Мій Anyway

Аеропорт Ft Dodge

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Форт-Додж, США
    сьогодні
    +3 ℃
    21 квітня
    +13 ℃
    22 квітня
    +20 ℃
    23 квітня
    +23 ℃
    24 квітня
    +10 ℃
    25 квітня
    +13 ℃

    Anywayanyday пропонує зручний пошук дешевих квитків з вильотом з аеропорту Ft Dodge: допомагає підібрати рейс і забронювати квитки на потрібну дату.

    На anywayanyday.com ви зможете знайти і придбати дешеві квитки: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній та підбирає найдешевші квитки.

    До речі, якщо ви не знали, повідомляємо: на anywayanyday.com можна відфільтрувати варіанти перельоту за аеропортом вильоту і прильоту. Це дозволить вам сформувати найбільш оптимальний маршрут вашої авіаподорожі.

    Загальна інформація про аеропорт Ft Dodge

    Місто, в якому знаходиться аеропорт: Форт-Додж, США.

    Інформація про місцевий телефонноий код, часовий пояс і про валюту, яка в обігу в , - див. віджет з корисною інформацією зверху, праворуч від карти.

    Код IATA: FOD.

    Адресу, телефони довідкових служб і додаткову інформацію про аеропорт Ft Dodge ви можете дізнатися на офіційному сайті аеропорту. 

     Погода в місті, в якому знаходиться аеропорт Ft Dodge

    Дізнайтеся яка погода в місті - див. Віджет з інформацією про погоду вгорі, зліва від карти.

     Як дістатися  аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з міста до аеропорту Ft Dodge, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати до аеропорту Ft Dodge на автомобілі.

     Як дістатися міста з аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з Ft Dodge до міста, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати з аеропорту Ft Dodge до міста на автомобілі.

     Рейси, що вилітають з аеропорту та онлайн-табло Ft Dodge

     Онлайн-Табло вильотів можна переглянути на сторінці «Вильоти з аеропорту Ft Dodge».

     

    Для того щоб зареєструватися і потрапити на рейс, що вилітає з Ft Dodge, вам знадобиться тільки паспорт.

    Рейси, що прилітають в аеропорт Ft Dodge

     Онлайн-Табло прильотів можна подивитися на сторінці «Прильоти в аеропорт Ft Dodge».

     Спецпропозиції з аеропорту Ft Dodge

    Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі квитків з вильотом з аеропорту Ft Dodge. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на авіаквитки ми часто пишемо в своїй щотижневій розсилці.

     Найдешевші авіаквитки на найближчі два тижня

     Ціна квитка дуже залежить від часу: чим раніше вам вдасться придбати квиток на літак, тим дешевшим він виявиться. Крім того, вартість авіаквитка варіюється в залежності від дня. Тому дуже важливо порівнювати ціни не тільки на одну конкретну дату, а й на сусідні дні - в такому випадку можна знайти і купити квиток з вильотом з аеропорту Ft Dodge airport, який виявиться значно дешевшим.

     Наш віджет «Динаміка цін» дозволяє провести таке порівняння швидко і зручно. Перегляньте ціни на авіаквитки на найближчі два тижні та виберіть оптимальний варіант, який підходить вам і за вартістю, і за часом.

    Авіакомпанії, що літають з аеропорту

    Ціна авіаквитків може залежати не тільки від дня і часу вильоту і прильоту, а й від того, яка авіакомпанія виконує переліт. Порівняйте ціни різних перевізників, що літають з аеропорту Ft Dodge, та виберіть найбільш вигідний варіант.

     Оплата авіаквитків на anywayanyday.com

     

    Anywayanyday пропонує своїм клієнтам зручно оплатити авіаквитки. Авіаперельоти на anywayanyday.com оплачуються 5 валютами на ваш вибір:

     

    • рублями;
    • доларами США;
    • євро;
    • швейцарськими франками;
    • українськими гривнями.

     

    Авіаквитки оплачуються 2 різними способами на ваш вибір:

     

    • банківською карткою;
    • готівкою.

     Бронювання авіаквитків на anywayanyday.com

    Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі anywayanyday.com можуть попередньо забронювати авіаквитки і оплатити їх пізніше - протягом 3 діб. Про будь-які зміни в бронюванні клієнта Anywayanyday повідомляють SMS-повідомленням та листом по електронній пошті.

    • Чашка кави
      Чашка кави
      ~ 255.8
    • Хліб
      Хліб
      ~ 176.5
    • Келих пива
      Келих пива
      ~ 191.9

    Розклад авіарейсів
    Ft Dodge

    без пересадок на 20 квітня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    3E-2206Ft Dodge,
    00:00
    2 ч. 0 хв.Lambert St Louis, Термінал 1
    02:00
    CNCПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    3E-2204Ft Dodge,
    02:00
    2 ч. 0 хв.Lambert St Louis, Термінал 1
    04:00
    CNCПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    3E-2202Ft Dodge,
    15:30
    2 ч. 0 хв.Lambert St Louis, Термінал 1
    17:30
    CNCПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    3E-2999Ft Dodge,
    16:30
    0 ч. 35 хв.Mason City,
    17:05
    CNCПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    3E-2208Ft Dodge,
    17:00
    2 ч. 10 хв.Lambert St Louis, Термінал 1
    19:10
    CNCПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    3E-2210Ft Dodge,
    23:00
    2 ч. 10 хв.Lambert St Louis, Термінал 1
    01:10
    CNCПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ft Dodge,
    00:00
    Рейс
    3E-2206
    Приліт
    Lambert St Louis, Термінал 1
    02:00
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ft Dodge,
    02:00
    Рейс
    3E-2204
    Приліт
    Lambert St Louis, Термінал 1
    04:00
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ft Dodge,
    15:30
    Рейс
    3E-2202
    Приліт
    Lambert St Louis, Термінал 1
    17:30
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ft Dodge,
    16:30
    Рейс
    3E-2999
    Приліт
    Mason City,
    17:05
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ft Dodge,
    17:00
    Рейс
    3E-2208
    Приліт
    Lambert St Louis, Термінал 1
    19:10
    В дорозі
    2 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Ft Dodge,
    23:00
    Рейс
    3E-2210
    Приліт
    Lambert St Louis, Термінал 1
    01:10
    В дорозі
    2 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

    Розклад авіарейсів
    Ft Dodge

    без пересадок на 20 квітня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    3E-2205Lambert St Louis, Термінал 1
    02:30
    2 ч. 10 хв.Ft Dodge,
    04:40
    CNCПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    3E-2211Lambert St Louis, Термінал 1
    03:00
    2 ч. 0 хв.Ft Dodge,
    05:00
    CNCПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    3E-2207Lambert St Louis, Термінал 1
    14:00
    2 ч. 10 хв.Ft Dodge,
    16:10
    CNCПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    3E-2203Lambert St Louis, Термінал 1
    18:00
    2 ч. 20 хв.Ft Dodge,
    20:20
    CNCПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    3E-2209Lambert St Louis, Термінал 1
    20:00
    2 ч. 0 хв.Ft Dodge,
    22:00
    BeechcraftПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    3E-2998Mason City,
    23:00
    0 ч. 35 хв.Ft Dodge,
    23:35
    CNCПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Lambert St Louis, Термінал 1
    02:30
    Рейс
    3E-2205
    Приліт
    Ft Dodge,
    04:40
    В дорозі
    2 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Lambert St Louis, Термінал 1
    03:00
    Рейс
    3E-2211
    Приліт
    Ft Dodge,
    05:00
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Lambert St Louis, Термінал 1
    14:00
    Рейс
    3E-2207
    Приліт
    Ft Dodge,
    16:10
    В дорозі
    2 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Lambert St Louis, Термінал 1
    18:00
    Рейс
    3E-2203
    Приліт
    Ft Dodge,
    20:20
    В дорозі
    2 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Lambert St Louis, Термінал 1
    20:00
    Рейс
    3E-2209
    Приліт
    Ft Dodge,
    22:00
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Mason City,
    23:00
    Рейс
    3E-2998
    Приліт
    Ft Dodge,
    23:35
    В дорозі
    0 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд