Мій Anyway

Дешеві авіаквитки за напрямом Ботсвана - Южно-Африканская Республика онлайн.

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Преторія, Южно-Африканская Республика
    сьогодні
    +19 ℃
    25 квітня
    +20 ℃
    26 квітня
    +19 ℃
    27 квітня
    +23 ℃
    28 квітня
    +23 ℃
    29 квітня
    +23 ℃

    • Чашка кави
      Чашка кави
      ~ 103.3
    • Хліб
      Хліб
      ~ 55.5
    • Келих пива
      Келих пива
      ~ 117.4
    • Квиток на автобус
      Квиток на автобус
      ~ 93.8

    Онлайн-сервіс аnywayanyday.com пропонує зручний пошук авіаквитків за напрямом Ботсвана – Южно-Африканская Республика. Ми допоможемо вам підібрати авіарейс і забронювати переліт на зручну дату. Замовляйте квитки на літак з нами легко та швидко!

    Южно-Африканская Республика (BW — ZA) 

    На anwyayanyday.com.ua ви  зможете знайти та придбати дешеві авіаквитки у напрямку Ботсвана - Южно-Африканская Республика: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній і підбирає найвигідніші квитки на літак Ботсвана - Южно-Африканская Республика.

    Загальна інформація про переліт Ботсвана - Южно-Африканская Республика

    Підготуйтеся до свого перельоту Ботсвана в Южно-Африканская Республика перед тим, як шукати авіаквитки.

    Ботсвана і Южно-Африканская Республика - цікаві країни, дізнайтеся про них більше.

    Інформація про країну вильоту: Ботсвана

    • Назва країни англійською мовою: Botswana.
    • Назва країни німецькою мовою: Botswana.
    • Назва країни українською мовою: Ботсвана.
    • Назва континенту англійською мовою: Africa.
    • Назва континенту німецькою мовою: Afrika.
    • Назва континенту українською мовою: Африка.

     

    Інформація про місцевий телефонний код і часовий пояс - див. Віджет з корисною інформацією вгорі, праворуч від карти.

    Більш детальна інформація - на сторінці, присвяченій Ботсвана.

    Інформація про країну прильоту: Южно-Африканская Республика

    • Назва країни англійською мовою: South Africa Republic.
    • Назва країни німецькою мовою: Sudafrika.
    • Назва країни українською мовою: Южно-Африканская Республика.
    • Назва континенту англійською мовою:Africa.
    • Назва континенту німецькою мовою: Afrika.
    • Назва континенту українською мовою: Африка.

     

    Інформація про місцевий телефонний код і часовий пояс - див. Віджет з корисною інформацією вгорі, праворуч від карти.

    Погода в Ботсвана

    Підготуйтеся до відправлення Ботсвана: дізнайтеся про те, яка погода в цій країні - див. інформацію вище

    Погода в Южно-Африканская Республика

    Підготуйтеся до поїздки в Южно-Африканская Республика: дізнайтеся про те, яка погода в цій країні - див. інформацію вище.

    Прямий рейс Ботсвана в Южно-Африканская Республика

    Прямий переліт - найбільш зручний варіант авіаподорожі. Про авіакомпанії, які з'єднують своїми рейсами Ботсвана з Южно-Африканская Республика, дивіться нижче в розділі «Авіакомпанії, що літають Ботсвана в Южно-Африканская Республика».

    Переліт з пересадкою Ботсвана  в Южно-Африканская Республика

    Якщо Ви не змогли купити квиток на літак, який летить прямим рейсом Ботсвана  в Южно-Африканская Республика, завжди є запасний варіант - переліт з пересадкою.

    Якщо пересадка триває як мінімум 6 годин, ваша подорож стане ще більш насиченою - ви зможете дізнатися про  нове місце або погуляти по вулицях давно знайомого міста.

    Не забувайте про те, що чим раніше ви купуєте квиток, тим нижча його ціна. І чим ближче до дати вильоту, тим менш дешевим буде квиток на літак Ботсвана - Южно-Африканская Республика.

    Старайтеся купити авіаквитки Ботсвана — Южно-Африканская Республика заздалегідь, щоб вибрати оптимальний варіант перельоту: за ціною, наявності пересадок і інших параметрах.

    Проживання в готелях

    Після того, як ви придбаєте авіаквитки в Южно-Африканская Республика, підберіть на anywayanyday.com оптимальний варіант проживання на час свого перебування в Южно-Африканская Республика: шукайте готелі за кількістю зірок, місцем розташування, послугами що надаються, рейтингом TripAdvisor, популярністю, типом проживання, способом оплати і іншим параметрах.

    Порівняйте найдешевші готелі Южно-Африканская Республика в розділі Готелі на сайті anywayanyday.com.ua

    Можливо, ви вирішите протягом своєї поїздки відвідати не тільки міста Южно-Африканская Республика, а й поїдете за межі країни, для того щоб познайомитися з культурою інших країн регіону і континенту або просто урізноманітнити свій відпочинок. Обов'язково ретельно сплануйте маршрут свого туру: оціните свій час, свої фінансові ресурси і свої сили. І якщо ви дійсно захочете зробити таку екскурсію, заплануйте своє проживання заздалегідь: забронюйте готелі в обраних містах регіону і континенту в розділі Готелі сайту anywayanyday.com.ua

    Розклад авіарейсів
    Ботсвана - Южно-Африканская Республика

    без пересадок на 24 квітня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Air Botswana
    BP-201
    Габороне,
    07:15
    1 ч. 0 хв.О. Р. Тамбо, Термінал B
    08:15
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    South African Airways
    SA-8453
    Габороне,
    08:30
    0 ч. 55 хв.О. Р. Тамбо, Термінал A
    09:25
    Embraer RJ135Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    South African Airways
    SA-1762
    Габороне,
    09:10
    0 ч. 55 хв.О. Р. Тамбо, Термінал A
    10:05
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Botswana
    BP-223
    Габороне,
    09:30
    1 ч. 0 хв.О. Р. Тамбо, Термінал B
    10:30
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    South African Airways
    SA-1764
    Габороне,
    09:50
    0 ч. 55 хв.О. Р. Тамбо, Термінал A
    10:45
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Botswana
    BP-291
    Франсістаун,
    09:55
    1 ч. 30 хв.О. Р. Тамбо, Термінал B
    11:25
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Botswana
    BP-223
    Габороне,
    10:30
    1 ч. 0 хв.О. Р. Тамбо, Термінал B
    11:30
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Botswana
    BP-203
    Габороне,
    10:45
    1 ч. 0 хв.О. Р. Тамбо, Термінал B
    11:45
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Botswana
    BP-232
    Габороне,
    11:15
    2 ч. 0 хв.Кейптаун,
    13:15
    Embraer ERJ-170Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Botswana
    BP-233
    Габороне,
    11:15
    2 ч. 0 хв.Кейптаун,
    13:15
    Embraer ERJ-170Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Botswana
    BP-203
    Габороне,
    11:30
    1 ч. 0 хв.О. Р. Тамбо, Термінал B
    12:30
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    South African Airways
    SA-8455
    Габороне,
    11:35
    0 ч. 55 хв.О. Р. Тамбо, Термінал A
    12:30
    Embraer RJ135Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    South African Airways
    SA-1766
    Габороне,
    12:10
    0 ч. 55 хв.О. Р. Тамбо, Термінал A
    13:05
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    South African Airways
    SA-1766
    Габороне,
    12:25
    0 ч. 55 хв.О. Р. Тамбо, Термінал A
    13:20
    Canadair200Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    South African Airways
    SA-1766
    Габороне,
    12:25
    0 ч. 55 хв.О. Р. Тамбо, Термінал A
    13:20
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    South African Airways
    SA-8457
    Габороне,
    13:30
    0 ч. 55 хв.О. Р. Тамбо, Термінал A
    14:25
    Embraer RJ135Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Botswana
    BP-205
    Габороне,
    14:30
    1 ч. 0 хв.О. Р. Тамбо, Термінал B
    15:30
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    South African Airways
    SA-8605
    Маун,
    14:35
    2 ч. 45 хв.Кейптаун,
    17:20
    Avroliner RJ100Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Botswana
    BP-205
    Габороне,
    14:45
    1 ч. 0 хв.О. Р. Тамбо, Термінал B
    15:45
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    South African Airways
    SA-1770
    Габороне,
    15:00
    0 ч. 55 хв.О. Р. Тамбо, Термінал A
    15:55
    Canadair200Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    South African Airways
    SA-1770
    Габороне,
    15:00
    0 ч. 55 хв.О. Р. Тамбо, Термінал A
    15:55
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    South African Airways
    SA-8301
    Маун,
    15:00
    1 ч. 40 хв.О. Р. Тамбо, Термінал A
    16:40
    Avroliner RJ100Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    South African Airways
    SA-8307
    Касане,
    15:00
    1 ч. 55 хв.О. Р. Тамбо, Термінал A
    16:55
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Botswana
    BP-211
    Маун,
    15:05
    2 ч. 0 хв.О. Р. Тамбо, Термінал B
    17:05
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    South African Airways
    SA-1776
    Габороне,
    18:00
    0 ч. 55 хв.О. Р. Тамбо, Термінал A
    18:55
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    South African Airways
    SA-1776
    Габороне,
    18:15
    0 ч. 55 хв.О. Р. Тамбо, Термінал A
    19:10
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Botswana
    BP-207
    Габороне,
    18:15
    1 ч. 0 хв.О. Р. Тамбо, Термінал B
    19:15
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    South African Airways
    SA-1776
    Габороне,
    19:30
    0 ч. 55 хв.О. Р. Тамбо, Термінал A
    20:25
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    South African Airways
    SA-8459
    Габороне,
    19:30
    0 ч. 55 хв.О. Р. Тамбо, Термінал A
    20:25
    Embraer RJ135Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    South African Airways
    SA-8459
    Габороне,
    19:30
    0 ч. 55 хв.О. Р. Тамбо, Термінал A
    20:25
    Embraer RJ140Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    South African Airways
    SA-1780
    Габороне,
    21:10
    0 ч. 55 хв.О. Р. Тамбо, Термінал A
    22:05
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    07:15
    Рейс
    Air Botswana
    BP-201
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал B
    08:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    08:30
    Рейс
    South African Airways
    SA-8453
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал A
    09:25
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    09:10
    Рейс
    South African Airways
    SA-1762
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал A
    10:05
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    09:30
    Рейс
    Air Botswana
    BP-223
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал B
    10:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    09:50
    Рейс
    South African Airways
    SA-1764
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал A
    10:45
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Франсистаун,
    09:55
    Рейс
    Air Botswana
    BP-291
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал B
    11:25
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    10:30
    Рейс
    Air Botswana
    BP-223
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал B
    11:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    10:45
    Рейс
    Air Botswana
    BP-203
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал B
    11:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    11:15
    Рейс
    Air Botswana
    BP-232
    Приліт
    Кейптаун,
    13:15
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    11:15
    Рейс
    Air Botswana
    BP-233
    Приліт
    Кейптаун,
    13:15
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    11:30
    Рейс
    Air Botswana
    BP-203
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал B
    12:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    11:35
    Рейс
    South African Airways
    SA-8455
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал A
    12:30
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    12:10
    Рейс
    South African Airways
    SA-1766
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал A
    13:05
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    12:25
    Рейс
    South African Airways
    SA-1766
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал A
    13:20
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    12:25
    Рейс
    South African Airways
    SA-1766
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал A
    13:20
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    13:30
    Рейс
    South African Airways
    SA-8457
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал A
    14:25
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    14:30
    Рейс
    Air Botswana
    BP-205
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал B
    15:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Маун,
    14:35
    Рейс
    South African Airways
    SA-8605
    Приліт
    Кейптаун,
    17:20
    В дорозі
    2 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    14:45
    Рейс
    Air Botswana
    BP-205
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал B
    15:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    15:00
    Рейс
    South African Airways
    SA-1770
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал A
    15:55
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    15:00
    Рейс
    South African Airways
    SA-1770
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал A
    15:55
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Маун,
    15:00
    Рейс
    South African Airways
    SA-8301
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал A
    16:40
    В дорозі
    1 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Касане,
    15:00
    Рейс
    South African Airways
    SA-8307
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал A
    16:55
    В дорозі
    1 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Маун,
    15:05
    Рейс
    Air Botswana
    BP-211
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал B
    17:05
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    18:00
    Рейс
    South African Airways
    SA-1776
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал A
    18:55
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    18:15
    Рейс
    South African Airways
    SA-1776
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал A
    19:10
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    18:15
    Рейс
    Air Botswana
    BP-207
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал B
    19:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    19:30
    Рейс
    South African Airways
    SA-1776
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал A
    20:25
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    19:30
    Рейс
    South African Airways
    SA-8459
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал A
    20:25
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    19:30
    Рейс
    South African Airways
    SA-8459
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал A
    20:25
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Габороне,
    21:10
    Рейс
    South African Airways
    SA-1780
    Приліт
    О. Р. Тамбо, Термінал A
    22:05
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд