Мій Anyway

Аеропорт Mehamn

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Мехамн, Норвегия
    сьогодні
    +5 ℃
    24 квітня
    +5 ℃
    25 квітня
    +4 ℃
    26 квітня
    +6 ℃
    27 квітня
    +4 ℃
    28 квітня
    +3 ℃

    Anywayanyday пропонує зручний пошук дешевих квитків з вильотом з аеропорту Mehamn: допомагає підібрати рейс і забронювати квитки на потрібну дату.

    На anywayanyday.com ви зможете знайти і придбати дешеві квитки: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній та підбирає найдешевші квитки.

    До речі, якщо ви не знали, повідомляємо: на anywayanyday.com можна відфільтрувати варіанти перельоту за аеропортом вильоту і прильоту. Це дозволить вам сформувати найбільш оптимальний маршрут вашої авіаподорожі.

    Загальна інформація про аеропорт Mehamn

    Місто, в якому знаходиться аеропорт: Мехамн, Норвегия.

    Інформація про місцевий телефонноий код, часовий пояс і про валюту, яка в обігу в , - див. віджет з корисною інформацією зверху, праворуч від карти.

    Код IATA: MEH.

    Адресу, телефони довідкових служб і додаткову інформацію про аеропорт Mehamn ви можете дізнатися на офіційному сайті аеропорту. 

     Погода в місті, в якому знаходиться аеропорт Mehamn

    Дізнайтеся яка погода в місті - див. Віджет з інформацією про погоду вгорі, зліва від карти.

     Як дістатися  аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з міста до аеропорту Mehamn, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати до аеропорту Mehamn на автомобілі.

     Як дістатися міста з аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з Mehamn до міста, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати з аеропорту Mehamn до міста на автомобілі.

     Рейси, що вилітають з аеропорту та онлайн-табло Mehamn

     Онлайн-Табло вильотів можна переглянути на сторінці «Вильоти з аеропорту Mehamn».

     

    Для того щоб зареєструватися і потрапити на рейс, що вилітає з Mehamn, вам знадобиться тільки паспорт.

    Рейси, що прилітають в аеропорт Mehamn

     Онлайн-Табло прильотів можна подивитися на сторінці «Прильоти в аеропорт Mehamn».

     Спецпропозиції з аеропорту Mehamn

    Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі квитків з вильотом з аеропорту Mehamn. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на авіаквитки ми часто пишемо в своїй щотижневій розсилці.

     Найдешевші авіаквитки на найближчі два тижня

     Ціна квитка дуже залежить від часу: чим раніше вам вдасться придбати квиток на літак, тим дешевшим він виявиться. Крім того, вартість авіаквитка варіюється в залежності від дня. Тому дуже важливо порівнювати ціни не тільки на одну конкретну дату, а й на сусідні дні - в такому випадку можна знайти і купити квиток з вильотом з аеропорту Mehamn airport, який виявиться значно дешевшим.

     Наш віджет «Динаміка цін» дозволяє провести таке порівняння швидко і зручно. Перегляньте ціни на авіаквитки на найближчі два тижні та виберіть оптимальний варіант, який підходить вам і за вартістю, і за часом.

    Авіакомпанії, що літають з аеропорту

    Ціна авіаквитків може залежати не тільки від дня і часу вильоту і прильоту, а й від того, яка авіакомпанія виконує переліт. Порівняйте ціни різних перевізників, що літають з аеропорту Mehamn, та виберіть найбільш вигідний варіант.

     Оплата авіаквитків на anywayanyday.com

     

    Anywayanyday пропонує своїм клієнтам зручно оплатити авіаквитки. Авіаперельоти на anywayanyday.com оплачуються 5 валютами на ваш вибір:

     

    • рублями;
    • доларами США;
    • євро;
    • швейцарськими франками;
    • українськими гривнями.

     

    Авіаквитки оплачуються 2 різними способами на ваш вибір:

     

    • банківською карткою;
    • готівкою.

     Бронювання авіаквитків на anywayanyday.com

    Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі anywayanyday.com можуть попередньо забронювати авіаквитки і оплатити їх пізніше - протягом 3 діб. Про будь-які зміни в бронюванні клієнта Anywayanyday повідомляють SMS-повідомленням та листом по електронній пошті.

    Розклад авіарейсів
    Mehamn

    без пересадок на 23 квітня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Wideroes Flyveselskap
    WF-978
    Mehamn,
    00:45
    0 ч. 30 хв.Vadso,
    01:15
    DHC8 Dash 8-200Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Wideroes Flyveselskap
    WF-978
    Mehamn,
    00:45
    1 ч. 0 хв.Hoeybuktmoen,
    01:45
    DHC8 Dash 8-200Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Wideroes Flyveselskap
    WF-968
    Mehamn,
    19:35
    0 ч. 20 хв.Valan,
    19:55
    DHC8 Dash 8-200Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Wideroes Flyveselskap
    WF-968
    Mehamn,
    19:35
    1 ч. 0 хв.Hammerfest,
    20:35
    DHC8 Dash 8-200Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Wideroes Flyveselskap
    WF-968
    Mehamn,
    19:35
    2 ч. 0 хв.Тромсе Лангнес,
    21:35
    DHC8 Dash 8-200Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mehamn,
    00:45
    Рейс
    Wideroes Flyveselskap
    WF-978
    Приліт
    Vadso,
    01:15
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mehamn,
    00:45
    Рейс
    Wideroes Flyveselskap
    WF-978
    Приліт
    Hoeybuktmoen,
    01:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mehamn,
    19:35
    Рейс
    Wideroes Flyveselskap
    WF-968
    Приліт
    Valan,
    19:55
    В дорозі
    0 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mehamn,
    19:35
    Рейс
    Wideroes Flyveselskap
    WF-968
    Приліт
    Hammerfest,
    20:35
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mehamn,
    19:35
    Рейс
    Wideroes Flyveselskap
    WF-968
    Приліт
    Тромсе Лангнес,
    21:35
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

    Розклад авіарейсів
    Mehamn

    без пересадок на 23 квітня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Wideroes Flyveselskap
    WF-978
    Valan,
    00:10
    0 ч. 20 хв.Mehamn,
    00:30
    DHC8 Dash 8-200Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Wideroes Flyveselskap
    WF-968
    Ельвебаккен,
    17:15
    2 ч. 5 хв.Mehamn,
    19:20
    DHC8 Dash 8-200Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Wideroes Flyveselskap
    WF-968
    Vadso,
    18:20
    1 ч. 0 хв.Mehamn,
    19:20
    DHC8 Dash 8-200Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Wideroes Flyveselskap
    WF-968
    Batsfjord,
    18:55
    0 ч. 25 хв.Mehamn,
    19:20
    DHC8 Dash 8-200Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Wideroes Flyveselskap
    WF-978
    Тромсе Лангнес,
    22:05
    2 ч. 25 хв.Mehamn,
    00:30
    DHC8 Dash 8-200Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Wideroes Flyveselskap
    WF-978
    Hammerfest,
    23:30
    1 ч. 0 хв.Mehamn,
    00:30
    DHC8 Dash 8-200Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Valan,
    00:10
    Рейс
    Wideroes Flyveselskap
    WF-978
    Приліт
    Mehamn,
    00:30
    В дорозі
    0 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Эльвебаккен,
    17:15
    Рейс
    Wideroes Flyveselskap
    WF-968
    Приліт
    Mehamn,
    19:20
    В дорозі
    2 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Vadso,
    18:20
    Рейс
    Wideroes Flyveselskap
    WF-968
    Приліт
    Mehamn,
    19:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Batsfjord,
    18:55
    Рейс
    Wideroes Flyveselskap
    WF-968
    Приліт
    Mehamn,
    19:20
    В дорозі
    0 ч. 25 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Тромсе Лангнес,
    22:05
    Рейс
    Wideroes Flyveselskap
    WF-978
    Приліт
    Mehamn,
    00:30
    В дорозі
    2 ч. 25 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Hammerfest,
    23:30
    Рейс
    Wideroes Flyveselskap
    WF-978
    Приліт
    Mehamn,
    00:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд