Мій Anyway

Дешеві авіаквитки за напрямом Италия - Молдавия онлайн.

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Кишинів, Молдавия
    сьогодні
    +16 ℃
    26 березня
    +15 ℃
    27 березня
    +8 ℃
    28 березня
    +5 ℃
    29 березня
    +10 ℃
    30 березня
    +14 ℃

    • Чашка кави
      Чашка кави
      ~ 75.2
    • Хліб
      Хліб
      ~ 18.5
    • Келих пива
      Келих пива
      ~ 53.6
    • Квиток на автобус
      Квиток на автобус
      ~ 6.4

    Онлайн-сервіс аnywayanyday.com пропонує зручний пошук авіаквитків за напрямом Италия – Молдавия. Ми допоможемо вам підібрати авіарейс і забронювати переліт на зручну дату. Замовляйте квитки на літак з нами легко та швидко!

    Молдавия (IT — MD) 

    На anwyayanyday.com.ua ви  зможете знайти та придбати дешеві авіаквитки у напрямку Италия - Молдавия: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній і підбирає найвигідніші квитки на літак Италия - Молдавия.

    Загальна інформація про переліт Италия - Молдавия

    Підготуйтеся до свого перельоту Италия в Молдавия перед тим, як шукати авіаквитки.

    Италия і Молдавия - цікаві країни, дізнайтеся про них більше.

    Інформація про країну вильоту: Италия

    • Назва країни англійською мовою: Italy.
    • Назва країни німецькою мовою: Italien.
    • Назва країни українською мовою: Италия.
    • Назва континенту англійською мовою: Europe.
    • Назва континенту німецькою мовою: Europa.
    • Назва континенту українською мовою: Європа.

     

    Інформація про місцевий телефонний код і часовий пояс - див. Віджет з корисною інформацією вгорі, праворуч від карти.

    Більш детальна інформація - на сторінці, присвяченій Италия.

    Інформація про країну прильоту: Молдавия

    • Назва країни англійською мовою: Moldova.
    • Назва країни німецькою мовою: Moldawien.
    • Назва країни українською мовою: Молдавия.
    • Назва континенту англійською мовою:Europe.
    • Назва континенту німецькою мовою: Europa.
    • Назва континенту українською мовою: Європа.

     

    Інформація про місцевий телефонний код і часовий пояс - див. Віджет з корисною інформацією вгорі, праворуч від карти.

    Погода в Италия

    Підготуйтеся до відправлення Италия: дізнайтеся про те, яка погода в цій країні - див. інформацію вище

    Погода в Молдавия

    Підготуйтеся до поїздки в Молдавия: дізнайтеся про те, яка погода в цій країні - див. інформацію вище.

    Прямий рейс Италия в Молдавия

    Прямий переліт - найбільш зручний варіант авіаподорожі. Про авіакомпанії, які з'єднують своїми рейсами Италия з Молдавия, дивіться нижче в розділі «Авіакомпанії, що літають Италия в Молдавия».

    Переліт з пересадкою Италия  в Молдавия

    Якщо Ви не змогли купити квиток на літак, який летить прямим рейсом Италия  в Молдавия, завжди є запасний варіант - переліт з пересадкою.

    Якщо пересадка триває як мінімум 6 годин, ваша подорож стане ще більш насиченою - ви зможете дізнатися про  нове місце або погуляти по вулицях давно знайомого міста.

    Не забувайте про те, що чим раніше ви купуєте квиток, тим нижча його ціна. І чим ближче до дати вильоту, тим менш дешевим буде квиток на літак Италия - Молдавия.

    Старайтеся купити авіаквитки Италия — Молдавия заздалегідь, щоб вибрати оптимальний варіант перельоту: за ціною, наявності пересадок і інших параметрах.

    Проживання в готелях

    Після того, як ви придбаєте авіаквитки в Молдавия, підберіть на anywayanyday.com оптимальний варіант проживання на час свого перебування в Молдавия: шукайте готелі за кількістю зірок, місцем розташування, послугами що надаються, рейтингом TripAdvisor, популярністю, типом проживання, способом оплати і іншим параметрах.

    Порівняйте найдешевші готелі Молдавия в розділі Готелі на сайті anywayanyday.com.ua

    Можливо, ви вирішите протягом своєї поїздки відвідати не тільки міста Молдавия, а й поїдете за межі країни, для того щоб познайомитися з культурою інших країн регіону і континенту або просто урізноманітнити свій відпочинок. Обов'язково ретельно сплануйте маршрут свого туру: оціните свій час, свої фінансові ресурси і свої сили. І якщо ви дійсно захочете зробити таку екскурсію, заплануйте своє проживання заздалегідь: забронюйте готелі в обраних містах регіону і континенту в розділі Готелі сайту anywayanyday.com.ua

    Розклад авіарейсів
    Италия - Молдавия

    без пересадок на 25 березня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Air Moldova
    9U-480
    Гілієльмо Марконі,
    00:00
    2 ч. 0 хв.Кишинеу,
    02:00
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Meridiana
    IG-9480
    Гілієльмо Марконі,
    00:00
    2 ч. 0 хв.Кишинеу,
    02:00
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Moldova
    9U-886
    Вєрона,
    00:00
    2 ч. 0 хв.Кишинеу,
    02:00
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Meridiana
    IG-9886
    Вєрона,
    00:00
    2 ч. 0 хв.Кишинеу,
    02:00
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Moldova
    9U-886
    Вєрона,
    10:40
    2 ч. 0 хв.Кишинеу,
    12:40
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Moldova
    9U-382
    Марко Поло,
    10:40
    2 ч. 0 хв.Кишинеу,
    12:40
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Meridiana
    IG-9382
    Марко Поло,
    10:40
    2 ч. 0 хв.Кишинеу,
    12:40
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Moldova
    9U-480
    Гілієльмо Марконі,
    10:50
    2 ч. 0 хв.Кишинеу,
    12:50
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Meridiana
    IG-9480
    Гілієльмо Марконі,
    10:50
    2 ч. 0 хв.Кишинеу,
    12:50
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    FlyOne
    5F-234
    Вєрона,
    14:30
    2 ч. 10 хв.Кишинеу,
    16:40
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Moldova
    9U-518
    Amerigo Vespucci,
    17:30
    2 ч. 10 хв.Кишинеу,
    19:40
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Meridiana
    IG-9518
    Amerigo Vespucci,
    17:30
    2 ч. 10 хв.Кишинеу,
    19:40
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Moldova
    9U-886
    Вєрона,
    17:40
    2 ч. 10 хв.Кишинеу,
    19:50
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Meridiana
    IG-9886
    Вєрона,
    17:40
    2 ч. 10 хв.Кишинеу,
    19:50
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Moldova
    9U-892
    Фіумічіно, Термінал 3
    17:40
    2 ч. 20 хв.Кишинеу,
    20:00
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Meridiana
    IG-9892
    Фіумічіно, Термінал 3
    17:40
    2 ч. 20 хв.Кишинеу,
    20:00
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Moldova
    9U-856
    Citta Di Torino,
    17:40
    2 ч. 25 хв.Кишинеу,
    20:05
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Meridiana
    IG-9856
    Citta Di Torino,
    17:40
    2 ч. 25 хв.Кишинеу,
    20:05
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Moldova
    9U-382
    Марко Поло,
    18:00
    2 ч. 0 хв.Кишинеу,
    20:00
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Moldova
    9U-382
    Марко Поло,
    18:00
    2 ч. 0 хв.Кишинеу,
    20:00
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Meridiana
    IG-9382
    Марко Поло,
    18:00
    2 ч. 0 хв.Кишинеу,
    20:00
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Meridiana
    IG-9382
    Марко Поло,
    18:00
    2 ч. 0 хв.Кишинеу,
    20:00
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Гильельмо Маркони,
    00:00
    Рейс
    Air Moldova
    9U-480
    Приліт
    Кишинэу,
    02:00
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Гильельмо Маркони,
    00:00
    Рейс
    Meridiana
    IG-9480
    Приліт
    Кишинэу,
    02:00
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Верона,
    00:00
    Рейс
    Air Moldova
    9U-886
    Приліт
    Кишинэу,
    02:00
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Верона,
    00:00
    Рейс
    Meridiana
    IG-9886
    Приліт
    Кишинэу,
    02:00
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Верона,
    10:40
    Рейс
    Air Moldova
    9U-886
    Приліт
    Кишинэу,
    12:40
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Марко Поло,
    10:40
    Рейс
    Air Moldova
    9U-382
    Приліт
    Кишинэу,
    12:40
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Марко Поло,
    10:40
    Рейс
    Meridiana
    IG-9382
    Приліт
    Кишинэу,
    12:40
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Гильельмо Маркони,
    10:50
    Рейс
    Air Moldova
    9U-480
    Приліт
    Кишинэу,
    12:50
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Гильельмо Маркони,
    10:50
    Рейс
    Meridiana
    IG-9480
    Приліт
    Кишинэу,
    12:50
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Верона,
    14:30
    Рейс
    FlyOne
    5F-234
    Приліт
    Кишинэу,
    16:40
    В дорозі
    2 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Amerigo Vespucci,
    17:30
    Рейс
    Air Moldova
    9U-518
    Приліт
    Кишинэу,
    19:40
    В дорозі
    2 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Amerigo Vespucci,
    17:30
    Рейс
    Meridiana
    IG-9518
    Приліт
    Кишинэу,
    19:40
    В дорозі
    2 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Верона,
    17:40
    Рейс
    Air Moldova
    9U-886
    Приліт
    Кишинэу,
    19:50
    В дорозі
    2 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Верона,
    17:40
    Рейс
    Meridiana
    IG-9886
    Приліт
    Кишинэу,
    19:50
    В дорозі
    2 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Фиумичино, Термінал 3
    17:40
    Рейс
    Air Moldova
    9U-892
    Приліт
    Кишинэу,
    20:00
    В дорозі
    2 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Фиумичино, Термінал 3
    17:40
    Рейс
    Meridiana
    IG-9892
    Приліт
    Кишинэу,
    20:00
    В дорозі
    2 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Citta Di Torino,
    17:40
    Рейс
    Air Moldova
    9U-856
    Приліт
    Кишинэу,
    20:05
    В дорозі
    2 ч. 25 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Citta Di Torino,
    17:40
    Рейс
    Meridiana
    IG-9856
    Приліт
    Кишинэу,
    20:05
    В дорозі
    2 ч. 25 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Марко Поло,
    18:00
    Рейс
    Air Moldova
    9U-382
    Приліт
    Кишинэу,
    20:00
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Марко Поло,
    18:00
    Рейс
    Air Moldova
    9U-382
    Приліт
    Кишинэу,
    20:00
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Марко Поло,
    18:00
    Рейс
    Meridiana
    IG-9382
    Приліт
    Кишинэу,
    20:00
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Марко Поло,
    18:00
    Рейс
    Meridiana
    IG-9382
    Приліт
    Кишинэу,
    20:00
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд