Мій Anyway

Дешеві авіаквитки Афіны — Кавалла

3 хвилини на пошук
та покупку квитка

  • 3 авіакомпанії
    літають
    по цьому маршруту
  • 0 ч. 26 хв.
    Середній час
    польоту
  • 336 км
    Відстань
    між містами

Найдешевші авіаквитки Афіны — Кавалла на найближчі два тижні

Ціна авіаперельоту  Афіны — Кавалла дуже залежить від часу: чим раніше ви купуєте квиток на літак из Афіны в Кавалла, тим дешевше він коштує. Крім того, вартість авіаквитка Афіны — Кавалла варіюється в залежності від дня. Тому дуже важливо порівнювати ціни не тільки на одну конкретну дату, а й на сусідні дні - в такому випадку можна знайти значно дешевший авіаквиток.

Наш віджет «Динаміка цін» дозволяє провести таке порівняння швидко і зручно. Перегляньте ціни на авіапереліт Афіны — Кавалла на найближчі два тижні і виберіть оптимальний варіант, який підходить вам і за вартістю, і за часом.

18 липня - 1 серпня

ПнВтСрЧтПтСбНд
Погода, Кавалла, Греция
сьогодні
+24 ℃
18 липня
+29 ℃
19 липня
+30 ℃
20 липня
+22 ℃
21 липня
+27 ℃
22 липня
+27 ℃

Календар низьких цін по місяцях на авіаквитки Афіны — Кавалла

Календар низьких цін по днях на авіаквитки Афіны — Кавалла

Липень 2018

1нд
2пн
3вт
4ср
5чт
6пт
7сб
8нд
9пн
10вт
11ср
12чт
13пт
14сб
15нд
16пн
17вт
18ср
19чт
20пт
21сб
22нд
23пн
24вт
25ср
26чт
27пт
28сб
29нд
30пн
31вт

Перельоти Афіны — інші міста Греция

Якщо ви не знайшли підходящого варіанту для перельоту за маршрутом Афіны — Кавалла, пошукайте авіаквитки в інші міста. Ви можете знайти зручний і недорогий переліт до міста, розташованого неподалік від Кавалла, і ви зможете спочатку долетіти з Афіны  до цього міста, а звідти вже в -  Кавалла.. Так ви не тільки зможете заощадити і дістатися до кінцевого пункту своєї поїздки, а й, можливо, познайомитеся з новим для себе містом.

Якщо ви їдете в туристичну поїздку,  ви можете розглянути можливість проведення своєї відпустки і в іншому місті Греция — в цій країні безліч місць, що представляють культурно-історичний інтерес і що пропонують своїм відвідувачам прекрасну інфраструктуру для відпочинку.

Порівняйте ціни на переліт з Афіны в Кавалла і на переліт з Афіны в інші міста Греция. Таке порівняння дозволить вам підшукати оптимальний варіант авіаперельоту до Кавалла.

Авіакомпанії, що літають Афіны — Кавалла

Ціна перельоту з Афіны в Кавалла може залежати не тільки від дня і часу вильоту і прильоту, а й від того, яка авіакомпанія виконує переліт. Порівняйте ціни різних перевізників, які здійснюють рейси за маршрутом Афіны - Кавалла, і виберіть найбільш вигідний.

По маршруту Афіны— Кавалла виконують прямі рейси і перельоти з пересадкою наступні авіакомпанії:

Перельоти Кавалла з інших міст

Якщо ви не змогли підібрати зручний і вигідний варіант авіаперельоту до Кавалла з Афіны, розгляньте альтернативну можливість - долетіти до Кавалла з інших міст, розташованих неподалік від Афіны. Ймовірно, в такому випадку ви зможете організувати свою подорож більш оптимальним способом. Крім того, такий маршрут дозволить вам не тільки заощадити на шляху до Кавалла, а й, можливо, познайомитися з новим містом, в якому ви раніше не бували.

Порівняйте ціни на перельоти в Кавалла з Афіны і на перельоти в Кавалла з інших міст і підберіть найбільш оптимальний варіант авіаперельоту:

  • Чашка кави
    Чашка кави
    ~ 199.2
  • Хліб
    Хліб
    ~ 61.0
  • Келих пива
    Келих пива
    ~ 245.9
  • Квиток на автобус
    Квиток на автобус
    ~ 84.0

Дешеві авіаквитки Афіны - Кавалла, Греция (ABA - OVB) 

На anywayanyday.com ви зможете знайти дешеві авіаквитки у напрямку Афіны - Кавалла: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній і підбирає найвигідніші квитки на літак Афіны - Кавалла.

Прямий рейс Афіны - Кавалла

Прямий переліт - найбільш зручний варіант авіаподорожі. Про авіакомпанії, які з'єднують своїми рейсами Афіны і Кавалла, дивіться нижче в розділі «Авіакомпанії, що літають з Афіны до Каваллау».

Переліт з пересадкою Афіны - Кавалла

Якщо не змогли купити квиток на літак, який летить прямим рейсом Афіны - Кавалла, завжди є запасний варіант - переліт з пересадкою. Якщо пересадка займає як мінімум 6 годин, ваша подорож стане ще більш насиченою - ви зможете дізнатися про нове місце або погуляти по вулицях давно знайомого міста. Не забувайте про те, що чим раніше ви купуєте квиток, тим нижче його ціна. І чим ближче до дати вильоту, тим менш дешевим буде квиток на літак Афіны - Кавалла. Старайтеся купити авіаквитки Афіны - Кавалла заздалегідь, щоб вибрати оптимальний варіант перельоту: за ціною, наявності пересадок і інших параметрах.

Кавалла в цифрах

Підготуйтеся до свого прибуття в місто Кавалла перед тим, як купити авіаквиток Афіны — Кавала: дізнайтеся про місцевий телефонний код, часовий пояс і про місцеву валюту.

Більш детальна інформація - на сторінці, що присвячена цьому місту. Загальна інформація про переліт Афіны — Кавалла

Відстань Афіны — Кавалла: 336.0107116699219 км.

Час перельоту Афіны — Кавалла: 0 ч. 26 мин..

Географічні координати міста Афіны:

Широта — 53.7099990844727.

Довгота — 91.4199981689453.

Географічні координати міста Кавалы:

Широта — 55.0410995483398.

Довгота — 82.9344024658203.

Кавалла місцезнаходження Греция.

Столиця країни Греция: Афіны.

Площа країни Греция: 131940 кв. км.

Населення країни Греция: 10772967 чел.

Щільність Населення країни Греция: 85.3 чел. / кв. км.

Офіційні мови країни Греция: греческий.

Телефонний код країни Греция: 30.

На русском: Авиабилеты на Афины - Кавала

Популярные направления:

Авіаквитки з Москви до Києва

Авіаквитки з Санкт-Петербурга до Києва

Авіаквитки з Москви до Одеси

Авіаквитки з Парижа до Києва

Авіаквитки з Москви до Дніпропетровська

Авіаквитки з Мюнхена до Києва

Авіаквитки з Франкфурта до Києва

Авіаквитки з Амстердама до Києва

Авіаквитки з Стамбула до Києва

Авіаквитки з Тель-Авіва до Києва

Авіаквитки з Тбілісі до Києва

Авіаквитки з Києва до Дніпропетровська

Авіаквитки з Відня до Києва

Авіаквитки з Києва до Одеси

Авіаквитки з Одеси до Києва

Розклад авіарейсів
Афіны - Кавалла

без пересадок на 17 липня 2018

РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
Эгейские авиалинии
A3-7150
Eleftherios Venizelos,
05:15
0 ч. 55 хв.Megas Alexandros,
06:10
DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Эгейские авиалинии
A3-7150
Eleftherios Venizelos,
05:35
1 ч. 0 хв.Megas Alexandros,
06:35
Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Эгейские авиалинии
A3-7150
Eleftherios Venizelos,
06:15
0 ч. 55 хв.Megas Alexandros,
07:10
DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Эгейские авиалинии
A3-7154
Eleftherios Venizelos,
20:05
1 ч. 0 хв.Megas Alexandros,
21:05
DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Эгейские авиалинии
A3-7154
Eleftherios Venizelos,
21:00
1 ч. 0 хв.Megas Alexandros,
22:00
Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Эгейские авиалинии
A3-7154
Eleftherios Venizelos,
21:00
1 ч. 0 хв.Megas Alexandros,
22:00
DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Эгейские авиалинии
A3-7154
Eleftherios Venizelos,
21:10
1 ч. 0 хв.Megas Alexandros,
22:10
Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Eleftherios Venizelos,
05:15
Рейс
Эгейские авиалинии
A3-7150
Приліт
Megas Alexandros,
06:10
В дорозі
0 ч. 55 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Eleftherios Venizelos,
05:35
Рейс
Эгейские авиалинии
A3-7150
Приліт
Megas Alexandros,
06:35
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Eleftherios Venizelos,
06:15
Рейс
Эгейские авиалинии
A3-7150
Приліт
Megas Alexandros,
07:10
В дорозі
0 ч. 55 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Eleftherios Venizelos,
20:05
Рейс
Эгейские авиалинии
A3-7154
Приліт
Megas Alexandros,
21:05
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Eleftherios Venizelos,
21:00
Рейс
Эгейские авиалинии
A3-7154
Приліт
Megas Alexandros,
22:00
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Eleftherios Venizelos,
21:00
Рейс
Эгейские авиалинии
A3-7154
Приліт
Megas Alexandros,
22:00
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
Eleftherios Venizelos,
21:10
Рейс
Эгейские авиалинии
A3-7154
Приліт
Megas Alexandros,
22:10
В дорозі
1 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд