Мій Anyway

Аеропорт Beef Island

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Біф-Айленд, Виргинские острова
    сьогодні
    +29 ℃
    26 квітня
    +25 ℃
    27 квітня
    +26 ℃
    28 квітня
    +27 ℃
    29 квітня
    +27 ℃
    30 квітня
    +27 ℃

    Anywayanyday пропонує зручний пошук дешевих квитків з вильотом з аеропорту Beef Island: допомагає підібрати рейс і забронювати квитки на потрібну дату.

    На anywayanyday.com ви зможете знайти і придбати дешеві квитки: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній та підбирає найдешевші квитки.

    До речі, якщо ви не знали, повідомляємо: на anywayanyday.com можна відфільтрувати варіанти перельоту за аеропортом вильоту і прильоту. Це дозволить вам сформувати найбільш оптимальний маршрут вашої авіаподорожі.

    Загальна інформація про аеропорт Beef Island

    Місто, в якому знаходиться аеропорт: Біф-Айленд, Виргинские острова.

    Інформація про місцевий телефонноий код, часовий пояс і про валюту, яка в обігу в , - див. віджет з корисною інформацією зверху, праворуч від карти.

    Код IATA: EIS.

    Адресу, телефони довідкових служб і додаткову інформацію про аеропорт Beef Island ви можете дізнатися на офіційному сайті аеропорту. 

     Погода в місті, в якому знаходиться аеропорт Beef Island

    Дізнайтеся яка погода в місті - див. Віджет з інформацією про погоду вгорі, зліва від карти.

     Як дістатися  аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з міста до аеропорту Beef Island, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати до аеропорту Beef Island на автомобілі.

     Як дістатися міста з аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з Beef Island до міста, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати з аеропорту Beef Island до міста на автомобілі.

     Рейси, що вилітають з аеропорту та онлайн-табло Beef Island

     Онлайн-Табло вильотів можна переглянути на сторінці «Вильоти з аеропорту Beef Island».

     

    Для того щоб зареєструватися і потрапити на рейс, що вилітає з Beef Island, вам знадобиться тільки паспорт.

    Рейси, що прилітають в аеропорт Beef Island

     Онлайн-Табло прильотів можна подивитися на сторінці «Прильоти в аеропорт Beef Island».

     Спецпропозиції з аеропорту Beef Island

    Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі квитків з вильотом з аеропорту Beef Island. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на авіаквитки ми часто пишемо в своїй щотижневій розсилці.

     Найдешевші авіаквитки на найближчі два тижня

     Ціна квитка дуже залежить від часу: чим раніше вам вдасться придбати квиток на літак, тим дешевшим він виявиться. Крім того, вартість авіаквитка варіюється в залежності від дня. Тому дуже важливо порівнювати ціни не тільки на одну конкретну дату, а й на сусідні дні - в такому випадку можна знайти і купити квиток з вильотом з аеропорту Beef Island airport, який виявиться значно дешевшим.

     Наш віджет «Динаміка цін» дозволяє провести таке порівняння швидко і зручно. Перегляньте ціни на авіаквитки на найближчі два тижні та виберіть оптимальний варіант, який підходить вам і за вартістю, і за часом.

    Авіакомпанії, що літають з аеропорту

    Ціна авіаквитків може залежати не тільки від дня і часу вильоту і прильоту, а й від того, яка авіакомпанія виконує переліт. Порівняйте ціни різних перевізників, що літають з аеропорту Beef Island, та виберіть найбільш вигідний варіант.

     Оплата авіаквитків на anywayanyday.com

     

    Anywayanyday пропонує своїм клієнтам зручно оплатити авіаквитки. Авіаперельоти на anywayanyday.com оплачуються 5 валютами на ваш вибір:

     

    • рублями;
    • доларами США;
    • євро;
    • швейцарськими франками;
    • українськими гривнями.

     

    Авіаквитки оплачуються 2 різними способами на ваш вибір:

     

    • банківською карткою;
    • готівкою.

     Бронювання авіаквитків на anywayanyday.com

    Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі anywayanyday.com можуть попередньо забронювати авіаквитки і оплатити їх пізніше - протягом 3 діб. Про будь-які зміни в бронюванні клієнта Anywayanyday повідомляють SMS-повідомленням та листом по електронній пошті.

    • Чашка кави
      Чашка кави
      ~ 308.3
    • Хліб
      Хліб
      ~ 259.0
    • Келих пива
      Келих пива
      ~ 185.0
    • Квиток на автобус
      Квиток на автобус
      ~ 770.8

    Розклад авіарейсів
    Beef Island

    без пересадок на 25 квітня 2018

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Seaborne Airlines
    BB-4515
    Beef Island,
    01:15
    0 ч. 45 хв.Luiz Munoz Marin,
    02:00
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    American Airlines
    AA-7280
    Beef Island,
    01:15
    0 ч. 45 хв.Luiz Munoz Marin, Термінал D
    02:00
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Cape Air
    9K-4401
    Beef Island,
    14:30
    0 ч. 45 хв.Luiz Munoz Marin, Термінал D
    15:15
    CessnaПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    JetBlue
    B6-5951
    Beef Island,
    14:30
    0 ч. 45 хв.Luiz Munoz Marin, Термінал D
    15:15
    CessnaПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Turks & Caicos
    JY-631
    Beef Island,
    15:35
    1 ч. 5 хв.V C Bird,
    16:40
    Embraer EMB-120Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Turks & Caicos
    JY-508
    Beef Island,
    16:30
    0 ч. 40 хв.Luiz Munoz Marin, Термінал B
    17:10
    Embraer EMB-120Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Cape Air
    9K-4521
    Beef Island,
    17:57
    0 ч. 45 хв.Luiz Munoz Marin, Термінал D
    18:42
    CessnaПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    JetBlue
    B6-5954
    Beef Island,
    17:57
    0 ч. 45 хв.Luiz Munoz Marin, Термінал D
    18:42
    CessnaПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3127Beef Island,
    18:00
    0 ч. 30 хв.Robert L Bradshaw,
    18:30
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Turks & Caicos
    JY-510
    Beef Island,
    19:10
    0 ч. 40 хв.Luiz Munoz Marin, Термінал B
    19:50
    Embraer EMB-120Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Seaborne Airlines
    BB-4510
    Beef Island,
    19:30
    0 ч. 45 хв.Luiz Munoz Marin,
    20:15
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    American Airlines
    AA-7281
    Beef Island,
    19:30
    0 ч. 45 хв.Luiz Munoz Marin, Термінал D
    20:15
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3134Beef Island,
    20:00
    1 ч. 0 хв.V C Bird,
    21:00
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Liat
    LI-343
    Beef Island,
    20:30
    1 ч. 0 хв.V C Bird,
    21:30
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Seaborne Airlines
    BB-4588
    Beef Island,
    21:00
    0 ч. 45 хв.Luiz Munoz Marin,
    21:45
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    American Airlines
    AA-7270
    Beef Island,
    21:00
    0 ч. 45 хв.Luiz Munoz Marin, Термінал D
    21:45
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Cape Air
    9K-4561
    Beef Island,
    21:20
    0 ч. 45 хв.Luiz Munoz Marin, Термінал D
    22:05
    CessnaПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    JetBlue
    B6-5193
    Beef Island,
    21:20
    0 ч. 45 хв.Luiz Munoz Marin, Термінал D
    22:05
    CessnaПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Turks & Caicos
    JY-633
    Beef Island,
    22:35
    1 ч. 5 хв.V C Bird,
    23:40
    Embraer EMB-120Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Turks & Caicos
    JY-512
    Beef Island,
    22:45
    0 ч. 40 хв.Luiz Munoz Marin, Термінал B
    23:25
    Embraer EMB-120Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Turks & Caicos
    JY-633
    Beef Island,
    23:05
    1 ч. 5 хв.V C Bird,
    00:10
    Embraer EMB-120Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Seaborne Airlines
    BB-4514
    Beef Island,
    23:25
    0 ч. 45 хв.Luiz Munoz Marin,
    00:10
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    American Airlines
    AA-7276
    Beef Island,
    23:25
    0 ч. 45 хв.Luiz Munoz Marin, Термінал D
    00:10
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Cape Air
    9K-4781
    Beef Island,
    23:55
    0 ч. 45 хв.Luiz Munoz Marin, Термінал D
    00:40
    CessnaПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    JetBlue
    B6-5147
    Beef Island,
    23:55
    0 ч. 45 хв.Luiz Munoz Marin, Термінал D
    00:40
    CessnaПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    01:15
    Рейс
    Seaborne Airlines
    BB-4515
    Приліт
    Luiz Munoz Marin,
    02:00
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    01:15
    Рейс
    American Airlines
    AA-7280
    Приліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал D
    02:00
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    14:30
    Рейс
    Cape Air
    9K-4401
    Приліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал D
    15:15
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    14:30
    Рейс
    JetBlue
    B6-5951
    Приліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал D
    15:15
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    15:35
    Рейс
    Air Turks & Caicos
    JY-631
    Приліт
    V C Bird,
    16:40
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    16:30
    Рейс
    Air Turks & Caicos
    JY-508
    Приліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал B
    17:10
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    17:57
    Рейс
    Cape Air
    9K-4521
    Приліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал D
    18:42
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    17:57
    Рейс
    JetBlue
    B6-5954
    Приліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал D
    18:42
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    18:00
    Рейс
    H1-3127
    Приліт
    Robert L Bradshaw,
    18:30
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    19:10
    Рейс
    Air Turks & Caicos
    JY-510
    Приліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал B
    19:50
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    19:30
    Рейс
    Seaborne Airlines
    BB-4510
    Приліт
    Luiz Munoz Marin,
    20:15
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    19:30
    Рейс
    American Airlines
    AA-7281
    Приліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал D
    20:15
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    20:00
    Рейс
    H1-3134
    Приліт
    V C Bird,
    21:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    20:30
    Рейс
    Liat
    LI-343
    Приліт
    V C Bird,
    21:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    21:00
    Рейс
    Seaborne Airlines
    BB-4588
    Приліт
    Luiz Munoz Marin,
    21:45
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    21:00
    Рейс
    American Airlines
    AA-7270
    Приліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал D
    21:45
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    21:20
    Рейс
    Cape Air
    9K-4561
    Приліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал D
    22:05
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    21:20
    Рейс
    JetBlue
    B6-5193
    Приліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал D
    22:05
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    22:35
    Рейс
    Air Turks & Caicos
    JY-633
    Приліт
    V C Bird,
    23:40
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    22:45
    Рейс
    Air Turks & Caicos
    JY-512
    Приліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал B
    23:25
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    23:05
    Рейс
    Air Turks & Caicos
    JY-633
    Приліт
    V C Bird,
    00:10
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    23:25
    Рейс
    Seaborne Airlines
    BB-4514
    Приліт
    Luiz Munoz Marin,
    00:10
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    23:25
    Рейс
    American Airlines
    AA-7276
    Приліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал D
    00:10
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    23:55
    Рейс
    Cape Air
    9K-4781
    Приліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал D
    00:40
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Beef Island,
    23:55
    Рейс
    JetBlue
    B6-5147
    Приліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал D
    00:40
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

    Розклад авіарейсів
    Beef Island

    без пересадок на 25 квітня 2018

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    H1-3135V C Bird,
    00:00
    1 ч. 0 хв.Beef Island,
    01:00
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Turks & Caicos
    JY-634
    V C Bird,
    00:10
    1 ч. 5 хв.Beef Island,
    01:15
    Embraer EMB-120Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Turks & Caicos
    JY-542
    Princ Juliana,
    00:30
    0 ч. 45 хв.Beef Island,
    01:15
    DHC6 Twin OtterПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Turks & Caicos
    JY-634
    V C Bird,
    00:40
    1 ч. 5 хв.Beef Island,
    01:45
    Embraer EMB-120Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    GP-8462V C Bird,
    01:00
    1 ч. 0 хв.Beef Island,
    02:00
    BETПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Winair
    WM-47
    Princ Juliana,
    01:15
    0 ч. 45 хв.Beef Island,
    02:00
    DHC6 Twin OtterПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Winair
    WM-49
    Princ Juliana,
    01:20
    0 ч. 45 хв.Beef Island,
    02:05
    DHC6 Twin OtterПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Turks & Caicos
    JY-532
    Princ Juliana,
    16:40
    0 ч. 39 хв.Beef Island,
    17:19
    DHC6 Twin OtterПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Turks & Caicos
    JY-632
    V C Bird,
    17:10
    1 ч. 5 хв.Beef Island,
    18:15
    Embraer EMB-120Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Winair
    WM-45
    Princ Juliana,
    18:00
    0 ч. 45 хв.Beef Island,
    18:45
    DHC6 Twin OtterПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Liat
    LI-342
    V C Bird,
    18:30
    1 ч. 0 хв.Beef Island,
    19:30
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3138Robert L Bradshaw,
    19:00
    0 ч. 30 хв.Beef Island,
    19:30
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    V C Bird,
    00:00
    Рейс
    H1-3135
    Приліт
    Beef Island,
    01:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    V C Bird,
    00:10
    Рейс
    Air Turks & Caicos
    JY-634
    Приліт
    Beef Island,
    01:15
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Princ Juliana,
    00:30
    Рейс
    Air Turks & Caicos
    JY-542
    Приліт
    Beef Island,
    01:15
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    V C Bird,
    00:40
    Рейс
    Air Turks & Caicos
    JY-634
    Приліт
    Beef Island,
    01:45
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    V C Bird,
    01:00
    Рейс
    GP-8462
    Приліт
    Beef Island,
    02:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Princ Juliana,
    01:15
    Рейс
    Winair
    WM-47
    Приліт
    Beef Island,
    02:00
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Princ Juliana,
    01:20
    Рейс
    Winair
    WM-49
    Приліт
    Beef Island,
    02:05
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Princ Juliana,
    16:40
    Рейс
    Air Turks & Caicos
    JY-532
    Приліт
    Beef Island,
    17:19
    В дорозі
    0 ч. 39 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    V C Bird,
    17:10
    Рейс
    Air Turks & Caicos
    JY-632
    Приліт
    Beef Island,
    18:15
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Princ Juliana,
    18:00
    Рейс
    Winair
    WM-45
    Приліт
    Beef Island,
    18:45
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    V C Bird,
    18:30
    Рейс
    Liat
    LI-342
    Приліт
    Beef Island,
    19:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Robert L Bradshaw,
    19:00
    Рейс
    H1-3138
    Приліт
    Beef Island,
    19:30
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд