Мій Anyway

Дешеві авіаквитки за напрямом Польша - Гданськ онлайн.

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Гданськ, Польша
    сьогодні
    +7 ℃
    20 березня
    +4 ℃
    21 березня
    +5 ℃
    22 березня
    +6 ℃
    23 березня
    +11 ℃
    24 березня
    +12 ℃

    • Чашка кави
      Чашка кави
      ~ 121.6
    • Хліб
      Хліб
      ~ 38.8
    • Келих пива
      Келих пива
      ~ 118.3
    • Квиток на автобус
      Квиток на автобус
      ~ 54.3

    Онлайн-сервіс anywayanyday.com пропонує зручний пошук авіаквитків у напрямку Польша —  Гданськ. Ми допоможемо вам підібрати авіарейс і забронювати переліт на зручну дату. Замовляйте квитки на літак з нами легко і швидко!

    На anywyayanyday.com ви знайдете і купите дешеві авіаквитки у напрямку Польша —  Гданськ: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній і підбирає найвигідніші квитки на літак Польша —  Гданськ.

    1. Прямий рейс Польша Гданськ

    Прямий переліт — найзручніший варіант авіаподорожі. Про авіакомпанії, які з'єднують своїми рейсами Польша та Гданськ, дивіться нижче в розділі «Авіакомпанії, Гданськ».

    2. Переліт зпересадкою Польша —  Гданськ

    Якщо Ви не змогли купити квиток на літак, який летить прямим рейсом Польша —  Гданськ, завжди є запасний варіант - переліт з пересадкою. Якщо пересадка триває як мінімум 6 годин, ваша подорож стане ще більш насиченою - ви зможете дізнатися про  нове місце або погуляти по вулицях давно знайомого міста.

    Не забувайте про те, що чим раніше ви купуєте квиток, тим нижча його ціна. І чим ближче до дати вильоту, тим менш дешевим буде квиток на літак Польша - Гданськ.

    Старайтеся купити авіаквитки Польша — Гданськ заздалегідь, щоб вибрати оптимальний варіант перельоту: за ціною, наявності пересадок і інших параметрах.

    3. Загальна інформація про переліт Польша - Гданьск

    Географічні координати країни Польша: 

    Назва міста німецькою мовою: Polen.
    Назва міста українською мовою: Польша.
    Назва міста англійською мовою: Poland

    4. Гданьск в цифрах

    Підготуйтеся до свого прибуття в місті Гданськ,  перед тим, як купити авіаквиток Польша — Гданськ:  дізнайтеся про місцевий телефонний код, часовий пояс і про місцеву  валюту.

    5. Аеропорти Польша, звідки літають рейси Польша — Гданськ

    Виберіть для себе найбільш зручний аеропорт вильоту за маршрутом Польша — Гданськ. Нагадуємо, що на anywayanyday.com.ua ви можете відфільтрувати варіанти перельоту по аеропорту вильоту. Це зроблено для того, щоб у вас була можливість побудувати найбільш зручний для вас маршрут перельоту Польша - Гданськ.

    6. Аеропорти Гданськ, куди прилітають рейси Польша— Гданськ

    Підберіть найбільш зручний аеропорт прильоту за маршрутом Польша — Гданськ. Якщо ви не знали, повідомляємо: на anywayanyday.com.ua ви можете відфільтрувати варіанти перельоту по аеропорту прильоту. Це дозволить вам сформувати найбільш оптимальний маршрут вашої авіаподорожі у напрямку Польша— Гданськ.

    7. Проживання в готелях Гданськ

    Після того, як ви придбаєте квиток на літак Польша — Гданьска, підберіть на anywayanyday.com оптимальний варіант проживання на час свого перебування в Гданьска: шукайте готелі за кількістю зірок, місцем розташування, що надаються, рейтингом TripAdvisor, популярністю, типом проживання, способом оплати і іншим параметрах.

    Порівняйте найдешевші готелі Гданськ в розділі «Готелі» сайту anywayanyday.com.ua

    8. Спецпропозиції про переліт Польша -  Гданськ

    Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі авіаквитків у напрямку Польша — Гданськ. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на квитки на літак Польша — Гданськ ми часто повідомляємо  в своїй щотижневій розсилці.

    9. Як шукати дешеві авіаквитки за маршрутом Польша — Гданськ

    Для того щоб знайти і купити квиток на літак Польша — Гданськ за максимально вигідною ціною, радимо дотримуватися наступних простих рекомендацій.

    По-перше, найвигідніше буде придбати авіаквиток заздалегідь, тому що квитки на літак з датою вильоту через 2-3 місяці, як правило, виявляються значно дешевшими, ніж квитки з датою вильоту на найближчі дні.

    По-друге, як показує досвід клієнтів Anywayanyday, найбільш вигідними все-таки є не прямі рейси Польша — Гданськ, а перельоти Польша — Гданськ   з пересадкою.

    По-третє, у досвідчених авіамандрівників є такий лайфхак: купити квиток на літак  Польша — Гданськ буде значно вигідніше у вівторок або середу, ніж в інші дні тижня.

    По-четверте, не варто забувати про бонусну програму Anywayanyday: накопичені бали  за попередні перельоти і бронювання готелів, ви можете витратити, для того щоб заощадити гроші під час  покупки нових квитків за маршрутом Польша — Гданськ.

    По-п'яте, клієнтам Anywayanyday, які забронювали номер в готелі, надається знижка до 10% на нову покупку авіаквитків. Працює ця вигідна пропозиція і в зворотний бік: за кожну покупку авіаквитків ви отримуєте знижку до 10% на бронювання готелів.

    По-шосте, не забувайте про те, що ціни на авіаквитки Польша — Гданськ значно варіюються в залежності від конкретної дати, тому обов'язково перевіряйте ціни на квитки на літак  Польша — Гданськ як мінімум на кілька сусідніх днів.

    10. Популярні перельоти

    Авіаквитки з Києва до Санкт-Петербурга

    Авіаквитки з Одеси до Москви

    Авіаквитки з Києва до Парижа

    Авіаквитки з Дніпропетровська до Москви

    Авіаквитки з Києва до Тбілісі

    Авіаквитки з Києва до Стамбула

    Авіаквитки з Києва до Мюнхена

    Авіаквитки з Києва до Тель-Авіва

    Авіаквитки з Києва в Франкфурта

    Авіаквитки з Києва до Відня

    Авіаквитки з Києва до Амстердама

    Авіаквитки з Києва до Дніпропетровська

    Авіаквитки з Києва до Одеси

    Авіаквитки з Одеси до Києва

    Авіаквитки з Дніпропетровська до Києва

    Авіаквитки з Києва до Варшави

    Розклад авіарейсів
    Польша - Гданськ

    без пересадок на 19 березня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    LOT
    LO-3827
    Варшава,
    00:40
    1 ч. 0 хв.Ребехово,
    01:40
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    LOT
    LO-3831
    Варшава,
    09:15
    1 ч. 0 хв.Ребехово,
    10:15
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    LOT
    LO-3835
    Варшава,
    12:35
    0 ч. 55 хв.Ребехово,
    13:30
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    LOT
    LO-3837
    Варшава,
    15:30
    0 ч. 55 хв.Ребехово,
    16:25
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    LOT
    LO-3837
    Варшава,
    15:30
    0 ч. 55 хв.Ребехово,
    16:25
    Embraer ERJ-170Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    LOT
    LO-3815
    Варшава,
    18:40
    1 ч. 0 хв.Ребехово,
    19:40
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-7151
    John Paul 11 Balice,
    19:50
    1 ч. 10 хв.Ребехово,
    21:00
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    LOT
    LO-3502
    John Paul 11 Balice,
    20:00
    1 ч. 20 хв.Ребехово,
    21:20
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    LOT
    LO-3825
    Варшава,
    21:40
    0 ч. 55 хв.Ребехово,
    22:35
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-7151
    John Paul 11 Balice,
    22:55
    1 ч. 10 хв.Ребехово,
    00:05
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-7151
    John Paul 11 Balice,
    23:15
    1 ч. 10 хв.Ребехово,
    00:25
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Варшава,
    00:40
    Рейс
    LOT
    LO-3827
    Приліт
    Ребехово,
    01:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Варшава,
    09:15
    Рейс
    LOT
    LO-3831
    Приліт
    Ребехово,
    10:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Варшава,
    12:35
    Рейс
    LOT
    LO-3835
    Приліт
    Ребехово,
    13:30
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Варшава,
    15:30
    Рейс
    LOT
    LO-3837
    Приліт
    Ребехово,
    16:25
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Варшава,
    15:30
    Рейс
    LOT
    LO-3837
    Приліт
    Ребехово,
    16:25
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Варшава,
    18:40
    Рейс
    LOT
    LO-3815
    Приліт
    Ребехово,
    19:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    John Paul 11 Balice,
    19:50
    Рейс
    Ryanair
    FR-7151
    Приліт
    Ребехово,
    21:00
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    John Paul 11 Balice,
    20:00
    Рейс
    LOT
    LO-3502
    Приліт
    Ребехово,
    21:20
    В дорозі
    1 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Варшава,
    21:40
    Рейс
    LOT
    LO-3825
    Приліт
    Ребехово,
    22:35
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    John Paul 11 Balice,
    22:55
    Рейс
    Ryanair
    FR-7151
    Приліт
    Ребехово,
    00:05
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    John Paul 11 Balice,
    23:15
    Рейс
    Ryanair
    FR-7151
    Приліт
    Ребехово,
    00:25
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд