Мій Anyway

Аеропорт Biskra

3 хвилини на пошук
та покупку квитка


    Погода, Біскра, Алжир
    сьогодні
    +34 ℃
    23 квітня
    +21 ℃
    24 квітня
    +22 ℃
    25 квітня
    +29 ℃
    26 квітня
    +27 ℃
    27 квітня
    +29 ℃

    Anywayanyday пропонує зручний пошук дешевих квитків з вильотом з аеропорту Biskra: допомагає підібрати рейс і забронювати квитки на потрібну дату.

    На anywayanyday.com ви зможете знайти і придбати дешеві квитки: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній та підбирає найдешевші квитки.

    До речі, якщо ви не знали, повідомляємо: на anywayanyday.com можна відфільтрувати варіанти перельоту за аеропортом вильоту і прильоту. Це дозволить вам сформувати найбільш оптимальний маршрут вашої авіаподорожі.

    Загальна інформація про аеропорт Biskra

    Місто, в якому знаходиться аеропорт: Біскра, Алжир.

    Інформація про місцевий телефонноий код, часовий пояс і про валюту, яка в обігу в , - див. віджет з корисною інформацією зверху, праворуч від карти.

    Код IATA: BSK.

    Адресу, телефони довідкових служб і додаткову інформацію про аеропорт Biskra ви можете дізнатися на офіційному сайті аеропорту. 

     Погода в місті, в якому знаходиться аеропорт Biskra

    Дізнайтеся яка погода в місті - див. Віджет з інформацією про погоду вгорі, зліва від карти.

     Як дістатися  аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з міста до аеропорту Biskra, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати до аеропорту Biskra на автомобілі.

     Як дістатися міста з аеропорту

    Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з Biskra до міста, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати з аеропорту Biskra до міста на автомобілі.

     Рейси, що вилітають з аеропорту та онлайн-табло Biskra

     Онлайн-Табло вильотів можна переглянути на сторінці «Вильоти з аеропорту Biskra».

     

    Для того щоб зареєструватися і потрапити на рейс, що вилітає з Biskra, вам знадобиться тільки паспорт.

    Рейси, що прилітають в аеропорт Biskra

     Онлайн-Табло прильотів можна подивитися на сторінці «Прильоти в аеропорт Biskra».

     Спецпропозиції з аеропорту Biskra

    Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі квитків з вильотом з аеропорту Biskra. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на авіаквитки ми часто пишемо в своїй щотижневій розсилці.

     Найдешевші авіаквитки на найближчі два тижня

     Ціна квитка дуже залежить від часу: чим раніше вам вдасться придбати квиток на літак, тим дешевшим він виявиться. Крім того, вартість авіаквитка варіюється в залежності від дня. Тому дуже важливо порівнювати ціни не тільки на одну конкретну дату, а й на сусідні дні - в такому випадку можна знайти і купити квиток з вильотом з аеропорту Biskra airport, який виявиться значно дешевшим.

     Наш віджет «Динаміка цін» дозволяє провести таке порівняння швидко і зручно. Перегляньте ціни на авіаквитки на найближчі два тижні та виберіть оптимальний варіант, який підходить вам і за вартістю, і за часом.

    Авіакомпанії, що літають з аеропорту

    Ціна авіаквитків може залежати не тільки від дня і часу вильоту і прильоту, а й від того, яка авіакомпанія виконує переліт. Порівняйте ціни різних перевізників, що літають з аеропорту Biskra, та виберіть найбільш вигідний варіант.

     Оплата авіаквитків на anywayanyday.com

     

    Anywayanyday пропонує своїм клієнтам зручно оплатити авіаквитки. Авіаперельоти на anywayanyday.com оплачуються 5 валютами на ваш вибір:

     

    • рублями;
    • доларами США;
    • євро;
    • швейцарськими франками;
    • українськими гривнями.

     

    Авіаквитки оплачуються 2 різними способами на ваш вибір:

     

    • банківською карткою;
    • готівкою.

     Бронювання авіаквитків на anywayanyday.com

    Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі anywayanyday.com можуть попередньо забронювати авіаквитки і оплатити їх пізніше - протягом 3 діб. Про будь-які зміни в бронюванні клієнта Anywayanyday повідомляють SMS-повідомленням та листом по електронній пошті.

    • Чашка кави
      Чашка кави
      ~ 32.6
    • Хліб
      Хліб
      ~ 5.8
    • Келих пива
      Келих пива
      ~ 76.8
    • Квиток на автобус
      Квиток на автобус
      ~ 11.5

    Розклад авіарейсів
    Biskra

    без пересадок на 22 квітня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Air Algerie
    AH-6043
    Biskra,
    09:30
    1 ч. 0 хв.Houari Boumedienne, Термінал D
    10:30
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Algerie
    AH-6043
    Biskra,
    10:00
    1 ч. 0 хв.Houari Boumedienne, Термінал D
    11:00
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Algerie
    AH-6041
    Biskra,
    11:20
    1 ч. 0 хв.Houari Boumedienne, Термінал D
    12:20
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Algerie
    AH-6041
    Biskra,
    11:50
    1 ч. 0 хв.Houari Boumedienne, Термінал D
    12:50
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Algerie
    AH-1128
    Biskra,
    12:10
    2 ч. 35 хв.Шарль-де-Голль, Термінал 2A
    14:45
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Algerie
    AH-1124
    Biskra,
    12:10
    2 ч. 35 хв.Орлі, Термінал 4
    14:45
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Algerie
    AH-1258
    Biskra,
    13:00
    2 ч. 0 хв.Ліон Сент-Екзюпері, Термінал 1
    15:00
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Algerie
    AH-6041
    Biskra,
    14:25
    1 ч. 0 хв.Houari Boumedienne, Термінал D
    15:25
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Algerie
    AH-6041
    Biskra,
    19:10
    0 ч. 50 хв.Houari Boumedienne, Термінал D
    20:00
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Algerie
    AH-6041
    Biskra,
    19:15
    0 ч. 50 хв.Houari Boumedienne, Термінал D
    20:05
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Algerie
    AH-6043
    Biskra,
    19:35
    1 ч. 0 хв.Houari Boumedienne, Термінал D
    20:35
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Biskra,
    09:30
    Рейс
    Air Algerie
    AH-6043
    Приліт
    Houari Boumedienne, Термінал D
    10:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Biskra,
    10:00
    Рейс
    Air Algerie
    AH-6043
    Приліт
    Houari Boumedienne, Термінал D
    11:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Biskra,
    11:20
    Рейс
    Air Algerie
    AH-6041
    Приліт
    Houari Boumedienne, Термінал D
    12:20
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Biskra,
    11:50
    Рейс
    Air Algerie
    AH-6041
    Приліт
    Houari Boumedienne, Термінал D
    12:50
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Biskra,
    12:10
    Рейс
    Air Algerie
    AH-1128
    Приліт
    Шарль-де-Голль, Термінал 2A
    14:45
    В дорозі
    2 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Biskra,
    12:10
    Рейс
    Air Algerie
    AH-1124
    Приліт
    Орли, Термінал 4
    14:45
    В дорозі
    2 ч. 35 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Biskra,
    13:00
    Рейс
    Air Algerie
    AH-1258
    Приліт
    Лион Сент-Экзюпери, Термінал 1
    15:00
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Biskra,
    14:25
    Рейс
    Air Algerie
    AH-6041
    Приліт
    Houari Boumedienne, Термінал D
    15:25
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Biskra,
    19:10
    Рейс
    Air Algerie
    AH-6041
    Приліт
    Houari Boumedienne, Термінал D
    20:00
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Biskra,
    19:15
    Рейс
    Air Algerie
    AH-6041
    Приліт
    Houari Boumedienne, Термінал D
    20:05
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Biskra,
    19:35
    Рейс
    Air Algerie
    AH-6043
    Приліт
    Houari Boumedienne, Термінал D
    20:35
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

    Розклад авіарейсів
    Biskra

    без пересадок на 22 квітня 2019

    РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
    Air Algerie
    AH-6040
    Houari Boumedienne, Термінал D
    09:30
    1 ч. 0 хв.Biskra,
    10:30
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Algerie
    AH-6040
    Houari Boumedienne, Термінал D
    10:00
    1 ч. 0 хв.Biskra,
    11:00
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Algerie
    AH-6040
    Houari Boumedienne, Термінал D
    10:20
    0 ч. 50 хв.Biskra,
    11:10
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Algerie
    AH-6040
    Houari Boumedienne, Термінал D
    11:10
    0 ч. 50 хв.Biskra,
    12:00
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Algerie
    AH-6040
    Houari Boumedienne, Термінал D
    12:35
    1 ч. 0 хв.Biskra,
    13:35
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Algerie
    AH-1129
    Шарль-де-Голль, Термінал 2C
    15:45
    2 ч. 30 хв.Biskra,
    18:15
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Algerie
    AH-1125
    Орлі, Термінал 4
    15:45
    2 ч. 30 хв.Biskra,
    18:15
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Algerie
    AH-1259
    Ліон Сент-Екзюпері, Термінал 1
    16:10
    2 ч. 0 хв.Biskra,
    18:10
    Boeing 737-800Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Algerie
    AH-6042
    Houari Boumedienne, Термінал D
    17:45
    1 ч. 0 хв.Biskra,
    18:45
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Algerie
    AH-6042
    Houari Boumedienne, Термінал D
    19:45
    1 ч. 0 хв.Biskra,
    20:45
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Air Algerie
    AH-6042
    Houari Boumedienne, Термінал D
    20:15
    1 ч. 0 хв.Biskra,
    21:15
    Aeritalia ATR 72Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Houari Boumedienne, Термінал D
    09:30
    Рейс
    Air Algerie
    AH-6040
    Приліт
    Biskra,
    10:30
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Houari Boumedienne, Термінал D
    10:00
    Рейс
    Air Algerie
    AH-6040
    Приліт
    Biskra,
    11:00
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Houari Boumedienne, Термінал D
    10:20
    Рейс
    Air Algerie
    AH-6040
    Приліт
    Biskra,
    11:10
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Houari Boumedienne, Термінал D
    11:10
    Рейс
    Air Algerie
    AH-6040
    Приліт
    Biskra,
    12:00
    В дорозі
    0 ч. 50 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Houari Boumedienne, Термінал D
    12:35
    Рейс
    Air Algerie
    AH-6040
    Приліт
    Biskra,
    13:35
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Шарль-де-Голль, Термінал 2C
    15:45
    Рейс
    Air Algerie
    AH-1129
    Приліт
    Biskra,
    18:15
    В дорозі
    2 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Орли, Термінал 4
    15:45
    Рейс
    Air Algerie
    AH-1125
    Приліт
    Biskra,
    18:15
    В дорозі
    2 ч. 30 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Лион Сент-Экзюпери, Термінал 1
    16:10
    Рейс
    Air Algerie
    AH-1259
    Приліт
    Biskra,
    18:10
    В дорозі
    2 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Houari Boumedienne, Термінал D
    17:45
    Рейс
    Air Algerie
    AH-6042
    Приліт
    Biskra,
    18:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Houari Boumedienne, Термінал D
    19:45
    Рейс
    Air Algerie
    AH-6042
    Приліт
    Biskra,
    20:45
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
    Виліт
    Houari Boumedienne, Термінал D
    20:15
    Рейс
    Air Algerie
    AH-6042
    Приліт
    Biskra,
    21:15
    В дорозі
    1 ч. 0 хв.
    В які дні здійснює перельоти
    Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд