Мій Anyway

Дешеві авіаквитки за напрямом Португалия - Порто онлайн.

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Порто, Португалия
    сьогодні
    +11 ℃
    22 березня
    +14 ℃
    23 березня
    +17 ℃
    24 березня
    +19 ℃
    25 березня
    +14 ℃
    26 березня
    +16 ℃

    • Чашка кави
      Чашка кави
      ~ 64.3
    • Хліб
      Хліб
      ~ 72.6
    • Келих пива
      Келих пива
      ~ 108.6
    • Квиток на автобус
      Квиток на автобус
      ~ 101.6

    Онлайн-сервіс anywayanyday.com пропонує зручний пошук авіаквитків у напрямку Португалия —  Порто. Ми допоможемо вам підібрати авіарейс і забронювати переліт на зручну дату. Замовляйте квитки на літак з нами легко і швидко!

    На anywyayanyday.com ви знайдете і купите дешеві авіаквитки у напрямку Португалия —  Порто: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній і підбирає найвигідніші квитки на літак Португалия —  Порто.

    1. Прямий рейс Португалия Порто

    Прямий переліт — найзручніший варіант авіаподорожі. Про авіакомпанії, які з'єднують своїми рейсами Португалия та Порто, дивіться нижче в розділі «Авіакомпанії, Порто».

    2. Переліт зпересадкою Португалия —  Порто

    Якщо Ви не змогли купити квиток на літак, який летить прямим рейсом Португалия —  Порто, завжди є запасний варіант - переліт з пересадкою. Якщо пересадка триває як мінімум 6 годин, ваша подорож стане ще більш насиченою - ви зможете дізнатися про  нове місце або погуляти по вулицях давно знайомого міста.

    Не забувайте про те, що чим раніше ви купуєте квиток, тим нижча його ціна. І чим ближче до дати вильоту, тим менш дешевим буде квиток на літак Португалия - Порто.

    Старайтеся купити авіаквитки Португалия — Порто заздалегідь, щоб вибрати оптимальний варіант перельоту: за ціною, наявності пересадок і інших параметрах.

    3. Загальна інформація про переліт Португалия - Порту

    Географічні координати країни Португалия: 

    Назва міста німецькою мовою: Portugal.
    Назва міста українською мовою: Португалия.
    Назва міста англійською мовою: Portugal

    4. Порту в цифрах

    Підготуйтеся до свого прибуття в місті Порто,  перед тим, як купити авіаквиток Португалия — Порто:  дізнайтеся про місцевий телефонний код, часовий пояс і про місцеву  валюту.

    5. Аеропорти Португалия, звідки літають рейси Португалия — Порто

    Виберіть для себе найбільш зручний аеропорт вильоту за маршрутом Португалия — Порто. Нагадуємо, що на anywayanyday.com.ua ви можете відфільтрувати варіанти перельоту по аеропорту вильоту. Це зроблено для того, щоб у вас була можливість побудувати найбільш зручний для вас маршрут перельоту Португалия - Порто.

    6. Аеропорти Порто, куди прилітають рейси Португалия— Порто

    Підберіть найбільш зручний аеропорт прильоту за маршрутом Португалия — Порто. Якщо ви не знали, повідомляємо: на anywayanyday.com.ua ви можете відфільтрувати варіанти перельоту по аеропорту прильоту. Це дозволить вам сформувати найбільш оптимальний маршрут вашої авіаподорожі у напрямку Португалия— Порто.

    7. Проживання в готелях Порто

    Після того, як ви придбаєте квиток на літак Португалия — Порту, підберіть на anywayanyday.com оптимальний варіант проживання на час свого перебування в Порту: шукайте готелі за кількістю зірок, місцем розташування, що надаються, рейтингом TripAdvisor, популярністю, типом проживання, способом оплати і іншим параметрах.

    Порівняйте найдешевші готелі Порто в розділі «Готелі» сайту anywayanyday.com.ua

    8. Спецпропозиції про переліт Португалия -  Порто

    Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі авіаквитків у напрямку Португалия — Порто. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на квитки на літак Португалия — Порто ми часто повідомляємо  в своїй щотижневій розсилці.

    9. Як шукати дешеві авіаквитки за маршрутом Португалия — Порто

    Для того щоб знайти і купити квиток на літак Португалия — Порто за максимально вигідною ціною, радимо дотримуватися наступних простих рекомендацій.

    По-перше, найвигідніше буде придбати авіаквиток заздалегідь, тому що квитки на літак з датою вильоту через 2-3 місяці, як правило, виявляються значно дешевшими, ніж квитки з датою вильоту на найближчі дні.

    По-друге, як показує досвід клієнтів Anywayanyday, найбільш вигідними все-таки є не прямі рейси Португалия — Порто, а перельоти Португалия — Порто   з пересадкою.

    По-третє, у досвідчених авіамандрівників є такий лайфхак: купити квиток на літак  Португалия — Порто буде значно вигідніше у вівторок або середу, ніж в інші дні тижня.

    По-четверте, не варто забувати про бонусну програму Anywayanyday: накопичені бали  за попередні перельоти і бронювання готелів, ви можете витратити, для того щоб заощадити гроші під час  покупки нових квитків за маршрутом Португалия — Порто.

    По-п'яте, клієнтам Anywayanyday, які забронювали номер в готелі, надається знижка до 10% на нову покупку авіаквитків. Працює ця вигідна пропозиція і в зворотний бік: за кожну покупку авіаквитків ви отримуєте знижку до 10% на бронювання готелів.

    По-шосте, не забувайте про те, що ціни на авіаквитки Португалия — Порто значно варіюються в залежності від конкретної дати, тому обов'язково перевіряйте ціни на квитки на літак  Португалия — Порто як мінімум на кілька сусідніх днів.

    10. Популярні перельоти

    Авіаквитки з Києва до Санкт-Петербурга

    Авіаквитки з Одеси до Москви

    Авіаквитки з Києва до Парижа

    Авіаквитки з Дніпропетровська до Москви

    Авіаквитки з Києва до Тбілісі

    Авіаквитки з Києва до Стамбула

    Авіаквитки з Києва до Мюнхена

    Авіаквитки з Києва до Тель-Авіва

    Авіаквитки з Києва в Франкфурта

    Авіаквитки з Києва до Відня

    Авіаквитки з Києва до Амстердама

    Авіаквитки з Києва до Дніпропетровська

    Авіаквитки з Києва до Одеси

    Авіаквитки з Одеси до Києва

    Авіаквитки з Дніпропетровська до Києва

    Авіаквитки з Києва до Варшави

    Розклад авіарейсів
    Португалия - Порто

    без пересадок на 21 березня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    TAP Portugal
    TP-1956
    Ліссабон, Термінал 1
    00:00
    0 ч. 55 хв.Порто,
    00:55
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    МАУ
    PS-9982
    Ліссабон, Термінал 1
    01:00
    0 ч. 55 хв.Порто,
    01:55
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    TAP Portugal
    TP-1958
    Ліссабон, Термінал 1
    01:00
    0 ч. 55 хв.Порто,
    01:55
    Embraer 195Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    TAP Portugal
    TP-1928
    Ліссабон, Термінал 1
    01:05
    0 ч. 55 хв.Порто,
    02:00
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Finnair
    AY-6798
    Ліссабон, Термінал 1
    01:35
    0 ч. 55 хв.Порто,
    02:30
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Finnair
    AY-6798
    Ліссабон, Термінал 1
    02:00
    0 ч. 55 хв.Порто,
    02:55
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Finnair
    AY-6798
    Ліссабон, Термінал 1
    02:00
    0 ч. 55 хв.Порто,
    02:55
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    TAP Portugal
    TP-1968
    Ліссабон, Термінал 1
    02:00
    0 ч. 55 хв.Порто,
    02:55
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    TAP Portugal
    TP-1942
    Ліссабон, Термінал 1
    09:00
    1 ч. 0 хв.Порто,
    10:00
    Embraer 195Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    TAP Portugal
    TP-1926
    Ліссабон, Термінал 1
    10:00
    1 ч. 0 хв.Порто,
    11:00
    Embraer 195Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-2094
    Ліссабон,
    10:50
    1 ч. 0 хв.Порто,
    11:50
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Azul Brazilian Airlines
    AD-7500
    Ліссабон, Термінал 1
    11:00
    1 ч. 0 хв.Порто,
    12:00
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Azul Brazilian Airlines
    AD-7500
    Ліссабон, Термінал 1
    11:00
    1 ч. 0 хв.Порто,
    12:00
    Embraer 195Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    TAP Portugal
    TP-1924
    Ліссабон, Термінал 1
    11:00
    1 ч. 0 хв.Порто,
    12:00
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    TAP Portugal
    TP-1922
    Ліссабон, Термінал 1
    11:10
    0 ч. 55 хв.Порто,
    12:05
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SATA International
    S4-238
    Lajes,
    12:35
    2 ч. 20 хв.Порто,
    14:55
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    TAP Portugal
    TP-6512
    Lajes,
    12:35
    2 ч. 20 хв.Порто,
    14:55
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SATA International
    S4-172
    Nordela,
    12:45
    2 ч. 10 хв.Порто,
    14:55
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SATA International
    S4-376
    Nordela,
    12:45
    2 ч. 10 хв.Порто,
    14:55
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    TAP Portugal
    TP-1932
    Ліссабон, Термінал 1
    13:00
    1 ч. 0 хв.Порто,
    14:00
    Embraer 195Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Azul Brazilian Airlines
    AD-7508
    Ліссабон, Термінал 1
    15:00
    1 ч. 0 хв.Порто,
    16:00
    Embraer 195Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    TAP Portugal
    TP-1936
    Ліссабон, Термінал 1
    15:00
    1 ч. 0 хв.Порто,
    16:00
    Embraer 195Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SATA International
    S4-172
    Nordela,
    15:10
    2 ч. 10 хв.Порто,
    17:20
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-2694
    Ліссабон,
    15:35
    1 ч. 0 хв.Порто,
    16:35
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-1470
    Nordela,
    16:10
    2 ч. 15 хв.Порто,
    18:25
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    TAP Portugal
    TP-1950
    Ліссабон, Термінал 1
    17:00
    1 ч. 5 хв.Порто,
    18:05
    Embraer 195Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    TAP Portugal
    TP-1960
    Ліссабон, Термінал 1
    19:00
    1 ч. 0 хв.Порто,
    20:00
    Embraer 195Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Azul Brazilian Airlines
    AD-7257
    Ліссабон, Термінал 1
    19:10
    0 ч. 55 хв.Порто,
    20:05
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    TAP Portugal
    TP-1938
    Ліссабон, Термінал 1
    19:10
    0 ч. 55 хв.Порто,
    20:05
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Etihad Airways
    EY-5888
    Nordela,
    19:35
    2 ч. 15 хв.Порто,
    21:50
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    TAP Portugal
    TP-1866
    Nordela,
    19:35
    2 ч. 15 хв.Порто,
    21:50
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    TAP Portugal
    TP-1964
    Ліссабон, Термінал 1
    21:00
    1 ч. 0 хв.Порто,
    22:00
    Embraer 195Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SATA International
    S4-174
    Nordela,
    22:00
    2 ч. 10 хв.Порто,
    00:10
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    SATA International
    S4-174
    Nordela,
    22:00
    2 ч. 10 хв.Порто,
    00:10
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    TAP Portugal
    TP-1966
    Ліссабон, Термінал 1
    22:00
    1 ч. 0 хв.Порто,
    23:00
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    TAP Portugal
    TP-1970
    Ліссабон, Термінал 1
    23:00
    1 ч. 0 хв.Порто,
    00:00
    Embraer 195Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-2096
    Ліссабон,
    23:20
    1 ч. 0 хв.Порто,
    00:20
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-5487
    Фаро,
    23:25
    1 ч. 10 хв.Порто,
    00:35
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-5487
    Фаро,
    23:30
    1 ч. 10 хв.Порто,
    00:40
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-6038
    Lajes,
    23:40
    2 ч. 25 хв.Порто,
    02:05
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон, Термінал 1
    00:00
    Рейс
    TAP Portugal
    TP-1956
    Приліт
    Порто,
    00:55
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон, Термінал 1
    01:00
    Рейс
    МАУ
    PS-9982
    Приліт
    Порто,
    01:55
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон, Термінал 1
    01:00
    Рейс
    TAP Portugal
    TP-1958
    Приліт
    Порто,
    01:55
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон, Термінал 1
    01:05
    Рейс
    TAP Portugal
    TP-1928
    Приліт
    Порто,
    02:00
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон, Термінал 1
    01:35
    Рейс
    Finnair
    AY-6798
    Приліт
    Порто,
    02:30
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон, Термінал 1
    02:00
    Рейс
    Finnair
    AY-6798
    Приліт
    Порто,
    02:55
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон, Термінал 1
    02:00
    Рейс
    Finnair
    AY-6798
    Приліт
    Порто,
    02:55
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон, Термінал 1
    02:00
    Рейс
    TAP Portugal
    TP-1968
    Приліт
    Порто,
    02:55
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон, Термінал 1
    09:00
    Рейс
    TAP Portugal
    TP-1942
    Приліт
    Порто,
    10:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон, Термінал 1
    10:00
    Рейс
    TAP Portugal
    TP-1926
    Приліт
    Порто,
    11:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон,
    10:50
    Рейс
    Ryanair
    FR-2094
    Приліт
    Порто,
    11:50
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон, Термінал 1
    11:00
    Рейс
    Azul Brazilian Airlines
    AD-7500
    Приліт
    Порто,
    12:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон, Термінал 1
    11:00
    Рейс
    Azul Brazilian Airlines
    AD-7500
    Приліт
    Порто,
    12:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон, Термінал 1
    11:00
    Рейс
    TAP Portugal
    TP-1924
    Приліт
    Порто,
    12:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон, Термінал 1
    11:10
    Рейс
    TAP Portugal
    TP-1922
    Приліт
    Порто,
    12:05
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Lajes,
    12:35
    Рейс
    SATA International
    S4-238
    Приліт
    Порто,
    14:55
    В дорозі
    2 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Lajes,
    12:35
    Рейс
    TAP Portugal
    TP-6512
    Приліт
    Порто,
    14:55
    В дорозі
    2 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Nordela,
    12:45
    Рейс
    SATA International
    S4-172
    Приліт
    Порто,
    14:55
    В дорозі
    2 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Nordela,
    12:45
    Рейс
    SATA International
    S4-376
    Приліт
    Порто,
    14:55
    В дорозі
    2 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон, Термінал 1
    13:00
    Рейс
    TAP Portugal
    TP-1932
    Приліт
    Порто,
    14:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон, Термінал 1
    15:00
    Рейс
    Azul Brazilian Airlines
    AD-7508
    Приліт
    Порто,
    16:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон, Термінал 1
    15:00
    Рейс
    TAP Portugal
    TP-1936
    Приліт
    Порто,
    16:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Nordela,
    15:10
    Рейс
    SATA International
    S4-172
    Приліт
    Порто,
    17:20
    В дорозі
    2 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон,
    15:35
    Рейс
    Ryanair
    FR-2694
    Приліт
    Порто,
    16:35
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Nordela,
    16:10
    Рейс
    Ryanair
    FR-1470
    Приліт
    Порто,
    18:25
    В дорозі
    2 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон, Термінал 1
    17:00
    Рейс
    TAP Portugal
    TP-1950
    Приліт
    Порто,
    18:05
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон, Термінал 1
    19:00
    Рейс
    TAP Portugal
    TP-1960
    Приліт
    Порто,
    20:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон, Термінал 1
    19:10
    Рейс
    Azul Brazilian Airlines
    AD-7257
    Приліт
    Порто,
    20:05
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон, Термінал 1
    19:10
    Рейс
    TAP Portugal
    TP-1938
    Приліт
    Порто,
    20:05
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Nordela,
    19:35
    Рейс
    Etihad Airways
    EY-5888
    Приліт
    Порто,
    21:50
    В дорозі
    2 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Nordela,
    19:35
    Рейс
    TAP Portugal
    TP-1866
    Приліт
    Порто,
    21:50
    В дорозі
    2 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон, Термінал 1
    21:00
    Рейс
    TAP Portugal
    TP-1964
    Приліт
    Порто,
    22:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Nordela,
    22:00
    Рейс
    SATA International
    S4-174
    Приліт
    Порто,
    00:10
    В дорозі
    2 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Nordela,
    22:00
    Рейс
    SATA International
    S4-174
    Приліт
    Порто,
    00:10
    В дорозі
    2 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон, Термінал 1
    22:00
    Рейс
    TAP Portugal
    TP-1966
    Приліт
    Порто,
    23:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон, Термінал 1
    23:00
    Рейс
    TAP Portugal
    TP-1970
    Приліт
    Порто,
    00:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лиссабон,
    23:20
    Рейс
    Ryanair
    FR-2096
    Приліт
    Порто,
    00:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Фаро,
    23:25
    Рейс
    Ryanair
    FR-5487
    Приліт
    Порто,
    00:35
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Фаро,
    23:30
    Рейс
    Ryanair
    FR-5487
    Приліт
    Порто,
    00:40
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Lajes,
    23:40
    Рейс
    Ryanair
    FR-6038
    Приліт
    Порто,
    02:05
    В дорозі
    2 ч. 25 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд