація про переліт Кельн — Лейпциг

Відстань Кельн — Лейпциг: 382.0384521484375 км.

Час перельоту Кельн — Лейпциг: 0 ч. 30 мин..

Географічні координати міста Кельн:

Широта — 53.7099990844727.

Довгота — 91.4199981689453.

Географічні координати міста Лейпцига:

Широта — 55.0410995483398.

Довгота — 82.9344024658203.

Лейпциг місцезнаходження Германия.

Столиця країни Германия: Берлін.

Площа країни Германия: 357022 кв. км.

Населення країни Германия: 81802000 чел.

Щільність Населення країни Германия: 229.12 чел. / кв. км.

Офіційні мови країни Германия: немецкий.

Телефонний код країни Германия: 49.

На русском: Авиабилеты на Кельн - Лейпциг

Популярные направления:

Авіаквитки з Москви до Києва

Авіаквитки з Санкт-Петербурга до Києва

Авіаквитки з Москви до Одеси

Авіаквитки з Парижа до Києва

Авіаквитки з Москви до Дніпропетровська

Авіаквитки з Мюнхена до Києва

Авіаквитки з Франкфурта до Києва

Авіаквитки з Амстердама до Києва

Авіаквитки з Стамбула до Києва

Авіаквитки з Тель-Авіва до Києва

Авіаквитки з Тбілісі до Києва

Авіаквитки з Києва до Дніпропетровська

Авіаквитки з Відня до Києва

Авіаквитки з Києва до Одеси

Авіаквитки з Одеси до Києва

Розклад авіарейсів
Кельн - Лейпциг

без пересадок на 20 вересня 2018

РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
Eurowings
EW-72
Кельн Бонн, Термінал 1
07:40
1 ч. 0 хв.Лейпциг,
08:40
Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Eurowings
EW-78
Кельн Бонн, Термінал 1
17:40
1 ч. 0 хв.Лейпциг,
18:40
Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Eurowings
EW-78
Кельн Бонн, Термінал 1
18:10
1 ч. 0 хв.Лейпциг,
19:10
Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Кельн Бонн, Термінал 1
07:40
Рейс
Eurowings
EW-72
Приліт
Лейпциг,
08:40
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Кельн Бонн, Термінал 1
17:40
Рейс
Eurowings
EW-78
Приліт
Лейпциг,
18:40
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Кельн Бонн, Термінал 1
18:10
Рейс
Eurowings
EW-78
Приліт
Лейпциг,
19:10
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд