Я бажаю отримувати корисну розсилку від Anywayanyday!
Дякуємо. Тепер ви будете отримувати наші листи.

Аеропорт Альборг

800 авіакомпаній
Оплата в 5 валютах
Страховки від скасування поїздки і на час перельоту
Цілодобова підтримка
3 хвилини на пошук
та покупку квитка
Кращий сервіс з пошуку та бронювання авіаквитків в 2013 і 2014 рр. (премія «Моя планета»)
Зручно і надійно
Повернутися до інформації Повернутися до інформації
  • Додати переліт назад

  • Продовжити маршрут

Клас обслуговування

Пасажири

знайти

Погода сьогодні, Альборг, Дания

+6 ℃
Вітер 2 м/с ↑
Вологість 77 %
30 березня
+8 ℃
+6 ℃
31 березня
+10 ℃
+12 ℃
1 квітня
+8 ℃
+11 ℃
CheapFlightsAltText
Перейти на карту

Корисна інформація

код країни
+45
Дания
місцевий час
21:06
+02:00 GMT
валюта
DKK
Датская крона


Anywayanyday пропонує зручний пошук дешевих квитків з вильотом з аеропорту Альборг: допомагає підібрати рейс і забронювати квитки на потрібну дату.

На anywayanyday.com ви зможете знайти і придбати дешеві квитки: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній та підбирає найдешевші квитки.

До речі, якщо ви не знали, повідомляємо: на anywayanyday.com можна відфільтрувати варіанти перельоту за аеропортом вильоту і прильоту. Це дозволить вам сформувати найбільш оптимальний маршрут вашої авіаподорожі.

Загальна інформація про аеропорт Альборг

Місто, в якому знаходиться аеропорт: Альборг, Дания.

Інформація про місцевий телефонноий код, часовий пояс і про валюту, яка в обігу в Дании, - див. віджет з корисною інформацією зверху, праворуч від карти.

Код IATA: AAL.

Адресу, телефони довідкових служб і додаткову інформацію про аеропорт Альборг ви можете дізнатися на офіційному сайті аеропорту. 

 Погода в місті, в якому знаходиться аеропорт Альборг

Дізнайтеся яка погода в місті - див. Віджет з інформацією про погоду вгорі, зліва від карти.

 Як дістатися  аеропорту

Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з міста до аеропорту Альборг, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати до аеропорту Альборг на автомобілі.

 Як дістатися міста з аеропорту

Інформацію про експреси, електрички, автобуси і маршрутні таксі, на яких можна дістатися з Альборг до міста, дивіться на офіційному сайті аеропорту. Там же ви зможете знайти інформацію про те, як найзручніше доїхати з аеропорту Альборг до міста на автомобілі.

 Рейси, що вилітають з аеропорту та онлайн-табло Альборг

 Онлайн-Табло вильотів можна переглянути на сторінці «Вильоти з аеропорту Альборг».

 

Для того щоб зареєструватися і потрапити на рейс, що вилітає з Альборг, вам знадобиться тільки паспорт.

Рейси, що прилітають в аеропорт Альборг

 Онлайн-Табло прильотів можна подивитися на сторінці «Прильоти в аеропорт Альборг».

 Спецпропозиції з аеропорту Альборг

Багато авіакомпаній регулярно проводять розпродажі квитків з вильотом з аеропорту Альборг. Слідкуйте за цими спецпропозиціями в наших соціальних мережах. Крім того, про різні ексклюзивні тарифи на авіаквитки ми часто пишемо в своїй щотижневій розсилці.

 Найдешевші авіаквитки на найближчі два тижня

 Ціна квитка дуже залежить від часу: чим раніше вам вдасться придбати квиток на літак, тим дешевшим він виявиться. Крім того, вартість авіаквитка варіюється в залежності від дня. Тому дуже важливо порівнювати ціни не тільки на одну конкретну дату, а й на сусідні дні - в такому випадку можна знайти і купити квиток з вильотом з аеропорту Альборг airport, який виявиться значно дешевшим.

 Наш віджет «Динаміка цін» дозволяє провести таке порівняння швидко і зручно. Перегляньте ціни на авіаквитки на найближчі два тижні та виберіть оптимальний варіант, який підходить вам і за вартістю, і за часом.

Авіакомпанії, що літають з аеропорту

Ціна авіаквитків може залежати не тільки від дня і часу вильоту і прильоту, а й від того, яка авіакомпанія виконує переліт. Порівняйте ціни різних перевізників, що літають з аеропорту Альборг, та виберіть найбільш вигідний варіант.

 Оплата авіаквитків на anywayanyday.com

 

Anywayanyday пропонує своїм клієнтам зручно оплатити авіаквитки. Авіаперельоти на anywayanyday.com оплачуються 5 валютами на ваш вибір:

 

  • рублями;
  • доларами США;
  • євро;
  • швейцарськими франками;
  • українськими гривнями.

 

Авіаквитки оплачуються 2 різними способами на ваш вибір:

 

  • банківською карткою;
  • готівкою.

 Бронювання авіаквитків на anywayanyday.com

Тільки зареєстровані й авторизовані користувачі anywayanyday.com можуть попередньо забронювати авіаквитки і оплатити їх пізніше - протягом 3 діб. Про будь-які зміни в бронюванні клієнта Anywayanyday повідомляють SMS-повідомленням та листом по електронній пошті.



Аеропорт Альборг — табло вильоту

Рейс Виліт В дорозі Приліт Тип літака В які дні здійснює перельоти
Diamond Sakha Airlines
D8-3680
Альборг,
07:00
3 ч. 40 хв. Малага, Термінал 3
10:40
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1228
Альборг,
07:20
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 3
08:05
Airbus A319 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
KLM Royal Dutch Airlines
KL-1332
Альборг,
07:20
1 ч. 20 хв. Схіпхол,
08:40
Embraer ERJ-190 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3079
Альборг,
07:25
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 2
08:10
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3079
Альборг,
07:25
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 3
08:10
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Турецкие авиалинии
TK-8261
Альборг,
07:30
0 ч. 50 хв. Копенгаген, Термінал 3
08:20
Aeritalia ATR 72 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
KLM Royal Dutch Airlines
KL-1332
Альборг,
07:30
1 ч. 20 хв. Схіпхол,
08:50
Embraer ERJ-190 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1228
Альборг,
07:35
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 3
08:20
Airbus A320 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1202
Альборг,
08:00
0 ч. 50 хв. Копенгаген, Термінал 3
08:50
Airbus A320 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
9B-1252 Альборг,
08:00
2 ч. 0 хв. Біллунд,
10:00
Limousine Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
H1-1837 Альборг,
08:00
5 ч. 25 хв. Reina Sofia,
13:25
Boeing 737 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3081
Альборг,
08:25
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 2
09:10
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3081
Альборг,
08:25
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 3
09:10
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1228
Альборг,
08:35
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 3
09:20
Airbus A320 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
British Airways
BA-8273
Альборг,
09:10
1 ч. 0 хв. Осло,
10:10
Dornier 328 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
British Airways
BA-8273
Альборг,
09:10
1 ч. 0 хв. Осло,
10:10
Fairchild 328 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1206
Альборг,
09:30
0 ч. 50 хв. Копенгаген, Термінал 3
10:20
Aeritalia ATR 72 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Турецкие авиалинии
TK-8261
Альборг,
09:30
0 ч. 50 хв. Копенгаген, Термінал 3
10:20
Aeritalia ATR 72 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3083
Альборг,
09:40
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 2
10:25
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3083
Альборг,
09:40
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 3
10:25
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
British Airways
BA-8277
Альборг,
09:40
1 ч. 0 хв. Осло,
10:40
Fairchild 328 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-2921
Альборг,
10:45
1 ч. 50 хв. Гатвік, Термінал S
12:35
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
9B-1254 Альборг,
11:00
2 ч. 0 хв. Біллунд,
13:00
Limousine Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3085
Альборг,
11:05
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 2
11:50
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3085
Альборг,
11:05
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 3
11:50
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
KLM Royal Dutch Airlines
KL-1334
Альборг,
11:10
1 ч. 25 хв. Схіпхол,
12:35
Embraer ERJ-175 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
KLM Royal Dutch Airlines
KL-1334
Альборг,
11:10
1 ч. 25 хв. Схіпхол,
12:35
Fokker F70 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1208
Альборг,
11:30
0 ч. 40 хв. Копенгаген, Термінал 3
12:10
Airbus A320 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Сингапурские Авиалинии
SQ-2658
Альборг,
11:30
0 ч. 40 хв. Копенгаген, Термінал 3
12:10
Airbus A320 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
H1-1839 Альборг,
11:50
5 ч. 20 хв. De Gran Canaria,
17:10
Boeing 737 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
H1-1839 Альборг,
12:50
5 ч. 20 хв. De Gran Canaria,
18:10
Boeing 737 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3087
Альборг,
12:55
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 2
13:40
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3087
Альборг,
12:55
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 3
13:40
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
9B-1256 Альборг,
14:00
2 ч. 0 хв. Біллунд,
16:00
Limousine Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1214
Альборг,
14:15
0 ч. 50 хв. Копенгаген, Термінал 3
15:05
Aeritalia ATR 72 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3089
Альборг,
14:55
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 2
15:40
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3089
Альборг,
14:55
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 3
15:40
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
KLM Royal Dutch Airlines
KL-1330
Альборг,
15:05
1 ч. 25 хв. Схіпхол,
16:30
Embraer ERJ-175 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3081
Альборг,
15:45
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 2
16:30
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3081
Альборг,
15:45
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 3
16:30
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3089
Альборг,
16:30
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 2
17:15
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3089
Альборг,
16:30
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 3
17:15
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1210
Альборг,
17:00
0 ч. 40 хв. Копенгаген, Термінал 3
17:40
Canadair 900 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Турецкие авиалинии
TK-8201
Альборг,
17:00
0 ч. 40 хв. Копенгаген, Термінал 3
17:40
Canadair 900 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
British Airways
BA-8275
Альборг,
17:00
1 ч. 0 хв. Осло,
18:00
Dornier 328 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
British Airways
BA-8275
Альборг,
17:00
1 ч. 0 хв. Осло,
18:00
Fairchild 328 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
9B-1258 Альборг,
17:00
2 ч. 0 хв. Біллунд,
19:00
Limousine Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
British Airways
BA-8279
Альборг,
17:50
1 ч. 0 хв. Осло,
18:50
Fairchild 328 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3099
Альборг,
18:00
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 2
18:45
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3099
Альборг,
18:00
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 3
18:45
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1218
Альборг,
18:40
0 ч. 40 хв. Копенгаген, Термінал 3
19:20
Canadair 900 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1920
Альборг,
18:40
1 ч. 5 хв. Осло,
19:45
Aeritalia ATR 72 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3093
Альборг,
18:45
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 2
19:30
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3093
Альборг,
18:45
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 3
19:30
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
KLM Royal Dutch Airlines
KL-1336
Альборг,
19:20
1 ч. 25 хв. Схіпхол,
20:45
Embraer ERJ-190 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-2921
Альборг,
19:20
1 ч. 50 хв. Гатвік, Термінал S
21:10
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1204
Альборг,
19:40
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 3
20:25
Airbus A320 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1204
Альборг,
19:40
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 3
20:25
Airbus A321 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3095
Альборг,
19:50
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 2
20:35
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3095
Альборг,
19:50
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 3
20:35
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1204
Альборг,
19:55
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 3
20:40
Canadair 900 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3093
Альборг,
20:15
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 2
21:00
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3093
Альборг,
20:15
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 3
21:00
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3099
Альборг,
21:05
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 2
21:50
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3099
Альборг,
21:05
0 ч. 45 хв. Копенгаген, Термінал 3
21:50
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1220
Альборг,
21:15
0 ч. 40 хв. Копенгаген, Термінал 3
21:55
Canadair 900 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1920
Альборг,
21:55
0 ч. 55 хв. Осло,
22:50
Canadair 900 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд


Аеропорт Альборг — табло прильоту

Рейс Виліт В дорозі Приліт Тип літака В які дні здійснює перельоти
SAS Scandinavian Airlines
SK-1225
Копенгаген, Термінал 3
00:00
0 ч. 45 хв. Альборг,
00:45
Airbus A320 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Турецкие авиалинии
TK-8260
Копенгаген, Термінал 3
00:00
0 ч. 45 хв. Альборг,
00:45
Airbus A320 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1205
Копенгаген, Термінал 3
08:10
0 ч. 50 хв. Альборг,
09:00
Aeritalia ATR 72 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Сингапурские Авиалинии
SQ-2765
Копенгаген, Термінал 3
08:10
0 ч. 50 хв. Альборг,
09:00
Aeritalia ATR 72 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-2920
Гатвік, Термінал S
08:30
1 ч. 40 хв. Альборг,
10:10
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3082
Копенгаген, Термінал 3
08:35
0 ч. 45 хв. Альборг,
09:20
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3082
Копенгаген, Термінал 2
08:35
0 ч. 45 хв. Альборг,
09:20
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
KLM Royal Dutch Airlines
KL-1333
Схіпхол,
09:25
1 ч. 15 хв. Альборг,
10:40
Embraer ERJ-175 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
9B-1253 Біллунд,
09:30
2 ч. 0 хв. Альборг,
11:30
Limousine Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3084
Копенгаген, Термінал 2
10:00
0 ч. 45 хв. Альборг,
10:45
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3084
Копенгаген, Термінал 3
10:00
0 ч. 45 хв. Альборг,
10:45
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1207
Копенгаген, Термінал 3
10:15
0 ч. 45 хв. Альборг,
11:00
Airbus A320 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1207
Копенгаген, Термінал 3
10:15
0 ч. 45 хв. Альборг,
11:00
Canadair 900 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
9B-1253 Біллунд,
10:30
2 ч. 0 хв. Альборг,
12:30
Limousine Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
British Airways
BA-8274
Осло,
10:40
1 ч. 0 хв. Альборг,
11:40
Dornier 328 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
British Airways
BA-8274
Осло,
10:40
1 ч. 0 хв. Альборг,
11:40
Fairchild 328 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
British Airways
BA-8274
Осло,
10:40
1 ч. 10 хв. Альборг,
11:50
Fairchild 328 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
British Airways
BA-8278
Осло,
11:05
1 ч. 0 хв. Альборг,
12:05
Fairchild 328 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3681
Малага, Термінал 3
11:25
3 ч. 35 хв. Альборг,
15:00
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3086
Копенгаген, Термінал 2
11:50
0 ч. 45 хв. Альборг,
12:35
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3086
Копенгаген, Термінал 3
11:50
0 ч. 45 хв. Альборг,
12:35
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
9B-1255 Біллунд,
12:30
2 ч. 0 хв. Альборг,
14:30
Limousine Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1213
Копенгаген, Термінал 3
12:55
0 ч. 50 хв. Альборг,
13:45
Aeritalia ATR 72 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Турецкие авиалинии
TK-8200
Копенгаген, Термінал 3
12:55
0 ч. 50 хв. Альборг,
13:45
Aeritalia ATR 72 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Турецкие авиалинии
TK-8260
Копенгаген, Термінал 3
12:55
0 ч. 50 хв. Альборг,
13:45
Aeritalia ATR 72 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
KLM Royal Dutch Airlines
KL-1329
Схіпхол,
13:15
1 ч. 20 хв. Альборг,
14:35
Embraer ERJ-175 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
9B-1255 Біллунд,
13:30
2 ч. 0 хв. Альборг,
15:30
Limousine Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3088
Копенгаген, Термінал 2
13:45
0 ч. 45 хв. Альборг,
14:30
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3088
Копенгаген, Термінал 3
13:45
0 ч. 45 хв. Альборг,
14:30
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
H1-1838 Reina Sofia,
14:25
5 ч. 10 хв. Альборг,
19:35
Boeing 737 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3088
Копенгаген, Термінал 3
15:15
0 ч. 45 хв. Альборг,
16:00
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3088
Копенгаген, Термінал 2
15:15
0 ч. 45 хв. Альборг,
16:00
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
9B-1257 Біллунд,
15:30
2 ч. 0 хв. Альборг,
17:30
Limousine Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1215
Копенгаген, Термінал 3
15:50
0 ч. 45 хв. Альборг,
16:35
Canadair 900 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
9B-1257 Біллунд,
16:30
2 ч. 0 хв. Альборг,
18:30
Limousine Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1215
Копенгаген, Термінал 3
16:50
0 ч. 45 хв. Альборг,
17:35
Canadair 900 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3098
Копенгаген, Термінал 3
16:55
0 ч. 45 хв. Альборг,
17:40
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3098
Копенгаген, Термінал 2
16:55
0 ч. 45 хв. Альборг,
17:40
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1921
Осло,
17:00
1 ч. 10 хв. Альборг,
18:10
Aeritalia ATR 72 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-2920
Гатвік, Термінал S
17:05
1 ч. 40 хв. Альборг,
18:45
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1217
Копенгаген, Термінал 3
17:30
0 ч. 45 хв. Альборг,
18:15
Canadair 900 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
KLM Royal Dutch Airlines
KL-1335
Схіпхол,
17:30
1 ч. 20 хв. Альборг,
18:50
Embraer ERJ-190 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3092
Копенгаген, Термінал 3
17:40
0 ч. 45 хв. Альборг,
18:25
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3092
Копенгаген, Термінал 2
17:40
0 ч. 45 хв. Альборг,
18:25
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
British Airways
BA-8276
Осло,
18:25
1 ч. 0 хв. Альборг,
19:25
Dornier 328 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
British Airways
BA-8276
Осло,
18:25
1 ч. 0 хв. Альборг,
19:25
Fairchild 328 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
British Airways
BA-8276
Осло,
18:25
1 ч. 10 хв. Альборг,
19:35
Fairchild 328 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1203
Копенгаген, Термінал 3
18:30
0 ч. 45 хв. Альборг,
19:15
Airbus A320 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
9B-1259 Біллунд,
18:30
2 ч. 0 хв. Альборг,
20:30
Limousine Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3094
Копенгаген, Термінал 2
18:45
0 ч. 45 хв. Альборг,
19:30
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3094
Копенгаген, Термінал 3
18:45
0 ч. 45 хв. Альборг,
19:30
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1203
Копенгаген, Термінал 3
18:45
0 ч. 45 хв. Альборг,
19:30
Canadair 900 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
H1-1840 De Gran Canaria,
19:10
5 ч. 5 хв. Альборг,
00:15
Boeing 737 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3092
Копенгаген, Термінал 3
19:10
0 ч. 45 хв. Альборг,
19:55
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3092
Копенгаген, Термінал 2
19:10
0 ч. 45 хв. Альборг,
19:55
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
British Airways
BA-8280
Осло,
19:20
1 ч. 0 хв. Альборг,
20:20
Fairchild 328 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
9B-1259 Біллунд,
19:30
2 ч. 0 хв. Альборг,
21:30
Limousine Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3098
Копенгаген, Термінал 2
20:00
0 ч. 45 хв. Альборг,
20:45
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3098
Копенгаген, Термінал 3
20:00
0 ч. 45 хв. Альборг,
20:45
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1219
Копенгаген, Термінал 3
20:05
0 ч. 45 хв. Альборг,
20:50
Canadair 900 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Турецкие авиалинии
TK-8200
Копенгаген, Термінал 3
20:05
0 ч. 45 хв. Альборг,
20:50
Canadair 900 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1921
Осло,
20:30
0 ч. 55 хв. Альборг,
21:25
Canadair 900 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3094
Копенгаген, Термінал 3
21:25
0 ч. 45 хв. Альборг,
22:10
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3094
Копенгаген, Термінал 2
21:25
0 ч. 45 хв. Альборг,
22:10
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3096
Копенгаген, Термінал 2
21:30
0 ч. 45 хв. Альборг,
22:15
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3096
Копенгаген, Термінал 3
21:30
0 ч. 45 хв. Альборг,
22:15
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
SAS Scandinavian Airlines
SK-1221
Копенгаген, Термінал 3
21:55
0 ч. 45 хв. Альборг,
22:40
Airbus A320 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
KLM Royal Dutch Airlines
KL-1337
Схіпхол,
22:10
1 ч. 20 хв. Альборг,
23:30
Embraer ERJ-190 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3090
Копенгаген, Термінал 3
22:20
0 ч. 45 хв. Альборг,
23:05
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3090
Копенгаген, Термінал 2
22:20
0 ч. 45 хв. Альборг,
23:05
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3096
Копенгаген, Термінал 2
22:55
0 ч. 45 хв. Альборг,
23:40
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Diamond Sakha Airlines
D8-3096
Копенгаген, Термінал 3
22:55
0 ч. 45 хв. Альборг,
23:40
Boeing 737-800 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд