Мій Anyway

Дешеві авіаквитки до Багдад

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Багдад, Ирак
    сьогодні
    +45 ℃
    30 червня
    +43 ℃
    1 липня
    +43 ℃
    2 липня
    +43 ℃
    3 липня
    +44 ℃
    4 липня
    +45 ℃

    Anywayanyday пропонує зручний пошук авіарейсів в місто Багдад та допомагає вам підібрати рейс і забронювати квитки на літак на зручну дату. Замовити квитки на літак економ, бізнес і першого класу стало простіше.

    місто Багдад

    Anywayanyday пропонує зручний пошук дешевих квитків в місто Багдад: допомагає підібрати рейс і забронювати квитки на літак на потрібну дату.

    На anwyayanyday.com ви зможете знайти і придбати дешеві квитки до міста Багдад: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній і підбирає найдешевші квитки в місто Багдад.

     

    Загальна інформація про місто Багдад

     

     Підготуйтеся до свого перебування в місті Багдад перед тим, як шукати авіаквитки. місто Багдад знаходиться в Ираке.

    Дізнайтеся про місцевий телефонний код, часовий пояс і про валюту, яка в обігу в

    Ираке - див. Віджет з корисною інформацією зверху, праворуч від карти.

    Довідкові відомості про місто Багдад:

    Широта: 33.339.

    Довгота: 44.394.

    Код IATA: BGW.

    Континент, на якому розташований Ирак: Азия. 

    Назва міста англійською мовою: Baghdad.

    Назва міста німецькою мовою: Baghdad.

    Назва міста українською мовою: місто Багдад.

    Назва країни англійською мовою: Iraq.

    Назва країни німецькою мовою: Irak.

    Назва країни українською мовою: Ирак.

    Назва континенту англійською мовою: Asia.

    Назва континенту німецькою мовою: Asien.

    Назва континенту українською мовою: Азія.

    Погода в місті Багдад

     Підготуйтеся до відправлення з міста Багдад: дізнайтеся  яка погода в цьому місті — див. Віджет з інформацією про погоду зверху, зліва від карти.

    Прямі рейси в місто Багдад

     

     Прямий переліт — найбільш зручний варіант авіаподорожі в місто Багдад. Про авіакомпанії, що виконують рейси в це місто, дивіться нижче в розділі «Авіакомпанії, що літають в місто Багдад».

    Перельоти з пересадкою в місті Багдад

     Якщо ви не змогли купити квиток на літак, який летить прямим рейсом в місто Багдад, завжди є запасний варіант - переліт з пересадкою.

    Якщо пересадка триває як мінімум 6 годин, ваша подорож стане ще більш насиченою — ви зможете побачити нове місце або погуляти по вулицях давно знайомого міста.

    Не забувайте про те, що чим раніше ви купуєте квиток, тим нижче його ціна. І чим ближче до дати вильоту, тим менш дешевими будуть квитки в місто Багдад.

    Старайтеся купити квитки до міста Багдад заздалегідь, щоб вибрати оптимальний варіант перельоту: за ціною, наявністю пересадок і інших параметрів.

     Аеропорти, в яких здійснюється пересадка під час польоту в місто Багдад  

     На anywayanyday.com під час пошуку авіаквитка ви можете фільтрувати варіанти перельоту по наявності пересадок: шукати тільки прямі рейси або шукати тільки рейси з пересадкою.

    Проживання в готелях міста Багдад

    Після того, як ви придбаєте квитки в місто Багдад, підберіть на anywayanyday.com оптимальний варіант проживання на час свого перебування в місті Багдад:  шукайте готелі за кількістю зірок, місцем розташування, послугами, що надаються, рейтингом TripAdvisor, популярністю, типом проживання, способом оплати і іншим параметрах.

     

    Порівняйте найдешевші готелі в місті Багдад в розділі «Готелі» сайту anywayanyday.com

     

     

    Проживання в готелях Ирак

     Не обмежуйтеся відвідуванням тільки міста Багдад під час своєї подорожі в Ирак - познайомтеся і з іншими містами цієї чудової країни. Заплануйте свою поїздку до сусідніх населених пунктів вже зараз: підберіть готелі в розділі «Готелі» сайту anywayanyday.com.

    Можливо, ви вирішите протягом своєї поїздки відвідати не тільки місто Багдад та інші міста Ирак, але й поїдете за межі країни, для того щоб познайомитися з культурою інших країн регіону і континенту. Обов'язково ретельно сплануйте маршрут своєї подорожі: розрахуйте свій час, свої фінансові ресурси і свої сили. І якщо ви дійсно захочете поїхати  на таку екскурсію, сплануйте своє проживання заздалегідь: забронюйте готелі в містах, які ви оберете, регіону і континенту в розділі «Готелі» сайту anywayanyday.com.

    Пам'ятки міста Багдад

    Після того, як  ви придбаєте авіаквиток в місто Багдад, сплануйте свою поїздку так, щоб заздалегідь провести час з користю в місті Багдад: познайомтеся з цим містом за час свого перебування, дізнайтеся про всі музеї, галереї, пам'ятники та інші цікаві і незвичайні місця, гідні вашої уваги. Про визначні пам'ятки міста Багдад та про визначні пам'ятки інших міст світу, ви можете дізнатися в розсилці Anywayanyday і в наших групах в соціальних мережах.

     

    Пам’ятки Ирак

     

    Під час своєї подорожі до Ирак не обмежуйте своє знайомство з цією країною тільки одним містом: відвідайте інші місця і вивчіть їх пам'ятки. Про примітні, незвичайні і цікаві місця Ирак та інших країн світу ми регулярно розповідаємо в своїх групах в соціальних мережах і в своїй щотижневій поштовій розсилці.

    Ретельно сплануйте свою поїздку перед тим, як шукати авіаквитки. місто Багдад - місто, поруч з яким розташовано багато інших цікавих місць, які, можливо, будуть вам до смаку.

    Якщо вам випаде така можливість, обов'язково відвідайте і інші країни регіону і континенту, розташовані неподалік від Ирак: відвідайте нові міста або поверніться до давно улюблених міст. Для того щоб не пропустити місця, гідні вашої уваги, підпишіться на Anywayanyday в соціальних мережах і на розсилку Anywayanyday: ми часто розповідаємо про визначні пам'ятки різних міст світу. 

    Спецпропозиції до міста Багдад

     Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі квитків до міста Багдад. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на квитки до міста Багдад ми часто пишемо в своїй щотижневій розсилці.

    Як шукати дешеві авіаквитки  до міста Багдад

    Для того щоб знайти і купити квиток до міста Багдад  за максимально вигідною ціною, радимо дотримуватися наступних простих рекомендацій.

    По-перше, найвигідніше буде придбати авіаквиток заздалегідь, тому що квитки  до міста Багдад  з датою вильоту через 2-3 місяці, як правило, виявляються значно дешевшими, ніж квиток з датою вильоту на найближчі дні.

    По-друге, як показує досвід клієнтів Anywayanyday, найбільш вигідними все-таки є не прямі рейси до міста Багдад, а перельоти з пересадкою.

    По-третє, у досвідчених авіамандрівників є такий лайфхак: купити квиток  до міста Багдад  буде значно вигідніше у вівторок або середу, ніж в інші дні тижня.

     По-четверте, не варто забувати про бонусну програму Anywayanyday: накопичені бали  за попередні перельоти і бронювання готелів, ви можете витратити, для того щоб заощадити гроші під час  покупки нових квитків  до міста Багдад.

     По-п'яте, клієнтам Anywayanyday, які забронювали номер в готелі, надається знижка до 10% на нову покупку авіаквитків. Працює ця вигідна пропозиція і в зворотний бік: за кожну покупку аквитків до міста Багдад  ви отримуєте знижку до 10% на бронювання готелів.

    По-шосте, не забувайте про те, що ціни на авіаквитки до міста Багдад значно варіюються в залежності від конкретної дати, тому обов'язково перевіряйте ціни на квитки на літак  як мінімум на кілька сусідніх днів. В такому випадку можна знайти квиток до міста Багдад, який виявиться значно дешевшим.

     

    Найдешевші авіаквитки  на найближчі дві неділі  

    Ціна квитка до міста Багдад  дуже  залежить від часу: чим раніше ви придбаєте квиток на літак до міста Багдад, тим дешевшим він виявиться. Крім того, вартість авіаквитка варіюється в залежності від дня. Тому дуже важливо порівнювати ціни не тільки на одну конкретну дату, а й на сусідні дні - в такому випадку можна знайти і придбати авіаквиток  до міста Багдад, який виявиться значно дешевшим.

     

    Наш віджет «Динаміка цін» дозволяє провести таке порівняння швидко і зручно. Перегляньте ціни на авіаквитки до міста Багдад на найближчі два тижні і виберіть оптимальний варіант, який підходить вам і за вартістю, і за часом.

    Перельоти до міста Багдад з різних міст

      

    Якщо ви не змогли підібрати зручні та вигідні авіаквитки до міста Багдад, розгляньте альтернативну можливість — долетіти до міста Багдад з інших міст. Ймовірно, в такому випадку ви зможете організувати свою подорож більш оптимальним способом. Крім того, такий маршрут дозволить вам не тільки заощадити, але й можливо, познайомитися з новим містом, в якому ви раніше не бували.

     

    Порівняйте ціни на авіаквитки до міста Багдад з вильотом з різних міст і підберіть оптимальний варіант авіперельоту.

    Перельоти в інші міста Ирак

     Якщо ви не знайшли необхідних авіаквитків до міста Багдад, пошукайте перельоти в інші міста Ирак. Ви можете знайти зручний і недорогий переліт до міста, розташованого неподалік від міста Багдад, і зможете спочатку долетіти до цього міста, а звідти вже - до міста Багдад. Так ви не тільки зможете заощадити та дістатися до кінцевого пункту своєї поїздки, а й, можливо, познайомитеся з новим для себе містом.

     

    Якщо ви їдете в туристичну поїздку, то розгляньте можливість проведення своєї відпустки і в іншому місті Ирак - в цій країні безліч місць, що представляють культурно-історичний інтерес і що пропонують своїм відвідувачам прекрасну інфраструктуру для відпочинку.

     

    Порівняйте ціни на авіаквитки до міста Багдад і на перельоти в інші міста Ирак. Таке порівняння дозволить вам підшукати дешевий квиток до міста Багдад.

    Авіакомпанії, що літають до міста Багдад

     Ціна авіаквитків до міста Багдад може залежати не тільки від дня і часу вильоту і прильоту, а й від того, яка авіакомпанія виконує переліт. Порівняйте ціни різних перевізників, які продають авіаквитки до міста Багдад, і виберіть найбільш вигідний. 

    Оплата авіаквитків до міста Багдад

    Anywayanyday пропонує своїм клієнтам зручну оплату авіаквитків до міста Багдад. Авіаперельоти на anywayanyday.com можна оплатити 4 валютами на ваш вибір:

     

    • рублями;
    • доларами США;
    • євро;
    • українськими гривнями.

     

    Авіаквитки до міста Багдад можна оплатити 2 різними способами на ваш вибір:

    • банківською карткою;
    • готівкою.

    Бронювання авіаквитків до міста Багдад

     

    Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі anywayanyday.com можуть попередньо забронювати авіаквитки до міста Багдад та оплатити їх пізніше - протягом 3 діб. Про будь-які зміни в бронюванні клієнт Anywayanyday оповіщається SMS-повідомленням та листом по електронній пошті.

     

    Повернення і обмін авіаквитків до міста Багдад

     

    Авіаквитки на Anywayanyday  на багато напрямків можна обміняти без участі оператора служби підтримки - на такому квитку повинний бути напис «Онлайн-обмін». Якщо під час покупки ваших авіаквитків до міста Багдад ви бачили такий напис, це означає, що ви зможете обміняти свій квиток дуже швидко.

     

    Втім, звичайні обміни та повернення авіаквитків до міста Багдад і за іншими напрямками оформлюються дуже швидко і без будь-яких проблем. Служба підтримки Anywayanyday працює цілодобово, без свят і вихідних: співробітники кол-центру оперативно допоможуть оформити повернення або обмін авіаквитків до міста Багдад в будь-який час дня і ночі.

     

    Покупка авіаквитків до міста Багдад через мобильний додаток Anywayanyday.com

    Авіаквитки до міста Багдад ви можете знайти і придбати не тільки на сайті anywayanyday, але і через мобільні додатки - для пристроїв на операційних системах iOS, Android і Windows Phone 8. У мобільних додатках доступні обмін і повернення авіаквитків, а також багато додаткових послуг: страховки, квитки на аероекспрес і т.д.

     

    • Чашка кави
      Чашка кави
      ~ 86.3
    • Хліб
      Хліб
      ~ 58.9
    • Келих пива
      Келих пива
      ~ 104.2
    • Квиток на автобус
      Квиток на автобус
      ~ 59.5

    Розклад авіарейсів
    Багдад

    без пересадок на 29 червня 2017

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Pegasus Airlines
    PC-880
    Сабиха Гёкчен,
    00:15
    3 ч. 0 хв.Аль-Мутхана,
    03:15
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Pegasus Airlines
    PC-880
    Сабиха Гёкчен,
    00:20
    3 ч. 0 хв.Аль-Мутхана,
    03:20
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Pegasus Airlines
    PC-890
    Сабиха Гёкчен,
    00:30
    3 ч. 0 хв.Аль-Мутхана,
    03:30
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Pegasus Airlines
    PC-880
    Сабиха Гёкчен,
    00:40
    3 ч. 0 хв.Аль-Мутхана,
    03:40
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-802
    Ататюрк, Термінал I
    03:45
    2 ч. 40 хв.Аль-Мутхана, Термінал A
    06:25
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Royal Jordanian
    RJ-814
    Queen Alia,
    06:00
    1 ч. 30 хв.Аль-Мутхана,
    07:30
    Embraer ERJ-175Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Flydubai
    FZ-215
    Дубаї, Термінал 2
    06:15
    2 ч. 30 хв.Аль-Мутхана,
    08:45
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-4570Erbil Arpt,
    06:30
    1 ч. 0 хв.Аль-Мутхана,
    07:30
    Airbus A318/321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Royal Jordanian
    RJ-810
    Queen Alia,
    06:30
    1 ч. 30 хв.Аль-Мутхана,
    08:00
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Royal Jordanian
    RJ-810
    Queen Alia,
    06:30
    1 ч. 30 хв.Аль-Мутхана,
    08:00
    Embraer ERJ-175Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Emirates
    EK-941
    Дубаї, Термінал 3
    06:55
    2 ч. 35 хв.Аль-Мутхана,
    09:30
    Boeing 777-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Jordan Aviation
    R5-611
    Queen Alia,
    08:00
    1 ч. 30 хв.Аль-Мутхана,
    09:30
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-1184
    Анталія, Термінал 1
    08:00
    2 ч. 15 хв.Аль-Мутхана, Термінал A
    10:15
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    British Airways
    BA-6344
    Доха,
    08:10
    2 ч. 0 хв.Аль-Мутхана,
    10:10
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Qatar Airways
    QR-444
    Доха,
    08:10
    2 ч. 0 хв.Аль-Мутхана,
    10:10
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Egyptair
    MS-637
    Каїр, Термінал 3
    08:20
    2 ч. 10 хв.Аль-Мутхана,
    10:30
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Egyptair
    MS-637
    Каїр, Термінал 3
    08:20
    2 ч. 10 хв.Аль-Мутхана,
    10:30
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-302
    Ататюрк, Термінал I
    10:00
    2 ч. 45 хв.Аль-Мутхана, Термінал A
    12:45
    Airbus A321-200Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Gulf Air
    GF-201
    Бахрейн,
    10:20
    2 ч. 0 хв.Аль-Мутхана,
    12:20
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Nile Air
    NP-165
    Каїр, Термінал 1
    11:20
    2 ч. 25 хв.Аль-Мутхана,
    14:45
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Emirates
    EK-943
    Дубаї, Термінал 3
    11:35
    2 ч. 45 хв.Аль-Мутхана,
    14:20
    Boeing 777-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Middle East Airlines
    ME-322
    Бейрут,
    12:20
    1 ч. 30 хв.Аль-Мутхана,
    13:50
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Nile Air
    NP-165
    Каїр, Термінал 1
    12:20
    2 ч. 25 хв.Аль-Мутхана,
    14:45
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Atlasglobal
    KK-6246
    Ататюрк,
    12:30
    3 ч. 0 хв.Аль-Мутхана,
    15:30
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Nile Air
    NP-165
    Каїр, Термінал 1
    12:40
    2 ч. 15 хв.Аль-Мутхана,
    14:55
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    British Airways
    BA-6358
    Доха,
    13:10
    2 ч. 0 хв.Аль-Мутхана,
    15:10
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    British Airways
    BA-6358
    Доха,
    13:10
    2 ч. 0 хв.Аль-Мутхана,
    15:10
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Qatar Airways
    QR-458
    Доха,
    13:10
    2 ч. 0 хв.Аль-Мутхана,
    15:10
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Qatar Airways
    QR-458
    Доха,
    13:10
    2 ч. 0 хв.Аль-Мутхана,
    15:10
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Atlasglobal
    KK-6250
    Анталія,
    14:40
    2 ч. 30 хв.Аль-Мутхана,
    17:10
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Middle East Airlines
    ME-320
    Бейрут,
    15:05
    1 ч. 30 хв.Аль-Мутхана,
    16:35
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Flydubai
    FZ-211
    Дубаї, Термінал 2
    15:25
    2 ч. 25 хв.Аль-Мутхана,
    17:50
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Royal Jordanian
    RJ-812
    Queen Alia,
    16:00
    1 ч. 30 хв.Аль-Мутхана,
    17:30
    Embraer ERJ-175Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Royal Jordanian
    RJ-812
    Queen Alia,
    16:00
    1 ч. 30 хв.Аль-Мутхана,
    17:30
    Embraer 195Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Middle East Airlines
    ME-320
    Бейрут,
    16:05
    1 ч. 30 хв.Аль-Мутхана,
    17:35
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-4579Erbil Arpt,
    18:00
    1 ч. 0 хв.Аль-Мутхана,
    19:00
    Airbus A318/321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    British Airways
    BA-6342
    Доха,
    18:55
    2 ч. 0 хв.Аль-Мутхана,
    20:55
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    British Airways
    BA-6342
    Доха,
    18:55
    2 ч. 0 хв.Аль-Мутхана,
    20:55
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Qatar Airways
    QR-442
    Доха,
    18:55
    2 ч. 0 хв.Аль-Мутхана,
    20:55
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Qatar Airways
    QR-442
    Доха,
    18:55
    2 ч. 0 хв.Аль-Мутхана,
    20:55
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Royal Jordanian
    RJ-814
    Queen Alia,
    19:45
    1 ч. 30 хв.Аль-Мутхана,
    21:15
    Embraer ERJ-175Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Royal Jordanian
    RJ-810
    Queen Alia,
    20:45
    1 ч. 30 хв.Аль-Мутхана,
    22:15
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Pegasus Airlines
    PC-870
    Сабиха Гёкчен,
    22:35
    3 ч. 0 хв.Аль-Мутхана,
    01:35
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Pegasus Airlines
    PC-870
    Сабиха Гёкчен,
    22:45
    3 ч. 0 хв.Аль-Мутхана,
    01:45
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Atlasglobal
    KK-6248
    Ататюрк,
    23:10
    2 ч. 50 хв.Аль-Мутхана,
    02:00
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Pegasus Airlines
    PC-870
    Сабиха Гёкчен,
    23:20
    2 ч. 55 хв.Аль-Мутхана,
    02:15
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Сабиха Гёкчен,
    00:15
    Рейс
    Pegasus Airlines
    PC-880
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    03:15
    В дорозі
    3 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Сабиха Гёкчен,
    00:20
    Рейс
    Pegasus Airlines
    PC-880
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    03:20
    В дорозі
    3 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Сабиха Гёкчен,
    00:30
    Рейс
    Pegasus Airlines
    PC-890
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    03:30
    В дорозі
    3 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Сабиха Гёкчен,
    00:40
    Рейс
    Pegasus Airlines
    PC-880
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    03:40
    В дорозі
    3 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ататюрк, Термінал I
    03:45
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-802
    Приліт
    Аль-Мутхана, Термінал A
    06:25
    В дорозі
    2 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Queen Alia,
    06:00
    Рейс
    Royal Jordanian
    RJ-814
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    07:30
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Дубаи, Термінал 2
    06:15
    Рейс
    Flydubai
    FZ-215
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    08:45
    В дорозі
    2 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Erbil Arpt,
    06:30
    Рейс
    H1-4570
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    07:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Queen Alia,
    06:30
    Рейс
    Royal Jordanian
    RJ-810
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    08:00
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Queen Alia,
    06:30
    Рейс
    Royal Jordanian
    RJ-810
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    08:00
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Дубаи, Термінал 3
    06:55
    Рейс
    Emirates
    EK-941
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    09:30
    В дорозі
    2 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Queen Alia,
    08:00
    Рейс
    Jordan Aviation
    R5-611
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    09:30
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Анталия, Термінал 1
    08:00
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-1184
    Приліт
    Аль-Мутхана, Термінал A
    10:15
    В дорозі
    2 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Доха,
    08:10
    Рейс
    British Airways
    BA-6344
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    10:10
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Доха,
    08:10
    Рейс
    Qatar Airways
    QR-444
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    10:10
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Каир, Термінал 3
    08:20
    Рейс
    Egyptair
    MS-637
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    10:30
    В дорозі
    2 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Каир, Термінал 3
    08:20
    Рейс
    Egyptair
    MS-637
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    10:30
    В дорозі
    2 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ататюрк, Термінал I
    10:00
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-302
    Приліт
    Аль-Мутхана, Термінал A
    12:45
    В дорозі
    2 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Бахрейн,
    10:20
    Рейс
    Gulf Air
    GF-201
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    12:20
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Каир, Термінал 1
    11:20
    Рейс
    Nile Air
    NP-165
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    14:45
    В дорозі
    2 ч. 25 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Дубаи, Термінал 3
    11:35
    Рейс
    Emirates
    EK-943
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    14:20
    В дорозі
    2 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Бейрут,
    12:20
    Рейс
    Middle East Airlines
    ME-322
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    13:50
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Каир, Термінал 1
    12:20
    Рейс
    Nile Air
    NP-165
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    14:45
    В дорозі
    2 ч. 25 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ататюрк,
    12:30
    Рейс
    Atlasglobal
    KK-6246
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    15:30
    В дорозі
    3 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Каир, Термінал 1
    12:40
    Рейс
    Nile Air
    NP-165
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    14:55
    В дорозі
    2 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Доха,
    13:10
    Рейс
    British Airways
    BA-6358
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    15:10
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Доха,
    13:10
    Рейс
    British Airways
    BA-6358
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    15:10
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Доха,
    13:10
    Рейс
    Qatar Airways
    QR-458
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    15:10
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Доха,
    13:10
    Рейс
    Qatar Airways
    QR-458
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    15:10
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Анталия,
    14:40
    Рейс
    Atlasglobal
    KK-6250
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    17:10
    В дорозі
    2 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Бейрут,
    15:05
    Рейс
    Middle East Airlines
    ME-320
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    16:35
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Дубаи, Термінал 2
    15:25
    Рейс
    Flydubai
    FZ-211
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    17:50
    В дорозі
    2 ч. 25 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Queen Alia,
    16:00
    Рейс
    Royal Jordanian
    RJ-812
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    17:30
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Queen Alia,
    16:00
    Рейс
    Royal Jordanian
    RJ-812
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    17:30
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Бейрут,
    16:05
    Рейс
    Middle East Airlines
    ME-320
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    17:35
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Erbil Arpt,
    18:00
    Рейс
    H1-4579
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    19:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Доха,
    18:55
    Рейс
    British Airways
    BA-6342
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    20:55
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Доха,
    18:55
    Рейс
    British Airways
    BA-6342
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    20:55
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Доха,
    18:55
    Рейс
    Qatar Airways
    QR-442
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    20:55
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Доха,
    18:55
    Рейс
    Qatar Airways
    QR-442
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    20:55
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Queen Alia,
    19:45
    Рейс
    Royal Jordanian
    RJ-814
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    21:15
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Queen Alia,
    20:45
    Рейс
    Royal Jordanian
    RJ-810
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    22:15
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Сабиха Гёкчен,
    22:35
    Рейс
    Pegasus Airlines
    PC-870
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    01:35
    В дорозі
    3 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Сабиха Гёкчен,
    22:45
    Рейс
    Pegasus Airlines
    PC-870
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    01:45
    В дорозі
    3 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ататюрк,
    23:10
    Рейс
    Atlasglobal
    KK-6248
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    02:00
    В дорозі
    2 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Сабиха Гёкчен,
    23:20
    Рейс
    Pegasus Airlines
    PC-870
    Приліт
    Аль-Мутхана,
    02:15
    В дорозі
    2 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд