Мій Anyway

Аеропорт Shang Yi

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Кінмень, Тайвань
    сьогодні
    +23 ℃
    23 квітня
    +29 ℃
    24 квітня
    +30 ℃
    25 квітня
    +30 ℃
    26 квітня
    +30 ℃
    27 квітня
    +26 ℃

    Anywayanyday пропонує зручний пошук дешевих квитків з вильотом з аеропорту Shang Yi: допомагає підібрати рейс і забронювати квитки на потрібну дату.

    На anywayanyday.com ви зможете знайти і придбати дешеві квитки: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній та підбирає найдешевші квитки.

    До речі, якщо ви не знали, повідомляємо: на anywayanyday.com можна відфільтрувати варіанти перельоту за аеропортом вильоту і прильоту. Це дозволить вам сформувати найбільш оптимальний маршрут вашої авіаподорожі.

    Загальна інформація про аеропорт Shang Yi

    Місто, в якому знаходиться аеропорт: Кінмень, Тайвань.

    Інформація про місцевий телефонноий код, часовий пояс і про валюту, яка в обігу в , - див. віджет з корисною інформацією зверху, праворуч від карти.

    Код IATA: KNH.

    Адресу, телефони довідкових служб і додаткову інформацію про аеропорт Shang Yi ви можете дізнатися на офіційному сайті аеропорту. 

     Погода в місті, в якому знаходиться аеропорт Shang Yi

    Дізнайтеся яка погода в місті - див. Віджет з інформацією про погоду вгорі, зліва від карти.

     Як дістатися  аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з міста до аеропорту Shang Yi, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати до аеропорту Shang Yi на автомобілі.

     Як дістатися міста з аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з Shang Yi до міста, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати з аеропорту Shang Yi до міста на автомобілі.

     Рейси, що вилітають з аеропорту та онлайн-табло Shang Yi

     Онлайн-Табло вильотів можна переглянути на сторінці «Вильоти з аеропорту Shang Yi».

     

    Для того щоб зареєструватися і потрапити на рейс, що вилітає з Shang Yi, вам знадобиться тільки паспорт.

    Рейси, що прилітають в аеропорт Shang Yi

     Онлайн-Табло прильотів можна подивитися на сторінці «Прильоти в аеропорт Shang Yi».

     Спецпропозиції з аеропорту Shang Yi

    Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі квитків з вильотом з аеропорту Shang Yi. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на авіаквитки ми часто пишемо в своїй щотижневій розсилці.

     Найдешевші авіаквитки на найближчі два тижня

     Ціна квитка дуже залежить від часу: чим раніше вам вдасться придбати квиток на літак, тим дешевшим він виявиться. Крім того, вартість авіаквитка варіюється в залежності від дня. Тому дуже важливо порівнювати ціни не тільки на одну конкретну дату, а й на сусідні дні - в такому випадку можна знайти і купити квиток з вильотом з аеропорту Shang Yi airport, який виявиться значно дешевшим.

     Наш віджет «Динаміка цін» дозволяє провести таке порівняння швидко і зручно. Перегляньте ціни на авіаквитки на найближчі два тижні та виберіть оптимальний варіант, який підходить вам і за вартістю, і за часом.

    Авіакомпанії, що літають з аеропорту

    Ціна авіаквитків може залежати не тільки від дня і часу вильоту і прильоту, а й від того, яка авіакомпанія виконує переліт. Порівняйте ціни різних перевізників, що літають з аеропорту Shang Yi, та виберіть найбільш вигідний варіант.

     Оплата авіаквитків на anywayanyday.com

     

    Anywayanyday пропонує своїм клієнтам зручно оплатити авіаквитки. Авіаперельоти на anywayanyday.com оплачуються 5 валютами на ваш вибір:

     

    • рублями;
    • доларами США;
    • євро;
    • швейцарськими франками;
    • українськими гривнями.

     

    Авіаквитки оплачуються 2 різними способами на ваш вибір:

     

    • банківською карткою;
    • готівкою.

     Бронювання авіаквитків на anywayanyday.com

    Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі anywayanyday.com можуть попередньо забронювати авіаквитки і оплатити їх пізніше - протягом 3 діб. Про будь-які зміни в бронюванні клієнта Anywayanyday повідомляють SMS-повідомленням та листом по електронній пошті.

    • Чашка кави
      Чашка кави
      ~ 211.1
    • Хліб
      Хліб
      ~ 120.2
    • Келих пива
      Келих пива
      ~ 57.6
    • Квиток на автобус
      Квиток на автобус
      ~ 9.6

    Розклад авіарейсів
    Shang Yi

    без пересадок на 22 квітня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Uni Air
    B7-8912
    Shang Yi,
    03:30
    1 ч. 0 хв.Kaohsiung, Термінал D
    04:30
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Mandarin Airlines
    AE-1262
    Shang Yi,
    03:50
    1 ч. 0 хв.Sung Shan, Термінал 2
    04:50
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8802
    Shang Yi,
    03:55
    1 ч. 0 хв.Sung Shan, Термінал 2
    04:55
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8802
    Shang Yi,
    03:55
    1 ч. 10 хв.Sung Shan, Термінал 2
    05:05
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8806
    Shang Yi,
    04:30
    1 ч. 10 хв.Sung Shan, Термінал 2
    05:40
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-9226
    Shang Yi,
    06:00
    0 ч. 50 хв.Kaohsiung, Термінал D
    06:50
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8996
    Shang Yi,
    06:20
    0 ч. 45 хв.Makung,
    07:05
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Mandarin Airlines
    AE-1264
    Shang Yi,
    06:30
    1 ч. 0 хв.Sung Shan, Термінал 2
    07:30
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8810
    Shang Yi,
    06:40
    1 ч. 10 хв.Sung Shan, Термінал 2
    07:50
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8916
    Shang Yi,
    06:50
    1 ч. 0 хв.Kaohsiung, Термінал D
    07:50
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Mandarin Airlines
    AE-1266
    Shang Yi,
    07:10
    1 ч. 0 хв.Sung Shan, Термінал 2
    08:10
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8812
    Shang Yi,
    07:40
    1 ч. 0 хв.Sung Shan, Термінал 2
    08:40
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8812
    Shang Yi,
    07:40
    1 ч. 10 хв.Sung Shan, Термінал 2
    08:50
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-9228
    Shang Yi,
    07:50
    1 ч. 0 хв.Kaohsiung, Термінал D
    08:50
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-9230
    Shang Yi,
    08:50
    1 ч. 0 хв.Kaohsiung, Термінал D
    09:50
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8816
    Shang Yi,
    08:50
    1 ч. 10 хв.Sung Shan, Термінал 2
    10:00
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-9230
    Shang Yi,
    09:30
    0 ч. 50 хв.Kaohsiung, Термінал D
    10:20
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Mandarin Airlines
    AE-1268
    Shang Yi,
    09:45
    1 ч. 0 хв.Sung Shan, Термінал 2
    10:45
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Mandarin Airlines
    AE-1270
    Shang Yi,
    10:10
    1 ч. 0 хв.Sung Shan, Термінал 2
    11:10
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8820
    Shang Yi,
    10:20
    1 ч. 10 хв.Sung Shan, Термінал 2
    11:30
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8822
    Shang Yi,
    11:25
    1 ч. 0 хв.Sung Shan, Термінал 2
    12:25
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8826
    Shang Yi,
    12:30
    1 ч. 10 хв.Sung Shan, Термінал 2
    13:40
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Mandarin Airlines
    AE-1272
    Shang Yi,
    13:20
    1 ч. 0 хв.Sung Shan, Термінал 2
    14:20
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8830
    Shang Yi,
    14:00
    1 ч. 10 хв.Sung Shan, Термінал 2
    15:10
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8920
    Shang Yi,
    14:10
    1 ч. 0 хв.Kaohsiung, Термінал D
    15:10
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8836
    Shang Yi,
    15:10
    1 ч. 0 хв.Sung Shan, Термінал 2
    16:10
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8836
    Shang Yi,
    15:10
    1 ч. 10 хв.Sung Shan, Термінал 2
    16:20
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    03:30
    Рейс
    Uni Air
    B7-8912
    Приліт
    Kaohsiung, Термінал D
    04:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    03:50
    Рейс
    Mandarin Airlines
    AE-1262
    Приліт
    Sung Shan, Термінал 2
    04:50
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    03:55
    Рейс
    Uni Air
    B7-8802
    Приліт
    Sung Shan, Термінал 2
    04:55
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    03:55
    Рейс
    Uni Air
    B7-8802
    Приліт
    Sung Shan, Термінал 2
    05:05
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    04:30
    Рейс
    Uni Air
    B7-8806
    Приліт
    Sung Shan, Термінал 2
    05:40
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    06:00
    Рейс
    Uni Air
    B7-9226
    Приліт
    Kaohsiung, Термінал D
    06:50
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    06:20
    Рейс
    Uni Air
    B7-8996
    Приліт
    Makung,
    07:05
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    06:30
    Рейс
    Mandarin Airlines
    AE-1264
    Приліт
    Sung Shan, Термінал 2
    07:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    06:40
    Рейс
    Uni Air
    B7-8810
    Приліт
    Sung Shan, Термінал 2
    07:50
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    06:50
    Рейс
    Uni Air
    B7-8916
    Приліт
    Kaohsiung, Термінал D
    07:50
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    07:10
    Рейс
    Mandarin Airlines
    AE-1266
    Приліт
    Sung Shan, Термінал 2
    08:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    07:40
    Рейс
    Uni Air
    B7-8812
    Приліт
    Sung Shan, Термінал 2
    08:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    07:40
    Рейс
    Uni Air
    B7-8812
    Приліт
    Sung Shan, Термінал 2
    08:50
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    07:50
    Рейс
    Uni Air
    B7-9228
    Приліт
    Kaohsiung, Термінал D
    08:50
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    08:50
    Рейс
    Uni Air
    B7-9230
    Приліт
    Kaohsiung, Термінал D
    09:50
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    08:50
    Рейс
    Uni Air
    B7-8816
    Приліт
    Sung Shan, Термінал 2
    10:00
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    09:30
    Рейс
    Uni Air
    B7-9230
    Приліт
    Kaohsiung, Термінал D
    10:20
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    09:45
    Рейс
    Mandarin Airlines
    AE-1268
    Приліт
    Sung Shan, Термінал 2
    10:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    10:10
    Рейс
    Mandarin Airlines
    AE-1270
    Приліт
    Sung Shan, Термінал 2
    11:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    10:20
    Рейс
    Uni Air
    B7-8820
    Приліт
    Sung Shan, Термінал 2
    11:30
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    11:25
    Рейс
    Uni Air
    B7-8822
    Приліт
    Sung Shan, Термінал 2
    12:25
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    12:30
    Рейс
    Uni Air
    B7-8826
    Приліт
    Sung Shan, Термінал 2
    13:40
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    13:20
    Рейс
    Mandarin Airlines
    AE-1272
    Приліт
    Sung Shan, Термінал 2
    14:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    14:00
    Рейс
    Uni Air
    B7-8830
    Приліт
    Sung Shan, Термінал 2
    15:10
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    14:10
    Рейс
    Uni Air
    B7-8920
    Приліт
    Kaohsiung, Термінал D
    15:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    15:10
    Рейс
    Uni Air
    B7-8836
    Приліт
    Sung Shan, Термінал 2
    16:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Shang Yi,
    15:10
    Рейс
    Uni Air
    B7-8836
    Приліт
    Sung Shan, Термінал 2
    16:20
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

    Розклад авіарейсів
    Shang Yi

    без пересадок на 22 квітня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Uni Air
    B7-8911
    Kaohsiung, Термінал D
    01:50
    1 ч. 5 хв.Shang Yi,
    02:55
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8801
    Sung Shan, Термінал 2
    02:00
    1 ч. 5 хв.Shang Yi,
    03:05
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8801
    Sung Shan, Термінал 2
    02:00
    1 ч. 20 хв.Shang Yi,
    03:20
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Mandarin Airlines
    AE-1261
    Sung Shan, Термінал 2
    02:10
    1 ч. 0 хв.Shang Yi,
    03:10
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8805
    Sung Shan, Термінал 2
    02:40
    1 ч. 20 хв.Shang Yi,
    04:00
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8807
    Sung Shan, Термінал 2
    03:20
    1 ч. 20 хв.Shang Yi,
    04:40
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-9225
    Kaohsiung, Термінал D
    04:00
    0 ч. 50 хв.Shang Yi,
    04:50
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8809
    Sung Shan, Термінал 2
    04:40
    1 ч. 20 хв.Shang Yi,
    06:00
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Mandarin Airlines
    AE-1263
    Sung Shan, Термінал 2
    05:00
    1 ч. 0 хв.Shang Yi,
    06:00
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8915
    Kaohsiung, Термінал D
    05:05
    1 ч. 5 хв.Shang Yi,
    06:10
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Mandarin Airlines
    AE-1265
    Sung Shan, Термінал 2
    05:25
    1 ч. 0 хв.Shang Yi,
    06:25
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8811
    Sung Shan, Термінал 2
    05:35
    1 ч. 5 хв.Shang Yi,
    06:40
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8811
    Sung Shan, Термінал 2
    05:35
    1 ч. 20 хв.Shang Yi,
    06:55
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-9227
    Kaohsiung, Термінал D
    06:00
    1 ч. 5 хв.Shang Yi,
    07:05
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8815
    Sung Shan, Термінал 2
    06:20
    1 ч. 20 хв.Shang Yi,
    07:40
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8995
    Makung,
    07:40
    0 ч. 40 хв.Shang Yi,
    08:20
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-9229
    Kaohsiung, Термінал D
    07:40
    0 ч. 50 хв.Shang Yi,
    08:30
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Mandarin Airlines
    AE-1267
    Sung Shan, Термінал 2
    08:10
    1 ч. 0 хв.Shang Yi,
    09:10
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8819
    Sung Shan, Термінал 2
    08:30
    1 ч. 20 хв.Shang Yi,
    09:50
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Mandarin Airlines
    AE-1269
    Sung Shan, Термінал 2
    08:40
    1 ч. 0 хв.Shang Yi,
    09:40
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8821
    Sung Shan, Термінал 2
    09:30
    1 ч. 5 хв.Shang Yi,
    10:35
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-9229
    Kaohsiung, Термінал D
    10:30
    1 ч. 5 хв.Shang Yi,
    11:35
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8825
    Sung Shan, Термінал 2
    10:30
    1 ч. 20 хв.Shang Yi,
    11:50
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Mandarin Airlines
    AE-1271
    Sung Shan, Термінал 2
    11:40
    1 ч. 0 хв.Shang Yi,
    12:40
    Embraer ERJ-190Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8829
    Sung Shan, Термінал 2
    12:00
    1 ч. 20 хв.Shang Yi,
    13:20
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8919
    Kaohsiung, Термінал D
    12:20
    1 ч. 5 хв.Shang Yi,
    13:25
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8835
    Sung Shan, Термінал 2
    13:20
    1 ч. 5 хв.Shang Yi,
    14:25
    Airbus A321Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Uni Air
    B7-8835
    Sung Shan, Термінал 2
    13:20
    1 ч. 20 хв.Shang Yi,
    14:40
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kaohsiung, Термінал D
    01:50
    Рейс
    Uni Air
    B7-8911
    Приліт
    Shang Yi,
    02:55
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sung Shan, Термінал 2
    02:00
    Рейс
    Uni Air
    B7-8801
    Приліт
    Shang Yi,
    03:05
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sung Shan, Термінал 2
    02:00
    Рейс
    Uni Air
    B7-8801
    Приліт
    Shang Yi,
    03:20
    В дорозі
    1 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sung Shan, Термінал 2
    02:10
    Рейс
    Mandarin Airlines
    AE-1261
    Приліт
    Shang Yi,
    03:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sung Shan, Термінал 2
    02:40
    Рейс
    Uni Air
    B7-8805
    Приліт
    Shang Yi,
    04:00
    В дорозі
    1 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sung Shan, Термінал 2
    03:20
    Рейс
    Uni Air
    B7-8807
    Приліт
    Shang Yi,
    04:40
    В дорозі
    1 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kaohsiung, Термінал D
    04:00
    Рейс
    Uni Air
    B7-9225
    Приліт
    Shang Yi,
    04:50
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sung Shan, Термінал 2
    04:40
    Рейс
    Uni Air
    B7-8809
    Приліт
    Shang Yi,
    06:00
    В дорозі
    1 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sung Shan, Термінал 2
    05:00
    Рейс
    Mandarin Airlines
    AE-1263
    Приліт
    Shang Yi,
    06:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kaohsiung, Термінал D
    05:05
    Рейс
    Uni Air
    B7-8915
    Приліт
    Shang Yi,
    06:10
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sung Shan, Термінал 2
    05:25
    Рейс
    Mandarin Airlines
    AE-1265
    Приліт
    Shang Yi,
    06:25
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sung Shan, Термінал 2
    05:35
    Рейс
    Uni Air
    B7-8811
    Приліт
    Shang Yi,
    06:40
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sung Shan, Термінал 2
    05:35
    Рейс
    Uni Air
    B7-8811
    Приліт
    Shang Yi,
    06:55
    В дорозі
    1 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kaohsiung, Термінал D
    06:00
    Рейс
    Uni Air
    B7-9227
    Приліт
    Shang Yi,
    07:05
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sung Shan, Термінал 2
    06:20
    Рейс
    Uni Air
    B7-8815
    Приліт
    Shang Yi,
    07:40
    В дорозі
    1 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Makung,
    07:40
    Рейс
    Uni Air
    B7-8995
    Приліт
    Shang Yi,
    08:20
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kaohsiung, Термінал D
    07:40
    Рейс
    Uni Air
    B7-9229
    Приліт
    Shang Yi,
    08:30
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sung Shan, Термінал 2
    08:10
    Рейс
    Mandarin Airlines
    AE-1267
    Приліт
    Shang Yi,
    09:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sung Shan, Термінал 2
    08:30
    Рейс
    Uni Air
    B7-8819
    Приліт
    Shang Yi,
    09:50
    В дорозі
    1 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sung Shan, Термінал 2
    08:40
    Рейс
    Mandarin Airlines
    AE-1269
    Приліт
    Shang Yi,
    09:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sung Shan, Термінал 2
    09:30
    Рейс
    Uni Air
    B7-8821
    Приліт
    Shang Yi,
    10:35
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kaohsiung, Термінал D
    10:30
    Рейс
    Uni Air
    B7-9229
    Приліт
    Shang Yi,
    11:35
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sung Shan, Термінал 2
    10:30
    Рейс
    Uni Air
    B7-8825
    Приліт
    Shang Yi,
    11:50
    В дорозі
    1 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sung Shan, Термінал 2
    11:40
    Рейс
    Mandarin Airlines
    AE-1271
    Приліт
    Shang Yi,
    12:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sung Shan, Термінал 2
    12:00
    Рейс
    Uni Air
    B7-8829
    Приліт
    Shang Yi,
    13:20
    В дорозі
    1 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kaohsiung, Термінал D
    12:20
    Рейс
    Uni Air
    B7-8919
    Приліт
    Shang Yi,
    13:25
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sung Shan, Термінал 2
    13:20
    Рейс
    Uni Air
    B7-8835
    Приліт
    Shang Yi,
    14:25
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Sung Shan, Термінал 2
    13:20
    Рейс
    Uni Air
    B7-8835
    Приліт
    Shang Yi,
    14:40
    В дорозі
    1 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд