Мій Anyway

Аеропорт Froesoe

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Остерзунд, Швеция
    сьогодні
    +2 ℃
    20 січня
    +5 ℃
    21 січня
    +1 ℃
    22 січня
    --1 ℃
    23 січня
    +1 ℃
    24 січня
    +1 ℃

    Anywayanyday пропонує зручний пошук дешевих квитків з вильотом з аеропорту Froesoe: допомагає підібрати рейс і забронювати квитки на потрібну дату.

    На anywayanyday.com ви зможете знайти і придбати дешеві квитки: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній та підбирає найдешевші квитки.

    До речі, якщо ви не знали, повідомляємо: на anywayanyday.com можна відфільтрувати варіанти перельоту за аеропортом вильоту і прильоту. Це дозволить вам сформувати найбільш оптимальний маршрут вашої авіаподорожі.

    Загальна інформація про аеропорт Froesoe

    Місто, в якому знаходиться аеропорт: Остерзунд, Швеция.

    Інформація про місцевий телефонноий код, часовий пояс і про валюту, яка в обігу в , - див. віджет з корисною інформацією зверху, праворуч від карти.

    Код IATA: OSD.

    Адресу, телефони довідкових служб і додаткову інформацію про аеропорт Froesoe ви можете дізнатися на офіційному сайті аеропорту. 

     Погода в місті, в якому знаходиться аеропорт Froesoe

    Дізнайтеся яка погода в місті - див. Віджет з інформацією про погоду вгорі, зліва від карти.

     Як дістатися  аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з міста до аеропорту Froesoe, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати до аеропорту Froesoe на автомобілі.

     Як дістатися міста з аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з Froesoe до міста, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати з аеропорту Froesoe до міста на автомобілі.

     Рейси, що вилітають з аеропорту та онлайн-табло Froesoe

     Онлайн-Табло вильотів можна переглянути на сторінці «Вильоти з аеропорту Froesoe».

     

    Для того щоб зареєструватися і потрапити на рейс, що вилітає з Froesoe, вам знадобиться тільки паспорт.

    Рейси, що прилітають в аеропорт Froesoe

     Онлайн-Табло прильотів можна подивитися на сторінці «Прильоти в аеропорт Froesoe».

     Спецпропозиції з аеропорту Froesoe

    Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі квитків з вильотом з аеропорту Froesoe. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на авіаквитки ми часто пишемо в своїй щотижневій розсилці.

     Найдешевші авіаквитки на найближчі два тижня

     Ціна квитка дуже залежить від часу: чим раніше вам вдасться придбати квиток на літак, тим дешевшим він виявиться. Крім того, вартість авіаквитка варіюється в залежності від дня. Тому дуже важливо порівнювати ціни не тільки на одну конкретну дату, а й на сусідні дні - в такому випадку можна знайти і купити квиток з вильотом з аеропорту Froesoe airport, який виявиться значно дешевшим.

     Наш віджет «Динаміка цін» дозволяє провести таке порівняння швидко і зручно. Перегляньте ціни на авіаквитки на найближчі два тижні та виберіть оптимальний варіант, який підходить вам і за вартістю, і за часом.

    Авіакомпанії, що літають з аеропорту

    Ціна авіаквитків може залежати не тільки від дня і часу вильоту і прильоту, а й від того, яка авіакомпанія виконує переліт. Порівняйте ціни різних перевізників, що літають з аеропорту Froesoe, та виберіть найбільш вигідний варіант.

     Оплата авіаквитків на anywayanyday.com

     

    Anywayanyday пропонує своїм клієнтам зручно оплатити авіаквитки. Авіаперельоти на anywayanyday.com оплачуються 5 валютами на ваш вибір:

     

    • рублями;
    • доларами США;
    • євро;
    • швейцарськими франками;
    • українськими гривнями.

     

    Авіаквитки оплачуються 2 різними способами на ваш вибір:

     

    • банківською карткою;
    • готівкою.

     Бронювання авіаквитків на anywayanyday.com

    Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі anywayanyday.com можуть попередньо забронювати авіаквитки і оплатити їх пізніше - протягом 3 діб. Про будь-які зміни в бронюванні клієнта Anywayanyday повідомляють SMS-повідомленням та листом по електронній пошті.

    • Чашка кави
      Чашка кави
      ~ 256.0
    • Хліб
      Хліб
      ~ 101.5
    • Келих пива
      Келих пива
      ~ 438.7
    • Квиток на автобус
      Квиток на автобус
      ~ 219.7

    Розклад авіарейсів
    Froesoe

    без пересадок на 19 січня 2020

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    9B-8981Froesoe,
    07:04
    4 ч. 33 хв.Арланда, Термінал TN
    11:37
    TrainПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Etihad Airways
    EY-5254
    Froesoe,
    08:00
    1 ч. 5 хв.Арланда, Термінал 4
    09:05
    Airbus A320 neoПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-75
    Froesoe,
    08:00
    1 ч. 5 хв.Арланда, Термінал 4
    09:05
    Airbus A320 neoПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-2063
    Froesoe,
    08:45
    1 ч. 5 хв.Арланда, Термінал 4
    09:50
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Сингапурские Авиалинии
    SQ-2756
    Froesoe,
    08:45
    1 ч. 5 хв.Арланда, Термінал 4
    09:50
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8235
    Froesoe,
    08:45
    1 ч. 5 хв.Арланда, Термінал 4
    09:50
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    FlexFlight
    W2-242
    Froesoe,
    09:10
    0 ч. 50 хв.Умеа,
    10:00
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    9B-8984Froesoe,
    09:18
    5 ч. 3 хв.Арланда, Термінал TN
    14:21
    TrainПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    9B-9065Froesoe,
    10:51
    4 ч. 46 хв.Арланда, Термінал TN
    15:37
    TrainПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malmo Aviation
    TF-1620
    Froesoe,
    11:10
    1 ч. 25 хв.Landvetter,
    12:35
    Avroliner RJ100Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-73
    Froesoe,
    11:15
    1 ч. 0 хв.Арланда, Термінал 4
    12:15
    Airbus A320 neoПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    9B-9082Froesoe,
    11:17
    4 ч. 49 хв.Арланда, Термінал TN
    16:06
    TrainПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-73
    Froesoe,
    11:20
    1 ч. 0 хв.Арланда, Термінал 4
    12:20
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-61
    Froesoe,
    12:50
    1 ч. 0 хв.Арланда, Термінал 4
    13:50
    Airbus A320 neoПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Etihad Airways
    EY-7483
    Froesoe,
    13:25
    1 ч. 0 хв.Арланда, Термінал 4
    14:25
    Airbus A320 neoПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-61
    Froesoe,
    13:25
    1 ч. 0 хв.Арланда, Термінал 4
    14:25
    Airbus A320 neoПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malmo Aviation
    TF-385
    Froesoe,
    13:35
    1 ч. 20 хв.Bromma,
    14:55
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malmo Aviation
    TF-367
    Froesoe,
    14:00
    1 ч. 20 хв.Bromma,
    15:20
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malmo Aviation
    TF-367
    Froesoe,
    14:10
    1 ч. 20 хв.Bromma,
    15:30
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Etihad Airways
    EY-7483
    Froesoe,
    14:25
    1 ч. 0 хв.Арланда, Термінал 4
    15:25
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-61
    Froesoe,
    14:25
    1 ч. 0 хв.Арланда, Термінал 4
    15:25
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8293
    Froesoe,
    14:25
    1 ч. 0 хв.Арланда, Термінал 4
    15:25
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8293
    Froesoe,
    14:25
    1 ч. 0 хв.Арланда, Термінал 4
    15:25
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    9B-8985Froesoe,
    16:04
    5 ч. 12 хв.Арланда, Термінал TN
    21:16
    TrainПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    FlexFlight
    W2-244
    Froesoe,
    17:20
    0 ч. 50 хв.Умеа,
    18:10
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-2065
    Froesoe,
    17:40
    1 ч. 0 хв.Арланда, Термінал 4
    18:40
    Airbus A320 neoПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Норвежские Авиалинии
    DY-4062
    Froesoe,
    18:40
    1 ч. 0 хв.Арланда, Термінал 4
    19:40
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    9B-8822Froesoe,
    18:48
    5 ч. 9 хв.Арланда, Термінал TN
    23:57
    TrainПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Норвежские Авиалинии
    DY-4062
    Froesoe,
    19:00
    1 ч. 0 хв.Арланда, Термінал 4
    20:00
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malmo Aviation
    TF-389
    Froesoe,
    19:40
    1 ч. 5 хв.Bromma,
    20:45
    Avroliner RJ100Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-71
    Froesoe,
    20:50
    1 ч. 5 хв.Арланда, Термінал 4
    21:55
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-71
    Froesoe,
    21:00
    1 ч. 0 хв.Арланда, Термінал 4
    22:00
    Airbus A320 neoПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-71
    Froesoe,
    21:00
    1 ч. 0 хв.Арланда, Термінал 4
    22:00
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    07:04
    Рейс
    9B-8981
    Приліт
    Арланда, Термінал TN
    11:37
    В дорозі
    4 ч. 33 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    08:00
    Рейс
    Etihad Airways
    EY-5254
    Приліт
    Арланда, Термінал 4
    09:05
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    08:00
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-75
    Приліт
    Арланда, Термінал 4
    09:05
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    08:45
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-2063
    Приліт
    Арланда, Термінал 4
    09:50
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    08:45
    Рейс
    Сингапурские Авиалинии
    SQ-2756
    Приліт
    Арланда, Термінал 4
    09:50
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    08:45
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8235
    Приліт
    Арланда, Термінал 4
    09:50
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    09:10
    Рейс
    FlexFlight
    W2-242
    Приліт
    Умеа,
    10:00
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    09:18
    Рейс
    9B-8984
    Приліт
    Арланда, Термінал TN
    14:21
    В дорозі
    5 ч. 3 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    10:51
    Рейс
    9B-9065
    Приліт
    Арланда, Термінал TN
    15:37
    В дорозі
    4 ч. 46 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    11:10
    Рейс
    Malmo Aviation
    TF-1620
    Приліт
    Landvetter,
    12:35
    В дорозі
    1 ч. 25 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    11:15
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-73
    Приліт
    Арланда, Термінал 4
    12:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    11:17
    Рейс
    9B-9082
    Приліт
    Арланда, Термінал TN
    16:06
    В дорозі
    4 ч. 49 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    11:20
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-73
    Приліт
    Арланда, Термінал 4
    12:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    12:50
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-61
    Приліт
    Арланда, Термінал 4
    13:50
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    13:25
    Рейс
    Etihad Airways
    EY-7483
    Приліт
    Арланда, Термінал 4
    14:25
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    13:25
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-61
    Приліт
    Арланда, Термінал 4
    14:25
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    13:35
    Рейс
    Malmo Aviation
    TF-385
    Приліт
    Bromma,
    14:55
    В дорозі
    1 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    14:00
    Рейс
    Malmo Aviation
    TF-367
    Приліт
    Bromma,
    15:20
    В дорозі
    1 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    14:10
    Рейс
    Malmo Aviation
    TF-367
    Приліт
    Bromma,
    15:30
    В дорозі
    1 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    14:25
    Рейс
    Etihad Airways
    EY-7483
    Приліт
    Арланда, Термінал 4
    15:25
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    14:25
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-61
    Приліт
    Арланда, Термінал 4
    15:25
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    14:25
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8293
    Приліт
    Арланда, Термінал 4
    15:25
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    14:25
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8293
    Приліт
    Арланда, Термінал 4
    15:25
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    16:04
    Рейс
    9B-8985
    Приліт
    Арланда, Термінал TN
    21:16
    В дорозі
    5 ч. 12 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    17:20
    Рейс
    FlexFlight
    W2-244
    Приліт
    Умеа,
    18:10
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    17:40
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-2065
    Приліт
    Арланда, Термінал 4
    18:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    18:40
    Рейс
    Норвежские Авиалинии
    DY-4062
    Приліт
    Арланда, Термінал 4
    19:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    18:48
    Рейс
    9B-8822
    Приліт
    Арланда, Термінал TN
    23:57
    В дорозі
    5 ч. 9 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    19:00
    Рейс
    Норвежские Авиалинии
    DY-4062
    Приліт
    Арланда, Термінал 4
    20:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    19:40
    Рейс
    Malmo Aviation
    TF-389
    Приліт
    Bromma,
    20:45
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    20:50
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-71
    Приліт
    Арланда, Термінал 4
    21:55
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    21:00
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-71
    Приліт
    Арланда, Термінал 4
    22:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Froesoe,
    21:00
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-71
    Приліт
    Арланда, Термінал 4
    22:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

    Розклад авіарейсів
    Froesoe

    без пересадок на 19 січня 2020

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    FlexFlight
    W2-241
    Умеа,
    08:00
    0 ч. 50 хв.Froesoe,
    08:50
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malmo Aviation
    TF-1621
    Landvetter,
    09:15
    1 ч. 25 хв.Froesoe,
    10:40
    Avroliner RJ100Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    9B-8817Арланда, Термінал TN
    09:42
    5 ч. 9 хв.Froesoe,
    14:51
    TrainПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-66
    Арланда, Термінал 4
    09:45
    1 ч. 0 хв.Froesoe,
    10:45
    Airbus A320 neoПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-66
    Арланда, Термінал 4
    09:50
    1 ч. 0 хв.Froesoe,
    10:50
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-66
    Арланда, Термінал 4
    09:50
    1 ч. 0 хв.Froesoe,
    10:50
    Airbus A320 neoПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-72
    Арланда, Термінал 4
    11:20
    1 ч. 0 хв.Froesoe,
    12:20
    Airbus A320 neoПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Сингапурские Авиалинии
    SQ-2757
    Арланда, Термінал 4
    11:20
    1 ч. 0 хв.Froesoe,
    12:20
    Airbus A320 neoПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malmo Aviation
    TF-386
    Bromma,
    11:50
    1 ч. 20 хв.Froesoe,
    13:10
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-72
    Арланда, Термінал 4
    11:55
    1 ч. 0 хв.Froesoe,
    12:55
    Airbus A320 neoПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malmo Aviation
    TF-364
    Bromma,
    12:20
    1 ч. 20 хв.Froesoe,
    13:40
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malmo Aviation
    TF-364
    Bromma,
    12:30
    1 ч. 20 хв.Froesoe,
    13:50
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-72
    Арланда, Термінал 4
    12:55
    1 ч. 0 хв.Froesoe,
    13:55
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Сингапурские Авиалинии
    SQ-2757
    Арланда, Термінал 4
    12:55
    1 ч. 0 хв.Froesoe,
    13:55
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    9B-8885Арланда, Термінал TN
    15:42
    5 ч. 2 хв.Froesoe,
    20:44
    TrainПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    9B-8821Арланда, Термінал TN
    16:07
    5 ч. 12 хв.Froesoe,
    21:19
    TrainПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    FlexFlight
    W2-243
    Умеа,
    16:10
    0 ч. 50 хв.Froesoe,
    17:00
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Etihad Airways
    EY-7479
    Арланда, Термінал 4
    16:10
    1 ч. 0 хв.Froesoe,
    17:10
    Airbus A320 neoПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-2064
    Арланда, Термінал 4
    16:10
    1 ч. 0 хв.Froesoe,
    17:10
    Airbus A320 neoПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Турецкие авиалинии
    TK-8234
    Арланда, Термінал 4
    16:10
    1 ч. 0 хв.Froesoe,
    17:10
    Airbus A320 neoПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Норвежские Авиалинии
    DY-4061
    Арланда, Термінал 4
    17:05
    1 ч. 5 хв.Froesoe,
    18:10
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Норвежские Авиалинии
    DY-4061
    Арланда, Термінал 4
    17:25
    1 ч. 5 хв.Froesoe,
    18:30
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malmo Aviation
    TF-388
    Bromma,
    18:05
    1 ч. 5 хв.Froesoe,
    19:10
    Avroliner RJ100Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    9B-8909Арланда, Термінал TN
    18:21
    4 ч. 35 хв.Froesoe,
    22:56
    TrainПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Etihad Airways
    EY-7480
    Арланда, Термінал 4
    19:25
    1 ч. 5 хв.Froesoe,
    20:30
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-70
    Арланда, Термінал 4
    19:25
    1 ч. 5 хв.Froesoe,
    20:30
    Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Etihad Airways
    EY-7478
    Арланда, Термінал 4
    22:25
    1 ч. 0 хв.Froesoe,
    23:25
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-2062
    Арланда, Термінал 4
    22:25
    1 ч. 0 хв.Froesoe,
    23:25
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Etihad Airways
    EY-7481
    Арланда, Термінал 4
    23:10
    1 ч. 0 хв.Froesoe,
    00:10
    Airbus A320 neoПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-74
    Арланда, Термінал 4
    23:10
    1 ч. 0 хв.Froesoe,
    00:10
    Airbus A320 neoПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Умеа,
    08:00
    Рейс
    FlexFlight
    W2-241
    Приліт
    Froesoe,
    08:50
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Landvetter,
    09:15
    Рейс
    Malmo Aviation
    TF-1621
    Приліт
    Froesoe,
    10:40
    В дорозі
    1 ч. 25 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Арланда, Термінал TN
    09:42
    Рейс
    9B-8817
    Приліт
    Froesoe,
    14:51
    В дорозі
    5 ч. 9 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Арланда, Термінал 4
    09:45
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-66
    Приліт
    Froesoe,
    10:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Арланда, Термінал 4
    09:50
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-66
    Приліт
    Froesoe,
    10:50
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Арланда, Термінал 4
    09:50
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-66
    Приліт
    Froesoe,
    10:50
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Арланда, Термінал 4
    11:20
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-72
    Приліт
    Froesoe,
    12:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Арланда, Термінал 4
    11:20
    Рейс
    Сингапурские Авиалинии
    SQ-2757
    Приліт
    Froesoe,
    12:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Bromma,
    11:50
    Рейс
    Malmo Aviation
    TF-386
    Приліт
    Froesoe,
    13:10
    В дорозі
    1 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Арланда, Термінал 4
    11:55
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-72
    Приліт
    Froesoe,
    12:55
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Bromma,
    12:20
    Рейс
    Malmo Aviation
    TF-364
    Приліт
    Froesoe,
    13:40
    В дорозі
    1 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Bromma,
    12:30
    Рейс
    Malmo Aviation
    TF-364
    Приліт
    Froesoe,
    13:50
    В дорозі
    1 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Арланда, Термінал 4
    12:55
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-72
    Приліт
    Froesoe,
    13:55
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Арланда, Термінал 4
    12:55
    Рейс
    Сингапурские Авиалинии
    SQ-2757
    Приліт
    Froesoe,
    13:55
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Арланда, Термінал TN
    15:42
    Рейс
    9B-8885
    Приліт
    Froesoe,
    20:44
    В дорозі
    5 ч. 2 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Арланда, Термінал TN
    16:07
    Рейс
    9B-8821
    Приліт
    Froesoe,
    21:19
    В дорозі
    5 ч. 12 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Умеа,
    16:10
    Рейс
    FlexFlight
    W2-243
    Приліт
    Froesoe,
    17:00
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Арланда, Термінал 4
    16:10
    Рейс
    Etihad Airways
    EY-7479
    Приліт
    Froesoe,
    17:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Арланда, Термінал 4
    16:10
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-2064
    Приліт
    Froesoe,
    17:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Арланда, Термінал 4
    16:10
    Рейс
    Турецкие авиалинии
    TK-8234
    Приліт
    Froesoe,
    17:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Арланда, Термінал 4
    17:05
    Рейс
    Норвежские Авиалинии
    DY-4061
    Приліт
    Froesoe,
    18:10
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Арланда, Термінал 4
    17:25
    Рейс
    Норвежские Авиалинии
    DY-4061
    Приліт
    Froesoe,
    18:30
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Bromma,
    18:05
    Рейс
    Malmo Aviation
    TF-388
    Приліт
    Froesoe,
    19:10
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Арланда, Термінал TN
    18:21
    Рейс
    9B-8909
    Приліт
    Froesoe,
    22:56
    В дорозі
    4 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Арланда, Термінал 4
    19:25
    Рейс
    Etihad Airways
    EY-7480
    Приліт
    Froesoe,
    20:30
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Арланда, Термінал 4
    19:25
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-70
    Приліт
    Froesoe,
    20:30
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Арланда, Термінал 4
    22:25
    Рейс
    Etihad Airways
    EY-7478
    Приліт
    Froesoe,
    23:25
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Арланда, Термінал 4
    22:25
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-2062
    Приліт
    Froesoe,
    23:25
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Арланда, Термінал 4
    23:10
    Рейс
    Etihad Airways
    EY-7481
    Приліт
    Froesoe,
    00:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Арланда, Термінал 4
    23:10
    Рейс
    SAS Scandinavian Airlines
    SK-74
    Приліт
    Froesoe,
    00:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд