Мій Anyway

Дешеві авіаквитки за напрямом Греция - Афіны онлайн.

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Афіны, Греция
    сьогодні
    +17 ℃
    24 вересня
    +24 ℃
    25 вересня
    +25 ℃
    26 вересня
    +24 ℃
    27 вересня
    +24 ℃
    28 вересня
    +23 ℃

    Онлайн-сервіс anywayanyday.com пропонує зручний пошук авіаквитків у напрямку Греция —  Афіны. Ми допоможемо вам підібрати авіарейс і забронювати переліт на зручну дату. Замовляйте квитки на літак з нами легко і швидко!

    На anywyayanyday.com ви знайдете і купите дешеві авіаквитки у напрямку Греция —  Афіны: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній і підбирає найвигідніші квитки на літак Греция —  Афіны.

    1. Прямий рейс Греция Афіны

    Прямий переліт — найзручніший варіант авіаподорожі. Про авіакомпанії, які з'єднують своїми рейсами Греция та Афіны, дивіться нижче в розділі «Авіакомпанії, Афіны».

    2. Переліт зпересадкою Греция —  Афіны

    Якщо Ви не змогли купити квиток на літак, який летить прямим рейсом Греция —  Афіны, завжди є запасний варіант - переліт з пересадкою. Якщо пересадка триває як мінімум 6 годин, ваша подорож стане ще більш насиченою - ви зможете дізнатися про  нове місце або погуляти по вулицях давно знайомого міста.

    Не забувайте про те, що чим раніше ви купуєте квиток, тим нижча його ціна. І чим ближче до дати вильоту, тим менш дешевим буде квиток на літак Греция - Афіны.

    Старайтеся купити авіаквитки Греция — Афіны заздалегідь, щоб вибрати оптимальний варіант перельоту: за ціною, наявності пересадок і інших параметрах.

    3. Загальна інформація про переліт Греция - Афины

    Географічні координати країни Греция: 

    Назва міста німецькою мовою: Greece.
    Назва міста українською мовою: Греция.
    Назва міста англійською мовою: Greece

    4. Афины в цифрах

    Підготуйтеся до свого прибуття в місті Афіны,  перед тим, як купити авіаквиток Греция — Афіны:  дізнайтеся про місцевий телефонний код, часовий пояс і про місцеву  валюту.

    5. Аеропорти Греция, звідки літають рейси Греция — Афіны

    Виберіть для себе найбільш зручний аеропорт вильоту за маршрутом Греция — Афіны. Нагадуємо, що на anywayanyday.com.ua ви можете відфільтрувати варіанти перельоту по аеропорту вильоту. Це зроблено для того, щоб у вас була можливість побудувати найбільш зручний для вас маршрут перельоту Греция - Афіны.

    6. Аеропорти Афіны, куди прилітають рейси Греция— Афіны

    Підберіть найбільш зручний аеропорт прильоту за маршрутом Греция — Афіны. Якщо ви не знали, повідомляємо: на anywayanyday.com.ua ви можете відфільтрувати варіанти перельоту по аеропорту прильоту. Це дозволить вам сформувати найбільш оптимальний маршрут вашої авіаподорожі у напрямку Греция— Афіны.

    7. Проживання в готелях Афіны

    Після того, як ви придбаєте квиток на літак Греция — Афин, підберіть на anywayanyday.com оптимальний варіант проживання на час свого перебування в Афин: шукайте готелі за кількістю зірок, місцем розташування, що надаються, рейтингом TripAdvisor, популярністю, типом проживання, способом оплати і іншим параметрах.

    Порівняйте найдешевші готелі Афіны в розділі «Готелі» сайту anywayanyday.com.ua

    8. Спецпропозиції про переліт Греция -  Афіны

    Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі авіаквитків у напрямку Греция — Афіны. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на квитки на літак Греция — Афіны ми часто повідомляємо  в своїй щотижневій розсилці.

    9. Як шукати дешеві авіаквитки за маршрутом Греция — Афіны

    Для того щоб знайти і купити квиток на літак Греция — Афіны за максимально вигідною ціною, радимо дотримуватися наступних простих рекомендацій.

    По-перше, найвигідніше буде придбати авіаквиток заздалегідь, тому що квитки на літак з датою вильоту через 2-3 місяці, як правило, виявляються значно дешевшими, ніж квитки з датою вильоту на найближчі дні.

    По-друге, як показує досвід клієнтів Anywayanyday, найбільш вигідними все-таки є не прямі рейси Греция — Афіны, а перельоти Греция — Афіны   з пересадкою.

    По-третє, у досвідчених авіамандрівників є такий лайфхак: купити квиток на літак  Греция — Афіны буде значно вигідніше у вівторок або середу, ніж в інші дні тижня.

    По-четверте, не варто забувати про бонусну програму Anywayanyday: накопичені бали  за попередні перельоти і бронювання готелів, ви можете витратити, для того щоб заощадити гроші під час  покупки нових квитків за маршрутом Греция — Афіны.

    По-п'яте, клієнтам Anywayanyday, які забронювали номер в готелі, надається знижка до 10% на нову покупку авіаквитків. Працює ця вигідна пропозиція і в зворотний бік: за кожну покупку авіаквитків ви отримуєте знижку до 10% на бронювання готелів.

    По-шосте, не забувайте про те, що ціни на авіаквитки Греция — Афіны значно варіюються в залежності від конкретної дати, тому обов'язково перевіряйте ціни на квитки на літак  Греция — Афіны як мінімум на кілька сусідніх днів.

    10. Популярні перельоти

    Авіаквитки з Києва до Санкт-Петербурга

    Авіаквитки з Одеси до Москви

    Авіаквитки з Києва до Парижа

    Авіаквитки з Дніпропетровська до Москви

    Авіаквитки з Києва до Тбілісі

    Авіаквитки з Києва до Стамбула

    Авіаквитки з Києва до Мюнхена

    Авіаквитки з Києва до Тель-Авіва

    Авіаквитки з Києва в Франкфурта

    Авіаквитки з Києва до Відня

    Авіаквитки з Києва до Амстердама

    Авіаквитки з Києва до Дніпропетровська

    Авіаквитки з Києва до Одеси

    Авіаквитки з Одеси до Києва

    Авіаквитки з Дніпропетровська до Києва

    Авіаквитки з Києва до Варшави

    Розклад авіарейсів
    Греция - Афіны

    без пересадок на 23 вересня 2017

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Ryanair
    FR-1237
    Santorini,
    00:35
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    01:25
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7073
    Skiathos,
    06:20
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    07:05
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7101
    Македонія,
    06:25
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    07:15
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7331
    Souda,
    06:25
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    07:15
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-2230
    Souda,
    06:30
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    07:30
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7005
    Карпатос,
    06:30
    1 ч. 5 хв.Eleftherios Venizelos,
    07:35
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7301
    N Kazantzakis,
    06:35
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    07:25
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7221
    Kos,
    06:35
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    07:30
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7221
    Kos,
    06:35
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    07:30
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7371
    Mykonos Greece,
    06:40
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    07:20
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7371
    Mykonos Greece,
    06:40
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    07:20
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7351
    Santorini,
    06:40
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    07:25
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7271
    Chios,
    06:40
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    07:30
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-2230
    Souda,
    06:40
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    07:40
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7401
    I Kapodistrias,
    06:40
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    07:40
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7401
    I Kapodistrias,
    06:40
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    07:40
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7201
    Diagoras,
    06:40
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    07:40
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7201
    Diagoras,
    06:40
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    07:40
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7411
    Argostoli,
    06:45
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    07:35
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7051
    Закінф,
    06:45
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    07:40
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7251
    Mytilene,
    06:55
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    07:45
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7151
    Megas Alexandros,
    06:55
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    07:55
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7141
    Dhmokritos,
    06:55
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    07:55
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7261
    Лімнос,
    07:05
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    07:55
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7261
    Лімнос,
    07:05
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    07:55
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-19
    Македонія,
    07:05
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    08:05
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7013
    Наксос,
    07:25
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    08:10
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7103
    Македонія,
    07:25
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    08:15
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7241
    Самос,
    07:30
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    08:25
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    ELLINAIR
    EL-100
    Македонія,
    07:30
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    08:30
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    ELLINAIR
    EL-100
    Македонія,
    07:30
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    08:30
    Avroliner RJ100Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    ELLINAIR
    EL-102
    Македонія,
    07:30
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    08:30
    Avroliner RJ100Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-6593
    Mykonos Greece,
    07:35
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    08:25
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8907Paros Community,
    07:50
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    08:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-205Paros Community,
    07:50
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    08:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-213Skiathos,
    07:50
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    08:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8905Syros Island,
    07:55
    0 ч. 35 хв.Eleftherios Venizelos,
    08:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-291Syros Island,
    07:55
    0 ч. 35 хв.Eleftherios Venizelos,
    08:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Germania
    ST-9009
    Syros Island,
    07:55
    0 ч. 35 хв.Eleftherios Venizelos,
    08:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-6593
    Mykonos Greece,
    07:55
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    08:45
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-240о-в Калімнос,
    08:05
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    09:05
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8907Paros Community,
    08:10
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    08:50
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-205Paros Community,
    08:10
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    08:50
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Germania
    ST-9011
    Paros Community,
    08:10
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    08:50
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-209Astypalaia,
    08:10
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    09:10
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Germania
    ST-9013
    Astypalaia,
    08:10
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    09:10
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7303
    N Kazantzakis,
    08:15
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    09:05
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-277Закінф,
    08:15
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    09:10
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Germania
    ST-9021
    Закінф,
    08:15
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    09:10
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    ELLINAIR
    EL-102
    Македонія,
    08:15
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    09:15
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7105
    Македонія,
    08:20
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    09:10
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-6593
    Mykonos Greece,
    08:20
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    09:10
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-1233
    Santorini,
    08:20
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    09:10
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7373
    Mykonos Greece,
    08:35
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    09:15
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7353
    Santorini,
    08:40
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    09:25
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7353
    Santorini,
    08:40
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    09:25
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7041
    Ikaria,
    08:45
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    09:35
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7041
    Ikaria,
    08:50
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    09:45
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7045
    Sitia,
    08:55
    1 ч. 10 хв.Eleftherios Venizelos,
    10:05
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7061
    Paros Community,
    09:00
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    09:40
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8919Наксос,
    09:00
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    09:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-295Наксос,
    09:00
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    09:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Germania
    ST-9045
    Наксос,
    09:00
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    09:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7333
    Souda,
    09:10
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    10:00
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7017
    Наксос,
    09:15
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    10:00
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Volotea
    V7-4113
    Mykonos Greece,
    09:15
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    10:00
    Boeing 717Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7223
    Kos,
    09:15
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    10:15
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7223
    Kos,
    09:15
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    10:15
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7235
    Актіон,
    09:20
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    10:15
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Volotea
    V7-4113
    Mykonos Greece,
    09:25
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    10:10
    Boeing 717Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    ELLINAIR
    EL-30
    N Kazantzakis,
    09:25
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    10:15
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Volotea
    V7-4111
    Santorini,
    09:30
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    10:20
    Boeing 717Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8915Карпатос,
    09:30
    1 ч. 10 хв.Eleftherios Venizelos,
    10:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-211Карпатос,
    09:30
    1 ч. 10 хв.Eleftherios Venizelos,
    10:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7071
    Paros Community,
    09:35
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    10:15
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Volotea
    V7-4113
    Mykonos Greece,
    09:40
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    10:25
    Boeing 717Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Volotea
    V7-4111
    Santorini,
    09:40
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    10:35
    Boeing 717Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Volotea
    V7-4111
    Santorini,
    09:45
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    10:35
    Boeing 717Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7141
    Dhmokritos,
    09:45
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    10:45
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7151
    Megas Alexandros,
    09:45
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    10:45
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Volotea
    V7-4113
    Mykonos Greece,
    09:55
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    10:40
    Boeing 717Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7261
    Лімнос,
    10:00
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    10:50
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7071
    Paros Community,
    10:05
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    10:45
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7349
    Santorini,
    10:05
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    10:50
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7349
    Santorini,
    10:05
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    10:50
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-257Santorini,
    10:15
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:00
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    ELLINAIR
    EL-819
    Santorini,
    10:20
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:10
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7109
    Македонія,
    10:20
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:10
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8921Закінф,
    10:20
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:15
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-277Закінф,
    10:20
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:15
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7203
    Diagoras,
    10:20
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:20
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-240о-в Калімнос,
    10:20
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:20
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7161
    Ioannina,
    10:20
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:20
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    ELLINAIR
    EL-819
    Santorini,
    10:25
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:15
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8928Закінф,
    10:25
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:20
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-225Закінф,
    10:25
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:20
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-233N Kazantzakis,
    10:30
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8913Карпатос,
    10:30
    1 ч. 10 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-275Карпатос,
    10:30
    1 ч. 10 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Germania
    ST-9015
    Карпатос,
    10:30
    1 ч. 10 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-1245
    Diagoras,
    10:30
    1 ч. 10 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:40
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-223Skiathos,
    10:35
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:15
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-295Наксос,
    10:35
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:15
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8937Santorini,
    10:35
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:20
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-257Santorini,
    10:35
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:20
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Germania
    ST-9031
    Santorini,
    10:35
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:20
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8903Kithira,
    10:40
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-273Kithira,
    10:40
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7031
    Leros,
    10:40
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:40
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7403
    I Kapodistrias,
    10:55
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    11:55
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-1225
    Souda,
    11:00
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    12:00
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-1245
    Diagoras,
    11:05
    1 ч. 10 хв.Eleftherios Venizelos,
    12:15
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7403
    I Kapodistrias,
    11:10
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    12:10
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8934N Kazantzakis,
    11:10
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    12:10
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-233N Kazantzakis,
    11:10
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    12:10
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Germania
    ST-9022
    N Kazantzakis,
    11:10
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    12:10
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7307
    N Kazantzakis,
    11:20
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    12:10
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7403
    I Kapodistrias,
    11:20
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    12:20
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8903Kithira,
    11:25
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    12:15
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-273Kithira,
    11:25
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    12:15
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-244Наксос,
    11:35
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    12:15
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7011
    Наксос,
    11:40
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    12:25
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7355
    Santorini,
    11:40
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    12:25
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7375
    Mykonos Greece,
    11:45
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    12:25
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7063
    Paros Community,
    11:45
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    12:25
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-223Skiathos,
    12:05
    0 ч. 35 хв.Eleftherios Venizelos,
    12:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7111
    Македонія,
    12:05
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    12:55
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Volotea
    V7-4113
    Mykonos Greece,
    12:10
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    13:00
    Boeing 717Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7273
    Chios,
    12:35
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    13:25
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7207
    Diagoras,
    12:40
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    13:40
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7145
    Dhmokritos,
    12:40
    1 ч. 5 хв.Eleftherios Venizelos,
    13:45
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-267Santorini,
    12:45
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    13:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8917Skiathos,
    12:50
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    13:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-213Skiathos,
    12:50
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    13:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7071
    Paros Community,
    12:50
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    13:30
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8941Mykonos Greece,
    12:55
    0 ч. 35 хв.Eleftherios Venizelos,
    13:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-253Mykonos Greece,
    12:55
    0 ч. 35 хв.Eleftherios Venizelos,
    13:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Germania
    ST-9037
    Mykonos Greece,
    12:55
    0 ч. 35 хв.Eleftherios Venizelos,
    13:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Volotea
    V7-4111
    Santorini,
    12:55
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    13:45
    Boeing 717Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-253Mykonos Greece,
    13:05
    0 ч. 35 хв.Eleftherios Venizelos,
    13:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Germania
    ST-9037
    Mykonos Greece,
    13:05
    0 ч. 35 хв.Eleftherios Venizelos,
    13:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7357
    Santorini,
    13:05
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    13:50
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-283Santorini,
    13:15
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    14:00
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8901Ikaria,
    13:15
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    14:10
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-271Ikaria,
    13:15
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    14:10
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Germania
    ST-9005
    Ikaria,
    13:15
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    14:10
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8934N Kazantzakis,
    13:15
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    14:15
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-233N Kazantzakis,
    13:15
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    14:15
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8913Карпатос,
    13:15
    1 ч. 10 хв.Eleftherios Venizelos,
    14:25
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-275Карпатос,
    13:15
    1 ч. 10 хв.Eleftherios Venizelos,
    14:25
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8901Ikaria,
    13:30
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    14:25
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-271Ikaria,
    13:30
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    14:25
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Germania
    ST-9005
    Ikaria,
    13:30
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    14:25
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-240о-в Калімнос,
    13:40
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    14:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8903Kithira,
    13:50
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    14:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-273Kithira,
    13:50
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    14:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Germania
    ST-9007
    Kithira,
    13:50
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    14:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-233N Kazantzakis,
    13:50
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    14:50
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-1245
    Diagoras,
    13:55
    1 ч. 10 хв.Eleftherios Venizelos,
    15:05
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7057
    Kithira,
    14:00
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    14:45
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7041
    Ikaria,
    14:00
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    14:55
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-1225
    Souda,
    14:25
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    15:25
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7377
    Mykonos Greece,
    14:30
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    15:10
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-233N Kazantzakis,
    14:30
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    15:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-1225
    Souda,
    14:40
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    15:40
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7115
    Македонія,
    14:45
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    15:35
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-251Santorini,
    15:15
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    16:00
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Germania
    ST-9027
    Santorini,
    15:15
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    16:00
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-6593
    Mykonos Greece,
    15:15
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    16:05
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-271Ikaria,
    15:15
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    16:10
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8901Ikaria,
    15:15
    1 ч. 5 хв.Eleftherios Venizelos,
    16:20
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7065
    Paros Community,
    15:20
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    16:00
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7315
    N Kazantzakis,
    15:25
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    16:15
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7413
    Argostoli,
    15:35
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    16:30
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7413
    Argostoli,
    15:35
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    16:30
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-273Kithira,
    15:40
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    16:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-277Закінф,
    15:50
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    16:45
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8917Skiathos,
    15:55
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    16:35
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-213Skiathos,
    15:55
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    16:35
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8903Kithira,
    15:55
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    16:45
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-273Kithira,
    15:55
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    16:45
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-277Закінф,
    15:55
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    16:50
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Germania
    ST-9021
    Закінф,
    15:55
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    16:50
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7245
    Самос,
    15:55
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    16:50
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-182N Kazantzakis,
    16:00
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    17:00
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8911Astypalaia,
    16:05
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    17:05
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-209Astypalaia,
    16:05
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    17:05
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-213Skiathos,
    16:10
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    16:50
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-203Paros Community,
    16:10
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    16:50
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-271Ikaria,
    16:10
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    17:05
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8934N Kazantzakis,
    16:10
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    17:10
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7057
    Kithira,
    16:20
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    17:05
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7033
    Leros,
    16:20
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    17:20
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-209Astypalaia,
    16:30
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    17:15
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8911Astypalaia,
    16:30
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    17:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Germania
    ST-9013
    Astypalaia,
    16:30
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    17:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7045
    Sitia,
    16:35
    1 ч. 10 хв.Eleftherios Venizelos,
    17:45
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8934N Kazantzakis,
    16:40
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    17:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-240о-в Калімнос,
    16:40
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    17:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-291Syros Island,
    16:55
    0 ч. 35 хв.Eleftherios Venizelos,
    17:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8919Наксос,
    17:00
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    17:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-295Наксос,
    17:00
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    17:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7367
    Santorini,
    17:05
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    17:50
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-17
    Македонія,
    17:15
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    18:15
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7121
    Македонія,
    17:25
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    18:15
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7319
    N Kazantzakis,
    17:25
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    18:15
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-255Santorini,
    17:45
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    18:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Germania
    ST-9029
    Santorini,
    17:45
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    18:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8945Chios,
    17:45
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    18:35
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-281Chios,
    17:45
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    18:35
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7379
    Mykonos Greece,
    17:50
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    18:30
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7379
    Mykonos Greece,
    17:50
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    18:30
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7227
    Kos,
    17:50
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    18:45
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7227
    Kos,
    17:55
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    18:50
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-203Paros Community,
    18:00
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    18:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    ELLINAIR
    EL-102
    Македонія,
    18:00
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:00
    Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-17
    Македонія,
    18:00
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:00
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7215
    Diagoras,
    18:00
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:00
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8913Карпатос,
    18:10
    1 ч. 10 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:20
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-275Карпатос,
    18:10
    1 ч. 10 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:20
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-203Paros Community,
    18:15
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    18:55
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-6593
    Mykonos Greece,
    18:20
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:10
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7337
    Souda,
    18:25
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:15
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7119
    Македонія,
    18:25
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:15
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7255
    Mytilene,
    18:25
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:20
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7255
    Mytilene,
    18:25
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:20
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8911Astypalaia,
    18:25
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:25
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-209Astypalaia,
    18:25
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:25
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7003
    Карпатос,
    18:25
    1 ч. 5 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:30
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8905Syros Island,
    18:30
    0 ч. 35 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:05
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-291Syros Island,
    18:30
    0 ч. 35 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:05
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7069
    Paros Community,
    18:30
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:10
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-1250
    Diagoras,
    18:30
    1 ч. 10 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:40
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8917Skiathos,
    18:35
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:15
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-213Skiathos,
    18:35
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:15
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7389
    Mykonos Greece,
    18:35
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:15
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7015
    Наксос,
    18:35
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:20
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7359
    Santorini,
    18:35
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:20
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8928Закінф,
    18:35
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-225Закінф,
    18:35
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-181о-в Калімнос,
    18:40
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    ELLINAIR
    EL-30
    N Kazantzakis,
    18:50
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:40
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7235
    Актіон,
    18:50
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:45
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-275Карпатос,
    18:50
    1 ч. 10 хв.Eleftherios Venizelos,
    20:00
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Germania
    ST-9015
    Карпатос,
    18:50
    1 ч. 10 хв.Eleftherios Venizelos,
    20:00
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    ELLINAIR
    EL-30
    N Kazantzakis,
    18:55
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:45
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    0B-8907Paros Community,
    19:00
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-205Paros Community,
    19:00
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    ELLINAIR
    EL-819
    Santorini,
    19:00
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    19:50
    Avroliner RJ100Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    ELLINAIR
    EL-100
    Македонія,
    19:00
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    20:00
    Avroliner RJ100Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-240о-в Калімнос,
    19:05
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    20:05
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-235N Kazantzakis,
    19:05
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    20:05
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-283Santorini,
    19:20
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    20:05
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Germania
    ST-9035
    Santorini,
    19:20
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    20:05
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7123
    Македонія,
    19:20
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    20:10
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-283Santorini,
    19:25
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    20:10
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7275
    Chios,
    19:25
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    20:10
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7405
    I Kapodistrias,
    19:35
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    20:35
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-253Mykonos Greece,
    20:05
    0 ч. 35 хв.Eleftherios Venizelos,
    20:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Germania
    ST-9037
    Mykonos Greece,
    20:05
    0 ч. 35 хв.Eleftherios Venizelos,
    20:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-281Chios,
    20:05
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    20:55
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-27
    Македонія,
    20:10
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    21:10
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7381
    Mykonos Greece,
    20:15
    0 ч. 35 хв.Eleftherios Venizelos,
    20:50
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-267Santorini,
    20:15
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    21:00
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7053
    Закінф,
    20:15
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    21:10
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7321
    N Kazantzakis,
    20:30
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    21:20
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-235N Kazantzakis,
    20:30
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    21:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Germania
    ST-9022
    N Kazantzakis,
    20:30
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    21:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Germania
    ST-9024
    N Kazantzakis,
    20:30
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    21:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-235N Kazantzakis,
    20:40
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    21:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7077
    Skiathos,
    20:45
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    21:30
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7077
    Skiathos,
    20:45
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    21:40
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7077
    Skiathos,
    20:50
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    21:35
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7127
    Македонія,
    20:55
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    21:45
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-27
    Македонія,
    20:55
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    21:55
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-1230
    Souda,
    20:55
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    21:55
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7213
    Diagoras,
    21:00
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    22:00
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-277Закінф,
    21:05
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    22:00
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-235N Kazantzakis,
    21:05
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    22:05
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-213Skiathos,
    21:10
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    21:50
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Germania
    ST-9019
    Skiathos,
    21:10
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    21:50
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-1230
    Souda,
    21:10
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    22:10
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7361
    Santorini,
    21:15
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    22:00
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-235N Kazantzakis,
    21:15
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    22:15
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Ryanair
    FR-6593
    Mykonos Greece,
    21:20
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    22:10
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Volotea
    V7-4111
    Santorini,
    21:25
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    22:15
    Boeing 717Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-211Карпатос,
    21:25
    1 ч. 10 хв.Eleftherios Venizelos,
    22:35
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-277Закінф,
    21:30
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    22:25
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-235N Kazantzakis,
    21:30
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    22:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7147
    Dhmokritos,
    21:30
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    22:30
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7147
    Dhmokritos,
    21:30
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    22:30
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7147
    Dhmokritos,
    21:40
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    22:40
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7167
    Ioannina,
    21:50
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    22:50
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7167
    Ioannina,
    21:50
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    22:50
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7053
    Закінф,
    21:55
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    22:50
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7259
    Mytilene,
    22:00
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    22:50
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7259
    Mytilene,
    22:00
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    22:50
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7259
    Mytilene,
    22:00
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    22:55
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7323
    N Kazantzakis,
    22:05
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    22:55
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-235N Kazantzakis,
    22:05
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    23:05
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7155
    Megas Alexandros,
    22:30
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    23:30
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-275Карпатос,
    22:40
    1 ч. 10 хв.Eleftherios Venizelos,
    23:50
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Germania
    ST-9015
    Карпатос,
    22:40
    1 ч. 10 хв.Eleftherios Venizelos,
    23:50
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7277
    Chios,
    23:05
    0 ч. 45 хв.Eleftherios Venizelos,
    23:50
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7219
    Diagoras,
    23:10
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    00:10
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7407
    I Kapodistrias,
    23:15
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    00:15
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7407
    I Kapodistrias,
    23:15
    1 ч. 0 хв.Eleftherios Venizelos,
    00:15
    DHC8 Dash 8-400Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7365
    Santorini,
    23:15
    0 ч. 40 хв.Eleftherios Venizelos,
    23:55
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7345
    Souda,
    23:20
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    00:10
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7327
    N Kazantzakis,
    23:30
    0 ч. 50 хв.Eleftherios Venizelos,
    00:20
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Эгейские авиалинии
    A3-7133
    Македонія,
    23:30
    0 ч. 55 хв.Eleftherios Venizelos,
    00:25
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    00:35
    Рейс
    Ryanair
    FR-1237
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    01:25
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Skiathos,
    06:20
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7073
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:05
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    06:25
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7101
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Souda,
    06:25
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7331
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Souda,
    06:30
    Рейс
    Ryanair
    FR-2230
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Карпатос,
    06:30
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7005
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:35
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    06:35
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7301
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:25
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kos,
    06:35
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7221
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:30
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kos,
    06:35
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7221
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:30
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    06:40
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7371
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:20
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    06:40
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7371
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:20
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    06:40
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7351
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:25
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Chios,
    06:40
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7271
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:30
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Souda,
    06:40
    Рейс
    Ryanair
    FR-2230
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    I Kapodistrias,
    06:40
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7401
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    I Kapodistrias,
    06:40
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7401
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Diagoras,
    06:40
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7201
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Diagoras,
    06:40
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7201
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Argostoli,
    06:45
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7411
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:35
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Закинф,
    06:45
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7051
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:40
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mytilene,
    06:55
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7251
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:45
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Megas Alexandros,
    06:55
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7151
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:55
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Dhmokritos,
    06:55
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7141
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:55
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лимнос,
    07:05
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7261
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:55
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лимнос,
    07:05
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7261
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    07:55
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    07:05
    Рейс
    Ryanair
    FR-19
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    08:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Наксос,
    07:25
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7013
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    08:10
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    07:25
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7103
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    08:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Самос,
    07:30
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7241
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    08:25
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    07:30
    Рейс
    ELLINAIR
    EL-100
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    08:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    07:30
    Рейс
    ELLINAIR
    EL-100
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    08:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    07:30
    Рейс
    ELLINAIR
    EL-102
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    08:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    07:35
    Рейс
    Ryanair
    FR-6593
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    08:25
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Paros Community,
    07:50
    Рейс
    0B-8907
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    08:30
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Paros Community,
    07:50
    Рейс
    H1-205
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    08:30
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Skiathos,
    07:50
    Рейс
    H1-213
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    08:30
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Syros Island,
    07:55
    Рейс
    0B-8905
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    08:30
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Syros Island,
    07:55
    Рейс
    H1-291
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    08:30
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Syros Island,
    07:55
    Рейс
    Germania
    ST-9009
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    08:30
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    07:55
    Рейс
    Ryanair
    FR-6593
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    08:45
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    о. Калимнос,
    08:05
    Рейс
    H1-240
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    09:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Paros Community,
    08:10
    Рейс
    0B-8907
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    08:50
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Paros Community,
    08:10
    Рейс
    H1-205
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    08:50
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Paros Community,
    08:10
    Рейс
    Germania
    ST-9011
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    08:50
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Astypalaia,
    08:10
    Рейс
    H1-209
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    09:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Astypalaia,
    08:10
    Рейс
    Germania
    ST-9013
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    09:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    08:15
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7303
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    09:05
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Закинф,
    08:15
    Рейс
    H1-277
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    09:10
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Закинф,
    08:15
    Рейс
    Germania
    ST-9021
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    09:10
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    08:15
    Рейс
    ELLINAIR
    EL-102
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    09:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    08:20
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7105
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    09:10
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    08:20
    Рейс
    Ryanair
    FR-6593
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    09:10
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    08:20
    Рейс
    Ryanair
    FR-1233
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    09:10
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    08:35
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7373
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    09:15
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    08:40
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7353
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    09:25
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    08:40
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7353
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    09:25
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ikaria,
    08:45
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7041
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    09:35
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ikaria,
    08:50
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7041
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    09:45
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Сития,
    08:55
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7045
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:05
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Paros Community,
    09:00
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7061
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    09:40
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Наксос,
    09:00
    Рейс
    0B-8919
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    09:40
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Наксос,
    09:00
    Рейс
    H1-295
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    09:40
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Наксос,
    09:00
    Рейс
    Germania
    ST-9045
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    09:40
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Souda,
    09:10
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7333
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:00
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Наксос,
    09:15
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7017
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:00
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    09:15
    Рейс
    Volotea
    V7-4113
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:00
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kos,
    09:15
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7223
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kos,
    09:15
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7223
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Актион,
    09:20
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7235
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:15
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    09:25
    Рейс
    Volotea
    V7-4113
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:10
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    09:25
    Рейс
    ELLINAIR
    EL-30
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    09:30
    Рейс
    Volotea
    V7-4111
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:20
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Карпатос,
    09:30
    Рейс
    0B-8915
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:40
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Карпатос,
    09:30
    Рейс
    H1-211
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:40
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Paros Community,
    09:35
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7071
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:15
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    09:40
    Рейс
    Volotea
    V7-4113
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:25
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    09:40
    Рейс
    Volotea
    V7-4111
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:35
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    09:45
    Рейс
    Volotea
    V7-4111
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:35
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Dhmokritos,
    09:45
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7141
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Megas Alexandros,
    09:45
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7151
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    09:55
    Рейс
    Volotea
    V7-4113
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:40
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лимнос,
    10:00
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7261
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:50
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Paros Community,
    10:05
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7071
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:45
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    10:05
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7349
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:50
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    10:05
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7349
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    10:50
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    10:15
    Рейс
    H1-257
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:00
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    10:20
    Рейс
    ELLINAIR
    EL-819
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:10
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    10:20
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7109
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:10
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Закинф,
    10:20
    Рейс
    0B-8921
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:15
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Закинф,
    10:20
    Рейс
    H1-277
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:15
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Diagoras,
    10:20
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7203
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    о. Калимнос,
    10:20
    Рейс
    H1-240
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ioannina,
    10:20
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7161
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    10:25
    Рейс
    ELLINAIR
    EL-819
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Закинф,
    10:25
    Рейс
    0B-8928
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:20
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Закинф,
    10:25
    Рейс
    H1-225
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:20
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    10:30
    Рейс
    H1-233
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Карпатос,
    10:30
    Рейс
    0B-8913
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:40
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Карпатос,
    10:30
    Рейс
    H1-275
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:40
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Карпатос,
    10:30
    Рейс
    Germania
    ST-9015
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:40
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Diagoras,
    10:30
    Рейс
    Ryanair
    FR-1245
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:40
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Skiathos,
    10:35
    Рейс
    H1-223
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:15
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Наксос,
    10:35
    Рейс
    H1-295
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:15
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    10:35
    Рейс
    0B-8937
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:20
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    10:35
    Рейс
    H1-257
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:20
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    10:35
    Рейс
    Germania
    ST-9031
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:20
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kithira,
    10:40
    Рейс
    0B-8903
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:30
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kithira,
    10:40
    Рейс
    H1-273
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:30
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Leros,
    10:40
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7031
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    I Kapodistrias,
    10:55
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7403
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    11:55
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Souda,
    11:00
    Рейс
    Ryanair
    FR-1225
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    12:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Diagoras,
    11:05
    Рейс
    Ryanair
    FR-1245
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    12:15
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    I Kapodistrias,
    11:10
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7403
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    12:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    11:10
    Рейс
    0B-8934
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    12:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    11:10
    Рейс
    H1-233
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    12:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    11:10
    Рейс
    Germania
    ST-9022
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    12:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    11:20
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7307
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    12:10
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    I Kapodistrias,
    11:20
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7403
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    12:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kithira,
    11:25
    Рейс
    0B-8903
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    12:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kithira,
    11:25
    Рейс
    H1-273
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    12:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Наксос,
    11:35
    Рейс
    H1-244
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    12:15
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Наксос,
    11:40
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7011
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    12:25
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    11:40
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7355
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    12:25
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    11:45
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7375
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    12:25
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Paros Community,
    11:45
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7063
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    12:25
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Skiathos,
    12:05
    Рейс
    H1-223
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    12:40
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    12:05
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7111
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    12:55
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    12:10
    Рейс
    Volotea
    V7-4113
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    13:00
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Chios,
    12:35
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7273
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    13:25
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Diagoras,
    12:40
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7207
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    13:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Dhmokritos,
    12:40
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7145
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    13:45
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    12:45
    Рейс
    H1-267
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    13:30
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Skiathos,
    12:50
    Рейс
    0B-8917
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    13:30
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Skiathos,
    12:50
    Рейс
    H1-213
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    13:30
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Paros Community,
    12:50
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7071
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    13:30
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    12:55
    Рейс
    0B-8941
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    13:30
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    12:55
    Рейс
    H1-253
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    13:30
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    12:55
    Рейс
    Germania
    ST-9037
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    13:30
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    12:55
    Рейс
    Volotea
    V7-4111
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    13:45
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    13:05
    Рейс
    H1-253
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    13:40
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    13:05
    Рейс
    Germania
    ST-9037
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    13:40
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    13:05
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7357
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    13:50
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    13:15
    Рейс
    H1-283
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    14:00
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ikaria,
    13:15
    Рейс
    0B-8901
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    14:10
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ikaria,
    13:15
    Рейс
    H1-271
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    14:10
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ikaria,
    13:15
    Рейс
    Germania
    ST-9005
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    14:10
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    13:15
    Рейс
    0B-8934
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    14:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    13:15
    Рейс
    H1-233
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    14:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Карпатос,
    13:15
    Рейс
    0B-8913
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    14:25
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Карпатос,
    13:15
    Рейс
    H1-275
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    14:25
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ikaria,
    13:30
    Рейс
    0B-8901
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    14:25
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ikaria,
    13:30
    Рейс
    H1-271
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    14:25
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ikaria,
    13:30
    Рейс
    Germania
    ST-9005
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    14:25
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    о. Калимнос,
    13:40
    Рейс
    H1-240
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    14:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kithira,
    13:50
    Рейс
    0B-8903
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    14:40
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kithira,
    13:50
    Рейс
    H1-273
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    14:40
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kithira,
    13:50
    Рейс
    Germania
    ST-9007
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    14:40
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    13:50
    Рейс
    H1-233
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    14:50
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Diagoras,
    13:55
    Рейс
    Ryanair
    FR-1245
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    15:05
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kithira,
    14:00
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7057
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    14:45
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ikaria,
    14:00
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7041
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    14:55
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Souda,
    14:25
    Рейс
    Ryanair
    FR-1225
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    15:25
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    14:30
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7377
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    15:10
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    14:30
    Рейс
    H1-233
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    15:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Souda,
    14:40
    Рейс
    Ryanair
    FR-1225
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    15:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    14:45
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7115
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    15:35
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    15:15
    Рейс
    H1-251
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    16:00
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    15:15
    Рейс
    Germania
    ST-9027
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    16:00
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    15:15
    Рейс
    Ryanair
    FR-6593
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    16:05
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ikaria,
    15:15
    Рейс
    H1-271
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    16:10
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ikaria,
    15:15
    Рейс
    0B-8901
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    16:20
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Paros Community,
    15:20
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7065
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    16:00
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    15:25
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7315
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    16:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Argostoli,
    15:35
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7413
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    16:30
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Argostoli,
    15:35
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7413
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    16:30
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kithira,
    15:40
    Рейс
    H1-273
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    16:30
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Закинф,
    15:50
    Рейс
    H1-277
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    16:45
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Skiathos,
    15:55
    Рейс
    0B-8917
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    16:35
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Skiathos,
    15:55
    Рейс
    H1-213
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    16:35
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kithira,
    15:55
    Рейс
    0B-8903
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    16:45
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kithira,
    15:55
    Рейс
    H1-273
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    16:45
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Закинф,
    15:55
    Рейс
    H1-277
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    16:50
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Закинф,
    15:55
    Рейс
    Germania
    ST-9021
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    16:50
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Самос,
    15:55
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7245
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    16:50
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    16:00
    Рейс
    H1-182
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    17:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Astypalaia,
    16:05
    Рейс
    0B-8911
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    17:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Astypalaia,
    16:05
    Рейс
    H1-209
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    17:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Skiathos,
    16:10
    Рейс
    H1-213
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    16:50
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Paros Community,
    16:10
    Рейс
    H1-203
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    16:50
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ikaria,
    16:10
    Рейс
    H1-271
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    17:05
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    16:10
    Рейс
    0B-8934
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    17:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kithira,
    16:20
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7057
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    17:05
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Leros,
    16:20
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7033
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    17:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Astypalaia,
    16:30
    Рейс
    H1-209
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    17:15
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Astypalaia,
    16:30
    Рейс
    0B-8911
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    17:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Astypalaia,
    16:30
    Рейс
    Germania
    ST-9013
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    17:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Сития,
    16:35
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7045
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    17:45
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    16:40
    Рейс
    0B-8934
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    17:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    о. Калимнос,
    16:40
    Рейс
    H1-240
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    17:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Syros Island,
    16:55
    Рейс
    H1-291
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    17:30
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Наксос,
    17:00
    Рейс
    0B-8919
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    17:40
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Наксос,
    17:00
    Рейс
    H1-295
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    17:40
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    17:05
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7367
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    17:50
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    17:15
    Рейс
    Ryanair
    FR-17
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    18:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    17:25
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7121
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    18:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    17:25
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7319
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    18:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    17:45
    Рейс
    H1-255
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    18:30
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    17:45
    Рейс
    Germania
    ST-9029
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    18:30
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Chios,
    17:45
    Рейс
    0B-8945
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    18:35
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Chios,
    17:45
    Рейс
    H1-281
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    18:35
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    17:50
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7379
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    18:30
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    17:50
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7379
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    18:30
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kos,
    17:50
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7227
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    18:45
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kos,
    17:55
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7227
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    18:50
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Paros Community,
    18:00
    Рейс
    H1-203
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    18:40
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    18:00
    Рейс
    ELLINAIR
    EL-102
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    18:00
    Рейс
    Ryanair
    FR-17
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Diagoras,
    18:00
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7215
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Карпатос,
    18:10
    Рейс
    0B-8913
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:20
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Карпатос,
    18:10
    Рейс
    H1-275
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:20
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Paros Community,
    18:15
    Рейс
    H1-203
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    18:55
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    18:20
    Рейс
    Ryanair
    FR-6593
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:10
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Souda,
    18:25
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7337
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    18:25
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7119
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mytilene,
    18:25
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7255
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:20
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mytilene,
    18:25
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7255
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:20
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Astypalaia,
    18:25
    Рейс
    0B-8911
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:25
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Astypalaia,
    18:25
    Рейс
    H1-209
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:25
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Карпатос,
    18:25
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7003
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:30
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Syros Island,
    18:30
    Рейс
    0B-8905
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:05
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Syros Island,
    18:30
    Рейс
    H1-291
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:05
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Paros Community,
    18:30
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7069
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:10
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Diagoras,
    18:30
    Рейс
    Ryanair
    FR-1250
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:40
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Skiathos,
    18:35
    Рейс
    0B-8917
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:15
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Skiathos,
    18:35
    Рейс
    H1-213
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:15
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    18:35
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7389
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:15
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Наксос,
    18:35
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7015
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:20
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    18:35
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7359
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:20
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Закинф,
    18:35
    Рейс
    0B-8928
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:30
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Закинф,
    18:35
    Рейс
    H1-225
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:30
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    о. Калимнос,
    18:40
    Рейс
    H1-181
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    18:50
    Рейс
    ELLINAIR
    EL-30
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:40
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Актион,
    18:50
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7235
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:45
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Карпатос,
    18:50
    Рейс
    H1-275
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    20:00
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Карпатос,
    18:50
    Рейс
    Germania
    ST-9015
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    20:00
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    18:55
    Рейс
    ELLINAIR
    EL-30
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:45
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Paros Community,
    19:00
    Рейс
    0B-8907
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:40
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Paros Community,
    19:00
    Рейс
    H1-205
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:40
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    19:00
    Рейс
    ELLINAIR
    EL-819
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    19:50
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    19:00
    Рейс
    ELLINAIR
    EL-100
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    20:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    о. Калимнос,
    19:05
    Рейс
    H1-240
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    20:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    19:05
    Рейс
    H1-235
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    20:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    19:20
    Рейс
    H1-283
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    20:05
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    19:20
    Рейс
    Germania
    ST-9035
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    20:05
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    19:20
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7123
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    20:10
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    19:25
    Рейс
    H1-283
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    20:10
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Chios,
    19:25
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7275
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    20:10
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    I Kapodistrias,
    19:35
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7405
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    20:35
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    20:05
    Рейс
    H1-253
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    20:40
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    20:05
    Рейс
    Germania
    ST-9037
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    20:40
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Chios,
    20:05
    Рейс
    H1-281
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    20:55
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    20:10
    Рейс
    Ryanair
    FR-27
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    21:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    20:15
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7381
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    20:50
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    20:15
    Рейс
    H1-267
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    21:00
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Закинф,
    20:15
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7053
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    21:10
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    20:30
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7321
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    21:20
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    20:30
    Рейс
    H1-235
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    21:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    20:30
    Рейс
    Germania
    ST-9022
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    21:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    20:30
    Рейс
    Germania
    ST-9024
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    21:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    20:40
    Рейс
    H1-235
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    21:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Skiathos,
    20:45
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7077
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    21:30
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Skiathos,
    20:45
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7077
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    21:40
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Skiathos,
    20:50
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7077
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    21:35
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    20:55
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7127
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    21:45
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    20:55
    Рейс
    Ryanair
    FR-27
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    21:55
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Souda,
    20:55
    Рейс
    Ryanair
    FR-1230
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    21:55
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Diagoras,
    21:00
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7213
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    22:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Закинф,
    21:05
    Рейс
    H1-277
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    22:00
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    21:05
    Рейс
    H1-235
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    22:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Skiathos,
    21:10
    Рейс
    H1-213
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    21:50
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Skiathos,
    21:10
    Рейс
    Germania
    ST-9019
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    21:50
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Souda,
    21:10
    Рейс
    Ryanair
    FR-1230
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    22:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    21:15
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7361
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    22:00
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    21:15
    Рейс
    H1-235
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    22:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mykonos Greece,
    21:20
    Рейс
    Ryanair
    FR-6593
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    22:10
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    21:25
    Рейс
    Volotea
    V7-4111
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    22:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Карпатос,
    21:25
    Рейс
    H1-211
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    22:35
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Закинф,
    21:30
    Рейс
    H1-277
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    22:25
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    21:30
    Рейс
    H1-235
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    22:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Dhmokritos,
    21:30
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7147
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    22:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Dhmokritos,
    21:30
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7147
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    22:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Dhmokritos,
    21:40
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7147
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    22:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ioannina,
    21:50
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7167
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    22:50
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ioannina,
    21:50
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7167
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    22:50
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Закинф,
    21:55
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7053
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    22:50
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mytilene,
    22:00
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7259
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    22:50
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mytilene,
    22:00
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7259
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    22:50
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mytilene,
    22:00
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7259
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    22:55
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    22:05
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7323
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    22:55
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    22:05
    Рейс
    H1-235
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    23:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Megas Alexandros,
    22:30
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7155
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    23:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Карпатос,
    22:40
    Рейс
    H1-275
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    23:50
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Карпатос,
    22:40
    Рейс
    Germania
    ST-9015
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    23:50
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Chios,
    23:05
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7277
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    23:50
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Diagoras,
    23:10
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7219
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    00:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    I Kapodistrias,
    23:15
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7407
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    00:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    I Kapodistrias,
    23:15
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7407
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    00:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Santorini,
    23:15
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7365
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    23:55
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Souda,
    23:20
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7345
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    00:10
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    N Kazantzakis,
    23:30
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7327
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    00:20
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Македония,
    23:30
    Рейс
    Эгейские авиалинии
    A3-7133
    Приліт
    Eleftherios Venizelos,
    00:25
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд