Мій Anyway

Аеропорт Enrique Olaya Herrara

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Медельїн, Колумбия
    сьогодні
    +14 ℃
    22 квітня
    +21 ℃
    23 квітня
    +19 ℃
    24 квітня
    +14 ℃
    25 квітня
    +20 ℃
    26 квітня
    +22 ℃

    Anywayanyday пропонує зручний пошук дешевих квитків з вильотом з аеропорту Enrique Olaya Herrara: допомагає підібрати рейс і забронювати квитки на потрібну дату.

    На anywayanyday.com ви зможете знайти і придбати дешеві квитки: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній та підбирає найдешевші квитки.

    До речі, якщо ви не знали, повідомляємо: на anywayanyday.com можна відфільтрувати варіанти перельоту за аеропортом вильоту і прильоту. Це дозволить вам сформувати найбільш оптимальний маршрут вашої авіаподорожі.

    Загальна інформація про аеропорт Enrique Olaya Herrara

    Місто, в якому знаходиться аеропорт: Медельїн, Колумбия.

    Інформація про місцевий телефонноий код, часовий пояс і про валюту, яка в обігу в , - див. віджет з корисною інформацією зверху, праворуч від карти.

    Код IATA: EOH.

    Адресу, телефони довідкових служб і додаткову інформацію про аеропорт Enrique Olaya Herrara ви можете дізнатися на офіційному сайті аеропорту. 

     Погода в місті, в якому знаходиться аеропорт Enrique Olaya Herrara

    Дізнайтеся яка погода в місті - див. Віджет з інформацією про погоду вгорі, зліва від карти.

     Як дістатися  аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з міста до аеропорту Enrique Olaya Herrara, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати до аеропорту Enrique Olaya Herrara на автомобілі.

     Як дістатися міста з аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з Enrique Olaya Herrara до міста, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати з аеропорту Enrique Olaya Herrara до міста на автомобілі.

     Рейси, що вилітають з аеропорту та онлайн-табло Enrique Olaya Herrara

     Онлайн-Табло вильотів можна переглянути на сторінці «Вильоти з аеропорту Enrique Olaya Herrara».

     

    Для того щоб зареєструватися і потрапити на рейс, що вилітає з Enrique Olaya Herrara, вам знадобиться тільки паспорт.

    Рейси, що прилітають в аеропорт Enrique Olaya Herrara

     Онлайн-Табло прильотів можна подивитися на сторінці «Прильоти в аеропорт Enrique Olaya Herrara».

     Спецпропозиції з аеропорту Enrique Olaya Herrara

    Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі квитків з вильотом з аеропорту Enrique Olaya Herrara. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на авіаквитки ми часто пишемо в своїй щотижневій розсилці.

     Найдешевші авіаквитки на найближчі два тижня

     Ціна квитка дуже залежить від часу: чим раніше вам вдасться придбати квиток на літак, тим дешевшим він виявиться. Крім того, вартість авіаквитка варіюється в залежності від дня. Тому дуже важливо порівнювати ціни не тільки на одну конкретну дату, а й на сусідні дні - в такому випадку можна знайти і купити квиток з вильотом з аеропорту Enrique Olaya Herrara airport, який виявиться значно дешевшим.

     Наш віджет «Динаміка цін» дозволяє провести таке порівняння швидко і зручно. Перегляньте ціни на авіаквитки на найближчі два тижні та виберіть оптимальний варіант, який підходить вам і за вартістю, і за часом.

    Авіакомпанії, що літають з аеропорту

    Ціна авіаквитків може залежати не тільки від дня і часу вильоту і прильоту, а й від того, яка авіакомпанія виконує переліт. Порівняйте ціни різних перевізників, що літають з аеропорту Enrique Olaya Herrara, та виберіть найбільш вигідний варіант.

     Оплата авіаквитків на anywayanyday.com

     

    Anywayanyday пропонує своїм клієнтам зручно оплатити авіаквитки. Авіаперельоти на anywayanyday.com оплачуються 5 валютами на ваш вибір:

     

    • рублями;
    • доларами США;
    • євро;
    • швейцарськими франками;
    • українськими гривнями.

     

    Авіаквитки оплачуються 2 різними способами на ваш вибір:

     

    • банківською карткою;
    • готівкою.

     Бронювання авіаквитків на anywayanyday.com

    Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі anywayanyday.com можуть попередньо забронювати авіаквитки і оплатити їх пізніше - протягом 3 діб. Про будь-які зміни в бронюванні клієнта Anywayanyday повідомляють SMS-повідомленням та листом по електронній пошті.

    • Чашка кави
      Чашка кави
      ~ 73.6
    • Хліб
      Хліб
      ~ 58.2
    • Келих пива
      Келих пива
      ~ 49.2
    • Квиток на автобус
      Квиток на автобус
      ~ 42.2

    Розклад авіарейсів
    Enrique Olaya Herrara

    без пересадок на 21 квітня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    H1-3513Enrique Olaya Herrara,
    01:00
    1 ч. 0 хв.S Jeronimo,
    02:00
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3513Enrique Olaya Herrara,
    01:00
    1 ч. 0 хв.S Jeronimo,
    02:00
    JSTПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3469Enrique Olaya Herrara,
    01:05
    1 ч. 0 хв.Пало-Негро,
    02:05
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3528Enrique Olaya Herrara,
    01:10
    0 ч. 45 хв.Matecana,
    01:55
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3393Enrique Olaya Herrara,
    14:00
    0 ч. 45 хв.Апартадо,
    14:45
    JSTПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3403Enrique Olaya Herrara,
    14:00
    1 ч. 0 хв.S Jeronimo,
    15:00
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3441Enrique Olaya Herrara,
    14:40
    0 ч. 45 хв.Matecana,
    15:25
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3462Enrique Olaya Herrara,
    14:55
    1 ч. 0 хв.Пало-Негро,
    15:55
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3343Enrique Olaya Herrara,
    16:10
    0 ч. 45 хв.El Eden,
    16:55
    JSTПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3411Enrique Olaya Herrara,
    16:50
    1 ч. 20 хв.Camilo Dazo,
    18:10
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3405Enrique Olaya Herrara,
    18:05
    1 ч. 0 хв.S Jeronimo,
    19:05
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3411Enrique Olaya Herrara,
    19:05
    1 ч. 20 хв.Camilo Dazo,
    20:25
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3407Enrique Olaya Herrara,
    20:10
    1 ч. 0 хв.S Jeronimo,
    21:10
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3347Enrique Olaya Herrara,
    20:40
    0 ч. 45 хв.El Eden,
    21:25
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3466Enrique Olaya Herrara,
    20:45
    1 ч. 0 хв.Пало-Негро,
    21:45
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3447Enrique Olaya Herrara,
    20:50
    0 ч. 45 хв.Matecana,
    21:35
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3399Enrique Olaya Herrara,
    21:10
    0 ч. 45 хв.Апартадо,
    21:55
    JSTПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3471Enrique Olaya Herrara,
    22:15
    1 ч. 0 хв.Пало-Негро,
    23:15
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3409Enrique Olaya Herrara,
    22:45
    1 ч. 0 хв.S Jeronimo,
    23:45
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3449Enrique Olaya Herrara,
    23:00
    0 ч. 45 хв.Matecana,
    23:45
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3401Enrique Olaya Herrara,
    23:20
    0 ч. 45 хв.Апартадо,
    00:05
    JSTПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Enrique Olaya Herrara,
    01:00
    Рейс
    H1-3513
    Приліт
    S Jeronimo,
    02:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Enrique Olaya Herrara,
    01:00
    Рейс
    H1-3513
    Приліт
    S Jeronimo,
    02:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Enrique Olaya Herrara,
    01:05
    Рейс
    H1-3469
    Приліт
    Пало-Негро,
    02:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Enrique Olaya Herrara,
    01:10
    Рейс
    H1-3528
    Приліт
    Matecana,
    01:55
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Enrique Olaya Herrara,
    14:00
    Рейс
    H1-3393
    Приліт
    Апартадо,
    14:45
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Enrique Olaya Herrara,
    14:00
    Рейс
    H1-3403
    Приліт
    S Jeronimo,
    15:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Enrique Olaya Herrara,
    14:40
    Рейс
    H1-3441
    Приліт
    Matecana,
    15:25
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Enrique Olaya Herrara,
    14:55
    Рейс
    H1-3462
    Приліт
    Пало-Негро,
    15:55
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Enrique Olaya Herrara,
    16:10
    Рейс
    H1-3343
    Приліт
    El Eden,
    16:55
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Enrique Olaya Herrara,
    16:50
    Рейс
    H1-3411
    Приліт
    Camilo Dazo,
    18:10
    В дорозі
    1 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Enrique Olaya Herrara,
    18:05
    Рейс
    H1-3405
    Приліт
    S Jeronimo,
    19:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Enrique Olaya Herrara,
    19:05
    Рейс
    H1-3411
    Приліт
    Camilo Dazo,
    20:25
    В дорозі
    1 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Enrique Olaya Herrara,
    20:10
    Рейс
    H1-3407
    Приліт
    S Jeronimo,
    21:10
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Enrique Olaya Herrara,
    20:40
    Рейс
    H1-3347
    Приліт
    El Eden,
    21:25
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Enrique Olaya Herrara,
    20:45
    Рейс
    H1-3466
    Приліт
    Пало-Негро,
    21:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Enrique Olaya Herrara,
    20:50
    Рейс
    H1-3447
    Приліт
    Matecana,
    21:35
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Enrique Olaya Herrara,
    21:10
    Рейс
    H1-3399
    Приліт
    Апартадо,
    21:55
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Enrique Olaya Herrara,
    22:15
    Рейс
    H1-3471
    Приліт
    Пало-Негро,
    23:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Enrique Olaya Herrara,
    22:45
    Рейс
    H1-3409
    Приліт
    S Jeronimo,
    23:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Enrique Olaya Herrara,
    23:00
    Рейс
    H1-3449
    Приліт
    Matecana,
    23:45
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Enrique Olaya Herrara,
    23:20
    Рейс
    H1-3401
    Приліт
    Апартадо,
    00:05
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

    Розклад авіарейсів
    Enrique Olaya Herrara

    без пересадок на 21 квітня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    H1-3450Matecana,
    00:05
    0 ч. 45 хв.Enrique Olaya Herrara,
    00:50
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3410S Jeronimo,
    00:05
    1 ч. 0 хв.Enrique Olaya Herrara,
    01:05
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3402Апартадо,
    00:25
    0 ч. 45 хв.Enrique Olaya Herrara,
    01:10
    JSTПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3527Matecana,
    13:35
    0 ч. 45 хв.Enrique Olaya Herrara,
    14:20
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3463Пало-Негро,
    13:40
    0 ч. 55 хв.Enrique Olaya Herrara,
    14:35
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3394Апартадо,
    15:05
    0 ч. 45 хв.Enrique Olaya Herrara,
    15:50
    JSTПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3404S Jeronimo,
    15:20
    1 ч. 0 хв.Enrique Olaya Herrara,
    16:20
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3442Matecana,
    15:45
    0 ч. 45 хв.Enrique Olaya Herrara,
    16:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3344El Eden,
    17:15
    0 ч. 45 хв.Enrique Olaya Herrara,
    18:00
    JSTПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3465Пало-Негро,
    17:50
    0 ч. 55 хв.Enrique Olaya Herrara,
    18:45
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3514S Jeronimo,
    17:55
    1 ч. 0 хв.Enrique Olaya Herrara,
    18:55
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3412Camilo Dazo,
    18:30
    1 ч. 20 хв.Enrique Olaya Herrara,
    19:50
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3406S Jeronimo,
    19:25
    1 ч. 0 хв.Enrique Olaya Herrara,
    20:25
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3467Пало-Негро,
    19:30
    0 ч. 55 хв.Enrique Olaya Herrara,
    20:25
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3412Camilo Dazo,
    20:45
    1 ч. 10 хв.Enrique Olaya Herrara,
    21:55
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3408S Jeronimo,
    21:30
    1 ч. 0 хв.Enrique Olaya Herrara,
    22:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3408S Jeronimo,
    21:30
    1 ч. 0 хв.Enrique Olaya Herrara,
    22:30
    JSTПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3348El Eden,
    21:45
    0 ч. 45 хв.Enrique Olaya Herrara,
    22:30
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3448Matecana,
    21:55
    0 ч. 45 хв.Enrique Olaya Herrara,
    22:40
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3400Апартадо,
    22:15
    0 ч. 45 хв.Enrique Olaya Herrara,
    23:00
    JSTПн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    H1-3470Пало-Негро,
    23:50
    0 ч. 55 хв.Enrique Olaya Herrara,
    00:45
    Aeritalia ATR 42/72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Matecana,
    00:05
    Рейс
    H1-3450
    Приліт
    Enrique Olaya Herrara,
    00:50
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    S Jeronimo,
    00:05
    Рейс
    H1-3410
    Приліт
    Enrique Olaya Herrara,
    01:05
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Апартадо,
    00:25
    Рейс
    H1-3402
    Приліт
    Enrique Olaya Herrara,
    01:10
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Matecana,
    13:35
    Рейс
    H1-3527
    Приліт
    Enrique Olaya Herrara,
    14:20
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Пало-Негро,
    13:40
    Рейс
    H1-3463
    Приліт
    Enrique Olaya Herrara,
    14:35
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Апартадо,
    15:05
    Рейс
    H1-3394
    Приліт
    Enrique Olaya Herrara,
    15:50
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    S Jeronimo,
    15:20
    Рейс
    H1-3404
    Приліт
    Enrique Olaya Herrara,
    16:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Matecana,
    15:45
    Рейс
    H1-3442
    Приліт
    Enrique Olaya Herrara,
    16:30
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    El Eden,
    17:15
    Рейс
    H1-3344
    Приліт
    Enrique Olaya Herrara,
    18:00
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Пало-Негро,
    17:50
    Рейс
    H1-3465
    Приліт
    Enrique Olaya Herrara,
    18:45
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    S Jeronimo,
    17:55
    Рейс
    H1-3514
    Приліт
    Enrique Olaya Herrara,
    18:55
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Camilo Dazo,
    18:30
    Рейс
    H1-3412
    Приліт
    Enrique Olaya Herrara,
    19:50
    В дорозі
    1 ч. 20 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    S Jeronimo,
    19:25
    Рейс
    H1-3406
    Приліт
    Enrique Olaya Herrara,
    20:25
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Пало-Негро,
    19:30
    Рейс
    H1-3467
    Приліт
    Enrique Olaya Herrara,
    20:25
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Camilo Dazo,
    20:45
    Рейс
    H1-3412
    Приліт
    Enrique Olaya Herrara,
    21:55
    В дорозі
    1 ч. 10 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    S Jeronimo,
    21:30
    Рейс
    H1-3408
    Приліт
    Enrique Olaya Herrara,
    22:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    S Jeronimo,
    21:30
    Рейс
    H1-3408
    Приліт
    Enrique Olaya Herrara,
    22:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    El Eden,
    21:45
    Рейс
    H1-3348
    Приліт
    Enrique Olaya Herrara,
    22:30
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Matecana,
    21:55
    Рейс
    H1-3448
    Приліт
    Enrique Olaya Herrara,
    22:40
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Апартадо,
    22:15
    Рейс
    H1-3400
    Приліт
    Enrique Olaya Herrara,
    23:00
    В дорозі
    0 ч. 45 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Пало-Негро,
    23:50
    Рейс
    H1-3470
    Приліт
    Enrique Olaya Herrara,
    00:45
    В дорозі
    0 ч. 55 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд