Мій Anyway

Аеропорт Kagamuga

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Маунт-Хаген, Папуа-Новая Гвинея
    сьогодні
    +24 ℃
    26 квітня
    +21 ℃
    27 квітня
    +19 ℃
    28 квітня
    +19 ℃
    29 квітня
    +18 ℃
    30 квітня
    +17 ℃

    Anywayanyday пропонує зручний пошук дешевих квитків з вильотом з аеропорту Kagamuga: допомагає підібрати рейс і забронювати квитки на потрібну дату.

    На anywayanyday.com ви зможете знайти і придбати дешеві квитки: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній та підбирає найдешевші квитки.

    До речі, якщо ви не знали, повідомляємо: на anywayanyday.com можна відфільтрувати варіанти перельоту за аеропортом вильоту і прильоту. Це дозволить вам сформувати найбільш оптимальний маршрут вашої авіаподорожі.

    Загальна інформація про аеропорт Kagamuga

    Місто, в якому знаходиться аеропорт: Маунт-Хаген, Папуа-Новая Гвинея.

    Інформація про місцевий телефонноий код, часовий пояс і про валюту, яка в обігу в , - див. віджет з корисною інформацією зверху, праворуч від карти.

    Код IATA: HGU.

    Адресу, телефони довідкових служб і додаткову інформацію про аеропорт Kagamuga ви можете дізнатися на офіційному сайті аеропорту. 

     Погода в місті, в якому знаходиться аеропорт Kagamuga

    Дізнайтеся яка погода в місті - див. Віджет з інформацією про погоду вгорі, зліва від карти.

     Як дістатися  аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з міста до аеропорту Kagamuga, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати до аеропорту Kagamuga на автомобілі.

     Як дістатися міста з аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з Kagamuga до міста, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати з аеропорту Kagamuga до міста на автомобілі.

     Рейси, що вилітають з аеропорту та онлайн-табло Kagamuga

     Онлайн-Табло вильотів можна переглянути на сторінці «Вильоти з аеропорту Kagamuga».

     

    Для того щоб зареєструватися і потрапити на рейс, що вилітає з Kagamuga, вам знадобиться тільки паспорт.

    Рейси, що прилітають в аеропорт Kagamuga

     Онлайн-Табло прильотів можна подивитися на сторінці «Прильоти в аеропорт Kagamuga».

     Спецпропозиції з аеропорту Kagamuga

    Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі квитків з вильотом з аеропорту Kagamuga. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на авіаквитки ми часто пишемо в своїй щотижневій розсилці.

     Найдешевші авіаквитки на найближчі два тижня

     Ціна квитка дуже залежить від часу: чим раніше вам вдасться придбати квиток на літак, тим дешевшим він виявиться. Крім того, вартість авіаквитка варіюється в залежності від дня. Тому дуже важливо порівнювати ціни не тільки на одну конкретну дату, а й на сусідні дні - в такому випадку можна знайти і купити квиток з вильотом з аеропорту Kagamuga airport, який виявиться значно дешевшим.

     Наш віджет «Динаміка цін» дозволяє провести таке порівняння швидко і зручно. Перегляньте ціни на авіаквитки на найближчі два тижні та виберіть оптимальний варіант, який підходить вам і за вартістю, і за часом.

    Авіакомпанії, що літають з аеропорту

    Ціна авіаквитків може залежати не тільки від дня і часу вильоту і прильоту, а й від того, яка авіакомпанія виконує переліт. Порівняйте ціни різних перевізників, що літають з аеропорту Kagamuga, та виберіть найбільш вигідний варіант.

     Оплата авіаквитків на anywayanyday.com

     

    Anywayanyday пропонує своїм клієнтам зручно оплатити авіаквитки. Авіаперельоти на anywayanyday.com оплачуються 5 валютами на ваш вибір:

     

    • рублями;
    • доларами США;
    • євро;
    • швейцарськими франками;
    • українськими гривнями.

     

    Авіаквитки оплачуються 2 різними способами на ваш вибір:

     

    • банківською карткою;
    • готівкою.

     Бронювання авіаквитків на anywayanyday.com

    Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі anywayanyday.com можуть попередньо забронювати авіаквитки і оплатити їх пізніше - протягом 3 діб. Про будь-які зміни в бронюванні клієнта Anywayanyday повідомляють SMS-повідомленням та листом по електронній пошті.

    Розклад авіарейсів
    Kagamuga

    без пересадок на 25 квітня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    CG-1622Kagamuga,
    02:00
    0 ч. 55 хв.Борам,
    02:55
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    CG-1406Kagamuga,
    02:00
    1 ч. 5 хв.Tabubil,
    03:05
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Niugini
    PX-181
    Kagamuga,
    03:00
    1 ч. 0 хв.Jackson Field,
    04:00
    Fokker 100Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Niugini
    PX-181
    Kagamuga,
    03:00
    1 ч. 0 хв.Jackson Field,
    04:00
    Fokker F70Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    CG-8541Kagamuga,
    03:20
    1 ч. 30 хв.Jackson Field, Термінал D
    04:50
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    CG-1558Kagamuga,
    04:50
    0 ч. 30 хв.
    05:20
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    CG-1543Kagamuga,
    04:50
    1 ч. 30 хв.Jackson Field,
    06:20
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    CG-1623Kagamuga,
    04:50
    1 ч. 30 хв.Jackson Field,
    06:20
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    CG-1495Kagamuga,
    04:55
    1 ч. 30 хв.Jackson Field,
    06:25
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    CG-8495Kagamuga,
    06:05
    1 ч. 30 хв.Jackson Field,
    07:35
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    CG-1409Kagamuga,
    06:10
    1 ч. 30 хв.Jackson Field,
    07:40
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Niugini
    PX-183
    Kagamuga,
    06:15
    1 ч. 0 хв.Jackson Field,
    07:15
    Fokker 100Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Niugini
    PX-183
    Kagamuga,
    06:15
    1 ч. 0 хв.Jackson Field,
    07:15
    Fokker F70Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    CG-8622Kagamuga,
    06:30
    0 ч. 55 хв.Борам,
    07:25
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    CG-1559Kagamuga,
    06:50
    1 ч. 30 хв.Jackson Field,
    08:20
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Niugini
    PX-185
    Kagamuga,
    07:25
    1 ч. 0 хв.Jackson Field,
    08:25
    Fokker 100Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Niugini
    PX-185
    Kagamuga,
    07:25
    1 ч. 0 хв.Jackson Field,
    08:25
    Fokker F70Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    CG-1423Kagamuga,
    09:05
    0 ч. 55 хв.Nadzab,
    10:00
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    CG-8623Kagamuga,
    09:20
    1 ч. 30 хв.Jackson Field,
    10:50
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Niugini
    PX-187
    Kagamuga,
    09:45
    1 ч. 0 хв.Jackson Field,
    10:45
    Fokker 100Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Niugini
    PX-187
    Kagamuga,
    09:45
    1 ч. 0 хв.Jackson Field,
    10:45
    Fokker F70Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    CG-1545Kagamuga,
    10:30
    1 ч. 30 хв.Jackson Field,
    12:00
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    CG-8545Kagamuga,
    10:30
    1 ч. 30 хв.Jackson Field,
    12:00
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kagamuga,
    02:00
    Рейс
    CG-1622
    Приліт
    Борам,
    02:55
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kagamuga,
    02:00
    Рейс
    CG-1406
    Приліт
    Tabubil,
    03:05
    В дорозі
    1 ч. 5 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kagamuga,
    03:00
    Рейс
    Air Niugini
    PX-181
    Приліт
    Jackson Field,
    04:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kagamuga,
    03:00
    Рейс
    Air Niugini
    PX-181
    Приліт
    Jackson Field,
    04:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kagamuga,
    03:20
    Рейс
    CG-8541
    Приліт
    Jackson Field, Термінал D
    04:50
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kagamuga,
    04:50
    Рейс
    CG-1558
    Приліт

    05:20
    В дорозі
    0 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kagamuga,
    04:50
    Рейс
    CG-1543
    Приліт
    Jackson Field,
    06:20
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kagamuga,
    04:50
    Рейс
    CG-1623
    Приліт
    Jackson Field,
    06:20
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kagamuga,
    04:55
    Рейс
    CG-1495
    Приліт
    Jackson Field,
    06:25
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kagamuga,
    06:05
    Рейс
    CG-8495
    Приліт
    Jackson Field,
    07:35
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kagamuga,
    06:10
    Рейс
    CG-1409
    Приліт
    Jackson Field,
    07:40
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kagamuga,
    06:15
    Рейс
    Air Niugini
    PX-183
    Приліт
    Jackson Field,
    07:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kagamuga,
    06:15
    Рейс
    Air Niugini
    PX-183
    Приліт
    Jackson Field,
    07:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kagamuga,
    06:30
    Рейс
    CG-8622
    Приліт
    Борам,
    07:25
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kagamuga,
    06:50
    Рейс
    CG-1559
    Приліт
    Jackson Field,
    08:20
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kagamuga,
    07:25
    Рейс
    Air Niugini
    PX-185
    Приліт
    Jackson Field,
    08:25
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kagamuga,
    07:25
    Рейс
    Air Niugini
    PX-185
    Приліт
    Jackson Field,
    08:25
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kagamuga,
    09:05
    Рейс
    CG-1423
    Приліт
    Nadzab,
    10:00
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kagamuga,
    09:20
    Рейс
    CG-8623
    Приліт
    Jackson Field,
    10:50
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kagamuga,
    09:45
    Рейс
    Air Niugini
    PX-187
    Приліт
    Jackson Field,
    10:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kagamuga,
    09:45
    Рейс
    Air Niugini
    PX-187
    Приліт
    Jackson Field,
    10:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kagamuga,
    10:30
    Рейс
    CG-1545
    Приліт
    Jackson Field,
    12:00
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Kagamuga,
    10:30
    Рейс
    CG-8545
    Приліт
    Jackson Field,
    12:00
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

    Розклад авіарейсів
    Kagamuga

    без пересадок на 25 квітня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    CG-1406Jackson Field,
    00:00
    1 ч. 30 хв.Kagamuga,
    01:30
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    CG-1622Jackson Field,
    00:00
    1 ч. 30 хв.Kagamuga,
    01:30
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    CG-8540Jackson Field, Термінал D
    01:20
    1 ч. 30 хв.Kagamuga,
    02:50
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Niugini
    PX-180
    Jackson Field,
    01:30
    1 ч. 0 хв.Kagamuga,
    02:30
    Fokker 100Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Niugini
    PX-180
    Jackson Field,
    01:30
    1 ч. 0 хв.Kagamuga,
    02:30
    Fokker F70Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    CG-1542Jackson Field,
    02:50
    1 ч. 30 хв.Kagamuga,
    04:20
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    CG-1558Jackson Field,
    02:50
    1 ч. 30 хв.Kagamuga,
    04:20
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    CG-1623Борам,
    03:25
    0 ч. 55 хв.Kagamuga,
    04:20
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    CG-8622Jackson Field,
    04:30
    1 ч. 30 хв.Kagamuga,
    06:00
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    CG-1422Nadzab,
    04:40
    0 ч. 55 хв.Kagamuga,
    05:35
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Niugini
    PX-182
    Jackson Field,
    04:45
    1 ч. 0 хв.Kagamuga,
    05:45
    Fokker 100Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Niugini
    PX-182
    Jackson Field,
    04:45
    1 ч. 0 хв.Kagamuga,
    05:45
    Fokker F70Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Niugini
    PX-184
    Jackson Field,
    05:55
    1 ч. 0 хв.Kagamuga,
    06:55
    Fokker 100Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Niugini
    PX-184
    Jackson Field,
    05:55
    1 ч. 0 хв.Kagamuga,
    06:55
    Fokker F70Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    CG-8623Борам,
    07:55
    0 ч. 55 хв.Kagamuga,
    08:50
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Niugini
    PX-186
    Jackson Field,
    08:15
    1 ч. 0 хв.Kagamuga,
    09:15
    Fokker 100Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Niugini
    PX-186
    Jackson Field,
    08:15
    1 ч. 0 хв.Kagamuga,
    09:15
    Fokker F70Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    CG-1544Jackson Field,
    08:30
    1 ч. 30 хв.Kagamuga,
    10:00
    DHC8 Dash 8Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    CG-8544Jackson Field,
    08:30
    1 ч. 30 хв.Kagamuga,
    10:00
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jackson Field,
    00:00
    Рейс
    CG-1406
    Приліт
    Kagamuga,
    01:30
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jackson Field,
    00:00
    Рейс
    CG-1622
    Приліт
    Kagamuga,
    01:30
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jackson Field, Термінал D
    01:20
    Рейс
    CG-8540
    Приліт
    Kagamuga,
    02:50
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jackson Field,
    01:30
    Рейс
    Air Niugini
    PX-180
    Приліт
    Kagamuga,
    02:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jackson Field,
    01:30
    Рейс
    Air Niugini
    PX-180
    Приліт
    Kagamuga,
    02:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jackson Field,
    02:50
    Рейс
    CG-1542
    Приліт
    Kagamuga,
    04:20
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jackson Field,
    02:50
    Рейс
    CG-1558
    Приліт
    Kagamuga,
    04:20
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Борам,
    03:25
    Рейс
    CG-1623
    Приліт
    Kagamuga,
    04:20
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jackson Field,
    04:30
    Рейс
    CG-8622
    Приліт
    Kagamuga,
    06:00
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Nadzab,
    04:40
    Рейс
    CG-1422
    Приліт
    Kagamuga,
    05:35
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jackson Field,
    04:45
    Рейс
    Air Niugini
    PX-182
    Приліт
    Kagamuga,
    05:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jackson Field,
    04:45
    Рейс
    Air Niugini
    PX-182
    Приліт
    Kagamuga,
    05:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jackson Field,
    05:55
    Рейс
    Air Niugini
    PX-184
    Приліт
    Kagamuga,
    06:55
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jackson Field,
    05:55
    Рейс
    Air Niugini
    PX-184
    Приліт
    Kagamuga,
    06:55
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Борам,
    07:55
    Рейс
    CG-8623
    Приліт
    Kagamuga,
    08:50
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jackson Field,
    08:15
    Рейс
    Air Niugini
    PX-186
    Приліт
    Kagamuga,
    09:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jackson Field,
    08:15
    Рейс
    Air Niugini
    PX-186
    Приліт
    Kagamuga,
    09:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jackson Field,
    08:30
    Рейс
    CG-1544
    Приліт
    Kagamuga,
    10:00
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Jackson Field,
    08:30
    Рейс
    CG-8544
    Приліт
    Kagamuga,
    10:00
    В дорозі
    1 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд