Мій Anyway

Аеропорт Melville Hall

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Домініка, Доминика
    сьогодні
    +26 ℃
    24 квітня
    +27 ℃
    25 квітня
    +27 ℃
    26 квітня
    +28 ℃
    27 квітня
    +28 ℃
    28 квітня
    +28 ℃

    Anywayanyday пропонує зручний пошук дешевих квитків з вильотом з аеропорту Melville Hall: допомагає підібрати рейс і забронювати квитки на потрібну дату.

    На anywayanyday.com ви зможете знайти і придбати дешеві квитки: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній та підбирає найдешевші квитки.

    До речі, якщо ви не знали, повідомляємо: на anywayanyday.com можна відфільтрувати варіанти перельоту за аеропортом вильоту і прильоту. Це дозволить вам сформувати найбільш оптимальний маршрут вашої авіаподорожі.

    Загальна інформація про аеропорт Melville Hall

    Місто, в якому знаходиться аеропорт: Домініка, Доминика.

    Інформація про місцевий телефонноий код, часовий пояс і про валюту, яка в обігу в , - див. віджет з корисною інформацією зверху, праворуч від карти.

    Код IATA: DOM.

    Адресу, телефони довідкових служб і додаткову інформацію про аеропорт Melville Hall ви можете дізнатися на офіційному сайті аеропорту. 

     Погода в місті, в якому знаходиться аеропорт Melville Hall

    Дізнайтеся яка погода в місті - див. Віджет з інформацією про погоду вгорі, зліва від карти.

     Як дістатися  аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з міста до аеропорту Melville Hall, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати до аеропорту Melville Hall на автомобілі.

     Як дістатися міста з аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з Melville Hall до міста, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати з аеропорту Melville Hall до міста на автомобілі.

     Рейси, що вилітають з аеропорту та онлайн-табло Melville Hall

     Онлайн-Табло вильотів можна переглянути на сторінці «Вильоти з аеропорту Melville Hall».

     

    Для того щоб зареєструватися і потрапити на рейс, що вилітає з Melville Hall, вам знадобиться тільки паспорт.

    Рейси, що прилітають в аеропорт Melville Hall

     Онлайн-Табло прильотів можна подивитися на сторінці «Прильоти в аеропорт Melville Hall».

     Спецпропозиції з аеропорту Melville Hall

    Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі квитків з вильотом з аеропорту Melville Hall. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на авіаквитки ми часто пишемо в своїй щотижневій розсилці.

     Найдешевші авіаквитки на найближчі два тижня

     Ціна квитка дуже залежить від часу: чим раніше вам вдасться придбати квиток на літак, тим дешевшим він виявиться. Крім того, вартість авіаквитка варіюється в залежності від дня. Тому дуже важливо порівнювати ціни не тільки на одну конкретну дату, а й на сусідні дні - в такому випадку можна знайти і купити квиток з вильотом з аеропорту Melville Hall airport, який виявиться значно дешевшим.

     Наш віджет «Динаміка цін» дозволяє провести таке порівняння швидко і зручно. Перегляньте ціни на авіаквитки на найближчі два тижні та виберіть оптимальний варіант, який підходить вам і за вартістю, і за часом.

    Авіакомпанії, що літають з аеропорту

    Ціна авіаквитків може залежати не тільки від дня і часу вильоту і прильоту, а й від того, яка авіакомпанія виконує переліт. Порівняйте ціни різних перевізників, що літають з аеропорту Melville Hall, та виберіть найбільш вигідний варіант.

     Оплата авіаквитків на anywayanyday.com

     

    Anywayanyday пропонує своїм клієнтам зручно оплатити авіаквитки. Авіаперельоти на anywayanyday.com оплачуються 5 валютами на ваш вибір:

     

    • рублями;
    • доларами США;
    • євро;
    • швейцарськими франками;
    • українськими гривнями.

     

    Авіаквитки оплачуються 2 різними способами на ваш вибір:

     

    • банківською карткою;
    • готівкою.

     Бронювання авіаквитків на anywayanyday.com

    Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі anywayanyday.com можуть попередньо забронювати авіаквитки і оплатити їх пізніше - протягом 3 діб. Про будь-які зміни в бронюванні клієнта Anywayanyday повідомляють SMS-повідомленням та листом по електронній пошті.

    • Хліб
      Хліб
      ~ 102.7
    • Келих пива
      Келих пива
      ~ 118.0
    • Квиток на автобус
      Квиток на автобус
      ~ 82.9

    Розклад авіарейсів
    Melville Hall

    без пересадок на 23 квітня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Liat
    LI-324
    Melville Hall,
    00:45
    0 ч. 40 хв.V C Bird,
    01:25
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Guyane
    3S-104
    Melville Hall,
    01:15
    0 ч. 30 хв.Le Raizet,
    01:45
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Guyane
    3S-104
    Melville Hall,
    01:15
    0 ч. 30 хв.Le Raizet,
    01:45
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air France
    AF-4565
    Melville Hall,
    01:15
    0 ч. 30 хв.Le Raizet,
    01:45
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Caraibes
    TX-3104
    Melville Hall,
    01:15
    0 ч. 30 хв.Le Raizet,
    01:45
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Caraibes
    TX-3104
    Melville Hall,
    01:15
    0 ч. 30 хв.Le Raizet,
    01:45
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Winair
    WM-7104
    Melville Hall,
    01:15
    0 ч. 30 хв.Le Raizet,
    01:45
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Winair
    WM-7104
    Melville Hall,
    01:15
    0 ч. 30 хв.Le Raizet,
    01:45
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Corsair International
    SS-4104
    Melville Hall,
    01:30
    0 ч. 30 хв.Le Raizet,
    02:00
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Winair
    WM-7104
    Melville Hall,
    01:30
    0 ч. 30 хв.Le Raizet,
    02:00
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Corsair International
    SS-4104
    Melville Hall,
    02:30
    0 ч. 30 хв.Le Raizet,
    03:00
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Guyane
    3S-104
    Melville Hall,
    03:30
    0 ч. 30 хв.Le Raizet,
    04:00
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air France
    AF-4565
    Melville Hall,
    03:30
    0 ч. 30 хв.Le Raizet,
    04:00
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Corsair International
    SS-4104
    Melville Hall,
    03:30
    0 ч. 30 хв.Le Raizet,
    04:00
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Caraibes
    TX-3104
    Melville Hall,
    03:30
    0 ч. 30 хв.Le Raizet,
    04:00
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Liat
    LI-773
    Melville Hall,
    14:05
    1 ч. 0 хв.Grantley Adams,
    15:05
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Liat
    LI-362
    Melville Hall,
    17:15
    0 ч. 40 хв.V C Bird,
    17:55
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Guyane
    3S-103
    Melville Hall,
    17:15
    1 ч. 0 хв.Princ Juliana,
    18:15
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Guyane
    3S-103
    Melville Hall,
    17:15
    3 ч. 5 хв.Luiz Munoz Marin, Термінал A
    20:20
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Guyane
    3S-103
    Melville Hall,
    17:30
    1 ч. 0 хв.Princ Juliana,
    18:30
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Guyane
    3S-103
    Melville Hall,
    17:30
    1 ч. 0 хв.Princ Juliana,
    18:30
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Winair
    WM-7103
    Melville Hall,
    17:30
    1 ч. 0 хв.Princ Juliana,
    18:30
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Guyane
    3S-103
    Melville Hall,
    17:30
    3 ч. 5 хв.Luiz Munoz Marin,
    20:35
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Guyane
    3S-103
    Melville Hall,
    17:30
    3 ч. 5 хв.Luiz Munoz Marin, Термінал A
    20:35
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Winair
    WM-7103
    Melville Hall,
    17:30
    3 ч. 5 хв.Luiz Munoz Marin, Термінал A
    20:35
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Liat
    LI-303
    Melville Hall,
    18:05
    1 ч. 0 хв.Grantley Adams,
    19:05
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Seaborne Airlines
    BB-4583
    Melville Hall,
    21:30
    1 ч. 45 хв.Luiz Munoz Marin,
    23:15
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Seaborne Airlines
    BB-4583
    Melville Hall,
    21:30
    1 ч. 45 хв.Luiz Munoz Marin, Термінал A
    23:15
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    American Airlines
    AA-7278
    Melville Hall,
    21:30
    1 ч. 45 хв.Luiz Munoz Marin, Термінал C
    23:15
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Liat
    LI-364
    Melville Hall,
    22:10
    0 ч. 40 хв.V C Bird,
    22:50
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    00:45
    Рейс
    Liat
    LI-324
    Приліт
    V C Bird,
    01:25
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    01:15
    Рейс
    Air Guyane
    3S-104
    Приліт
    Le Raizet,
    01:45
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    01:15
    Рейс
    Air Guyane
    3S-104
    Приліт
    Le Raizet,
    01:45
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    01:15
    Рейс
    Air France
    AF-4565
    Приліт
    Le Raizet,
    01:45
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    01:15
    Рейс
    Air Caraibes
    TX-3104
    Приліт
    Le Raizet,
    01:45
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    01:15
    Рейс
    Air Caraibes
    TX-3104
    Приліт
    Le Raizet,
    01:45
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    01:15
    Рейс
    Winair
    WM-7104
    Приліт
    Le Raizet,
    01:45
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    01:15
    Рейс
    Winair
    WM-7104
    Приліт
    Le Raizet,
    01:45
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    01:30
    Рейс
    Corsair International
    SS-4104
    Приліт
    Le Raizet,
    02:00
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    01:30
    Рейс
    Winair
    WM-7104
    Приліт
    Le Raizet,
    02:00
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    02:30
    Рейс
    Corsair International
    SS-4104
    Приліт
    Le Raizet,
    03:00
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    03:30
    Рейс
    Air Guyane
    3S-104
    Приліт
    Le Raizet,
    04:00
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    03:30
    Рейс
    Air France
    AF-4565
    Приліт
    Le Raizet,
    04:00
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    03:30
    Рейс
    Corsair International
    SS-4104
    Приліт
    Le Raizet,
    04:00
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    03:30
    Рейс
    Air Caraibes
    TX-3104
    Приліт
    Le Raizet,
    04:00
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    14:05
    Рейс
    Liat
    LI-773
    Приліт
    Grantley Adams,
    15:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    17:15
    Рейс
    Liat
    LI-362
    Приліт
    V C Bird,
    17:55
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    17:15
    Рейс
    Air Guyane
    3S-103
    Приліт
    Princ Juliana,
    18:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    17:15
    Рейс
    Air Guyane
    3S-103
    Приліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал A
    20:20
    В дорозі
    3 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    17:30
    Рейс
    Air Guyane
    3S-103
    Приліт
    Princ Juliana,
    18:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    17:30
    Рейс
    Air Guyane
    3S-103
    Приліт
    Princ Juliana,
    18:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    17:30
    Рейс
    Winair
    WM-7103
    Приліт
    Princ Juliana,
    18:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    17:30
    Рейс
    Air Guyane
    3S-103
    Приліт
    Luiz Munoz Marin,
    20:35
    В дорозі
    3 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    17:30
    Рейс
    Air Guyane
    3S-103
    Приліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал A
    20:35
    В дорозі
    3 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    17:30
    Рейс
    Winair
    WM-7103
    Приліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал A
    20:35
    В дорозі
    3 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    18:05
    Рейс
    Liat
    LI-303
    Приліт
    Grantley Adams,
    19:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    21:30
    Рейс
    Seaborne Airlines
    BB-4583
    Приліт
    Luiz Munoz Marin,
    23:15
    В дорозі
    1 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    21:30
    Рейс
    Seaborne Airlines
    BB-4583
    Приліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал A
    23:15
    В дорозі
    1 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    21:30
    Рейс
    American Airlines
    AA-7278
    Приліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал C
    23:15
    В дорозі
    1 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Melville Hall,
    22:10
    Рейс
    Liat
    LI-364
    Приліт
    V C Bird,
    22:50
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

    Розклад авіарейсів
    Melville Hall

    без пересадок на 23 квітня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Winair
    WM-7104
    Princ Juliana,
    00:00
    1 ч. 0 хв.Melville Hall,
    01:00
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Guyane
    3S-104
    Princ Juliana,
    02:00
    1 ч. 0 хв.Melville Hall,
    03:00
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Liat
    LI-773
    V C Bird,
    13:00
    0 ч. 40 хв.Melville Hall,
    13:40
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Guyane
    3S-103
    Lamentin,
    15:00
    2 ч. 0 хв.Melville Hall,
    17:00
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air France
    AF-4560
    Lamentin,
    15:00
    2 ч. 0 хв.Melville Hall,
    17:00
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Liat
    LI-362
    Grantley Adams,
    15:50
    1 ч. 0 хв.Melville Hall,
    16:50
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Guyane
    3S-103
    Le Raizet,
    16:15
    0 ч. 30 хв.Melville Hall,
    16:45
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Corsair International
    SS-4103
    Le Raizet,
    16:15
    0 ч. 30 хв.Melville Hall,
    16:45
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Guyane
    3S-103
    Le Raizet,
    16:30
    0 ч. 30 хв.Melville Hall,
    17:00
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air France
    AF-4560
    Le Raizet,
    16:30
    0 ч. 30 хв.Melville Hall,
    17:00
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Corsair International
    SS-4103
    Le Raizet,
    16:30
    0 ч. 30 хв.Melville Hall,
    17:00
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Caraibes
    TX-3103
    Le Raizet,
    16:30
    0 ч. 30 хв.Melville Hall,
    17:00
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Winair
    WM-7103
    Le Raizet,
    16:30
    0 ч. 30 хв.Melville Hall,
    17:00
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Liat
    LI-302
    Grantley Adams,
    16:35
    1 ч. 0 хв.Melville Hall,
    17:35
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Seaborne Airlines
    BB-4583
    Luiz Munoz Marin, Термінал B
    19:15
    1 ч. 45 хв.Melville Hall,
    21:00
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    American Airlines
    AA-7278
    Luiz Munoz Marin, Термінал C
    19:15
    1 ч. 45 хв.Melville Hall,
    21:00
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Seaborne Airlines
    BB-4583
    Luiz Munoz Marin,
    19:15
    1 ч. 45 хв.Melville Hall,
    21:00
    Fairchild 340Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Liat
    LI-364
    Grantley Adams,
    20:45
    1 ч. 0 хв.Melville Hall,
    21:45
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Guyane
    3S-104
    Luiz Munoz Marin, Термінал A
    21:55
    2 ч. 50 хв.Melville Hall,
    00:45
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Guyane
    3S-104
    Luiz Munoz Marin, Термінал A
    21:55
    2 ч. 50 хв.Melville Hall,
    00:45
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Winair
    WM-7104
    Luiz Munoz Marin, Термінал A
    21:55
    2 ч. 50 хв.Melville Hall,
    00:45
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Winair
    WM-7104
    Luiz Munoz Marin, Термінал A
    21:55
    2 ч. 50 хв.Melville Hall,
    00:45
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Guyane
    3S-104
    Luiz Munoz Marin, Термінал A
    21:55
    5 ч. 5 хв.Melville Hall,
    03:00
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Winair
    WM-7104
    Luiz Munoz Marin, Термінал A
    22:00
    3 ч. 0 хв.Melville Hall,
    01:00
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Liat
    LI-323
    V C Bird,
    23:40
    0 ч. 40 хв.Melville Hall,
    00:20
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Guyane
    3S-104
    Princ Juliana,
    23:45
    1 ч. 0 хв.Melville Hall,
    00:45
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Guyane
    3S-104
    Princ Juliana,
    23:45
    1 ч. 0 хв.Melville Hall,
    00:45
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Winair
    WM-7104
    Princ Juliana,
    23:45
    1 ч. 0 хв.Melville Hall,
    00:45
    Aeritalia ATR 42Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Winair
    WM-7104
    Princ Juliana,
    23:45
    1 ч. 0 хв.Melville Hall,
    00:45
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Princ Juliana,
    00:00
    Рейс
    Winair
    WM-7104
    Приліт
    Melville Hall,
    01:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Princ Juliana,
    02:00
    Рейс
    Air Guyane
    3S-104
    Приліт
    Melville Hall,
    03:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    V C Bird,
    13:00
    Рейс
    Liat
    LI-773
    Приліт
    Melville Hall,
    13:40
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Lamentin,
    15:00
    Рейс
    Air Guyane
    3S-103
    Приліт
    Melville Hall,
    17:00
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Lamentin,
    15:00
    Рейс
    Air France
    AF-4560
    Приліт
    Melville Hall,
    17:00
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Grantley Adams,
    15:50
    Рейс
    Liat
    LI-362
    Приліт
    Melville Hall,
    16:50
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Le Raizet,
    16:15
    Рейс
    Air Guyane
    3S-103
    Приліт
    Melville Hall,
    16:45
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Le Raizet,
    16:15
    Рейс
    Corsair International
    SS-4103
    Приліт
    Melville Hall,
    16:45
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Le Raizet,
    16:30
    Рейс
    Air Guyane
    3S-103
    Приліт
    Melville Hall,
    17:00
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Le Raizet,
    16:30
    Рейс
    Air France
    AF-4560
    Приліт
    Melville Hall,
    17:00
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Le Raizet,
    16:30
    Рейс
    Corsair International
    SS-4103
    Приліт
    Melville Hall,
    17:00
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Le Raizet,
    16:30
    Рейс
    Air Caraibes
    TX-3103
    Приліт
    Melville Hall,
    17:00
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Le Raizet,
    16:30
    Рейс
    Winair
    WM-7103
    Приліт
    Melville Hall,
    17:00
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Grantley Adams,
    16:35
    Рейс
    Liat
    LI-302
    Приліт
    Melville Hall,
    17:35
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал B
    19:15
    Рейс
    Seaborne Airlines
    BB-4583
    Приліт
    Melville Hall,
    21:00
    В дорозі
    1 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал C
    19:15
    Рейс
    American Airlines
    AA-7278
    Приліт
    Melville Hall,
    21:00
    В дорозі
    1 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Luiz Munoz Marin,
    19:15
    Рейс
    Seaborne Airlines
    BB-4583
    Приліт
    Melville Hall,
    21:00
    В дорозі
    1 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Grantley Adams,
    20:45
    Рейс
    Liat
    LI-364
    Приліт
    Melville Hall,
    21:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал A
    21:55
    Рейс
    Air Guyane
    3S-104
    Приліт
    Melville Hall,
    00:45
    В дорозі
    2 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал A
    21:55
    Рейс
    Air Guyane
    3S-104
    Приліт
    Melville Hall,
    00:45
    В дорозі
    2 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал A
    21:55
    Рейс
    Winair
    WM-7104
    Приліт
    Melville Hall,
    00:45
    В дорозі
    2 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал A
    21:55
    Рейс
    Winair
    WM-7104
    Приліт
    Melville Hall,
    00:45
    В дорозі
    2 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал A
    21:55
    Рейс
    Air Guyane
    3S-104
    Приліт
    Melville Hall,
    03:00
    В дорозі
    5 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Luiz Munoz Marin, Термінал A
    22:00
    Рейс
    Winair
    WM-7104
    Приліт
    Melville Hall,
    01:00
    В дорозі
    3 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    V C Bird,
    23:40
    Рейс
    Liat
    LI-323
    Приліт
    Melville Hall,
    00:20
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Princ Juliana,
    23:45
    Рейс
    Air Guyane
    3S-104
    Приліт
    Melville Hall,
    00:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Princ Juliana,
    23:45
    Рейс
    Air Guyane
    3S-104
    Приліт
    Melville Hall,
    00:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Princ Juliana,
    23:45
    Рейс
    Winair
    WM-7104
    Приліт
    Melville Hall,
    00:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Princ Juliana,
    23:45
    Рейс
    Winair
    WM-7104
    Приліт
    Melville Hall,
    00:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд