Мій Anyway

Аеропорт J Wilsterman

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Кочабамба, Боливия
    сьогодні
    +15 ℃
    14 грудня
    +22 ℃
    15 грудня
    +19 ℃
    16 грудня
    +23 ℃
    17 грудня
    +22 ℃
    18 грудня
    +14 ℃

    Anywayanyday пропонує зручний пошук дешевих квитків з вильотом з аеропорту J Wilsterman: допомагає підібрати рейс і забронювати квитки на потрібну дату.

    На anywayanyday.com ви зможете знайти і придбати дешеві квитки: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній та підбирає найдешевші квитки.

    До речі, якщо ви не знали, повідомляємо: на anywayanyday.com можна відфільтрувати варіанти перельоту за аеропортом вильоту і прильоту. Це дозволить вам сформувати найбільш оптимальний маршрут вашої авіаподорожі.

    Загальна інформація про аеропорт J Wilsterman

    Місто, в якому знаходиться аеропорт: Кочабамба, Боливия.

    Інформація про місцевий телефонноий код, часовий пояс і про валюту, яка в обігу в , - див. віджет з корисною інформацією зверху, праворуч від карти.

    Код IATA: CBB.

    Адресу, телефони довідкових служб і додаткову інформацію про аеропорт J Wilsterman ви можете дізнатися на офіційному сайті аеропорту. 

     Погода в місті, в якому знаходиться аеропорт J Wilsterman

    Дізнайтеся яка погода в місті - див. Віджет з інформацією про погоду вгорі, зліва від карти.

     Як дістатися  аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з міста до аеропорту J Wilsterman, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати до аеропорту J Wilsterman на автомобілі.

     Як дістатися міста з аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з J Wilsterman до міста, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати з аеропорту J Wilsterman до міста на автомобілі.

     Рейси, що вилітають з аеропорту та онлайн-табло J Wilsterman

     Онлайн-Табло вильотів можна переглянути на сторінці «Вильоти з аеропорту J Wilsterman».

     

    Для того щоб зареєструватися і потрапити на рейс, що вилітає з J Wilsterman, вам знадобиться тільки паспорт.

    Рейси, що прилітають в аеропорт J Wilsterman

     Онлайн-Табло прильотів можна подивитися на сторінці «Прильоти в аеропорт J Wilsterman».

     Спецпропозиції з аеропорту J Wilsterman

    Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі квитків з вильотом з аеропорту J Wilsterman. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на авіаквитки ми часто пишемо в своїй щотижневій розсилці.

     Найдешевші авіаквитки на найближчі два тижня

     Ціна квитка дуже залежить від часу: чим раніше вам вдасться придбати квиток на літак, тим дешевшим він виявиться. Крім того, вартість авіаквитка варіюється в залежності від дня. Тому дуже важливо порівнювати ціни не тільки на одну конкретну дату, а й на сусідні дні - в такому випадку можна знайти і купити квиток з вильотом з аеропорту J Wilsterman airport, який виявиться значно дешевшим.

     Наш віджет «Динаміка цін» дозволяє провести таке порівняння швидко і зручно. Перегляньте ціни на авіаквитки на найближчі два тижні та виберіть оптимальний варіант, який підходить вам і за вартістю, і за часом.

    Авіакомпанії, що літають з аеропорту

    Ціна авіаквитків може залежати не тільки від дня і часу вильоту і прильоту, а й від того, яка авіакомпанія виконує переліт. Порівняйте ціни різних перевізників, що літають з аеропорту J Wilsterman, та виберіть найбільш вигідний варіант.

     Оплата авіаквитків на anywayanyday.com

     

    Anywayanyday пропонує своїм клієнтам зручно оплатити авіаквитки. Авіаперельоти на anywayanyday.com оплачуються 5 валютами на ваш вибір:

     

    • рублями;
    • доларами США;
    • євро;
    • швейцарськими франками;
    • українськими гривнями.

     

    Авіаквитки оплачуються 2 різними способами на ваш вибір:

     

    • банківською карткою;
    • готівкою.

     Бронювання авіаквитків на anywayanyday.com

    Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі anywayanyday.com можуть попередньо забронювати авіаквитки і оплатити їх пізніше - протягом 3 діб. Про будь-які зміни в бронюванні клієнта Anywayanyday повідомляють SMS-повідомленням та листом по електронній пошті.

    • Чашка кави
      Чашка кави
      ~ 151.0
    • Хліб
      Хліб
      ~ 87.1
    • Келих пива
      Келих пива
      ~ 144.3
    • Квиток на автобус
      Квиток на автобус
      ~ 19.3

    Розклад авіарейсів
    J Wilsterman

    без пересадок на 13 грудня 2018

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-620
    J Wilsterman,
    00:00
    0 ч. 45 хв.El Alto,
    00:45
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-122
    J Wilsterman,
    00:10
    0 ч. 45 хв.El Alto,
    00:55
    Canadair JetПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-622
    J Wilsterman,
    00:15
    0 ч. 45 хв.El Alto,
    01:00
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-644
    J Wilsterman,
    00:15
    0 ч. 50 хв.Viru Viru,
    01:05
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-622
    J Wilsterman,
    00:30
    0 ч. 45 хв.El Alto,
    01:15
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-644
    J Wilsterman,
    00:30
    0 ч. 50 хв.Viru Viru,
    01:20
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-696
    J Wilsterman,
    00:30
    0 ч. 50 хв.Viru Viru,
    01:20
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-624
    J Wilsterman,
    00:40
    0 ч. 45 хв.El Alto,
    01:25
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-646
    J Wilsterman,
    01:05
    0 ч. 50 хв.Viru Viru,
    01:55
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-624
    J Wilsterman,
    01:20
    0 ч. 45 хв.El Alto,
    02:05
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-626
    J Wilsterman,
    01:50
    0 ч. 45 хв.El Alto,
    02:35
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-650
    J Wilsterman,
    01:55
    0 ч. 50 хв.Viru Viru,
    02:45
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-650
    J Wilsterman,
    01:55
    0 ч. 50 хв.Viru Viru,
    02:45
    Boeing 767Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-652
    J Wilsterman,
    02:25
    0 ч. 50 хв.Viru Viru,
    03:15
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-652
    J Wilsterman,
    03:30
    0 ч. 50 хв.Viru Viru,
    04:20
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-698
    J Wilsterman,
    03:35
    0 ч. 45 хв.El Alto,
    04:20
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-626
    J Wilsterman,
    03:40
    0 ч. 45 хв.El Alto,
    04:25
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-578
    J Wilsterman,
    03:50
    0 ч. 40 хв.Сукре,
    04:30
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-628
    J Wilsterman,
    04:25
    0 ч. 45 хв.El Alto,
    05:10
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-536
    J Wilsterman,
    04:45
    1 ч. 0 хв.Tarija,
    05:45
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-656
    J Wilsterman,
    05:05
    0 ч. 50 хв.Viru Viru,
    05:55
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-600
    J Wilsterman,
    13:00
    0 ч. 45 хв.El Alto,
    13:45
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-690
    J Wilsterman,
    13:05
    0 ч. 50 хв.Viru Viru,
    13:55
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-630
    J Wilsterman,
    13:15
    0 ч. 50 хв.Viru Viru,
    14:05
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-632
    J Wilsterman,
    13:25
    0 ч. 50 хв.Viru Viru,
    14:15
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-602
    J Wilsterman,
    13:30
    0 ч. 45 хв.El Alto,
    14:15
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-604
    J Wilsterman,
    14:05
    0 ч. 45 хв.El Alto,
    14:50
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-632
    J Wilsterman,
    14:15
    0 ч. 50 хв.Viru Viru,
    15:05
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-690
    J Wilsterman,
    14:20
    0 ч. 50 хв.Viru Viru,
    15:10
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-604
    J Wilsterman,
    14:25
    0 ч. 45 хв.El Alto,
    15:10
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-606
    J Wilsterman,
    14:40
    0 ч. 45 хв.El Alto,
    15:25
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-1632
    J Wilsterman,
    14:50
    0 ч. 50 хв.Viru Viru,
    15:40
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-634
    J Wilsterman,
    14:55
    0 ч. 50 хв.Viru Viru,
    15:45
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-636
    J Wilsterman,
    15:05
    0 ч. 50 хв.Viru Viru,
    15:55
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-608
    J Wilsterman,
    15:20
    0 ч. 45 хв.El Alto,
    16:05
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-442
    J Wilsterman,
    16:30
    0 ч. 55 хв.Трінідад,
    17:25
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-524
    J Wilsterman,
    16:40
    1 ч. 0 хв.Tarija,
    17:40
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-610
    J Wilsterman,
    16:45
    0 ч. 45 хв.El Alto,
    17:30
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-572
    J Wilsterman,
    17:10
    0 ч. 40 хв.Сукре,
    17:50
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-138
    J Wilsterman,
    17:15
    0 ч. 50 хв.Viru Viru,
    18:05
    Canadair JetПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-638
    J Wilsterman,
    17:30
    0 ч. 50 хв.Viru Viru,
    18:20
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-612
    J Wilsterman,
    18:00
    0 ч. 45 хв.El Alto,
    18:45
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-210
    J Wilsterman,
    18:50
    0 ч. 40 хв.Сукре,
    19:30
    Canadair JetПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-640
    J Wilsterman,
    19:45
    0 ч. 50 хв.Viru Viru,
    20:35
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-614
    J Wilsterman,
    19:55
    0 ч. 45 хв.El Alto,
    20:40
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-528
    J Wilsterman,
    20:10
    1 ч. 0 хв.Tarija,
    21:10
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-694
    J Wilsterman,
    20:25
    0 ч. 45 хв.El Alto,
    21:10
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-616
    J Wilsterman,
    20:55
    0 ч. 45 хв.El Alto,
    21:40
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-446
    J Wilsterman,
    21:25
    0 ч. 55 хв.Трінідад,
    22:20
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-532
    J Wilsterman,
    21:35
    1 ч. 0 хв.Tarija,
    22:35
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-692
    J Wilsterman,
    22:20
    0 ч. 50 хв.Viru Viru,
    23:10
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-618
    J Wilsterman,
    22:35
    0 ч. 45 хв.El Alto,
    23:20
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-574
    J Wilsterman,
    22:40
    0 ч. 40 хв.Сукре,
    23:20
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-642
    J Wilsterman,
    22:55
    0 ч. 50 хв.Viru Viru,
    23:45
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-576
    J Wilsterman,
    23:15
    0 ч. 40 хв.Сукре,
    23:55
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-620
    J Wilsterman,
    23:40
    0 ч. 45 хв.El Alto,
    00:25
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    00:00
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-620
    Приліт
    El Alto,
    00:45
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    00:10
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-122
    Приліт
    El Alto,
    00:55
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    00:15
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-622
    Приліт
    El Alto,
    01:00
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    00:15
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-644
    Приліт
    Viru Viru,
    01:05
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    00:30
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-622
    Приліт
    El Alto,
    01:15
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    00:30
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-644
    Приліт
    Viru Viru,
    01:20
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    00:30
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-696
    Приліт
    Viru Viru,
    01:20
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    00:40
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-624
    Приліт
    El Alto,
    01:25
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    01:05
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-646
    Приліт
    Viru Viru,
    01:55
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    01:20
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-624
    Приліт
    El Alto,
    02:05
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    01:50
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-626
    Приліт
    El Alto,
    02:35
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    01:55
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-650
    Приліт
    Viru Viru,
    02:45
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    01:55
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-650
    Приліт
    Viru Viru,
    02:45
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    02:25
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-652
    Приліт
    Viru Viru,
    03:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    03:30
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-652
    Приліт
    Viru Viru,
    04:20
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    03:35
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-698
    Приліт
    El Alto,
    04:20
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    03:40
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-626
    Приліт
    El Alto,
    04:25
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    03:50
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-578
    Приліт
    Сукре,
    04:30
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    04:25
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-628
    Приліт
    El Alto,
    05:10
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    04:45
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-536
    Приліт
    Tarija,
    05:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    05:05
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-656
    Приліт
    Viru Viru,
    05:55
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    13:00
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-600
    Приліт
    El Alto,
    13:45
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    13:05
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-690
    Приліт
    Viru Viru,
    13:55
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    13:15
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-630
    Приліт
    Viru Viru,
    14:05
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    13:25
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-632
    Приліт
    Viru Viru,
    14:15
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    13:30
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-602
    Приліт
    El Alto,
    14:15
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    14:05
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-604
    Приліт
    El Alto,
    14:50
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    14:15
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-632
    Приліт
    Viru Viru,
    15:05
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    14:20
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-690
    Приліт
    Viru Viru,
    15:10
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    14:25
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-604
    Приліт
    El Alto,
    15:10
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    14:40
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-606
    Приліт
    El Alto,
    15:25
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    14:50
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-1632
    Приліт
    Viru Viru,
    15:40
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    14:55
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-634
    Приліт
    Viru Viru,
    15:45
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    15:05
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-636
    Приліт
    Viru Viru,
    15:55
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    15:20
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-608
    Приліт
    El Alto,
    16:05
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    16:30
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-442
    Приліт
    Тринидад,
    17:25
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    16:40
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-524
    Приліт
    Tarija,
    17:40
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    16:45
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-610
    Приліт
    El Alto,
    17:30
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    17:10
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-572
    Приліт
    Сукре,
    17:50
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    17:15
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-138
    Приліт
    Viru Viru,
    18:05
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    17:30
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-638
    Приліт
    Viru Viru,
    18:20
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    18:00
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-612
    Приліт
    El Alto,
    18:45
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    18:50
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-210
    Приліт
    Сукре,
    19:30
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    19:45
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-640
    Приліт
    Viru Viru,
    20:35
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    19:55
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-614
    Приліт
    El Alto,
    20:40
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    20:10
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-528
    Приліт
    Tarija,
    21:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    20:25
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-694
    Приліт
    El Alto,
    21:10
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    20:55
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-616
    Приліт
    El Alto,
    21:40
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    21:25
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-446
    Приліт
    Тринидад,
    22:20
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    21:35
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-532
    Приліт
    Tarija,
    22:35
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    22:20
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-692
    Приліт
    Viru Viru,
    23:10
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    22:35
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-618
    Приліт
    El Alto,
    23:20
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    22:40
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-574
    Приліт
    Сукре,
    23:20
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    22:55
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-642
    Приліт
    Viru Viru,
    23:45
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    23:15
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-576
    Приліт
    Сукре,
    23:55
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    J Wilsterman,
    23:40
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-620
    Приліт
    El Alto,
    00:25
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

    Розклад авіарейсів
    J Wilsterman

    без пересадок на 13 грудня 2018

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-577
    Сукре,
    00:30
    0 ч. 40 хв.J Wilsterman,
    01:10
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-649
    Viru Viru,
    00:30
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    01:15
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-651
    Viru Viru,
    01:30
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    02:15
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-1651
    Viru Viru,
    01:45
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    02:30
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-651
    Viru Viru,
    02:05
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    02:50
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-617
    El Alto,
    02:20
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    03:05
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-535
    Tarija,
    02:45
    1 ч. 0 хв.J Wilsterman,
    03:45
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-699
    El Alto,
    02:50
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    03:35
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-619
    El Alto,
    03:00
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    03:45
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-537
    Tarija,
    03:00
    1 ч. 0 хв.J Wilsterman,
    04:00
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-619
    El Alto,
    03:20
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    04:05
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-653
    Viru Viru,
    03:40
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    04:25
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-621
    El Alto,
    04:30
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    05:15
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-655
    Viru Viru,
    04:55
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    05:40
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-127
    El Alto,
    05:10
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    05:55
    Canadair JetПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-625
    El Alto,
    05:15
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    06:00
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-657
    Viru Viru,
    05:30
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    06:15
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-627
    El Alto,
    05:50
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    06:35
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-629
    El Alto,
    06:00
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    06:45
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-631
    Viru Viru,
    12:40
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    13:25
    Boeing 737Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-601
    El Alto,
    13:00
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    13:45
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-521
    Tarija,
    13:15
    1 ч. 0 хв.J Wilsterman,
    14:15
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-571
    Сукре,
    14:00
    0 ч. 40 хв.J Wilsterman,
    14:40
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-633
    Viru Viru,
    14:50
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    15:35
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-603
    El Alto,
    15:15
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    16:00
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-635
    Viru Viru,
    15:45
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    16:30
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-605
    El Alto,
    16:00
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    16:45
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-637
    Viru Viru,
    16:30
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    17:15
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-605
    El Alto,
    16:50
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    17:35
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-443
    Трінідад,
    18:05
    0 ч. 50 хв.J Wilsterman,
    18:55
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-607
    El Alto,
    18:15
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    19:00
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-573
    Сукре,
    18:30
    0 ч. 40 хв.J Wilsterman,
    19:10
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-607
    El Alto,
    18:30
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    19:15
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-737
    Guarulhos, Термінал 2
    19:15
    3 ч. 10 хв.J Wilsterman,
    22:25
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-609
    El Alto,
    19:30
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    20:15
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-693
    El Alto,
    20:35
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    21:20
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-611
    El Alto,
    21:05
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    21:50
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-641
    Viru Viru,
    21:15
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    22:00
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-613
    El Alto,
    21:25
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    22:10
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-529
    Tarija,
    21:50
    1 ч. 0 хв.J Wilsterman,
    22:50
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-643
    Viru Viru,
    22:30
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    23:15
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-447
    Трінідад,
    22:50
    0 ч. 50 хв.J Wilsterman,
    23:40
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-615
    El Alto,
    23:00
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    23:45
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-645
    Viru Viru,
    23:15
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    00:00
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Iberia
    IB-1796
    Барахас, Термінал 4S
    23:30
    11 ч. 30 хв.J Wilsterman,
    11:00
    Boeing 767Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-779
    Барахас, Термінал 4S
    23:30
    11 ч. 30 хв.J Wilsterman,
    11:00
    Boeing 767Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-645
    Viru Viru,
    23:45
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    00:30
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-575
    Сукре,
    23:55
    0 ч. 40 хв.J Wilsterman,
    00:35
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-695
    El Alto,
    23:55
    0 ч. 45 хв.J Wilsterman,
    00:40
    Boeing 737-300Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Сукре,
    00:30
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-577
    Приліт
    J Wilsterman,
    01:10
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Viru Viru,
    00:30
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-649
    Приліт
    J Wilsterman,
    01:15
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Viru Viru,
    01:30
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-651
    Приліт
    J Wilsterman,
    02:15
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Viru Viru,
    01:45
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-1651
    Приліт
    J Wilsterman,
    02:30
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Viru Viru,
    02:05
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-651
    Приліт
    J Wilsterman,
    02:50
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    El Alto,
    02:20
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-617
    Приліт
    J Wilsterman,
    03:05
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Tarija,
    02:45
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-535
    Приліт
    J Wilsterman,
    03:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    El Alto,
    02:50
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-699
    Приліт
    J Wilsterman,
    03:35
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    El Alto,
    03:00
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-619
    Приліт
    J Wilsterman,
    03:45
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Tarija,
    03:00
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-537
    Приліт
    J Wilsterman,
    04:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    El Alto,
    03:20
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-619
    Приліт
    J Wilsterman,
    04:05
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Viru Viru,
    03:40
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-653
    Приліт
    J Wilsterman,
    04:25
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    El Alto,
    04:30
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-621
    Приліт
    J Wilsterman,
    05:15
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Viru Viru,
    04:55
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-655
    Приліт
    J Wilsterman,
    05:40
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    El Alto,
    05:10
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-127
    Приліт
    J Wilsterman,
    05:55
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    El Alto,
    05:15
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-625
    Приліт
    J Wilsterman,
    06:00
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Viru Viru,
    05:30
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-657
    Приліт
    J Wilsterman,
    06:15
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    El Alto,
    05:50
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-627
    Приліт
    J Wilsterman,
    06:35
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    El Alto,
    06:00
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-629
    Приліт
    J Wilsterman,
    06:45
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Viru Viru,
    12:40
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-631
    Приліт
    J Wilsterman,
    13:25
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    El Alto,
    13:00
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-601
    Приліт
    J Wilsterman,
    13:45
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Tarija,
    13:15
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-521
    Приліт
    J Wilsterman,
    14:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Сукре,
    14:00
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-571
    Приліт
    J Wilsterman,
    14:40
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Viru Viru,
    14:50
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-633
    Приліт
    J Wilsterman,
    15:35
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    El Alto,
    15:15
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-603
    Приліт
    J Wilsterman,
    16:00
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Viru Viru,
    15:45
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-635
    Приліт
    J Wilsterman,
    16:30
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    El Alto,
    16:00
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-605
    Приліт
    J Wilsterman,
    16:45
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Viru Viru,
    16:30
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-637
    Приліт
    J Wilsterman,
    17:15
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    El Alto,
    16:50
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-605
    Приліт
    J Wilsterman,
    17:35
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Тринидад,
    18:05
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-443
    Приліт
    J Wilsterman,
    18:55
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    El Alto,
    18:15
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-607
    Приліт
    J Wilsterman,
    19:00
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Сукре,
    18:30
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-573
    Приліт
    J Wilsterman,
    19:10
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    El Alto,
    18:30
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-607
    Приліт
    J Wilsterman,
    19:15
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Guarulhos, Термінал 2
    19:15
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-737
    Приліт
    J Wilsterman,
    22:25
    В дорозі
    3 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    El Alto,
    19:30
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-609
    Приліт
    J Wilsterman,
    20:15
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    El Alto,
    20:35
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-693
    Приліт
    J Wilsterman,
    21:20
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    El Alto,
    21:05
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-611
    Приліт
    J Wilsterman,
    21:50
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Viru Viru,
    21:15
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-641
    Приліт
    J Wilsterman,
    22:00
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    El Alto,
    21:25
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-613
    Приліт
    J Wilsterman,
    22:10
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Tarija,
    21:50
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-529
    Приліт
    J Wilsterman,
    22:50
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Viru Viru,
    22:30
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-643
    Приліт
    J Wilsterman,
    23:15
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Тринидад,
    22:50
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-447
    Приліт
    J Wilsterman,
    23:40
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    El Alto,
    23:00
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-615
    Приліт
    J Wilsterman,
    23:45
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Viru Viru,
    23:15
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-645
    Приліт
    J Wilsterman,
    00:00
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Барахас, Термінал 4S
    23:30
    Рейс
    Iberia
    IB-1796
    Приліт
    J Wilsterman,
    11:00
    В дорозі
    11 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Барахас, Термінал 4S
    23:30
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-779
    Приліт
    J Wilsterman,
    11:00
    В дорозі
    11 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Viru Viru,
    23:45
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-645
    Приліт
    J Wilsterman,
    00:30
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Сукре,
    23:55
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-575
    Приліт
    J Wilsterman,
    00:35
    В дорозі
    0 ч. 40 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    El Alto,
    23:55
    Рейс
    Boliviana de Aviacion - BoA
    OB-695
    Приліт
    J Wilsterman,
    00:40
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд