Мій Anyway

Дешеві авіаквитки до Кемпбелл Рівер

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Кемпбелл Рівер, Канада
    сьогодні
    +21 ℃
    17 серпня
    +18 ℃
    18 серпня
    +18 ℃
    19 серпня
    +17 ℃
    20 серпня
    +15 ℃
    21 серпня
    +16 ℃

    Anywayanyday пропонує зручний пошук авіарейсів в місто Кемпбелл Рівер та допомагає вам підібрати рейс і забронювати квитки на літак на зручну дату. Замовити квитки на літак економ, бізнес і першого класу стало простіше.

    місто Кемпбелл Рівер

    Anywayanyday пропонує зручний пошук дешевих квитків в місто Кемпбелл Рівер: допомагає підібрати рейс і забронювати квитки на літак на потрібну дату.

    На anwyayanyday.com ви зможете знайти і придбати дешеві квитки до міста Кемпбелл Рівер: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній і підбирає найдешевші квитки в місто Кемпбелл Рівер.

     

    Загальна інформація про місто Кемпбелл Рівер

     

     Підготуйтеся до свого перебування в місті Кемпбелл Рівер перед тим, як шукати авіаквитки. місто Кемпбелл Рівер знаходиться в Канаде.

    Дізнайтеся про місцевий телефонний код, часовий пояс і про валюту, яка в обігу в

    Канаде - див. Віджет з корисною інформацією зверху, праворуч від карти.

    Довідкові відомості про місто Кемпбелл Рівер:

    Широта: 50.016.

    Довгота: -125.245.

    Код IATA: YBL.

    Континент, на якому розташований Канада: Америка. 

    Назва міста англійською мовою: Campbell River.

    Назва міста німецькою мовою: Campbell River.

    Назва міста українською мовою: місто Кемпбелл Рівер.

    Назва країни англійською мовою: Canada.

    Назва країни німецькою мовою: Canada.

    Назва країни українською мовою: Канада.

    Назва континенту англійською мовою: America.

    Назва континенту німецькою мовою: Amerika.

    Назва континенту українською мовою: Америка.

    Погода в місті Кемпбелл Рівер

     Підготуйтеся до відправлення з міста Кемпбелл Рівер: дізнайтеся  яка погода в цьому місті — див. Віджет з інформацією про погоду зверху, зліва від карти.

    Прямі рейси в місто Кемпбелл Рівер

     

     Прямий переліт — найбільш зручний варіант авіаподорожі в місто Кемпбелл Рівер. Про авіакомпанії, що виконують рейси в це місто, дивіться нижче в розділі «Авіакомпанії, що літають в місто Кемпбелл Рівер».

    Перельоти з пересадкою в місті Кемпбелл Рівер

     Якщо ви не змогли купити квиток на літак, який летить прямим рейсом в місто Кемпбелл Рівер, завжди є запасний варіант - переліт з пересадкою.

    Якщо пересадка триває як мінімум 6 годин, ваша подорож стане ще більш насиченою — ви зможете побачити нове місце або погуляти по вулицях давно знайомого міста.

    Не забувайте про те, що чим раніше ви купуєте квиток, тим нижче його ціна. І чим ближче до дати вильоту, тим менш дешевими будуть квитки в місто Кемпбелл Рівер.

    Старайтеся купити квитки до міста Кемпбелл Рівер заздалегідь, щоб вибрати оптимальний варіант перельоту: за ціною, наявністю пересадок і інших параметрів.

     Аеропорти, в яких здійснюється пересадка під час польоту в місто Кемпбелл Рівер  

     На anywayanyday.com під час пошуку авіаквитка ви можете фільтрувати варіанти перельоту по наявності пересадок: шукати тільки прямі рейси або шукати тільки рейси з пересадкою.

    Проживання в готелях міста Кемпбелл Рівер

    Після того, як ви придбаєте квитки в місто Кемпбелл Рівер, підберіть на anywayanyday.com оптимальний варіант проживання на час свого перебування в місті Кемпбелл Рівер:  шукайте готелі за кількістю зірок, місцем розташування, послугами, що надаються, рейтингом TripAdvisor, популярністю, типом проживання, способом оплати і іншим параметрах.

     

    Порівняйте найдешевші готелі в місті Кемпбелл Рівер в розділі «Готелі» сайту anywayanyday.com

     

     

    Проживання в готелях Канада

     Не обмежуйтеся відвідуванням тільки міста Кемпбелл Рівер під час своєї подорожі в Канада - познайомтеся і з іншими містами цієї чудової країни. Заплануйте свою поїздку до сусідніх населених пунктів вже зараз: підберіть готелі в розділі «Готелі» сайту anywayanyday.com.

    Можливо, ви вирішите протягом своєї поїздки відвідати не тільки місто Кемпбелл Рівер та інші міста Канада, але й поїдете за межі країни, для того щоб познайомитися з культурою інших країн регіону і континенту. Обов'язково ретельно сплануйте маршрут своєї подорожі: розрахуйте свій час, свої фінансові ресурси і свої сили. І якщо ви дійсно захочете поїхати  на таку екскурсію, сплануйте своє проживання заздалегідь: забронюйте готелі в містах, які ви оберете, регіону і континенту в розділі «Готелі» сайту anywayanyday.com.

    Пам'ятки міста Кемпбелл Рівер

    Після того, як  ви придбаєте авіаквиток в місто Кемпбелл Рівер, сплануйте свою поїздку так, щоб заздалегідь провести час з користю в місті Кемпбелл Рівер: познайомтеся з цим містом за час свого перебування, дізнайтеся про всі музеї, галереї, пам'ятники та інші цікаві і незвичайні місця, гідні вашої уваги. Про визначні пам'ятки міста Кемпбелл Рівер та про визначні пам'ятки інших міст світу, ви можете дізнатися в розсилці Anywayanyday і в наших групах в соціальних мережах.

     

    Пам’ятки Канада

     

    Під час своєї подорожі до Канаду не обмежуйте своє знайомство з цією країною тільки одним містом: відвідайте інші місця і вивчіть їх пам'ятки. Про примітні, незвичайні і цікаві місця Канаду та інших країн світу ми регулярно розповідаємо в своїх групах в соціальних мережах і в своїй щотижневій поштовій розсилці.

    Ретельно сплануйте свою поїздку перед тим, як шукати авіаквитки. місто Кемпбелл Рівер - місто, поруч з яким розташовано багато інших цікавих місць, які, можливо, будуть вам до смаку.

    Якщо вам випаде така можливість, обов'язково відвідайте і інші країни регіону і континенту, розташовані неподалік від Канада: відвідайте нові міста або поверніться до давно улюблених міст. Для того щоб не пропустити місця, гідні вашої уваги, підпишіться на Anywayanyday в соціальних мережах і на розсилку Anywayanyday: ми часто розповідаємо про визначні пам'ятки різних міст світу. 

    Спецпропозиції до міста Кемпбелл Рівер

     Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі квитків до міста Кемпбелл Рівер. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на квитки до міста Кемпбелл Рівер ми часто пишемо в своїй щотижневій розсилці.

    Як шукати дешеві авіаквитки  до міста Кемпбелл Рівер

    Для того щоб знайти і купити квиток до міста Кемпбелл Рівер  за максимально вигідною ціною, радимо дотримуватися наступних простих рекомендацій.

    По-перше, найвигідніше буде придбати авіаквиток заздалегідь, тому що квитки  до міста Кемпбелл Рівер  з датою вильоту через 2-3 місяці, як правило, виявляються значно дешевшими, ніж квиток з датою вильоту на найближчі дні.

    По-друге, як показує досвід клієнтів Anywayanyday, найбільш вигідними все-таки є не прямі рейси до міста Кемпбелл Рівер, а перельоти з пересадкою.

    По-третє, у досвідчених авіамандрівників є такий лайфхак: купити квиток  до міста Кемпбелл Рівер  буде значно вигідніше у вівторок або середу, ніж в інші дні тижня.

     По-четверте, не варто забувати про бонусну програму Anywayanyday: накопичені бали  за попередні перельоти і бронювання готелів, ви можете витратити, для того щоб заощадити гроші під час  покупки нових квитків  до міста Кемпбелл Рівер.

     По-п'яте, клієнтам Anywayanyday, які забронювали номер в готелі, надається знижка до 10% на нову покупку авіаквитків. Працює ця вигідна пропозиція і в зворотний бік: за кожну покупку аквитків до міста Кемпбелл Рівер  ви отримуєте знижку до 10% на бронювання готелів.

    По-шосте, не забувайте про те, що ціни на авіаквитки до міста Кемпбелл Рівер значно варіюються в залежності від конкретної дати, тому обов'язково перевіряйте ціни на квитки на літак  як мінімум на кілька сусідніх днів. В такому випадку можна знайти квиток до міста Кемпбелл Рівер, який виявиться значно дешевшим.

     

    Найдешевші авіаквитки  на найближчі дві неділі  

    Ціна квитка до міста Кемпбелл Рівер  дуже  залежить від часу: чим раніше ви придбаєте квиток на літак до міста Кемпбелл Рівер, тим дешевшим він виявиться. Крім того, вартість авіаквитка варіюється в залежності від дня. Тому дуже важливо порівнювати ціни не тільки на одну конкретну дату, а й на сусідні дні - в такому випадку можна знайти і придбати авіаквиток  до міста Кемпбелл Рівер, який виявиться значно дешевшим.

     

    Наш віджет «Динаміка цін» дозволяє провести таке порівняння швидко і зручно. Перегляньте ціни на авіаквитки до міста Кемпбелл Рівер на найближчі два тижні і виберіть оптимальний варіант, який підходить вам і за вартістю, і за часом.

    Перельоти до міста Кемпбелл Рівер з різних міст

      

    Якщо ви не змогли підібрати зручні та вигідні авіаквитки до міста Кемпбелл Рівер, розгляньте альтернативну можливість — долетіти до міста Кемпбелл Рівер з інших міст. Ймовірно, в такому випадку ви зможете організувати свою подорож більш оптимальним способом. Крім того, такий маршрут дозволить вам не тільки заощадити, але й можливо, познайомитися з новим містом, в якому ви раніше не бували.

     

    Порівняйте ціни на авіаквитки до міста Кемпбелл Рівер з вильотом з різних міст і підберіть оптимальний варіант авіперельоту.

    Перельоти в інші міста Канада

     Якщо ви не знайшли необхідних авіаквитків до міста Кемпбелл Рівер, пошукайте перельоти в інші міста Канада. Ви можете знайти зручний і недорогий переліт до міста, розташованого неподалік від міста Кемпбелл Рівер, і зможете спочатку долетіти до цього міста, а звідти вже - до міста Кемпбелл Рівер. Так ви не тільки зможете заощадити та дістатися до кінцевого пункту своєї поїздки, а й, можливо, познайомитеся з новим для себе містом.

     

    Якщо ви їдете в туристичну поїздку, то розгляньте можливість проведення своєї відпустки і в іншому місті Канада - в цій країні безліч місць, що представляють культурно-історичний інтерес і що пропонують своїм відвідувачам прекрасну інфраструктуру для відпочинку.

     

    Порівняйте ціни на авіаквитки до міста Кемпбелл Рівер і на перельоти в інші міста Канада. Таке порівняння дозволить вам підшукати дешевий квиток до міста Кемпбелл Рівер.

    Авіакомпанії, що літають до міста Кемпбелл Рівер

     Ціна авіаквитків до міста Кемпбелл Рівер може залежати не тільки від дня і часу вильоту і прильоту, а й від того, яка авіакомпанія виконує переліт. Порівняйте ціни різних перевізників, які продають авіаквитки до міста Кемпбелл Рівер, і виберіть найбільш вигідний. 

    Оплата авіаквитків до міста Кемпбелл Рівер

    Anywayanyday пропонує своїм клієнтам зручну оплату авіаквитків до міста Кемпбелл Рівер. Авіаперельоти на anywayanyday.com можна оплатити 4 валютами на ваш вибір:

     

    • рублями;
    • доларами США;
    • євро;
    • українськими гривнями.

     

    Авіаквитки до міста Кемпбелл Рівер можна оплатити 2 різними способами на ваш вибір:

    • банківською карткою;
    • готівкою.

    Бронювання авіаквитків до міста Кемпбелл Рівер

     

    Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі anywayanyday.com можуть попередньо забронювати авіаквитки до міста Кемпбелл Рівер та оплатити їх пізніше - протягом 3 діб. Про будь-які зміни в бронюванні клієнт Anywayanyday оповіщається SMS-повідомленням та листом по електронній пошті.

     

    Повернення і обмін авіаквитків до міста Кемпбелл Рівер

     

    Авіаквитки на Anywayanyday  на багато напрямків можна обміняти без участі оператора служби підтримки - на такому квитку повинний бути напис «Онлайн-обмін». Якщо під час покупки ваших авіаквитків до міста Кемпбелл Рівер ви бачили такий напис, це означає, що ви зможете обміняти свій квиток дуже швидко.

     

    Втім, звичайні обміни та повернення авіаквитків до міста Кемпбелл Рівер і за іншими напрямками оформлюються дуже швидко і без будь-яких проблем. Служба підтримки Anywayanyday працює цілодобово, без свят і вихідних: співробітники кол-центру оперативно допоможуть оформити повернення або обмін авіаквитків до міста Кемпбелл Рівер в будь-який час дня і ночі.

     

    Покупка авіаквитків до міста Кемпбелл Рівер через мобильний додаток Anywayanyday.com

    Авіаквитки до міста Кемпбелл Рівер ви можете знайти і придбати не тільки на сайті anywayanyday, але і через мобільні додатки - для пристроїв на операційних системах iOS, Android і Windows Phone 8. У мобільних додатках доступні обмін і повернення авіаквитків, а також багато додаткових послуг: страховки, квитки на аероекспрес і т.д.

     

    • Чашка кави
      Чашка кави
      ~ 215.7
    • Хліб
      Хліб
      ~ 86.3
    • Келих пива
      Келих пива
      ~ 278.7
    • Квиток на автобус
      Квиток на автобус
      ~ 81.5

    Розклад авіарейсів
    Кемпбелл Рівер

    без пересадок на 16 серпня 2017

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Central Mountain Air
    9M-590
    Ванкувер, Термінал M
    00:05
    0 ч. 40 хв.Campbell River,
    00:45
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-713
    Ванкувер, Термінал S
    02:00
    0 ч. 40 хв.Campbell River,
    02:40
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-713
    Ванкувер, Термінал S
    02:00
    0 ч. 40 хв.Campbell River,
    02:40
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3241Ванкувер, Термінал S
    02:00
    0 ч. 40 хв.Campbell River,
    02:40
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3241Ванкувер, Термінал S
    02:00
    0 ч. 40 хв.Campbell River,
    02:40
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Central Mountain Air
    9M-594
    Ванкувер, Термінал M
    02:15
    0 ч. 40 хв.Campbell River,
    02:55
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Central Mountain Air
    9M-596
    Ванкувер, Термінал M
    03:25
    0 ч. 45 хв.Campbell River,
    04:10
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Central Mountain Air
    9M-598
    Ванкувер, Термінал M
    04:45
    0 ч. 40 хв.Campbell River,
    05:25
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-715
    Ванкувер, Термінал S
    04:45
    1 ч. 0 хв.Campbell River,
    05:45
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3242Ванкувер, Термінал S
    04:45
    1 ч. 0 хв.Campbell River,
    05:45
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-715
    Станція канадських королівських ВПС,
    05:30
    0 ч. 15 хв.Campbell River,
    05:45
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3242Станція канадських королівських ВПС,
    05:30
    0 ч. 15 хв.Campbell River,
    05:45
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-719
    Ванкувер, Термінал S
    07:00
    1 ч. 0 хв.Campbell River,
    08:00
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3279Ванкувер, Термінал S
    07:00
    1 ч. 0 хв.Campbell River,
    08:00
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-719
    Станція канадських королівських ВПС,
    07:45
    0 ч. 15 хв.Campbell River,
    08:00
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3279Станція канадських королівських ВПС,
    07:45
    0 ч. 15 хв.Campbell River,
    08:00
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Central Mountain Air
    9M-581
    Ванкувер, Термінал M
    18:10
    0 ч. 40 хв.Campbell River,
    18:50
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-701
    Ванкувер, Термінал S
    18:15
    0 ч. 45 хв.Campbell River,
    19:00
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3233Ванкувер, Термінал S
    18:15
    0 ч. 45 хв.Campbell River,
    19:00
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-703
    Ванкувер, Термінал S
    18:55
    1 ч. 0 хв.Campbell River,
    19:55
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3235Ванкувер, Термінал S
    18:55
    1 ч. 0 хв.Campbell River,
    19:55
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-703
    Станція канадських королівських ВПС,
    19:45
    0 ч. 10 хв.Campbell River,
    19:55
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3235Станція канадських королівських ВПС,
    19:45
    0 ч. 10 хв.Campbell River,
    19:55
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Central Mountain Air
    9M-582
    Ванкувер, Термінал M
    19:55
    0 ч. 40 хв.Campbell River,
    20:35
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Central Mountain Air
    9M-586
    Ванкувер, Термінал M
    20:55
    0 ч. 40 хв.Campbell River,
    21:35
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-707
    Ванкувер, Термінал S
    21:05
    1 ч. 0 хв.Campbell River,
    22:05
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-707
    Ванкувер, Термінал S
    21:05
    1 ч. 0 хв.Campbell River,
    22:05
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3237Ванкувер, Термінал S
    21:05
    1 ч. 0 хв.Campbell River,
    22:05
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3237Ванкувер, Термінал S
    21:05
    1 ч. 0 хв.Campbell River,
    22:05
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-708
    Ванкувер, Термінал S
    21:20
    1 ч. 0 хв.Campbell River,
    22:20
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3238Ванкувер, Термінал S
    21:20
    1 ч. 0 хв.Campbell River,
    22:20
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-707
    Станція канадських королівських ВПС,
    21:55
    0 ч. 10 хв.Campbell River,
    22:05
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-707
    Станція канадських королівських ВПС,
    21:55
    0 ч. 10 хв.Campbell River,
    22:05
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3237Станція канадських королівських ВПС,
    21:55
    0 ч. 10 хв.Campbell River,
    22:05
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3237Станція канадських королівських ВПС,
    21:55
    0 ч. 10 хв.Campbell River,
    22:05
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-708
    Станція канадських королівських ВПС,
    22:10
    0 ч. 10 хв.Campbell River,
    22:20
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3238Станція канадських королівських ВПС,
    22:10
    0 ч. 10 хв.Campbell River,
    22:20
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-711
    Ванкувер, Термінал S
    23:20
    0 ч. 40 хв.Campbell River,
    00:00
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3240Ванкувер, Термінал S
    23:20
    0 ч. 40 хв.Campbell River,
    00:00
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Central Mountain Air
    9M-588
    Ванкувер, Термінал M
    23:30
    0 ч. 40 хв.Campbell River,
    00:10
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-711
    Ванкувер, Термінал S
    23:45
    0 ч. 40 хв.Campbell River,
    00:25
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3240Ванкувер, Термінал S
    23:45
    0 ч. 40 хв.Campbell River,
    00:25
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал M
    00:05
    Рейс
    Central Mountain Air
    9M-590
    Приліт
    Campbell River,
    00:45
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал S
    02:00
    Рейс
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-713
    Приліт
    Campbell River,
    02:40
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал S
    02:00
    Рейс
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-713
    Приліт
    Campbell River,
    02:40
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал S
    02:00
    Рейс
    H1-3241
    Приліт
    Campbell River,
    02:40
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал S
    02:00
    Рейс
    H1-3241
    Приліт
    Campbell River,
    02:40
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал M
    02:15
    Рейс
    Central Mountain Air
    9M-594
    Приліт
    Campbell River,
    02:55
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал M
    03:25
    Рейс
    Central Mountain Air
    9M-596
    Приліт
    Campbell River,
    04:10
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал M
    04:45
    Рейс
    Central Mountain Air
    9M-598
    Приліт
    Campbell River,
    05:25
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал S
    04:45
    Рейс
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-715
    Приліт
    Campbell River,
    05:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал S
    04:45
    Рейс
    H1-3242
    Приліт
    Campbell River,
    05:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Станция канадских королевских ВВС,
    05:30
    Рейс
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-715
    Приліт
    Campbell River,
    05:45
    В дорозі
    0 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Станция канадских королевских ВВС,
    05:30
    Рейс
    H1-3242
    Приліт
    Campbell River,
    05:45
    В дорозі
    0 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал S
    07:00
    Рейс
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-719
    Приліт
    Campbell River,
    08:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал S
    07:00
    Рейс
    H1-3279
    Приліт
    Campbell River,
    08:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Станция канадских королевских ВВС,
    07:45
    Рейс
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-719
    Приліт
    Campbell River,
    08:00
    В дорозі
    0 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Станция канадских королевских ВВС,
    07:45
    Рейс
    H1-3279
    Приліт
    Campbell River,
    08:00
    В дорозі
    0 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал M
    18:10
    Рейс
    Central Mountain Air
    9M-581
    Приліт
    Campbell River,
    18:50
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал S
    18:15
    Рейс
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-701
    Приліт
    Campbell River,
    19:00
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал S
    18:15
    Рейс
    H1-3233
    Приліт
    Campbell River,
    19:00
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал S
    18:55
    Рейс
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-703
    Приліт
    Campbell River,
    19:55
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал S
    18:55
    Рейс
    H1-3235
    Приліт
    Campbell River,
    19:55
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Станция канадских королевских ВВС,
    19:45
    Рейс
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-703
    Приліт
    Campbell River,
    19:55
    В дорозі
    0 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Станция канадских королевских ВВС,
    19:45
    Рейс
    H1-3235
    Приліт
    Campbell River,
    19:55
    В дорозі
    0 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал M
    19:55
    Рейс
    Central Mountain Air
    9M-582
    Приліт
    Campbell River,
    20:35
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал M
    20:55
    Рейс
    Central Mountain Air
    9M-586
    Приліт
    Campbell River,
    21:35
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал S
    21:05
    Рейс
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-707
    Приліт
    Campbell River,
    22:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал S
    21:05
    Рейс
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-707
    Приліт
    Campbell River,
    22:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал S
    21:05
    Рейс
    H1-3237
    Приліт
    Campbell River,
    22:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал S
    21:05
    Рейс
    H1-3237
    Приліт
    Campbell River,
    22:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал S
    21:20
    Рейс
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-708
    Приліт
    Campbell River,
    22:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал S
    21:20
    Рейс
    H1-3238
    Приліт
    Campbell River,
    22:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Станция канадских королевских ВВС,
    21:55
    Рейс
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-707
    Приліт
    Campbell River,
    22:05
    В дорозі
    0 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Станция канадских королевских ВВС,
    21:55
    Рейс
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-707
    Приліт
    Campbell River,
    22:05
    В дорозі
    0 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Станция канадских королевских ВВС,
    21:55
    Рейс
    H1-3237
    Приліт
    Campbell River,
    22:05
    В дорозі
    0 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Станция канадских королевских ВВС,
    21:55
    Рейс
    H1-3237
    Приліт
    Campbell River,
    22:05
    В дорозі
    0 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Станция канадских королевских ВВС,
    22:10
    Рейс
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-708
    Приліт
    Campbell River,
    22:20
    В дорозі
    0 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Станция канадских королевских ВВС,
    22:10
    Рейс
    H1-3238
    Приліт
    Campbell River,
    22:20
    В дорозі
    0 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал S
    23:20
    Рейс
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-711
    Приліт
    Campbell River,
    00:00
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал S
    23:20
    Рейс
    H1-3240
    Приліт
    Campbell River,
    00:00
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал M
    23:30
    Рейс
    Central Mountain Air
    9M-588
    Приліт
    Campbell River,
    00:10
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал S
    23:45
    Рейс
    Pacific Coastal Airlines Limited
    8P-711
    Приліт
    Campbell River,
    00:25
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ванкувер, Термінал S
    23:45
    Рейс
    H1-3240
    Приліт
    Campbell River,
    00:25
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд