Мій Anyway

Дешеві авіаквитки до Джохор-Бару

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Джохор-Бару, Малайзия
    сьогодні
    +31 ℃
    22 жовтня
    +31 ℃
    23 жовтня
    +29 ℃
    24 жовтня
    +28 ℃
    25 жовтня
    +31 ℃
    26 жовтня
    +30 ℃

    Anywayanyday пропонує зручний пошук авіарейсів в місто Джохор-Бару та допомагає вам підібрати рейс і забронювати квитки на літак на зручну дату. Замовити квитки на літак економ, бізнес і першого класу стало простіше.

    місто Джохор-Бару

    Anywayanyday пропонує зручний пошук дешевих квитків в місто Джохор-Бару: допомагає підібрати рейс і забронювати квитки на літак на потрібну дату.

    На anwyayanyday.com ви зможете знайти і придбати дешеві квитки до міста Джохор-Бару: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній і підбирає найдешевші квитки в місто Джохор-Бару.

     

    Загальна інформація про місто Джохор-Бару

     

     Підготуйтеся до свого перебування в місті Джохор-Бару перед тим, як шукати авіаквитки. місто Джохор-Бару знаходиться в Малайзии.

    Дізнайтеся про місцевий телефонний код, часовий пояс і про валюту, яка в обігу в

    Малайзии - див. Віджет з корисною інформацією зверху, праворуч від карти.

    Довідкові відомості про місто Джохор-Бару:

    Широта: 1.467.

    Довгота: 103.75.

    Код IATA: JHB.

    Континент, на якому розташований Малайзия: Азия. 

    Назва міста англійською мовою: Johor Bahru.

    Назва міста німецькою мовою: Johor Bahru.

    Назва міста українською мовою: місто Джохор-Бару.

    Назва країни англійською мовою: Malaysia.

    Назва країни німецькою мовою: Malaysia.

    Назва країни українською мовою: Малайзия.

    Назва континенту англійською мовою: Asia.

    Назва континенту німецькою мовою: Asien.

    Назва континенту українською мовою: Азія.

    Погода в місті Джохор-Бару

     Підготуйтеся до відправлення з міста Джохор-Бару: дізнайтеся  яка погода в цьому місті — див. Віджет з інформацією про погоду зверху, зліва від карти.

    Прямі рейси в місто Джохор-Бару

     

     Прямий переліт — найбільш зручний варіант авіаподорожі в місто Джохор-Бару. Про авіакомпанії, що виконують рейси в це місто, дивіться нижче в розділі «Авіакомпанії, що літають в місто Джохор-Бару».

    Перельоти з пересадкою в місті Джохор-Бару

     Якщо ви не змогли купити квиток на літак, який летить прямим рейсом в місто Джохор-Бару, завжди є запасний варіант - переліт з пересадкою.

    Якщо пересадка триває як мінімум 6 годин, ваша подорож стане ще більш насиченою — ви зможете побачити нове місце або погуляти по вулицях давно знайомого міста.

    Не забувайте про те, що чим раніше ви купуєте квиток, тим нижче його ціна. І чим ближче до дати вильоту, тим менш дешевими будуть квитки в місто Джохор-Бару.

    Старайтеся купити квитки до міста Джохор-Бару заздалегідь, щоб вибрати оптимальний варіант перельоту: за ціною, наявністю пересадок і інших параметрів.

     Аеропорти, в яких здійснюється пересадка під час польоту в місто Джохор-Бару  

     На anywayanyday.com під час пошуку авіаквитка ви можете фільтрувати варіанти перельоту по наявності пересадок: шукати тільки прямі рейси або шукати тільки рейси з пересадкою.

    Проживання в готелях міста Джохор-Бару

    Після того, як ви придбаєте квитки в місто Джохор-Бару, підберіть на anywayanyday.com оптимальний варіант проживання на час свого перебування в місті Джохор-Бару:  шукайте готелі за кількістю зірок, місцем розташування, послугами, що надаються, рейтингом TripAdvisor, популярністю, типом проживання, способом оплати і іншим параметрах.

     

    Порівняйте найдешевші готелі в місті Джохор-Бару в розділі «Готелі» сайту anywayanyday.com

     

     

    Проживання в готелях Малайзия

     Не обмежуйтеся відвідуванням тільки міста Джохор-Бару під час своєї подорожі в Малайзия - познайомтеся і з іншими містами цієї чудової країни. Заплануйте свою поїздку до сусідніх населених пунктів вже зараз: підберіть готелі в розділі «Готелі» сайту anywayanyday.com.

    Можливо, ви вирішите протягом своєї поїздки відвідати не тільки місто Джохор-Бару та інші міста Малайзия, але й поїдете за межі країни, для того щоб познайомитися з культурою інших країн регіону і континенту. Обов'язково ретельно сплануйте маршрут своєї подорожі: розрахуйте свій час, свої фінансові ресурси і свої сили. І якщо ви дійсно захочете поїхати  на таку екскурсію, сплануйте своє проживання заздалегідь: забронюйте готелі в містах, які ви оберете, регіону і континенту в розділі «Готелі» сайту anywayanyday.com.

    Пам'ятки міста Джохор-Бару

    Після того, як  ви придбаєте авіаквиток в місто Джохор-Бару, сплануйте свою поїздку так, щоб заздалегідь провести час з користю в місті Джохор-Бару: познайомтеся з цим містом за час свого перебування, дізнайтеся про всі музеї, галереї, пам'ятники та інші цікаві і незвичайні місця, гідні вашої уваги. Про визначні пам'ятки міста Джохор-Бару та про визначні пам'ятки інших міст світу, ви можете дізнатися в розсилці Anywayanyday і в наших групах в соціальних мережах.

     

    Пам’ятки Малайзия

     

    Під час своєї подорожі до Малайзию не обмежуйте своє знайомство з цією країною тільки одним містом: відвідайте інші місця і вивчіть їх пам'ятки. Про примітні, незвичайні і цікаві місця Малайзию та інших країн світу ми регулярно розповідаємо в своїх групах в соціальних мережах і в своїй щотижневій поштовій розсилці.

    Ретельно сплануйте свою поїздку перед тим, як шукати авіаквитки. місто Джохор-Бару - місто, поруч з яким розташовано багато інших цікавих місць, які, можливо, будуть вам до смаку.

    Якщо вам випаде така можливість, обов'язково відвідайте і інші країни регіону і континенту, розташовані неподалік від Малайзия: відвідайте нові міста або поверніться до давно улюблених міст. Для того щоб не пропустити місця, гідні вашої уваги, підпишіться на Anywayanyday в соціальних мережах і на розсилку Anywayanyday: ми часто розповідаємо про визначні пам'ятки різних міст світу. 

    Спецпропозиції до міста Джохор-Бару

     Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі квитків до міста Джохор-Бару. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на квитки до міста Джохор-Бару ми часто пишемо в своїй щотижневій розсилці.

    Як шукати дешеві авіаквитки  до міста Джохор-Бару

    Для того щоб знайти і купити квиток до міста Джохор-Бару  за максимально вигідною ціною, радимо дотримуватися наступних простих рекомендацій.

    По-перше, найвигідніше буде придбати авіаквиток заздалегідь, тому що квитки  до міста Джохор-Бару  з датою вильоту через 2-3 місяці, як правило, виявляються значно дешевшими, ніж квиток з датою вильоту на найближчі дні.

    По-друге, як показує досвід клієнтів Anywayanyday, найбільш вигідними все-таки є не прямі рейси до міста Джохор-Бару, а перельоти з пересадкою.

    По-третє, у досвідчених авіамандрівників є такий лайфхак: купити квиток  до міста Джохор-Бару  буде значно вигідніше у вівторок або середу, ніж в інші дні тижня.

     По-четверте, не варто забувати про бонусну програму Anywayanyday: накопичені бали  за попередні перельоти і бронювання готелів, ви можете витратити, для того щоб заощадити гроші під час  покупки нових квитків  до міста Джохор-Бару.

     По-п'яте, клієнтам Anywayanyday, які забронювали номер в готелі, надається знижка до 10% на нову покупку авіаквитків. Працює ця вигідна пропозиція і в зворотний бік: за кожну покупку аквитків до міста Джохор-Бару  ви отримуєте знижку до 10% на бронювання готелів.

    По-шосте, не забувайте про те, що ціни на авіаквитки до міста Джохор-Бару значно варіюються в залежності від конкретної дати, тому обов'язково перевіряйте ціни на квитки на літак  як мінімум на кілька сусідніх днів. В такому випадку можна знайти квиток до міста Джохор-Бару, який виявиться значно дешевшим.

     

    Найдешевші авіаквитки  на найближчі дві неділі  

    Ціна квитка до міста Джохор-Бару  дуже  залежить від часу: чим раніше ви придбаєте квиток на літак до міста Джохор-Бару, тим дешевшим він виявиться. Крім того, вартість авіаквитка варіюється в залежності від дня. Тому дуже важливо порівнювати ціни не тільки на одну конкретну дату, а й на сусідні дні - в такому випадку можна знайти і придбати авіаквиток  до міста Джохор-Бару, який виявиться значно дешевшим.

     

    Наш віджет «Динаміка цін» дозволяє провести таке порівняння швидко і зручно. Перегляньте ціни на авіаквитки до міста Джохор-Бару на найближчі два тижні і виберіть оптимальний варіант, який підходить вам і за вартістю, і за часом.

    Перельоти до міста Джохор-Бару з різних міст

      

    Якщо ви не змогли підібрати зручні та вигідні авіаквитки до міста Джохор-Бару, розгляньте альтернативну можливість — долетіти до міста Джохор-Бару з інших міст. Ймовірно, в такому випадку ви зможете організувати свою подорож більш оптимальним способом. Крім того, такий маршрут дозволить вам не тільки заощадити, але й можливо, познайомитися з новим містом, в якому ви раніше не бували.

     

    Порівняйте ціни на авіаквитки до міста Джохор-Бару з вильотом з різних міст і підберіть оптимальний варіант авіперельоту.

    Перельоти в інші міста Малайзия

     Якщо ви не знайшли необхідних авіаквитків до міста Джохор-Бару, пошукайте перельоти в інші міста Малайзия. Ви можете знайти зручний і недорогий переліт до міста, розташованого неподалік від міста Джохор-Бару, і зможете спочатку долетіти до цього міста, а звідти вже - до міста Джохор-Бару. Так ви не тільки зможете заощадити та дістатися до кінцевого пункту своєї поїздки, а й, можливо, познайомитеся з новим для себе містом.

     

    Якщо ви їдете в туристичну поїздку, то розгляньте можливість проведення своєї відпустки і в іншому місті Малайзия - в цій країні безліч місць, що представляють культурно-історичний інтерес і що пропонують своїм відвідувачам прекрасну інфраструктуру для відпочинку.

     

    Порівняйте ціни на авіаквитки до міста Джохор-Бару і на перельоти в інші міста Малайзия. Таке порівняння дозволить вам підшукати дешевий квиток до міста Джохор-Бару.

    Авіакомпанії, що літають до міста Джохор-Бару

     Ціна авіаквитків до міста Джохор-Бару може залежати не тільки від дня і часу вильоту і прильоту, а й від того, яка авіакомпанія виконує переліт. Порівняйте ціни різних перевізників, які продають авіаквитки до міста Джохор-Бару, і виберіть найбільш вигідний. 

    Оплата авіаквитків до міста Джохор-Бару

    Anywayanyday пропонує своїм клієнтам зручну оплату авіаквитків до міста Джохор-Бару. Авіаперельоти на anywayanyday.com можна оплатити 4 валютами на ваш вибір:

     

    • рублями;
    • доларами США;
    • євро;
    • українськими гривнями.

     

    Авіаквитки до міста Джохор-Бару можна оплатити 2 різними способами на ваш вибір:

    • банківською карткою;
    • готівкою.

    Бронювання авіаквитків до міста Джохор-Бару

     

    Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі anywayanyday.com можуть попередньо забронювати авіаквитки до міста Джохор-Бару та оплатити їх пізніше - протягом 3 діб. Про будь-які зміни в бронюванні клієнт Anywayanyday оповіщається SMS-повідомленням та листом по електронній пошті.

     

    Повернення і обмін авіаквитків до міста Джохор-Бару

     

    Авіаквитки на Anywayanyday  на багато напрямків можна обміняти без участі оператора служби підтримки - на такому квитку повинний бути напис «Онлайн-обмін». Якщо під час покупки ваших авіаквитків до міста Джохор-Бару ви бачили такий напис, це означає, що ви зможете обміняти свій квиток дуже швидко.

     

    Втім, звичайні обміни та повернення авіаквитків до міста Джохор-Бару і за іншими напрямками оформлюються дуже швидко і без будь-яких проблем. Служба підтримки Anywayanyday працює цілодобово, без свят і вихідних: співробітники кол-центру оперативно допоможуть оформити повернення або обмін авіаквитків до міста Джохор-Бару в будь-який час дня і ночі.

     

    Покупка авіаквитків до міста Джохор-Бару через мобильний додаток Anywayanyday.com

    Авіаквитки до міста Джохор-Бару ви можете знайти і придбати не тільки на сайті anywayanyday, але і через мобільні додатки - для пристроїв на операційних системах iOS, Android і Windows Phone 8. У мобільних додатках доступні обмін і повернення авіаквитків, а також багато додаткових послуг: страховки, квитки на аероекспрес і т.д.

     

    • Чашка кави
      Чашка кави
      ~ 121.3
    • Хліб
      Хліб
      ~ 41.4
    • Келих пива
      Келих пива
      ~ 128.3
    • Квиток на автобус
      Квиток на автобус
      ~ 28.8

    Розклад авіарейсів
    Джохор-Бару

    без пересадок на 21 жовтня 2017

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Malindo Air
    OD-1215
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    02:05
    1 ч. 0 хв.Sultan Ismail,
    03:05
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-5331
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    02:10
    1 ч. 0 хв.Sultan Ismail,
    03:10
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-6046
    Куала-Лумпур, Термінал 2
    02:15
    0 ч. 50 хв.Sultan Ismail,
    03:05
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-6413
    Penang,
    02:15
    1 ч. 10 хв.Sultan Ismail,
    03:25
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malindo Air
    OD-1205
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    02:30
    1 ч. 0 хв.Sultan Ismail,
    03:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-5413
    Kuching,
    02:55
    1 ч. 25 хв.Sultan Ismail,
    04:20
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-5333
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    03:10
    1 ч. 0 хв.Sultan Ismail,
    04:10
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malindo Air
    OD-1213
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    04:10
    1 ч. 0 хв.Sultan Ismail,
    05:10
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malindo Air
    OD-1219
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    04:20
    1 ч. 0 хв.Sultan Ismail,
    05:20
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-5301
    Kota Kinabalu, Термінал 1
    04:45
    2 ч. 15 хв.Sultan Ismail,
    07:00
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-6051
    Куала-Лумпур, Термінал 2
    04:50
    0 ч. 55 хв.Sultan Ismail,
    05:45
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-1491
    Tan Son Nhut, Термінал 2
    04:50
    1 ч. 50 хв.Sultan Ismail,
    06:40
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Emirates
    EK-3304
    Куала-Лумпур, Термінал M
    05:00
    0 ч. 50 хв.Sultan Ismail,
    05:50
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-1039
    Куала-Лумпур, Термінал M
    05:00
    0 ч. 50 хв.Sultan Ismail,
    05:50
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-5337
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    05:05
    1 ч. 0 хв.Sultan Ismail,
    06:05
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-5301
    Kota Kinabalu, Термінал 1
    05:05
    2 ч. 15 хв.Sultan Ismail,
    07:20
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-5013
    Сібу,
    06:50
    1 ч. 35 хв.Sultan Ismail,
    08:25
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-5341
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    07:05
    1 ч. 0 хв.Sultan Ismail,
    08:05
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-6042
    Куала-Лумпур, Термінал 2
    07:30
    0 ч. 50 хв.Sultan Ismail,
    08:20
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malindo Air
    OD-1209
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    07:35
    1 ч. 0 хв.Sultan Ismail,
    08:35
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-9936
    Куала-Лумпур, Термінал 2
    08:10
    1 ч. 5 хв.Sultan Ismail,
    09:15
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malindo Air
    OD-1203
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    08:35
    1 ч. 0 хв.Sultan Ismail,
    09:35
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-5417
    Kuching,
    08:55
    1 ч. 25 хв.Sultan Ismail,
    10:20
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-5419
    Kuching,
    08:55
    1 ч. 25 хв.Sultan Ismail,
    10:20
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-6417
    Penang,
    09:00
    1 ч. 10 хв.Sultan Ismail,
    10:10
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-5343
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    09:10
    1 ч. 0 хв.Sultan Ismail,
    10:10
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Philippine Airlines
    PR-3500
    Куала-Лумпур,
    09:50
    0 ч. 50 хв.Sultan Ismail,
    10:40
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Royal Brunei
    BI-3009
    Куала-Лумпур, Термінал M
    09:50
    0 ч. 50 хв.Sultan Ismail,
    10:40
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    China Airlines
    CI-9405
    Куала-Лумпур, Термінал M
    09:50
    0 ч. 50 хв.Sultan Ismail,
    10:40
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Emirates
    EK-3306
    Куала-Лумпур, Термінал M
    09:50
    0 ч. 50 хв.Sultan Ismail,
    10:40
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Garuda Indonesia
    GA-9379
    Куала-Лумпур, Термінал M
    09:50
    0 ч. 50 хв.Sultan Ismail,
    10:40
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-1051
    Куала-Лумпур, Термінал M
    09:50
    0 ч. 50 хв.Sultan Ismail,
    10:40
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-6044
    Куала-Лумпур, Термінал 2
    10:10
    0 ч. 55 хв.Sultan Ismail,
    11:05
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malindo Air
    OD-1211
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    10:25
    1 ч. 0 хв.Sultan Ismail,
    11:25
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-5345
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    11:50
    1 ч. 0 хв.Sultan Ismail,
    12:50
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-6040
    Куала-Лумпур, Термінал 2
    11:55
    0 ч. 50 хв.Sultan Ismail,
    12:45
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-6415
    Penang,
    12:20
    1 ч. 10 хв.Sultan Ismail,
    13:30
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-5303
    Kota Kinabalu, Термінал 1
    12:20
    2 ч. 15 хв.Sultan Ismail,
    14:35
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Philippine Airlines
    PR-3502
    Куала-Лумпур,
    12:45
    0 ч. 50 хв.Sultan Ismail,
    13:35
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Emirates
    EK-3308
    Куала-Лумпур, Термінал M
    12:45
    0 ч. 50 хв.Sultan Ismail,
    13:35
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-1057
    Куала-Лумпур, Термінал M
    12:45
    0 ч. 50 хв.Sultan Ismail,
    13:35
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malindo Air
    OD-1201
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    12:45
    1 ч. 0 хв.Sultan Ismail,
    13:45
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-5347
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    13:10
    1 ч. 0 хв.Sultan Ismail,
    14:10
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-5417
    Kuching,
    13:20
    1 ч. 25 хв.Sultan Ismail,
    14:45
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-5303
    Kota Kinabalu, Термінал 1
    13:20
    2 ч. 15 хв.Sultan Ismail,
    15:35
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-6044
    Куала-Лумпур, Термінал 2
    13:45
    0 ч. 55 хв.Sultan Ismail,
    14:40
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-5597
    Тавау,
    14:05
    2 ч. 30 хв.Sultan Ismail,
    16:35
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malindo Air
    OD-1207
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    14:20
    1 ч. 0 хв.Sultan Ismail,
    15:20
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-5031
    Miri,
    14:45
    1 ч. 50 хв.Sultan Ismail,
    16:35
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-5491
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    15:10
    1 ч. 0 хв.Sultan Ismail,
    16:10
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malindo Air
    OD-1217
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    15:40
    1 ч. 0 хв.Sultan Ismail,
    16:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-6048
    Куала-Лумпур, Термінал 2
    16:20
    0 ч. 55 хв.Sultan Ismail,
    17:15
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-6419
    Penang,
    16:40
    1 ч. 10 хв.Sultan Ismail,
    17:50
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Emirates
    EK-3310
    Куала-Лумпур, Термінал M
    16:45
    0 ч. 50 хв.Sultan Ismail,
    17:35
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Garuda Indonesia
    GA-9381
    Куала-Лумпур, Термінал M
    16:45
    0 ч. 50 хв.Sultan Ismail,
    17:35
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Malaysia Airline
    MH-1063
    Куала-Лумпур, Термінал M
    16:45
    0 ч. 50 хв.Sultan Ismail,
    17:35
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-6419
    Penang,
    16:45
    1 ч. 10 хв.Sultan Ismail,
    17:55
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-1808
    Дон Муанг, Термінал 1
    16:45
    2 ч. 14 хв.Sultan Ismail,
    18:59
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-5411
    Kuching,
    16:50
    1 ч. 25 хв.Sultan Ismail,
    18:15
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    AirAsia
    AK-5411
    Kuching,
    17:50
    1 ч. 25 хв.Sultan Ismail,
    19:15
    Airbus A320Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    02:05
    Рейс
    Malindo Air
    OD-1215
    Приліт
    Sultan Ismail,
    03:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    02:10
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-5331
    Приліт
    Sultan Ismail,
    03:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал 2
    02:15
    Рейс
    AirAsia
    AK-6046
    Приліт
    Sultan Ismail,
    03:05
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Penang,
    02:15
    Рейс
    AirAsia
    AK-6413
    Приліт
    Sultan Ismail,
    03:25
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    02:30
    Рейс
    Malindo Air
    OD-1205
    Приліт
    Sultan Ismail,
    03:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kuching,
    02:55
    Рейс
    AirAsia
    AK-5413
    Приліт
    Sultan Ismail,
    04:20
    В дорозі
    1 ч. 25 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    03:10
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-5333
    Приліт
    Sultan Ismail,
    04:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    04:10
    Рейс
    Malindo Air
    OD-1213
    Приліт
    Sultan Ismail,
    05:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    04:20
    Рейс
    Malindo Air
    OD-1219
    Приліт
    Sultan Ismail,
    05:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kota Kinabalu, Термінал 1
    04:45
    Рейс
    AirAsia
    AK-5301
    Приліт
    Sultan Ismail,
    07:00
    В дорозі
    2 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал 2
    04:50
    Рейс
    AirAsia
    AK-6051
    Приліт
    Sultan Ismail,
    05:45
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Tan Son Nhut, Термінал 2
    04:50
    Рейс
    AirAsia
    AK-1491
    Приліт
    Sultan Ismail,
    06:40
    В дорозі
    1 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    05:00
    Рейс
    Emirates
    EK-3304
    Приліт
    Sultan Ismail,
    05:50
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    05:00
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-1039
    Приліт
    Sultan Ismail,
    05:50
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    05:05
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-5337
    Приліт
    Sultan Ismail,
    06:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kota Kinabalu, Термінал 1
    05:05
    Рейс
    AirAsia
    AK-5301
    Приліт
    Sultan Ismail,
    07:20
    В дорозі
    2 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Сибу,
    06:50
    Рейс
    AirAsia
    AK-5013
    Приліт
    Sultan Ismail,
    08:25
    В дорозі
    1 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    07:05
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-5341
    Приліт
    Sultan Ismail,
    08:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал 2
    07:30
    Рейс
    AirAsia
    AK-6042
    Приліт
    Sultan Ismail,
    08:20
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    07:35
    Рейс
    Malindo Air
    OD-1209
    Приліт
    Sultan Ismail,
    08:35
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал 2
    08:10
    Рейс
    AirAsia
    AK-9936
    Приліт
    Sultan Ismail,
    09:15
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    08:35
    Рейс
    Malindo Air
    OD-1203
    Приліт
    Sultan Ismail,
    09:35
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kuching,
    08:55
    Рейс
    AirAsia
    AK-5417
    Приліт
    Sultan Ismail,
    10:20
    В дорозі
    1 ч. 25 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kuching,
    08:55
    Рейс
    AirAsia
    AK-5419
    Приліт
    Sultan Ismail,
    10:20
    В дорозі
    1 ч. 25 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Penang,
    09:00
    Рейс
    AirAsia
    AK-6417
    Приліт
    Sultan Ismail,
    10:10
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    09:10
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-5343
    Приліт
    Sultan Ismail,
    10:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур,
    09:50
    Рейс
    Philippine Airlines
    PR-3500
    Приліт
    Sultan Ismail,
    10:40
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    09:50
    Рейс
    Royal Brunei
    BI-3009
    Приліт
    Sultan Ismail,
    10:40
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    09:50
    Рейс
    China Airlines
    CI-9405
    Приліт
    Sultan Ismail,
    10:40
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    09:50
    Рейс
    Emirates
    EK-3306
    Приліт
    Sultan Ismail,
    10:40
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    09:50
    Рейс
    Garuda Indonesia
    GA-9379
    Приліт
    Sultan Ismail,
    10:40
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    09:50
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-1051
    Приліт
    Sultan Ismail,
    10:40
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал 2
    10:10
    Рейс
    AirAsia
    AK-6044
    Приліт
    Sultan Ismail,
    11:05
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    10:25
    Рейс
    Malindo Air
    OD-1211
    Приліт
    Sultan Ismail,
    11:25
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    11:50
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-5345
    Приліт
    Sultan Ismail,
    12:50
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал 2
    11:55
    Рейс
    AirAsia
    AK-6040
    Приліт
    Sultan Ismail,
    12:45
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Penang,
    12:20
    Рейс
    AirAsia
    AK-6415
    Приліт
    Sultan Ismail,
    13:30
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kota Kinabalu, Термінал 1
    12:20
    Рейс
    AirAsia
    AK-5303
    Приліт
    Sultan Ismail,
    14:35
    В дорозі
    2 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур,
    12:45
    Рейс
    Philippine Airlines
    PR-3502
    Приліт
    Sultan Ismail,
    13:35
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    12:45
    Рейс
    Emirates
    EK-3308
    Приліт
    Sultan Ismail,
    13:35
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    12:45
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-1057
    Приліт
    Sultan Ismail,
    13:35
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    12:45
    Рейс
    Malindo Air
    OD-1201
    Приліт
    Sultan Ismail,
    13:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    13:10
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-5347
    Приліт
    Sultan Ismail,
    14:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kuching,
    13:20
    Рейс
    AirAsia
    AK-5417
    Приліт
    Sultan Ismail,
    14:45
    В дорозі
    1 ч. 25 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kota Kinabalu, Термінал 1
    13:20
    Рейс
    AirAsia
    AK-5303
    Приліт
    Sultan Ismail,
    15:35
    В дорозі
    2 ч. 15 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал 2
    13:45
    Рейс
    AirAsia
    AK-6044
    Приліт
    Sultan Ismail,
    14:40
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Тавау,
    14:05
    Рейс
    AirAsia
    AK-5597
    Приліт
    Sultan Ismail,
    16:35
    В дорозі
    2 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    14:20
    Рейс
    Malindo Air
    OD-1207
    Приліт
    Sultan Ismail,
    15:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Miri,
    14:45
    Рейс
    AirAsia
    AK-5031
    Приліт
    Sultan Ismail,
    16:35
    В дорозі
    1 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    15:10
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-5491
    Приліт
    Sultan Ismail,
    16:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sultan Abdul Aziz Shah,
    15:40
    Рейс
    Malindo Air
    OD-1217
    Приліт
    Sultan Ismail,
    16:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал 2
    16:20
    Рейс
    AirAsia
    AK-6048
    Приліт
    Sultan Ismail,
    17:15
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Penang,
    16:40
    Рейс
    AirAsia
    AK-6419
    Приліт
    Sultan Ismail,
    17:50
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    16:45
    Рейс
    Emirates
    EK-3310
    Приліт
    Sultan Ismail,
    17:35
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    16:45
    Рейс
    Garuda Indonesia
    GA-9381
    Приліт
    Sultan Ismail,
    17:35
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Куала-Лумпур, Термінал M
    16:45
    Рейс
    Malaysia Airline
    MH-1063
    Приліт
    Sultan Ismail,
    17:35
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Penang,
    16:45
    Рейс
    AirAsia
    AK-6419
    Приліт
    Sultan Ismail,
    17:55
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Дон Муанг, Термінал 1
    16:45
    Рейс
    AirAsia
    AK-1808
    Приліт
    Sultan Ismail,
    18:59
    В дорозі
    2 ч. 14 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kuching,
    16:50
    Рейс
    AirAsia
    AK-5411
    Приліт
    Sultan Ismail,
    18:15
    В дорозі
    1 ч. 25 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kuching,
    17:50
    Рейс
    AirAsia
    AK-5411
    Приліт
    Sultan Ismail,
    19:15
    В дорозі
    1 ч. 25 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд